Loading...

Hide this

💬 Comments

Print Advisory: 5 - Don't even think about it

Keep this site running - Donate

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Monday 15th August11

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Rovira I Trias

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Taller infantil

10:30 - 11:30

Vermut musical

12:30 - 13:30

I Concert Somnis d'Aute a la Plaça Rovira

23:00 - 01:00

Carrer Joan Blanques De Baix De Tot

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Concert vermut amb Voraigua

13:00 - 15:00

Cinema infantil

18:00 - 19:00

Cheap Bliss i ambientació musical amb El Watusi

23:00 - 01:00

Carrer Mozart

Batucada amb Bandasambant

17:00 - 18:00

Concert Onicorium + Nacho Ruiz

22:00 - 00:00

Carrer Providència

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

8è Torneig de futis, organitzat per Mikko Savikko

10:30 - 11:30

Vermut ambiental

13:00 - 14:00

Música

23:00 - 00:00

Carrer Jesús

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

TMIB

18:00 - 20:00

Carrer Joan Blanques De Baix

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Esmorzar col·laboradors

09:00 - 10:00

Vermut musical

12:30 - 13:30

Operación Disco

22:00 - 00:00

Carrer Berga

Traca

08:00 - 09:00

Vermut musical

12:30 - 13:30

Concurs dibuix infantil

17:30 - 18:30

Concert “No estamos locos”

23:00 - 01:00

Espai D'Arts Escèniques I De La Festa Dels Animals

a 20.00 h Activitats animalistes amb Festa dels animals, amb la col·laboració de l'Associació Dia Internacional de la Pintura

09:30 - 10:30

Filloas i Moscatell

21:15 - 22:15

Deseisaocho la banda D6A8

22:20 - 00:15

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça De La Vila De Gràcia

Traca

08:00 - 09:00

Inici de les Matinades de Festa Major

08:05 - 09:05

Esmorzar CCCG (per a membres de les colles)

10:00 - 11:00

Sortida del seguici autoritats

11:00 - 12:00

Arribada de la cercavila de Festa Major

13:00 - 14:00

Arribada de la cercavila de Cultura Popular

18:45 - 19:45

Concert Mabel Flores i Auanphor Band

23:00 - 01:00

Carrer Llibertat

Traca d’inici Festa Major, esmorzar i xaranga

08:00 - 09:00

Visita guiada inclusiva al guarnit per a persones amb dificultats auditives i visuals

17:00 - 18:00

Nit de hip-hop: Bad Candy Undernight

22:00 - 23:00

Espai Bailèn

Wagner Pa: Concert teatralitzat per a públic infantil de música folk amb Wagner Pa

11:00 - 13:00

«Contes amb dues veus i cinc sentits» amb Blai Senabre: Contes inclusius per gaudir amb tots els sentits i adaptats per a tots els públics i les seves diferents capacitats

18:00 - 19:00

Vecinos de Manué: Concert de música flamenca d’autor

20:00 - 22:00

Inspira: concert de música rock alternativa que presenta el seu cinquè treball “Acaba i comença”

22:00 - 00:00

Carrer Ciudad Real

Traca d’inici Festa Major. Coca amb moscatell

09:00 - 10:00

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

12:30 - 13:30

Cantada de la Coral Iaioflautes

19:00 - 20:00

Cinema a la fresca

21:00 - 22:00

Una altra juny + artistes convidats i Lírica de trobadors

23:00 - 01:00

Plaça De Les Dones Del 36

Taller d’empoderament amb Laia Santanach

19:00 - 20:00

Lu Rois: La cantautora i pianista de Sabadell presenta el sou nou àlbum “Microcosmos”

21:00 - 22:00

Eli Kapowski DJ. Discjòquei de música disco dels anys 80

23:00 - 02:00

Placeta San Miquel

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Taller familiar de manualitats per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

10:30 - 11:30

Vermut musical amb Alma de Boquerón (rumba mestissa d’autor)

13:00 - 14:00

Patricia Atzur, Paula Luna i Salva Criado

18:00 - 20:00

Rumba i Son (rumba catalana) i Sessió tropical de dj (rumba, salsa, latin, cumbia)

22:00 - 00:00

Plaça Del Nord

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Vermut Swing

12:00 - 13:00

Dinar de veïns

14:00 - 15:00

Música disco

18:00 - 19:00

Alma de Boqueron

22:00 - 00:00

Carrer Perill

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Esmorzar amb les persones sòcies i col·laboradores

09:00 - 10:00

Art Sonor amb The Morocco Scratch (experimental)

22:30 - 23:30

Liviana i DJ Pinchado

23:30 - 01:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Monday 15th August22

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Casa Vicens

Taller familiar a la placeta Sant Miquel

10:30 - 11:30

Taller familiar al carrer Ciudad Real

12:30 - 13:30

Travessia Sant Antoni

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

VII Speed Dating Travessieru

18:00 - 19:00

Queer Fest amb Muerta Sánchez, Núria Scarp i Les Qüins

23:00 - 02:00

Carrer La Perla

Vermut musical amb concert de Los Pelos del Gato

12:00 - 14:00

Punyent i Tribut Oreja de Van Gogh a càrrec de son de Rosas

23:00 - 01:00

Carrer Verdi Del Mig

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Passejada

09:00 - 10:00

Dj Verdi

23:00 - 02:00

Jardins Manuel Torrente

Vermut inauguració de la Festa Major. Platets

12:00 - 13:00

Graella i cargolada popular

14:00 - 15:00

Cargols i botifarrada gracienca

21:00 - 22:40

Copes a la fresca

23:00 - 00:00

Carrer Lluís Vives

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Campionat de dòmino

16:00 - 17:00

Concert a càrrec de Micu i Set de Rumba

22:00 - 00:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Del Sol: La Plaça Del Folk

Paraula d’una nena negra: conte teatralitzat (combina ball, cant i titelles)

17:30 - 18:30

Linaria: concert del grup Linària, guanyador del concurs Desconnecta. Música pop-folk

21:30 - 23:30

DJ Batonga: Discjòquei de rock àrab, rumba catalana, asian underground o hip-hop llatí

23:30 - 02:30

Carrer Progrés

Sopar carmanyola per a guarnidores + PD's

21:00 - 22:30

Carrer Puigmartí

Traca d’inici Festa Major amb coca i beguda

08:00 - 09:00

Vermut ambientat per David González Capinàs

12:00 - 13:00

Concert S’Temple Bar

18:00 - 20:00

Concert Milkers

23:00 - 01:00

Carrer Tordera

Traca d’inici Festa Major i esmorzar

08:00 - 09:00

Carrer Fraternitat De Dalt

Traca d’inici Festa Major

08:00 - 09:00

Plaça Del Poble Gitano

Traca i esmorzar de germanor

08:00 - 09:00

Torneig de petanca casal d’avis Siracusa

10:00 - 11:00

Vermut rumbero amb Yumitus del Pichón

12:00 - 13:00

Dinar popular: Barbacoa Rumbera

14:00 - 15:00

Taller de balls de salsa amb Joana

18:00 - 19:00

Sopar popular

21:00 - 22:00

Rumba catalana amb Makamba

23:00 - 01:00

Carrer Fraternitat De Baix

Traca d’inici Festa Major

09:00 - 10:00

Actuació musical: ball amb Dúo Mediterráneo

23:00 - 01:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Tuesday 16th August11

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Rovira I Trias

Espectacle infantil

11:00 - 12:00

Vermut musical

12:30 - 13:30

Jocs i Torneig de futis amb Mikko Savikko

16:00 - 17:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

19:00 - 20:00

Cinema a la fresca

23:00 - 00:00

Carrer Joan Blanques De Baix De Tot

Plastilina

11:30 - 12:30

Concert vermut amb A fuego lento

13:00 - 14:00

Botifarrada i xistorrada popular

14:00 - 15:00

Campionat de dominó

18:00 - 19:00

Ara Nigel Haywood Klezmer Consort

23:00 - 01:00

Carrer Mozart

Visita guiada especialitzada per a persones amb problemes visuals i auditius

10:30 - 11:30

Xerrada sobre la creació de rajoles hidràuliques amb el suport de Casa Vicens

11:00 - 12:00

Asado argentí

14:00 - 15:00

Taller de meditació

17:00 - 18:00

Cinema: Rocky Horror Picture Show

20:00 - 21:00

Carrer Providència

Sorteig i inici XXXI Campionat de dòmino, organitzat per Eduard Lafite i Paco Balaguer

