Loading...

Hide this

Print Advisory: 3 - Not now. Soon, I promise

Keep this site running - Donate

Warning: this clashfinder wasn't updated for 13 days before the festival. Search for similar clashfinders.

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 21/6/2311

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE BANDSTAND

SEAS OF MIRTH

BABYLON UPRISING

FONZO B2B AÆE
MOTU
MITZI

THE TEMPLE

DOPE AMMO B2B DJ HYBRID FT. JASMINE KNIGHT
MY-R FT. KRAYZ-LEGZ
UNCOMMON RECORDS; JIM BITCH B2B FRD FT. JAGO

SENSATION SEEKERS STAGE

WHEEL OF FOUR TUNES

STONEBRIDGE BAR

EATS EVERYTHING B2B PETE TONG B2B DENNIS FERRER

THE LIZARD STAGE

JONNY RAY & THE WASTERS
MAL WEBB & KYLIE MORRIGAN
DAVID CELIA & ZUFFALO
PLANETA POLAR
THE BURNING GLASS
ACOUSTIC JAM SESSION
DJ TARLOAK
RUM BUFFALO

CROISSANT NEUF

ACOUSTIC OPEN MICCROISSANT

SPEAKERS FORUM

TOM COLLINSON
REBECCA GIBBS
JAMIE KELSEY FRY
FRANCES FOLEY
ACTIVISTS MASTERCLASS - JAMIE KELSEY FRY, A22 & LISA WINTERSTEIGER
CLLR SHANE COLLINS
CHIEF DADA, TIM VAN SOLINGE, LEA HEJN.
REEL NEWS FILMS Q & A

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

IICON

IICON:AV-3D
HODGE

MANDALA STAGE

DJ DRAGONFLO B2B WITH DJ SOLARA
ZEN LEWIS AND DJ JERRY SOBER

HUMBLEWELL ACTIVE PLATFORM

HUMBLEWELL OPENING CEREMONY WITH KARY STEWART + CO

GLADE

YOUSEFGLADE
DANIEL AVERY B2B RICHARD FEARLESS
MELLA DEEGLADE

BLIND TIGER

ZERO
JUNGLE CAKES TAKEOVER: KARA + ED SOLO B2B DEEKLINE B2B TOBY ROSS HOSTED BY JUNIOR RED

NOWHERE

MANTRA B2B TASHA
NIA ARCHIVES
KASRA

THE PAVEMENT

GARETH JONES
BUNNY
PAUL CURRIE
THE GLASTONBURY VOX MOB
GROOVY GUY
RISKY BUSINESS
MARIO MORRIS MAGIC
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET

BREAD AND ROSES

NAKEDPRESENTS

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

STRUMMERVILLE

BARBARELLA
MASH P
JOEI SUPERNOVA

TRUTH STAGE

MIKE FREEAR
HO99O9 (EARACHE RECORDS TAKEOVER)
FIZZY GILLESPIE (SWING & BASS)
ALT BLK ERA (EARACHE RECORDS TAKEOVER)

CORNISH ARMS

BLENDID X BEATBOX COLLECTIVE TAKEOVER
GEDZ (BLENDID TAKEOVER)

THE RUM SHACK

GREENTEA SELECTA
ELLIE PROHAN

SAN REMO

ANZ B2B SPECIAL REQUEST

GREENPEACE

UNDERFOOT, OVERLOOKED: SOIL AS OUR MUSE A DAY OF WORKSHOPS AND DROP-IN ACTIVITIES RELATING TO SOIL HOSTED BY POPPY FLINT & BENJI BAILESGREENPE
UNDERFOOT: LIFE AMONGST THE ROOTS (INSTALLATION)GREENPE
NADINE NOOR
SALUTE