10:30 - 11:30

Taller de pastissos per a nens de 4 a 12 anys (amb tiquet) Aforament: 20 nens)

18:00 - 19:00

Sopar de germanor, avis, veïns i socis

21:00 - 22:00

Botifarrada popular

21:30 - 22:30

Havaneres amb el grup Montjuïc i rom cremat

23:00 - 01:00

Carrer Jesús

Torneig de TOC (joc infantil)

11:00 - 12:00

Vermut veïnal

12:00 - 13:00

Sopar popular fideuà / paella a càrrec de Popa

21:30 - 23:00

Carrer Joan Blanques De Baix

Taller infantil: fluid painting

10:30 - 11:30

Concert vermut amb The A Swing Band

12:30 - 14:30

Dinar de carmanyola

14:30 - 15:30

Professor Cunningham

22:00 - 00:00

Carrer Berga

Visita guiada invidents

10:30 - 11:30

Vermut musical

12:30 - 13:30

Taller infantil de polseres

18:00 - 19:00

“De Fang”, taller de ceràmica amb forn

18:30 - 19:30

Concert salsa

23:00 - 01:00

Espai D'Arts Escèniques I De La Festa Dels Animals

Espectacle teatral i musical 'El país del silenci' de la Companyia Bufanúvols (activitat infantil)

10:30 - 11:30

Vermut poètic “Posidònia a Gràcia” amb Eli Sanz & Cirera (spoken word / drum and bass / indie pop)

12:00 - 13:00

Taller d’impro: sessió d’exercicis d’improvisació teatral amb Ionai Ramírez

16:30 - 17:30

Espectacle de microteatre 'Ets la Llet!' de Cia Non Grata (primer show)

19:00 - 20:00

ImproNòmades: improvisació teatral amb Nòmades-Teatre Crític de Gràcia

20:00 - 21:00

Espectacle teatral “Últimas palabras de Copito de Nieve” de La Dispunyia Complèxica

22:00 - 23:00

Espectacle de microteatre 'Ets la Llet!' de Cia Non Grata (segon show)

23:30 - 00:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça De La Vila De Gràcia

Sortida cercavila Sant Roc

10:30 - 11:30

Concurs de tapes (inscripció prèvia)

12:30 - 13:30

Animació infantil amb Lali BeGood

17:30 - 18:30

Assaig a Plaça dels Castellers de la Vila de Gràcia

19:00 - 20:00

Concert de Cooba i Préssecs

23:00 - 01:00

Carrer Llibertat

Homenatge a Sant Roc

11:00 - 12:00

Concurs de puzle infantil amb el suport d’Educa

11:30 - 12:30

Vermut musical amb MDX trio

12:30 - 13:30

Concert Quantum Vacuum i Malestar General

18:30 - 20:30

Cinema a la fresca: Pride

22:00 - 00:00

Espai Bailèn

Paraula d’una nena negra: Conte teatralitzat que combina ball i titelles. Activitat amb interpretació simultània en llengua de signes

11:00 - 12:00

Bomba Porto-Riquenya: Família musical d'influències africanes amb músics i ballarines

18:00 - 19:00

Alicia Rey: Concert d'indie-pop de la cantautora Alícia Rey que presenta el seu àlbum de debut “Liminal”

20:00 - 22:00

Intana: concert de rock alternatiu de la banda liderada per Núria Moliner que presenta el seu tercer àlbum “Planeta Nou”

22:00 - 00:00

Carrer Ciudad Real

Xerrada “Ocells urbans” amb Carles Abella Ametller del Jardí del Silenci

12:30 - 13:30

Dinar de carmanyola

14:30 - 15:30

Xocolatada

17:00 - 18:00

Titelles l’Estenedor: “Coralina no es vol casar”

18:00 - 19:00

Sopar veïnal

21:00 - 22:00

Música amb The Rusty’s

23:00 - 00:35

Plaça De Les Dones Del 36

Recordant Maria Matilde Almendros. Dones Minerva

17:00 - 18:00

Dones Coratge: recull de contes d’arrel tradicional. Dones Minerva

18:00 - 19:00

Teresa Vergés: Entre el mar i el cel, passant per l’infern - Recital de poesia. Dones Minerva

19:00 - 20:00

Marta Pérez: Nedo Blau - Recital de poesia

20:00 - 21:00

Alérgicas al Polen: Les sis dones de Gràcia que presenten el seu últim treball “De sobre taula”

21:00 - 22:00

Alison Darwin: concert de música rock

21:00 - 23:00

MTF Sound: Discjòquei de música deep house i electrònica

23:00 - 02:00

Placeta San Miquel

Micro obert

13:00 - 14:00

Taller de maquillatge infantil a càrrec de Laura Cabello

17:30 - 18:30

Edu Quindós (cantautor)

19:00 - 21:00

The Mild Antics (rock)

21:00 - 23:00

Karaoke

23:00 - 01:00

Plaça Del Nord

Ioga per a tothom

09:00 - 10:00

Teatre infantil + Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

10:30 - 11:30

Teatre infantil

12:00 - 13:00

Música disco

18:00 - 19:00

Concert Jazz Casares Family

22:00 - 00:00

Carrer Perill

Vermut musical

13:00 - 14:00

Taller de fang

17:00 - 18:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

21:00 - 22:00

Art Sonor amb Pablo Volt (ambient/dub)

22:30 - 23:30

Tíano Bless - Multiverso animal i Don Plok

23:30 - 01:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Tuesday 16th August22

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Casa Vicens

Taller familiar a la plaça del Nord

10:30 - 11:30

Demostració de la fabricació de la rajola de clavellines a la plaça de la Vila

11:00 - 12:00

Taller familiar al carrer Fraternitat de Dalt

12:30 - 13:30

Travessia Sant Antoni

Teatre: Els vitralls del Dux

19:00 - 20:00

Concurs gastronòmic

21:00 - 22:00

Carrer La Perla

Concurs de truites (dinar popular)

14:00 - 15:00

Cantada d’havaneres amb Mamilapinatapai

18:30 - 20:30

Colectivo Rumbale i Tomeu i Xarnego

23:00 - 01:00

Carrer Verdi Del Mig

Contacontes

12:00 - 13:00

Berenar d’avis

18:00 - 19:00

Concert Rec Syndrome

23:00 - 01:00

Jardins Manuel Torrente

Vermut de Festa Major i cargols

12:00 - 13:00

Espai obert per dinar de carmanyola (porta el teu dinar!)

14:00 - 15:00

Activitat infantil “pinta el teu cargol” i berenar a la fresca

19:00 - 20:00

Sopar veneçolà

21:00 - 22:00

Copes a la fresca amb Ferran

23:00 - 00:35

Carrer Lluís Vives

Taller de futis amb Mikko Savikko

11:00 - 12:00

The Showman, humor, màgia i circ

18:00 - 19:00

Sopar de veïns i veïnes

21:00 - 22:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Del Sol: La Plaça Del Folk

Taller ball folk d’Ivan Caro

19:30 - 20:30

Concert-ball de música tradicional del Pirineu amb Orquestrina Trama

21:30 - 23:30

DJ Mussol: Discjòquei de música d’arrel mediterrània

23:30 - 02:30

Carrer Progrés

Piscinetes per a infants

12:00 - 13:00

Campionat de futis amb Mikko Savikko

17:30 - 18:30

Havaneres i rom cremat amb Pirats pel mar

19:00 - 21:00

Carrer Puigmartí

Contacontes infantil: El Sacaire del Llobregat

11:00 - 12:00

Havaneres Mar Brava

18:00 - 20:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

20:00 - 21:00

Concert Blues Wax & Boogie

23:00 - 01:00

Carrer Tordera

Taller infantil: Fem una peça de guarnit

11:30 - 12:30

Xocolatada i animació infantil amb Dúo Solimar

18:00 - 19:00

Actuació musical amb Derrotados

22:30 - 00:30

Carrer Fraternitat De Dalt

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

12:30 - 13:30

Havaneres en femení amb Neus Mar

19:00 - 21:00

Karaoke

23:00 - 01:00

Plaça Del Poble Gitano

Tast de gastronomia alemanya amb productes alemanys de la botiga Brotzen

12:00 - 13:00

Dinar de germanor entre entitats amb la col·laboració dels nostres amics i amigues d’El Cargol Graciós

14:00 - 15:00

Xocolatada infantil

18:00 - 19:00

Sopar i ball de rumba catalana amb Enrique Santiago Rumba & Fusión

23:00 - 01:30

Carrer Fraternitat De Baix

Taller “Ball de Bastons” amb els Bastoners de Gràcia(places limitades)

11:00 - 12:00

Taller “Juguem amb fang” (places limitades)

18:00 - 19:00

Jocs de taula + Actuació musical d’Ana Hata

23:00 - 01:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Wednesday 17th August11

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Rovira I Trias

Taller creatiu infantil

10:30 - 11:30

Vermut musical

12:30 - 13:30

Dinar popular: fideuà

14:30 - 15:30

Cinema a la fresca

23:00 - 01:00

Carrer Joan Blanques De Baix De Tot

Joc de rodes

10:30 - 11:30

Concert vermut amb Onicornium & friends

13:00 - 15:00

Havaneres amb Pirats del Mar

20:00 - 22:00

Masterclass de swing i actuació de Swing Shot Sextet

23:00 - 00:00

Carrer Mozart

Jocs d’aigua

11:00 - 12:00

Slam Poetry: vine a recitar!

17:00 - 18:00

Concert Micos i Koalas + Julia Arbós + Nauta

22:00 - 00:00

Carrer Providència

Campionat de dòmino

10:30 - 11:30

Taller infantil, organitzat per Isona Mendez

10:30 - 11:30

Torneig de botifarra XVII, organitzat per Lluís Coll

17:30 - 18:30

Música

23:00 - 00:00

Carrer Jesús

Torneig de TOC (joc infantil)

12:00 - 13:00

Havaneres a càrrec de Mariona Sagarra

19:00 - 21:00

Carrer Joan Blanques De Baix

Activitat infantil: Torneig de futis amb Mikko Savikko

10:30 - 11:30

Concert vermut amb Petit Comitè

12:30 - 14:30

Campionat de dòmino i parxís

17:00 - 18:00

Botifarrada

21:00 - 22:00

Carrer Berga

Concurs truites

12:30 - 13:30

Vermut musical

13:30 - 14:30

Concurs puzles per adults

18:30 - 19:30

Sopar del soci

21:30 - 22:30

Concert rumba

23:00 - 01:00

Espai D'Arts Escèniques I De La Festa Dels Animals

Contacontes del llibre Un any fent festa: Les aventures d'una família festera a la Vila de Gràcia

10:30 - 11:30

“Divertits”: sessió de contes per riure i passar-ho d'allò més bé amb Gisela Llimona (activitat infantil)

12:00 - 13:00

Taller de circ: plats xinesos, rodet d'equilibris, hola-hop, xanques, monocicle i malabars (activitat infantil, aprox. a partir de 6 anys)

16:30 - 17:30

Espectacle cabaret-varieté “Càsting Circ Pastrana” d’App les Femmes

19:30 - 20:30

Espectacle “Màgia Familiar” del Mag Ferbuch (totes les edats)

21:30 - 22:30

Espectacle màgic i teatral “CIRCUS!” amb Brando i Silvana (totes les edats)

23:00 - 00:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça De La Vila De Gràcia

Piscines i jocs d’aigua (fins a 14 anys)

12:00 - 13:00

Tast de vermuts de Reus amb David Bagés (inscripció prèvia)

13:00 - 14:00

Lliurament de premis

18:00 - 19:00

Highlighters: Punxadiscos CVG

23:00 - 00:00

Pony Pisador

00:00 - 02:00

Carrer Llibertat

Made in Barcelona i La Bim Boy Band

23:00 - 01:20

Espai Bailèn

Poker de Iaies: Un monòleg teatralitzat on l’Anna i la Judith presenten el seu espectacle, ideat per visibilitzar la gent gran LGTBI

11:00 - 12:00

Taller d’instruments amb Jordi Consegal. Orfeó Gracienc

17:30 - 18:30

Cobla Sant Jordi: Audició i ballada de sardanes

18:30 - 19:30

Tribut a Ludovico Einaudi amb Miquel Peramateu. Interpretació a piano de les peces més populars de Ludovico Einaudi

20:00 - 21:00

Sound de Secà: Ritmes afro-llatins interpretats amb instruments de percussió

22:00 - 23:00

Carrer Ciudad Real

Vermut musical amb Joan Carles

12:30 - 13:30

Dinar de carmanyola

14:30 - 15:30

Sopar veïnal

21:00 - 22:00

Teatre

22:30 - 23:30

Rumba i son

00:00 - 02:00

Placeta San Miquel

Taller infantil de polseres i guarniment personal

10:30 - 11:30

Vermut musical. Confinaps (cantautor)

13:00 - 14:00

Xocolatada infantil

18:00 - 19:00

El Kujo (cançons i històries)

20:30 - 21:30

Rumba Catalana amb Llumitus

22:30 - 23:30

Karaoke

00:00 - 01:00

Plaça Del Nord

Taller infantil (com es fa el guarnit)

11:00 - 12:00

Partides dominó, parxís i escacs

18:00 - 19:00

Concert Petit Comitè (músiques clàssica i brasileres)

20:00 - 22:00

Música disco

22:00 - 23:00

Carrer Perill

Taller de malabars

11:30 - 12:30

Xocolatada (amb tiquet)

18:00 - 19:00

Sopar de carmanyola

21:00 - 22:00

Art Sonor amb Gerard Altaió (Poesia Noise)

22:30 - 23:30

Casa Vicens

Taller familiar al carrer Progrés

10:30 - 11:30

Demostració de la fabricació de la rajola de clavellines al carrer Mozart

11:00 - 12:00

Taller familiar a la Travessia Sant Antoni

12:30 - 13:30

Lliurament del Premi Casa Vicens Gaudí a l’acte de lliurament de premis de la Fundació Festa Major

18:00 - 19:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Wednesday 17th August22

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Travessia Sant Antoni

Juguem a viatjar: Com sempre com mai

10:00 - 11:00

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

12:30 - 13:30

Sopar de socis

21:00 - 22:00

Carrer La Perla

Dinar de Glossa (dinar popular)

14:00 - 15:00

Jocs infantils tradicionals

19:00 - 20:00

Sopar de carmanyola a la fresca

21:00 - 22:00

Carrer Verdi Del Mig

Verdi platja

12:00 - 13:00

Ball amb Alma de Boquerón

23:00 - 01:00

Jardins Manuel Torrente

Vermut de Festa Major. Animació musical i tast, dia de Mallorca

12:00 - 13:00

Espai obert per dinar de carmanyola (porta el teu dinar!)

14:00 - 15:00

Tast de vins guiat de la D.O. Catalunya (inscripció prèvia)

19:00 - 20:00

Degustacions mallorquines i animació musical mallorquina

21:00 - 22:00

Ball de bot. Tradicions de Mallorca

23:00 - 00:55

Carrer Lluís Vives

Pintacares infantil a càrrec de Marina Purpurina

11:00 - 12:00

Trenquem la pinyata

12:30 - 13:30

Classe oberta de salsa a càrrec de Ruben Valduciel 'Ronin'

18:00 - 19:00

Masterclass de maquillatge a càrrec de Teresa Ibañez

19:15 - 20:15

Cinema a la fresca amb la pel·lícula “Carlitos y Snoopy”

20:30 - 21:30

Plaça Del Sol: La Plaça Del Folk

Taller de glosa

17:00 - 18:00

Combat de gloses

18:00 - 19:00

Francesc Sants presenta “Infinit”: Concert de música folk de soca-rel

21:30 - 23:30

DJ Txarly Brown: Discjòquei de música de rumba i ball afroamericà

23:30 - 02:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Carrer Progrés

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

10:30 - 11:30

Cap a l’entrega de premis amb La Banda Patilla

16:30 - 17:30

Carrer Puigmartí

Tallers infantils

11:00 - 12:00

Los Chocos

18:00 - 19:00

Malacara Blues Band

23:00 - 00:45

Carrer Tordera

Treballs manuals infantils

11:30 - 12:30

Vermut amb havaneres a càrrec d’Haváname

13:30 - 15:30

Actuació musical amb Chabrot

22:30 - 00:20

Carrer Fraternitat De Dalt

Dibuixa el nostre carrer (activitat infantil)