GENOSYS SOUND SYSTEM

OUISSAM

SMALL WORLD STAGE

THEE ONES

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 21/6/2322

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

TOAD HALL

GLOBAL COLLECTIVE
PETER HEMSLEY

THE SALON CAROUSEL

EUPHONIQUE
BOSSLADY
MOLLIE RUSH

RABBIT HOLE'S FUNKINGHAM PALACE

TIM HEALEY

THE WEST HOLTS BAR

FELA PARTY!
OVEREASY DJS

NYC DOWNLOW

THE CARRY NATION

THE RABBIT HOLE

SHELF LIVES
DJ THRILOGY
DOMBRANCE

PILTON PALAIS CINEMA

GROMIT: THE CURSE OF THE WERE-RABBIT
PUSS IN BOOTS: THE LAST WISH PG
POLITE SOCIETY 12A
Q&A: HOW TO SAVE CINEMA:
THE WICKER MAN: 50TH ANNIVERSARY RELEASE 15
I AM WEEKEMDER DOCUMENTRY WITH INTRO Q&A
WEEKENDER + POST SCREENING DJ SET

GLEBELAND

DADO
DADO
MOVE YOURSELF BY THE MEDIA WORKSHOP

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE LEVELS

SHERELLE B2B I. JORDAN
VTSS

BIMBLE INN

OPEN
DJ POLLY

DELUXE DINER

DJ LOUIE LOUIE
NOBLE & HEATH

THE ROCKET LOUNGE

LOS DEDOS
THE TROJANS

WOW

IMOGEN
DJ ABSOLUTELY SHIT

NOMAD

BOOTY BASS X SHADE CARTEL
BOOTY BASS X SHADE CARTEL
BOOTY BASS X SHADE CARTEL

FIRESIDE STORIES

XICOME THE CALL OF THE QUETZALCOATL RITUAL

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE SISTXRHOOD

DJ AMMI B2B JAMURAI
LADYGREY

GLASTO LATINO

DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA

FIRMLY ROOTED

LATE NIGHT SESSIONS: RUN IN THE JUNGLE FT D*MINDS & T>I, I AM JAKES, T LEX B2B KENDRICK, TS2W

CIRCUS FIELD

CIRCUS ERUPTION
SLACKLINE SCHOOL
ZORBING WITH STREETGAMES UK
RPM DISPLAYS
CIRCUS ERUPTION
RPM DISPLAYS
KWABANA LINDSAY RIVER WALK

THE MEAT RACK

MICHAEL UPSON

VILLAGE INN

KEVIN & PERRY IBIZA RAVE

RIMSKI'S YARD

OLD TIME SAILORS!

CROONER'S CORNER

GEORGIA D'ARCY RODEN
JERRI HART
LOUISE HART
GEORGIA D'ARCY RODEN

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 22/6/2311

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE BANDSTAND

HODMADODDERY
TBA
TOM MOORE & ARCHIE MOSS
SHOWHAWK DUO
DEXTER SELBOY
RSVP
WUNDER TANDEM
DIDDY SWEG
SUN KINGS
MELLOWMATIC

BABYLON UPRISING

MEARE GENTLEMAN'S SPORTS & LEISURE
VILLAGE CUTS
JEREMIAH ASIAMAH: VILLAGE CUTS TAKEOVER
KITTY AMOR: VILLAGE CUTS TAKEOVER
THE BUSY TWIST: VILLAGE CUTS TAKEOVER
EMMA KORANTEMA: VILLAGE CUTS TAKEOVER
NADÏ
DUB BOY & ATKI2
BAZUKA
SAMURAI BREAKS
ALTAR X TEEZLE

LONELY HEARTS CLUB

ELIZA ROSE
JYOTY & FRIENDS PRESENTS: CHARISSE C B2B KILIMANJARO, JAEL, JYOTY, KITTY AMOR, LIL SILVA , SBTRKT (DJ)
DIMENSION
KANINE

THE TEMPLE

BOU B2B HEDEX FT HARIBO & EKS
KLEU B2B RESIST
A LITTLE SOUND
BORN ON ROAD; ARIES, KELVIN 373 & SELECTA J-MAN
GROVE
30 YRS OF THE LIBERATORS
SPFDJ
ALTERN 8 B2B SHADOW CHILD

SENSATION SEEKERS STAGE

THE GLASTONBURY VOX MOB
OLD TIME SAILORS
THE FIERCE AND THE FABULOUS
FEEDING THE FISH
SLAMBOREE
NEON MOON
B:RAVE
NEON MOON
WHEEL OF FOUR TUNES

OUTSIDE CIRCUS STAGE

BEXI
AREA 51 - ANGEL FRANCO
ABOVE AND BEYOND
AREA 51 - ANGEL FRANCO
BEXI
FEEDING THE FISH
RAVES R US

STONEBRIDGE BAR

EATS EVERYTHING (HISTORY OF RAVE SET)
BAGGY MONDAYS
SARAH STORY
ABSOLUTE. B2B JODIE HARSH
STORM MOLLISON
ENZO SIRAGUSA (JUNGLE SET)
SYREETA (UK GARAGE SET)
EATS EVERYTHING (D&B SET)
FAITHLESS (DJ SET)
SICARIA B2B NOORIYAH
JAMZ SUPERNOVA B2B BIANCA OBLIVION
PLASTICIAN B2B CONDUCTA

THE LIZARD STAGE

MAMA MOONSHINE
MILLIE WATSON
NIKI STEVENS
ADAM SCOTT GLASSPOOL
DJ SPAMALAM
KIRRIS RIVIERE & DELTA DU BRUIT
DJ CHEWY SHE
LOONALOOP
DJ COUSCOUS
DUNCAN DISORDERLY & THE SCALLYWAGS

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

CROISSANT NEUF

ACOUSTIC OPEN MICCROISSANT
KEKE NANNIKIICROISSANT
GABY KETTLECROISSANT
DARCEY HOPECROISSANT
APPLE SHAKERSCROISSANT
CANDI'S DOGCROISSANT
THE TROUBLE NOTESCROISSANT
THE DISAPPOINTMENTSCROISSANT
JAMES RILEYCROISSANT
ACOUSTIC OPEN MICCROISSANT
DRY WHITE BONES
SHOWHAWK DUO
OLD TIME SAILORS
TOWN OF CATS
RHYTHM OF THE 90'S

SPEAKERS FORUM

REEL NEWS FILMS Q & A
SOPHIE COWEN
RUPERT READ
PATRICK GREENFIELD
TYRONE SCOTT
LORD DEBDEN
LEILA DEEN
LORD DEBDEN WITH ROGER HARRABIN
CLARE FARRELL XR & JAMIE KELSEY FRY
JOLYON RUBINSTEIN
REEL NEWS FILMS Q & A - FLISS PREMRU & SARAH WOOLEY

IICON

MIDLAND
ADAM SHELTON
BATU
ACTRESS (LIVE)
YUNG SINGH
TASH LC

CABARET

FEEDING THE FISH
FRANK SANAZI
ROB KEMP - ELVIS DEAD

MANDALA STAGE

WOBBLE AND WHEEZE
ANDREW MAXWELL MORRIS
THE JAM, IN HONOUR OF NIK TURNER
THE JAM, IN HONOUR OF NIK TURNER
NATSUMA
SMIRKINS
EMILY JENNINGS
WYLDEST
SHERIKA SHERARD
THE PORTRAITS
PLUMM
HEARD COLLECTIVE
TRIGG3R
THE SPACE FALCONS
THE KAIDEN NOLAN BAND

HUMBLEWELL ACTIVE PLATFORM

RISE + SHINE YOGA WITH LANA SMITH
DISOBEDIANT BODIES WITH LOU THOMAS
EVERYTHING WILL BE AMAZING! WITH FELIX PRICE, DJ BALCONY + LORNA BEE
SONGWRITING WORKSHOP WITH LETI
AFRICAN DANCE CLASS WITH PENNY AVERY
HOOPS WORKSHOP WITH MERLIN
DISCO FIT WITH MERLIN
BEAT BOX WORKSHOP WITH LEE
SHAKTI SHAKE - DINA + MARV
YIN YOGA + GONG BATHS WITH SASHA + MARTINA