12:00 - 13:00

Campionat de llançament de mongeta amb botifarra (edició infantil)

18:00 - 19:00

Microteatre a càrrec de Vada Retro Teatre & Cia

20:00 - 21:00

Concert a càrrec de Bagassa

23:00 - 01:00

Plaça Del Poble Gitano

Sortija de fruita i guerra d’aigua

12:00 - 13:00

Sopar de carmanyola

21:00 - 22:00

Ball amb Rumba i Son de Gràcia

23:00 - 01:20

Carrer Fraternitat De Baix

“Endolla’t”: taller d’electricitat per a nens i joves (places limitades)

12:00 - 13:00

Vermut celebració 17è aniversari de Fraternitat de Baix (per a veïns i associats)

14:00 - 15:00

Dinar de carmanyola

15:00 - 16:00

Havaneres amb Els Faroners de Calella

23:30 - 01:30

Passeig De Sant Joan

Classes “Juguem amb la música” per a nens i adolescents

18:30 - 19:30

Classe de Reggaeton per a joves i adults

19:30 - 20:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Thursday 18th August11

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Rovira I Trias

Taller creatiu infantil

10:30 - 11:30

Vermut musical per Blackcelona

12:30 - 14:00

Jocs i tornejos

16:00 - 17:00

Concert de nit: Blackcelona

23:00 - 01:00

Carrer Joan Blanques De Baix De Tot

Vine a fer el teu taxi

11:30 - 12:30

Concert vermut amb Jennifer Parnall

13:00 - 14:00

Truitada popular

14:00 - 15:00

Campionat de dominó

18:00 - 19:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

20:00 - 21:00

Micu

23:00 - 01:00

Carrer Mozart

Olimpíada infantil

11:00 - 12:00

Vermut musical

13:00 - 14:00

Taller de reflexologia podal

17:00 - 18:00

Havaneres

19:00 - 21:00

Concert Supermeganada + Wax Ecstatic

22:00 - 00:00

Carrer Providència

Campionat de dòmino

10:30 - 11:30

12a Trobada de Xapes de Cava

11:00 - 12:00

Vermut ambiental

13:00 - 14:00

Berenar infantil (de bossa)

18:30 - 19:30

Actuació Infantil (El Flabiol)

19:00 - 20:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

21:00 - 22:00

Senyor Prats & Friends

23:00 - 01:00

Carrer Jesús

Teatre infantil “No hi havia una vegada” a càrrec de Las Lloronas

12:00 - 13:25

Bingo musical

19:00 - 20:00

Onofre

22:00 - 00:00

PD Vilis

00:00 - 01:50

Carrer Joan Blanques De Baix

Activitat infantil: mandales

10:30 - 11:30

Vermut per a socis i col·laboradors

13:00 - 14:00

Campionat de Rummikub

18:00 - 19:00

Havaneres amb Grup Terral + Rom cremat

20:00 - 22:00

Scaramanga

22:00 - 00:00

Carrer Berga

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

10:30 - 11:30

Vermut socis i col·laboradors

12:30 - 13:30

Taller infantil de titelles dit

18:00 - 19:00

Sopar de carmanyola

21:00 - 22:00

Concert

23:00 - 01:00

Espai D'Arts Escèniques I De La Festa Dels Animals

Matí amb Mossos i Guàrdia Urbana

10:30 - 11:30

Activitat “Drum Circle - Cercle de tambors per a la Comunitat” amb Artemisabcn i la col·laboració d’AMAD

17:00 - 18:00

Mostra de la coral Veus de Dones + taller de Cant Circular amb Artemisabcn i la col·laboració d’AMAD

18:15 - 19:15

“Música per a la Pau” Artemisabcn i AMAD

19:00 - 20:30

Xerrada a la fresca amb ANC-Gràcia

20:30 - 21:30

Concert “Pasqual i els desnatats”

22:00 - 00:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça De La Vila De Gràcia

Inici Cercavila dels Gegantons de la Festa Major

10:00 - 11:00

Taller de papiroflèxia amb el suport de Casa Vicens

10:30 - 11:30

Concurs de paelles (inscripció prèvia)

12:00 - 13:00

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

12:30 - 13:30

Assaig a plaça dels Castellers de la Vila de Gràcia

19:00 - 20:00

All i oli

23:00 - 01:00

Carrer Llibertat

Matí de jocs de taula (porta el teu joc i fem una partida)

11:30 - 12:30

Vermut musical amb Marcel Marimon

12:30 - 13:30

Xocolatada (Amb tiquet)

17:30 - 18:30

Animació infantil

18:15 - 19:15

Sopar de carmanyola

21:30 - 22:30

Havaneres amb Pirats del Mar

23:00 - 01:00

Espai Bailèn

Taller de dansa en família amb Aina Gispert

10:30 - 11:30

Kalimarimba: Concert acompanyat de ballarins amb influències africanes en el continent americà al son de la Marimba, Djembe. També inclou vint instruments natius africans i cançons cantades en castellà i llengües originàries diverses

18:00 - 19:25

OS OVOS

19:30 - 20:00

Quartet Moana: corda clàssica i contemporània

20:00 - 21:25

Voraigua: Concert a duet vocal i piano

21:30 - 23:30

Carrer Ciudad Real

Taller de modelatge amb Magalí Serra (inscripció prèvia)

11:30 - 12:30

Torneig de futis amb Mikko Savikko

16:00 - 17:00

Contes sota la mosquitera amb ANIN

18:00 - 19:00

Sardinada popular

21:00 - 22:00

La Guingueta, havaneres i cançons de taverna amb Cremat de rom

23:00 - 01:30

Plaça De Les Dones Del 36

Migo Misma: Amb un teatre còmic la Montse Galobardes ens envia el missatge de com és d'important estimar-se a un mateix

19:00 - 20:00

Ven’nus Valèria, la cantant de Sabadell interpretarà en acústic les cançons del seu nou disc “El naixament”

21:00 - 22:00

DJ Nicole. Aiff: Discjòquei de house, electrònica i hip-hop

23:00 - 02:00

Placeta San Miquel

Micro obert

13:00 - 14:00

Joc de tons (Pop Rock 80's-90's amb humor)

17:30 - 19:30

Animales de Ámbito Social (indie rock)

20:30 - 22:00

The Colour Fools (rock, funk) i Video Killed the radio star (sessió de dj 80's)

22:00 - 02:00

Plaça Del Nord

Ioga per a tothom

09:00 - 10:00

Música disco

19:00 - 20:00

Sopar de veïns

21:00 - 22:00

Havaneres i rom cremat

22:00 - 23:00

Concert rumba

23:00 - 01:00

Carrer Perill

Taller de braçalets

17:00 - 18:00

Espectacle al carrer “Transformación” amb Desparpajo clown

19:00 - 20:00

Art Sonor amb Pia Sommer & Olivier Jambois (improvisació sonora)

22:30 - 23:30

Astros de Mendoza

23:30 - 00:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Thursday 18th August22

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Casa Vicens

Taller familiar al carrer Berga

10:30 - 11:30

Taller familiar a la plaça de la Vila

12:30 - 13:30

Travessia Sant Antoni

Vermut de rumba: Micu Trio

12:00 - 13:00

Ball d’envelat

18:00 - 19:00

Carrer La Perla

Taller de pintar cares

18:00 - 19:00

Taller de twerk

19:00 - 20:00

Indispuesta Procedente i Alérgicas al Polen

23:00 - 01:00

Carrer Verdi Del Mig

Verdi platja

12:00 - 13:00

Taller de ganxet – Costuretes

12:00 - 13:00

Berenar infantil i jocs infantils

17:30 - 18:30

Ball Ruck&Rol

23:00 - 00:00

Jardins Manuel Torrente

Vermut de Festa Major. Cargols i platets

12:00 - 13:00

Vermut cloenda de la Festa Major 2022

12:00 - 13:00

Paella de la Festa Major (reserves prèvies)

14:00 - 15:00

Espai obert per dinar de carmanyola (porta el teu dinar!)

14:00 - 15:00

Tancament de la Festa Major 2022

18:00 - 19:00

Tarda de la gent gran. Ball, berenar i sorteigs

18:30 - 20:30

Espai obert per sopar de carmanyola (porta el teu sopar!)