GLADE

NORTHBASE B2B MARK XTCGLADE
AMAGLADE
CHARLIE TEEGLADE
THIS IS INJAGLADE
LONDON ELEKTRICITYGLADE
GIRLS DON'T SYNC
RANDALLGLADE
EXAMPLE
BOUGLADE
CRAZY P SOUND SYSTEM
AXEL BOYGLADE
ARIELLE FREE
CARLY WILFORDGLADE
EWAN MCVICAR
JEM COOKEGLADE
DENIS SULTA
MEG WARDGLADE
ORCA SOUNDGLADE
FAITHLESS DJ SET
STEVE DAVIS & KAVUS TORABIGLADE
DANNY HOWARD

BLIND TIGER

BLIND TIGER RESIDENTS & GUESTS OPENING PARTY
BLIND TIGER RESIDENTS & GUESTS - SKWELLZ
BLIND TIGER RESIDENTS & GUESTS OPENING PARTY - CARDINAL SOUND
BLIND TIGER RESIDENTS & GUESTS OPENING PARTY - VIXAN SOUNDS
CONGO IAIN
ZIMMA
CRACK ST BOYS
BISH 90S DANCE ANTHEMS SET
AFT RAPS: BLACKSMITH, CARASEL, FRENIC
PENG DELI: DREAM MCLEAN, HARLEY MAXWELL, WALLACE RICE, DAME, PADDY BARS, STRAYWAVE
GARDNA & FRIENDS - JEREMIAH ASIAMAH
GARDNA & FRIENDS - MY NU LENG BTB PJ BRIDGER FT DREAD MC
GARDNA & FRIENDS - SARAH STORY
GARDNA & FRIENDS - SAM SUPPLIER
GARDNA & FRIENDS - LENS
GARDNA & FRIENDS - UNGLUED

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

NOWHERE

SMASH HITS
TIA COUSINS
STRIKING WORKER
BENTON
JAY CARDER
KLOSE ONE
TASHA
SKREAM
ELIZA ROSE & JEANIE CRYSTAL
MEGA B2B ALL DJ’S
MIKE SKINNER
CONDUCTA/BAKEY CAPO LEE
FLOWDAN LIVE
IVY LAB
SKEPTICAL & MEDIC
BBC RADIO 1 ESSENTIAL MIX (LIVE)
BBC RADIO 1 ESSENTIAL MIX (LIVE)
BBC RADIO 1 ESSENTIAL MIX (LIVE)
FOLOMOUR POWER TO THE PPL A/V SET
PARANOID LONDON LIVE

LABORATORY STAGE

IAN B. DUNNE - SOUND SCIENCE
RELATIONSHIPS BETWEEN TECHNOLOGY AND NATURE - Q&A WITH GORDON BLAIR
GREAT APE CHALLENGE
BBC NATURAL HISTORY UNIT
ANDREW JENKINS - OFF TO SPACE
ROSIE EADE FOLK PIXIE
SAM LEE

THE PAVEMENT

ROB ROY COLLINS
RISKY BUSINESS
PAUL CURRIE
AKIRA
GROOVY GUY
ANGIE MACK
KWABANA LINDSAY
GARETH JONES
THE FIERY JACK TEAM

BREAD AND ROSES

ALEX HALL
THRILL COLLINS
EVA
DUO
THE LOVE BUZZ
FRANKIE MORROW
N'FAMADY KOUYATE
NAYTIIVE
VLURE
NAYTIIVE

STRUMMERVILLE

ROSE ALDRIDGE
MEREKI
TOM A SMITH
TOM BRIGHT
LYZA
JJ STERRY
LOTTERY WINNERS
HAK BAKER
GEMMA ROGERS
DARK MOON
SLEAZE

TRUTH STAGE

BRASS OFF
HOST: K.O.G
TOO MANY T'S WELCOME PARTY
CAL JADER (MOVIMIENTOS)
BLOCO B
CAL JADER (MOVIMIENTOS)
COLECTIVA (GLOBAL LOCAL)
DJ CHRIS TOFU
HEADMIX
THE BEATLES DUB CLUB
THE MIDNIGHT ZU
THE BEATLES DUB CLUB
PANIC SHACK
DJ PRIYA (GOING SOUTH TAKEOVER )
BOBBY FRICTION'S BHANGRA ALL STARS (GOING SOUTH TAKEOVER)
DJ PRIYA (GOING SOUTH TAKEOVER )
SNAZZBACK MEETS FLOWDAN AND GROVE
FIZZY GILLESPIE
SKINDRED (EARACHE RECORDS TAKEOVER)
BLUE LAB BEATS
MIKE FREEAR AND REBECCA CROW PRESSENT TAPE DECK TAROT
EMPIRE STATE BASTARDS (EARACHE RECORDS TAKEOVER)
MADAME ELECTRIFIE
GENTLEMAN'S DUB CLUB FEAT HOLLIE COOK
MADAME ELECTRIFIE
HOTSTEPPAS FEAT DUB PRINCESS
MADAME ELECTRIFIE
HIPPO SOUND SYSTEM & FRIENDS

CORNISH ARMS

NIPSY
SPARROW
KLEPTONES
THE PETEBOX (BLENDID TAKEOVER)
DJ HIPHOPPAPOTAMUS (BLENDID TAKEOVER)
LAZY TECHNICIAN
LAZY BONES
DJ FAYDZ (BLENDID TAKEOVER)
ZEN LEWIS & DJ JERRY SOBER (BLENDID TAKEOVER)
DJ MAJ DUCKWORTH - SAMPLE NATION (BLENDID TAKEOVER)
DIZRAELI (DJ SET) (BLENDID TAKEOVER)
O.P.GROOVER + PUTTYRUBBER (BLENDID TAKEOVER)
PUTTYRUBBER + O.P.GROOVER (BLENDID TAKEOVER)

THE RUM SHACK

LYRIX ORGANIX HOUSE PARTY; HOSTED BY NATTY SPEAKS & KIMMY BEATBOX
ALYONA ALYONA
J-MARKS
CHE LINGO
THE SILHOUETTES PROJECT
MERCEDES BENSON
DJ NEPTIZZLE
CHARISSE C
SHANNEN SP B2B RAJI RAGS
CHANTZ DEE

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 22/6/2322

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

SAN REMO

ROOM SERVICE
POLY-RITMO
MR REDLEY
MAN POWER
APIENTO
PARRIS
ELIAS MAZIAN
TORNADO WALLACE
LEON VYNEHALL
DJ BORING
HAAI

BELLA'S FIELD

THE CRAZY GOLF COMPANY
THE T.U.R.D.I.S. PORTALOO ESCAPE ROOM
AMAZING CAMERA OBSCURA
MAGPIE'S FORTUNE
SAM SEBASTIAN MAGIC
SOL CINEMA
MR PEEWEE AND THE DRUMMING PUPPET
MARIO MORRIS MAGIC

GREENPEACE

RAVERS 2 RUNNERS X GREENPEACE FUNDRAISER CHARITY RUN
SKATE RAMP KIDS SESSION
SKATE RAMP PRO SESSION
WE BELONG TO THE EARTH: ROOTS, GATHERING, CONNECTIONS, HISTORIES AND FUTURES A DAY OF CREATIVE WORKSHOPS, TALKS AND DROP-IN ACTTIVITIES HOSTED BY LION - LAND IN OUR NAMES.GREENPE
BLOCO B
AMIE BLU
VC PINES
BOOTY BASS
GROVE
ZED BIAS
FUNKE AND THE TWO TONE BABY
UNDERFOOT: LIFE AMONGST THE ROOTS (INSTALLATION)GREENPE
JODIE HARSH
BIMINI
THIS IS NOW DJS
SOIL SESSIONS: JOURNEY BENEATH THE RAVE TREE - MUSICIANS AND DJSGREENPE
JON CARTER
GLITTERBOX TAKEOVER
GLITTERBOX TAKEOVER