21:00 - 22:00

Copes a la fresca amb Arnau Vilardebò en escena

23:00 - 00:00

Carrer Lluís Vives

Taller de cosmètica natural a càrrec d’Adriana

11:30 - 12:30

Havaneres a càrrec d’Havàname

18:30 - 20:30

Plaça Del Sol: La Plaça Del Folk

Taller de danses tradicionals amb Orquestrina Trama amb Duet Daura

11:00 - 12:00

Presentació del llibre de Sicus Carbonell

17:30 - 18:30

Taller de rumba i ball

19:30 - 20:30

Entrada de la batucada de percussió brasilera “Kebutara”

21:15 - 22:15

Sabor de Gràcia: Concert de rumba dels residents Sabor de Gràcia

21:30 - 23:30

DJ House Aborigen: Una sessió de DJ que, amb el house com a punt de partida, inclou instruments de l’àmbit folk en directe

23:30 - 02:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Carrer Progrés

Vermut musical amb LalilaRumba

13:00 - 14:00

Taller de gordofòbia per a joves

18:00 - 19:00

Concurs de truites i sopar de germanor

21:00 - 22:00

'Impronòmades' amb Nòmades Teatre Crític de Gràcia

22:00 - 23:00

Carrer Puigmartí

Contacontes infantil “Rínxols d’Ós” amb La Cuentista

11:00 - 12:00

Ambientació musical Oriol i Noel

18:00 - 19:00

Animal Show

23:00 - 00:00

Carrer Tordera

Jocs infantils

11:00 - 12:00

Dinar de germanor

14:00 - 15:00

Disco Mòbil amb Dj’s: Jacobo, Marika i RickyKing ki

22:00 - 01:00

Carrer Fraternitat De Dalt

Fes el teu collaret de flors (activitat infantil)

12:00 - 13:00

Graellada pel veïnat (cada persona ha de portar el seu menjar per fer-lo)

14:00 - 15:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

19:00 - 20:00

Concert a càrrec d’Old Shanela

23:00 - 01:00

Plaça Del Poble Gitano

Berenar i animació infantil

18:00 - 19:00

Sopar

21:00 - 22:00

Ball amb A Ritmo de Rumba

23:00 - 01:00

Carrer Fraternitat De Baix

Taller “Descobreix la Marieta Antonieta!” (places limitades)

12:00 - 13:00

XII Torneig de futis amb Mikko Savikko

12:00 - 13:00

Berenar a la Crêperie Fraternitat de Baix

18:00 - 19:00

Taller “Bombolles de sabó” (places limitades) + Actuació musical d’Edu Quindós

23:00 - 00:00

Passeig De Sant Joan

Classes “Aprèn a fer màgia amb música” per a nens i adolescents

18:30 - 19:30

Classe oberta de Solo Charleston (Swing Solo) per a joves i adults

19:30 - 20:30

Ballada de Swing amb DJ

20:30 - 22:30

DJ Marc (Indie Rock)

22:30 - 23:30

DJ Emmma TIC TAC (Soul)

23:30 - 02:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Friday 19th August11

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Jardins de la Sedeta

Navarri

19:00 - 19:45

Guineu

19:45 - 20:40

Bernarda

20:40 - 21:35

Boye

21:35 - 22:35

Habla de mí en presente

22:35 - 00:00

Heliogàbal DJs

00:00 - 01:00

Plaça Rovira I Trias

Activitat infantil

11:00 - 12:00

Vermut musical

12:30 - 13:30

Jocs i Torneig de futis amb Mikko Savikko

16:00 - 17:00

Havaneres

19:00 - 21:00

Concert de nit + DJ

23:00 - 01:00

Carrer Joan Blanques De Baix De Tot

Mira com pinto

11:00 - 12:00

Concert vermut amb Ahmed Friends

13:00 - 15:00

Taller de dansa irlandesa amb Nuala Irish Dancers

18:00 - 19:00

Alma de boquerón i La Golden Beat

23:00 - 01:00

Carrer Mozart

Jocs de taula

12:00 - 13:00

Vermut musical

13:00 - 14:00

Taller de reflexologia podal

17:30 - 18:30

Concert Sin Soda (tribut a Soda Stereo)

18:00 - 20:00

Concert Opart + Vete Vete + Klayhead live

22:00 - 00:00

Carrer Providència

Campionat de dòmino

10:30 - 11:30

Vermut ambiental

13:00 - 14:00

Associació Lúdica Sants-Niggurath (jocs de taula per a nens a partir de 6 anys)

17:30 - 18:30

Botifarrada popular

21:00 - 22:00

Tribut Hombres B

23:00 - 01:00

Carrer Jesús

Vermut musical amb Franchi

12:00 - 13:00

Dinar asado argentino

14:00 - 15:00

Indubio

22:00 - 00:00

DJ Imperator

00:00 - 02:00

Carrer Joan Blanques De Baix

Concert vermut amb Two Much Covers

12:30 - 14:30

Dinar de carmanyola

14:30 - 15:30

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

19:00 - 20:00

Cover Grup

21:00 - 23:00

Rocked Band

23:00 - 01:00

Carrer Berga

Vermut musical

12:30 - 13:30

“La Cuentista”: teatre-taller infantil

18:00 - 19:00

Sopar de germanor

21:30 - 22:30

Concert de salsa

23:00 - 01:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Espai D'Arts Escèniques I De La Festa Dels Animals

Taller de dansa per a infants + creació del vano de ball amb l’Esbart Vila de Gràcia

10:00 - 11:00

Bingo musical

12:00 - 13:00

Ball del vano i el ram, dansa popular de les festes de Sant Isidre + taller de danses folklòriques amb l’Esbart Vila de Gràcia (totes les edats)

18:00 - 19:00

Ball de bot amb Va de bot

20:00 - 21:00

“A baix a MAR!”: espectacle de danses d’inspiració mediterrània de l’Esbart Vila de Gràcia

22:00 - 23:00

DJ Set amb AlbertGo! (disco / house)

23:30 - 02:00

Plaça De La Vila De Gràcia

Jocs inclusius castellers

11:00 - 12:00

Piscines i jocs d’aigua (fins a 14 anys)

12:00 - 13:00

Havaneres amb Mar Endins

18:00 - 20:00

Pilar caminat, des de la plaça del Sol fins a la plaça de la Vila

20:00 - 21:00

Actuació castellera de vigílies amb els Castellers de la Vila de Gràcia i els Xicots de Vilafranca

20:30 - 21:30

Concert Cable Obsession i Robin Surf

23:30 - 01:30

Carrer Llibertat

Torneig de futis amb Mikko Savikko

11:00 - 12:00

Vermut musical amb Lalilarumba

12:30 - 13:30

Botifarrada popular (Amb tiquet)

14:00 - 15:00

Jocs tradicionals: trencar l’olla

17:30 - 18:30

Taller infantil de treballs manuals

18:30 - 19:30

Arrels trio i Bossonaya

23:00 - 00:00

Espai Bailèn

Cursa de cavalls, taller de bossetes aromàtiques, mandales de llavors: jocs i tallers

11:00 - 12:00

Plàstic Preciós: taller de fomentació preservació i reutilització de plàstics

17:30 - 18:30

Ecojuga, fes un hort al teu balcó: jocs i tallers

18:00 - 19:00

Lildami: Enginyer i cantant de trap en català

21:00 - 23:00

DJ Llibert: Discjòquei de música electrònica

23:00 - 02:00

Carrer Ciudad Real

Taller de puntes de coixí amb Núria Martínez (inscripció prèvia)

11:30 - 12:30

Vermut amb l’humor de Mara Ambrose

13:00 - 14:00

Taller de treballs manuals amb la Jéssica de Pqno (inscripció prèvia)

18:00 - 19:00

Tomeu i Charnego. Entreacte amb DJ Xampi i Alérgicas al polen

23:00 - 01:55

Plaça De Les Dones Del 36

Mar Pujol: Música d'arrel mediterrània

19:00 - 20:00

Carlota Flâneur: Música de pop independent catalana

21:00 - 22:00

DJ Gigi Morralla: Discjòquei de música reggeaton, funk i afrobeat

23:00 - 02:00

Placeta San Miquel

Taller infantil de polseres i guarniment personal

10:30 - 11:30

Dinar de germanor de socis i veïns

14:00 - 15:00

Improderadas (teatre d’improvisació)