GENOSYS SOUND SYSTEM

REMOVE ME
PAVEL PLASTIKK
LANCE DESARDI
THE BLESSED MADONNA
LEEON
PARTOK

SMALL WORLD STAGE

MALWEBB & KYLIE MORRAGAN
DUNCAN DISORDERLY & THE SCALLYWAGS
YOUNG WATERS
WILLIAM CRIGHTON
YOUNG WATERS
DEAD HORSE BAY
PSYCHO-ACOUSTIC GOAT
CAM COLE
HEADMIX
3 DAFT MONKEYS
THE MARCHING SKALETONS

FLYING BUS

ATCHIN TAN PRESENTS: FFTP (FREEDOM FOR TRAVELLING PEOPLE) B2B GORJA BAND
ATCHIN TAN PRESENTS - TRAVELLER AWARENESS CAMPAIGN SPEAKERS
ATCHIN TAN PRESENTS - ZED BIAS B2B METRODOME HOSTED BY MC BIC AND DJ CHUNKY
ATCHIN TAN PRESENTS - TRAVELLER AWARENESS CAMPAIGN SPEAKERS
ATCHIN TAN PRESENTS - SUGAR SHANE
ATCHIN TAN PRESENTS - TRAVELLER AWARENESS CAMPAIGN SPEAKERS
ATCHIN TAN PRESENTS - BORN ON ROAD
FUSE LONDON TAKEOVER - ENZO SIRAGUSA B2B RICH NXT
FUSE LONDON TAKEOVER - LAIDLAW B2B TRISTAN

THE GLEBE

GROOVY GUY
ANGIE MACK
LOGY ON FIRE
MARIO MORRIS MAGIC
DAN THE HAT
DANIEL GONCALVES
LAZER KIWI
MR BURN - RAMSHACKLICIOUS

A LITTLE MORE SENSATION

POCKETS OF POWER
RISKY BUSINESS
LOGY ON FIRE
PAUL CURRIE
DAN THE HAT
ANGIE MACK
DANIEL GONCALVES

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

TOAD HALL

SANDY YIDAKI WORKSHOP
UKULELE WORKSHOP
PORTRAITS
CERIAN
GECKO
RODNEY BRANIGAN
MAL WEBB & KYLIE MORRIGAN
SEIZE THE DAY
EL TEL
KANGAROO MOON
TRACK DOGS
PLANETA POLAR
LOONALOOP

THE SALON CAROUSEL

DJ DOUBLE L
ANNA PRANK
KAISHA
GOLDDUBS
ARIES
KELVIN 373
SELECTA JMAN
CROSSY
JAPPA
GRAY

CIRCUS BIG TOP

BUNNY MORETHAN (COMPERE)
THE DISAPOINTMENTS
LA FAMILIA ROSSO
TILLY LEE-KRONICK
HANNAH FINN
CIRCUS FUNTASIA
CHARLIE BICKNELL - BIG SPENDER
CIRK HES (NEXT GEN)
MOLLY WHITEHOUSE
BALANCE
ANNABELLE HOLLAND (COMPERE)
OLI LAMBOURNE - CIRK HES (NEXT GEN)
BUNMI - AFROFUSION STRAPS
HIGH SOCIETY
DAVID ERIKSSON
FEEDING THE FISH
SILVIA PAVONE
CIRQUE DU VULGAR
BEAT BOX COLLECTIVE
HOT BROWN HONEY
HOT BROWN HONEY

RABBIT HOLE'S FUNKINGHAM PALACE

ROB DA BANK & TAYO - PURPLE RAVE
DOMBRANCE - LIVE
DISC-O-LYPSO
MAN POWER

THE WEST HOLTS BAR

CORTO.ALTO
ANTONY SZMIEREK
5TH ELEMENT PRESENTS BEATBOX ALLSTARS
OVEREASY DJS
COLECTIVA
ENJOYABLE LISTENS
WERKHA
FREDDIE AND THE FREELOADERS
5TH ELEMENT PRESENTS BEATBOX ALLSTARS
TOM MCGUIRE AND THE BRASSHOLES
OLIVE BPM VS MOMO TRACTOR BOY

ARCADIA

FLOATING POINTS B2B DAPHNI
SHERELLE

NYC DOWNLOW

CALL SUPER
GREG BELSON
JEFFREY SFIRE
MOOD II SWING
MIDLAND
HANNAH HOLLAND

THE RABBIT HOLE

RABBIT HOLE DJS
PRIMA QUEEN
RABBIT HOLE DJS
BEAUTIFUL LANDING
DJ THE MENENDEZ BROTHERS
JACK TYSON CHARLES
DJ ROSS WILSON
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS!
HARDWICKE CIRCUS
DJ GUILTY PLEASURES
TRANSGRESSIVE RECORDS TAKEOVER
TRANSGRESSIVE RECORDS TAKEOVER
TRANSGRESSIVE RECORDS TAKEOVER

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

PILTON PALAIS CINEMA

E.T. U
CREATURE + Q&A 12
KEVIN AND PERRY GO LARGE 15
GOOD BOY
ASTROID CITY CERT TBC 12A
KING ROCKER +Q&A CERT TBC
CHEMICAL BROS DON'T THINK PG

GLEBELAND

DADO
SWINGBOATS
DADO
BASH STREET THEATRE
EMERGENCY EXIT ARTS
MOVE YOURSELF BY THE MEDIA WORKSHOP

THE LEVELS

SHANTI CELESTE B2B DANIELLE
PALMS TRAX B2B JOB JOBSE
PARANOID LONDON (LIVE)
KI/KI
MICHEAL BIBI
LF SYSTEM

BBC MUSIC INTRODUCING

BBC R1 DANCE TAKEOVER

THE GATEWAY

LAND OF THE GIANTS
GARETH JONES
NEW YORK BRASS BAND
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTES!
MELLOWMATIC
PRONGHORN
GUNS OF NAVARONNE

BIMBLE INN

OPEN
THE FLAMENCO THIEF
JONNY RAY AND THE WASTERS
DEAD REDS
LIELA MOSS
MOTHER SKY
THE ODD BEATS
LA FANFARRIA DEL CAPITÁN
TOO MANY T'S
SHAKA LOVES YOU
PHIL HARTNOLL (ORBITAL) DJ SET

THE HIVE

GROWING BOI
HVNTER
JEANIE WHITE
WYLDEST
JACK TYSON CHARLES
HARVEY JAY DODGSON
MICHAEL BAKER
DUO
ROGUE WAVE (RIVER & COLAPS) FEAT. ALEXINHO & D-LOW
THE HIVEBORN
BELLA UNWIN
MOSS KISSING
THE HIVEBORN
VLURE
JOHN E VISTIC ROCK N ROLL SOUNDSYSTEM

THE MEETING PLACE BAR

D*LEX
OVEREASY DJS
BEN MONK & FRIENDS
SCARLETT O’MALLEY PRESENTS CLUB COWGIRL
JAMES ALEXANDER BRIGHT & BENJAMIN SMITH
BILL BREWSTER (LOWLIFE)

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 22/6/2333

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE ASTROLABE THEATRE

STUART GOLDSMITH (COMPERE)
DOM JOLY
FLASH BANG BRASS
JONATHAN PIE
GECKO
BLACKSKYWHITE - 'STREET OF CROCODILES'
FLASH BANG BRASS
DOREEN DOREEN

DELUXE DINER

WIZARD OTR
PERRI KAYE
NOEL WATSON
PERRI KAYE
NOBLE AND HEATH
DJ NICKY NICKY

THE ROCKET LOUNGE

DJ RUBY FLASHMAN
SISTER SUZIE
MIK ARTISTIK
PRONGHORN
GUNS OF NAVARONE
VELVET FUZZ
BLACK KAT BOPPERS
DOWNSETTERS
THE TROJANS
US