18:40 - 19:40

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

20:00 - 21:00

Tomás Corbalán (indie rock) i 23.30 h Sessió DJ mamayé

22:30 - 01:30

Plaça Del Nord

Teatre infantil

10:30 - 11:30

Teatre infantil

12:00 - 13:00

Partides dominó, parxís i escacs

18:00 - 19:00

Música disco

19:00 - 20:00

Concert The Other Doors

22:00 - 00:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Friday 19th August22

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Carrer Perill

Vermut musical

13:00 - 14:00

Art Sonor amb Diego Caicedo (doom / death / black / dark ambient / experimental)

22:30 - 23:30

Peinga Rayo y Las Aeromozas i Cherman

23:30 - 01:30

Casa Vicens

Taller familiar al carrer Tordera

10:30 - 11:30

Taller familiar al carrer Puigmartí

12:30 - 13:30

Travessia Sant Antoni

Taller infantil: El conte boig de Travessia

10:00 - 11:00

Dinàmiques familiars: Viatjar a través de la música i les emocions

11:30 - 12:30

Segon certamen de natació sincronitzada

18:00 - 19:00

Xicu

23:00 - 00:00

Miqui Puig Dj Set

01:00 - 02:00

Carrer La Perla

Taller de jocs de taula

19:00 - 20:00

Ladel + Dunkan + Aradia + Lírica de Trobadors

23:00 - 01:00

Carrer Verdi Del Mig

Verdi platja

11:00 - 12:00

Tast de vins

12:30 - 13:30

Taller de costura – Costuretes

17:30 - 18:30

Sopar de veïns

21:00 - 22:00

Ball amb Albert Malla Show

23:00 - 01:00

Jardins Manuel Torrente

Vermut de Festa Major. Cargols i platets

12:00 - 13:00

Dinar de germanor: “Ruta europea del cargol” (activitat restringida)

14:00 - 15:00

Tasts variats de cargols de la “Ruta europea del cargol”

19:00 - 20:00

Sopar tasts del món: Portugal, Catalunya, Itàlia, França, Grècia

21:00 - 22:00

Copes a la fresca amb LEVL MUSIC

23:30 - 01:00

Carrer Lluís Vives

Teatre documental “La Tormenta” a càrrec de Cie de Les 2 Mares

11:30 - 12:30

Debat sobre l’obra de teatre

12:30 - 13:30

Dansa teatre “Mujer Frontera” a càrrec de Giuliana Ferro

19:00 - 20:00

Concert a càrrec de Zeidah i Velouria DJ

23:00 - 01:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Del Sol: La Plaça Del Folk

Duet Daura: Ivan Caro i Pilar Planavila

11:00 - 12:00

Taller de cançó de taverna d’Adrià Dilmé

17:30 - 18:30

Entrada de la batucada de percussió brasilera “Kebutara”

19:15 - 20:15

Carrer Progrés

Paella (tiquets a la venda al carrer a partir del dia 15)

14:00 - 15:00

Nit de rumba amb 'Sabor i Rumba' i 'No estamos locos'

22:00 - 00:30

Carrer Puigmartí

Campionat dominó i parxís

11:00 - 12:00

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

12:30 - 13:30

Finals campionat de dominó i parxís

17:00 - 18:00

Concurs de dibuix i escultura (infantil, aleví i juvenil)

18:00 - 19:00

Sopar carmanyola

21:30 - 22:30

Sopar animat per Marcos

23:00 - 00:00

Carrer Tordera

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

10:30 - 11:30

Activitat conjunta amb EFIT

18:00 - 19:00

Sopar de germanor

21:00 - 22:00

Carrer Fraternitat De Dalt

Jocs de taula per a infants

11:30 - 12:30

Campionat de parxís (totes les edats)

11:30 - 12:30

Campionat de puzle per parelles

18:00 - 19:00

Karaoke Guitar Air

23:00 - 01:05

Plaça Del Poble Gitano

Dinar de germanor

12:00 - 13:00

Taller infantil de Rumba Catalana

18:00 - 19:00

Sopar

21:00 - 22:00

Ball amb Milio y su combo gitano

23:00 - 01:00

Carrer Fraternitat De Baix

Taller de ciències per a nens i joves (places limitades)

12:00 - 13:00

Activitat conjunta amb Carrer Tordera

18:00 - 19:00

Sopar de Festa Major i espectacle (inscripció prèvia fins al 17 d’agost. Places limitades)

22:00 - 23:00

Passeig De Sant Joan

Classes de teatre musical per a nens i adolescents

18:30 - 19:30

Classe oberta de Bachata per a joves i adults

19:30 - 20:30

Señoras Bien DJ’s (70’ & 80’) coorganitzat amb Northem Clot

20:30 - 22:00

Concert AMOR PROPIO (Pop yé-yé) coorganitzat amb Northem Clot (https.//www.instagram.com/amorpropio_bcn/)

22:00 - 23:00

Señoras Bien Dj’s coorganitzat amb Northem Clot

23:00 - 02:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Saturday 20th August11

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Jardins de la Sedeta

Pinpilinpussies

19:00 - 20:00

Julieta

20:05 - 21:00

Yawners

21:00 - 22:00

Rodeo

22:00 - 22:45

Alavedra

22:45 - 23:50

Llamadas Perdidas DJs

23:55 - 01:00

Plaça Rovira I Trias

Activitat infantil

11:00 - 12:00

Vermut musical per ErrorFest!

12:30 - 13:30

Dinar popular: asado argentino

14:30 - 15:30

Jocs i tornejos

16:00 - 17:00

Sardanes

19:00 - 20:00

Tokyo Sex Destruction, Syberia, Maragda, Tano! (ErrorFest!)

23:00 - 03:00

Carrer Joan Blanques De Baix De Tot

Dibuixa un racó del guarnit

11:30 - 12:30

Concert vermut amb Martí Soriano

13:00 - 15:00

Taller infantil de pastisseria

18:00 - 19:00

Lonelys i The Shu Shu’s featuring Sinead Savage

23:00 - 01:00

Carrer Mozart

Contes infantils (català)

11:00 - 12:00

Contes infantils (castellà)

12:00 - 13:00

Vermut musical

13:00 - 14:00

Paellada

14:00 - 15:00

Jam Session

17:00 - 18:00

Concert Touch + Hidrogenesse + Italic + Special Guest

22:00 - 01:30

Carrer Providència

Final de dòmino

10:30 - 11:30

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

10:30 - 11:30

Sardina popular

14:00 - 15:00

Show D’Albert Malla (Hasta luego cocodrilo)

23:00 - 00:40

Carrer Jesús

Joc infantil: Pexeso

12:00 - 13:00

Alma de Pato

22:00 - 00:00

Nit musical: DJ Ian Peck i festa cubana

00:00 - 02:00

Carrer Joan Blanques De Baix

Vermut musical amb Renegado

12:30 - 13:30

The Sick Boys

23:00 - 00:30

Carrer Berga

Vermut musical

12:30 - 13:30

Taller decoració de galetes

18:00 - 19:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

19:00 - 20:00

Taller maridatge de Gin-Tònic

20:00 - 21:00

DJ: música divertida per a tots

23:30 - 02:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Espai D'Arts Escèniques I De La Festa Dels Animals

Taller infantil a càrrec de Guarnim: vine a conèixer la Festa!

10:00 - 11:00

Mostra de dansa contemporània d'alumnes d’Àrea, Espai de Dansa i Creació: Isabel Knell, Cristóbal Santa María, Isaac Ballester

11:00 - 12:00

Espectacle de danses orientals amb Acadèmia Alina Babayan

17:30 - 18:30

Espectacle de danses contemporànies amb Alnouart

18:30 - 19:30

Salsa amb Udance

19:00 - 20:00

Performance de Rueda de Casino (ball cubà) + classe introductòria amb EnRUEDAdos

21:30 - 22:30

Sessió de música popular cubana ballable amb DJ La Pantera (salsa cubana i altres sons)

22:30 - 01:15

Plaça De La Vila De Gràcia

Inici La Convidada (Cercavila de Gegants)

10:00 - 11:00

Jocs d’aigua (fins a 14 anys)

12:00 - 13:00

Piscines pels més canalles (de 18 a 99 anys)

13:00 - 14:00

Diada castellera de Festa Major amb Colla Joves Xiquets de Valls, Xiquets de Reus i Castellers de la Vila de Gràcia

18:00 - 19:00

La Golden Beat i Les Que FaltaBand

23:30 - 01:30

Carrer Llibertat

Festa de l’escuma

12:00 - 13:00

Taller de danses tradicionals amb Soca-rel i Ballets de Catalunya

18:00 - 19:00

PD Parra’s brothers

23:00 - 00:00

Espai Bailèn

Brando y Silvana: Espectacle de màgia i il·lusionisme infantil

11:00 - 12:00

Galgo Lento: Concert de música pop amb detalls del món del rap. La banda terrassenca presenta a Gràcia el seu treball “Dies i dies”

18:00 - 20:00

Maria Jaume: concert d’indie-pop de la cantautora mallorquina Maria Jaume, que presenta el seu nou disc “Voltes i Voltes”

20:00 - 22:00

Caipirinhas Rumberos: concert de versions pop nacional i internacional interpretades a ritme de rumba

22:00 - 00:00

Carrer Ciudad Real

Activitat familiar ITER AVEM, circuit sensorial

11:30 - 12:30

Dinar veïnal

14:30 - 15:30

El Batalla. Entreacte amb DJ Xampi i Rocket Band

23:00 - 02:00

Plaça De Les Dones Del 36

Oddettes: Versions de música popular interpretades per un cor de tres dones i guitarra clàssica

19:00 - 21:00

Júlia Blum: Concert de pop electrònic

21:00 - 23:00

DJ Lzztto: Discjòquei de música Synthwave, deep house i Nu-disco

23:00 - 02:00

Placeta San Miquel

Taller infantil de guarniment

10:30 - 11:30

Micro obert

13:00 - 14:00

Lucy and Diamonds (indie folk)

17:00 - 19:00

Jules (indie-folk-pop-rock d'autor)

19:00 - 21:00

Bouzouki Dance Beta (indie rock), Invasión (rock) i Sessió DJ mamayé

21:00 - 00:00

Plaça Del Nord

Vermut swing

12:00 - 13:00

Dinar de veïns

14:00 - 15:00

Disco Móvil

22:00 - 23:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Saturday 20th August22

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Carrer Perill

Taller de pintura en roba

17:00 - 18:00

Cantada d’havaneres amb Pirats pel mar

19:30 - 21:30

Art Sonor amb Dronegone (techno / electro / pop)

22:30 - 23:30

Son del carrer i Sonikgroove

23:30 - 01:30

Casa Vicens

Taller familiar al carrer Providència

10:30 - 11:30

Taller familiar al carrer Lluís Vives

12:30 - 13:30

Travessia Sant Antoni

Vermut musical: Jo Jet i Maria Ribot

12:00 - 13:00

Modo Rakune

23:00 - 00:00

AnaKorena Dj

00:45 - 02:20

Carrer La Perla

Vermut musical amb Mister Andreu

12:00 - 13:00

Torneig de futis amb Mikko Savikko

12:00 - 13:00

Concurs veïnal de pastissos

18:00 - 19:00

Taller infantil de màgia amb Llimona

19:00 - 20:00

Gin + Mish1dem + Retorno Venoso

23:00 - 01:00

Carrer Verdi Del Mig

Verdi platja

12:00 - 13:00

Havaneres amb Mar Brava

18:30 - 20:30

Ball amb Arrels de Gràcia

23:00 - 01:00

Jardins Manuel Torrente

Vermut de Festa Major. Cargols i platets

12:00 - 13:00

Concurs gastronòmic: Cargols a la gracienca. Porta el teu plat de cargols (premis pels participants. Tast obert dels plats participants)

13:00 - 14:00

Fideuà de Festa Major

14:00 - 15:00

Tasta Lletres: presentació / tast dels llibres: Festa Major de la Vila de Gràcia (Josep Fornés) i Història del Tradicionàrius (Ferran Riera)

19:00 - 20:00

Sopar d'entitats i activistes de la Festa Major (activitat per invitació)

21:00 - 22:00

Carrer Lluís Vives

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

12:30 - 13:30

Classe de zumba a càrrec d’Uptown BCN

18:00 - 19:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

20:00 - 21:00

Nit de folk a càrrec de La Petita Àgata i Adrián Hernández DJ

23:00 - 02:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Del Sol: La Plaça Del Folk

Taller de panderetes

17:30 - 18:30

Namorala Pandereteiras: concert de rap de soca-rel

19:30 - 21:15

Entrada de la batucada de percussió brasilera “Kebutara”

21:15 - 22:15

Pepet i Marieta: Concert de música folk i mestissatge

21:30 - 23:30

DJ Trentu: Discjòquei de música folk

23:30 - 02:30

Carrer Progrés

Sortija per a infants

12:00 - 13:00

Sortija per a ganàpies

13:00 - 14:00

Vespre musical amb 'VorAigua' (poesia musical) i 'SubVersions' (tribut a Silvio Rodríguez)

19:00 - 20:00

Nit feminista amb 'Alergicas al Polen' (pop- rock) i PD Zitas

22:00 - 01:00

Carrer Puigmartí

Vermut ambientat per Pablo Rumbler

12:00 - 13:00

Paella

14:00 - 15:00

Concert S’Temple Bar

18:00 - 20:00

Concert Milkers

23:00 - 01:00

Carrer Tordera

Pintacares amb Marina Purpurina

11:00 - 12:00

Dinar conjunt amb EFIT

14:00 - 15:00

Actuació musical amb Compays Sabor & Rumba

17:00 - 18:00

Carrer Fraternitat De Dalt

Campionat de dòmino per parelles

11:30 - 12:30

Campionat de cartes “La Taja”

18:00 - 19:00

Ritxi DJ

23:00 - 02:00

Plaça Del Poble Gitano

Torneig de futis amb Mikko Savikko

17:00 - 18:00

Sopar

21:00 - 22:00

Ball amb Peret Reyes i Yumitus del Pichón

23:00 - 01:00

Carrer Fraternitat De Baix

Taller de jardineria per a nens i joves (places limitades)

12:00 - 13:00

Vermut / dinar conjunt amb Carrer Tordera

14:00 - 15:00

Berenar a la Crêperie Fraternitat de Baix i taller de bombolles de sabó (places limitades)

18:00 - 19:00

Actuació musical:Karaoke a Fraternitat de Baix

00:00 - 02:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Sunday 21st August11

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça Rovira I Trias

Vermut musical

12:30 - 13:30

Jocs i tornejos

16:00 - 17:00

Sopar de socis

21:00 - 22:00

Carrer Joan Blanques De Baix De Tot

Espectacle de màgia amb Dodó & Mme Hellen Magic show

11:30 - 12:30

Concert vermut amb Os Ovos

13:00 - 15:00

Sopar de carmanyola de veïns i música ambient

21:30 - 22:30

Desmuntatge i traca de fi de Festa

02:00 - 03:00

Carrer Mozart

Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

10:30 - 11:30

Concurs de truites amb premi: paella especial per a truites (inscripció prèvia)

13:00 - 14:00

Karaoke Mozart

18:00 - 19:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

21:00 - 22:00

Concert Amor Propio + Velouria

22:00 - 00:00

Carrer Providència

Entrega de premis de dòmino

12:00 - 13:00

Vermut per socis i veïns

13:00 - 14:00

Sopar de germanor

21:30 - 22:30

Música disco i desmuntatge i fi de festa

23:00 - 01:00

Carrer Jesús

Jocs d'aigua

12:00 - 13:00

PD SHORTY’S

22:00 - 00:30

Traca fi de festa i desmuntatge

02:00 - 03:00

Carrer Joan Blanques De Baix

Vermut musical. Taller familiar de treballs manuals per dissenyar la rajola de les clavellines de Gaudí. Col·laboració de Casa Vicens

12:30 - 13:30

Sopar de veïns

21:00 - 22:00

Orquestra Sol i mar

23:00 - 01:30

Traca fi de festa i desmuntatge

02:00 - 03:00

Carrer Berga

Piscines

12:00 - 13:00

Vermut musical

12:30 - 13:30

Sopar cloenda.(carmanyola)

21:00 - 22:00

Havaneres i traca final

22:00 - 00:00

Espai D'Arts Escèniques I De La Festa Dels Animals

Taller de ball de dinàmiques creatives en família (per a infants entre 1 i 4 anys + famílies)

10:00 - 11:00

Taller d'expressió corporal-dansa, jocs de coordinació i creació i mostra final (per a infants a partir de 5 anys no-acompanyats)

11:00 - 12:00

Ballada de Swing a ritme dels DJs de SwingCats

12:15 - 14:15

Taller de Solo Blues per a joves i adults. A càrrec de Blue Move

17:00 - 18:00

Ballada de Blues a ritme dels DJs de Blue Move

17:30 - 19:30

Actuacions de ball a càrrec de l'alumnat i el professorat de SwingCats

19:00 - 20:00

Taller de Swing Solo per a joves i adults. A càrrec de SwingCats

19:30 - 20:30

Taller de Lindy hop per a joves i adults. A càrrec de SwingCats

20:15 - 21:15

Ballada de Swing a ritme dels DJs de SwingCats

21:00 - 22:30

The Golden Swing Era amb Swing Shot Band & Swing Maniacs: un viatge musical i de dansa per la història del Swing

22:30 - 23:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça De La Vila De Gràcia

Jocs d’aigua (fins a 14 anys)

12:00 - 13:00

Dinar veïnal (inscripció prèvia)

14:00 - 15:00

Animació de sobretaula amb la Portàtil FM

16:00 - 17:00

Classe oberta de country

18:30 - 19:30

Carrer Llibertat

Jocs d’aigua per a petits i grans

11:30 - 12:30

XXII Concurs de puzle per parelles amb el suport d’Educa (Amb tiquet, i inscripció prèvia)

18:00 - 19:00

Sopar final de Festa

21:30 - 22:30

Karaoke

23:00 - 01:00

Espai Bailèn

Dàmaris Gelabert: Concert familiar de música folk infantil amb cançons tradicionals per cantar i ballar amb els més petits

11:00 - 13:00

David Canal: concert de música Rumba/swing i pop

19:00 - 21:00

Junco y Mimbre: Concert de música indie-rock encapçalat per Maria Espinosa

21:00 - 23:00

DJ Massa Viu: Discjòquei de música urbana i electrònica

23:00 - 02:00

Carrer Ciudad Real

L’Armari verd. Intercanvi de roba

11:00 - 12:00

Dinar de carmanyola

14:30 - 15:30

Concert de tarda amb Eloi Sayrach

19:00 - 20:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

20:00 - 21:00

Sopar de l’Associació amb amics i amigues i contes per a persones adultes amb ANIN

22:00 - 00:00

Traca fi de festa i desmuntatge

02:00 - 03:00

Placeta San Miquel

Sopar de germanor de socis i veïns

21:00 - 23:00

Traca fi de festa i desmuntatge

02:00 - 03:00

Plaça Del Nord

Fira de vinils i punxada de vinils

11:00 - 12:00

Traca final de Festa Major

00:00 - 01:00

Carrer Perill

Festa de l'escuma

12:00 - 13:00

Sopar de veïns

21:00 - 22:00

Art Sonor amb Avestruces (electroacústica)

22:30 - 23:30

La Portenya y Los Piratas i Asia Knox

23:30 - 01:30

Traca fi de festa i desmuntatge

02:00 - 03:00

Casa Vicens

Taller familiar al carrer Mozart

10:30 - 11:30

Taller familiar al carrer Joan Blanques de Baix

12:30 - 13:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Sunday 21st August22

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Travessia Sant Antoni

Vermut musical: Djs Travessierus

12:00 - 14:00

Dinar popular

14:00 - 15:00

Taller de sardanes amb la Confederació Sardanista de Catalunya

18:00 - 19:00

Carrer La Perla

Dinar de comiat (dinar popular)

14:00 - 15:00

Activitat d’aigua

16:00 - 17:00

PD Xispas

23:00 - 01:20

Traca fi de festa i desmuntatge (PD Perles)

02:00 - 03:00

Carrer Verdi Del Mig

Verdi platja

12:00 - 13:00

Vermut per a socis, veïns i col·laboradors

13:30 - 14:30

Sardanes amb Cobla Ciutat de Cornellà

18:00 - 19:00

Ball amb Sabor de Gràcia

23:00 - 01:20

Carrer Lluís Vives

Batucada - Vermut a càrrec de La Galeta Percussió

13:00 - 14:00

'Entre Boleros y Rancheras' a càrrec de Janeth Castillo, Paulina Sánchez y Juan R. Arceo

18:00 - 19:00

Plaça Del Sol: La Plaça Del Folk

Antines: Una banda de cinc dones amb peces inèdites i adaptacions de música tradicional interpretades amb gralles i instruments de percussió

19:30 - 20:30

Morena: Concert de música de versions d’èxits de tots els temps de patxanga i ritme “latino” cantada en català

21:30 - 23:30

DJ Catcallis: Discjòquei d’èxits de la música folk, pop, rock, techno

23:30 - 02:30

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Carrer Progrés

Xocolatada i animació infantil

17:30 - 18:30

Jocs de circ sostenibles amb 'Circ de Jocs' i xocolatada infantil

17:30 - 18:30

Sopar de germanor i karaoke

21:00 - 22:00

Tothom a desmuntar!

02:00 - 03:00

Carrer Puigmartí

Vermut

12:00 - 13:00

Ambientació amb Black London

18:00 - 19:00

Concert Reclam

23:00 - 01:00

Traca fi de festa i desmuntatge

02:00 - 03:00

Carrer Tordera

Activitat infantil

11:30 - 12:30

Traca fi de festa

02:00 - 03:00

Carrer Fraternitat De Dalt

Sopar de socis

22:00 - 23:00

Desmuntatge i traca de fi de festa

02:00 - 03:00

Plaça Del Poble Gitano

Dinar

14:00 - 15:00

Ruta de vins de la D.O. Catalunya

19:00 - 20:00

Havaneres amb Pirats del mar

20:00 - 20:55

Sopar de carmanyola

21:00 - 22:00

Cinema a la fresca amb el documental “Peret, yo soy la rumba” del gran Peret, rei de la rumba catalana

22:00 - 00:00

Traca i fins a l’any que ve!

02:00 - 03:00

Carrer Fraternitat De Baix

Contacontes

12:00 - 13:00

PIM-PAM SCRABBLE! Partides col·lectives! A càrrec de Federació Internacional de Scrabble en Català (FISC)

18:00 - 19:00

Sopar de carmanyola

22:00 - 23:00

Nit tranquil·la

23:00 - 00:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Festes de Gràcia 2022 Clashfinder Monday 22nd August

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

Plaça De La Vila De Gràcia

Torneig de futis amb Mikko Savikko

18:15 - 19:15

Arribada correfoc infantil

21:45 - 22:45

Versots

22:00 - 23:00

Inici correfoc

23:00 - 00:00

Final correfoc i cremada final

00:30 - 01:30

Desmuntatge

02:00 - 03:00

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

It's worth printing the clashfinder as late as possible. The current advice for printing is:

Don't even think about it Patience, grasshopper Not now. Soon, I promise Print if you have to Have at it!

Last update: 2022-08-18 12:37.

OK, so this site has grown massively in popularity over the years, which is good. Very good, in fact. But it means that my hosting fees have jumped up significantly, which is slightly less good. I'd like to keep the site ad-free for as long as possible so, if you've used a clashfinder recently and would like to help keep the site running, please use the paypal buttons below.

Please only donate what you feel is affordable and appropriate for the clashfinders you've used recently. :)

As a bonus, anyone who donates 50p or more will get upgraded to a premium account for 1 day per penny (0.01 GBP) donated. Premium members will have access to processor-heavy features as they get added. The first premium feature to be added is access to the visitor statistics for all public clashfinders.

You are not logged in. If you want a premium account, please login or create an account before you donate.

20p 50p £1 £2 A Pint (£3.65) £5

Follow us on Twitter: @clashfinder

Your short UID: 0z8th3.mb

To print the clashfinder properly, you need to set the page to Landscape, print background colours and maximise the print area.

Clashfinder

Processing time: 0.023 sec

Licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0 License. Download it, print it, give it to all your friends. Just don't go selling it, m-kay?.