WOW

JOE ARMON JONES & MAXWELL OWIN
BRADLEY ZERO B2B RUF DUG
SOLAR + MOZHGAN
DR BANANA X LUKAS WIGFLEX
OR:LA

NOMAD

TBA
TBA
NOVARA MEDIA
NOVARA MEDIA
DRIFTY AND FRIENDS
SISTA SELECTA TAKEOVER
SISTA SELECTA TAKEOVER
SISTA SELECTA TAKEOVER
PXSSY PALACE TAKEOVER
PXSSY PALACE TAKEOVER
PXSSY PALACE TAKEOVER
PXSSY PALACE TAKEOVER
PXSSY PALACE TAKEOVER
PXSSY PALACE TAKEOVER

THE SISTXRHOOD

SENSORY ALCHEMISTS: QUEER FAMILY HANG OUT
SENSORY ALCHEMISTS: OPEN CEREMONY
PEARL
EMMY
SADSUGAR
SISTXRHOOD CLUBHOUSE
SISTXRHOOD CLUBHOUSE
SISTXRHOOD CLUBHOUSE
SISTXRHOOD CLUBHOUSE

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

GLASTO LATINO

DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
CARNIVAL
DOCKSIDE LATIN ORCHESTRA
LATIN PARTY
MERCADONEGRO
LATIN PARTY

FIRMLY ROOTED

NOORIYAH PRESENTS MIDDLE OF NOWHERE: FRESHTA, NOORIYAH, PEKODJINN
LATE NIGHT SESSIONS: OBSIDIAN TAKEOVER - BOOTY BASS & SHADE CARTEL

CIRCUS FIELD

CIRCUS ERUPTION
SLACKLINE SCHOOL
TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
CRATE STACK CHALLENGE
ZORBING WITH STREETGAMES UK
DAEMON OR DOPPLEGANGER
RPM DISPLAYS
TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
CIRCUS ERUPTION
PIRATE TAXI
COCKATOO
RPM DISPLAYS
KWABANA LINDSAY RIVER WALK
ROGUE OTHERWORLD
WAYNE AND WANDA
MIDNIGHT PLAYGROUND

HUMBLEWELL RETREAT YURT

CRYSTAL SINGING BOWLS WITH MARTINA
CONCIOUS BREATHWORK WITH KERRY VEITCH
WIM HOFF WITH JULIAN VON
LIFE DRAWING WITH FRA BEECHER
VOICE WORKSHOPS WITH LETI
GONG BATHS WITH MARTINA SAORIN

THE MEAT RACK

DEPTFORD NORTHERN SOUL CLUB
MR REDLEY
TWICE SHY
MACLO
GUY WILLIAMS
MILLY ON AIR
SUGARBEAR AND NINEBOB

TOLPUDDLE

DAVE GAMBLE
GEORGE SERVICE
GANZO
JUST GEO
FBR

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

VILLAGE INN

ESCALATION./
STACKY
ITTMAN
THE MIGHTY MOJO
SEB BAILEY
PROFESSOR SPROUT'S DISCO INFERNO

RIMSKI'S YARD

RIMSKI & HANDKERCHIEF WIND UP AT HOME
RIMSKI'S YARD
RIMSKI & HANDKERCHIEF’S THURSDAY NIGHT VARIETY
RIMSKI & HANDKERCHIEF’S MIDNIGHT VARIETY

THE TAPHOUSE

THE TAPHOUSE BAND (LIVE)
EMU DJS

CROONER'S CORNER

MR PEEWEE DRUMMING PUPPET
GEORGIA D'ARCY RODEN
PAUL LAMBOURNE
MAMA TOKUS
JERRI HART
LOUISE HART
PAUL LAMBOURNE
MAMA TOKUS

NOTTING HILL CARNIVAL SOUNDSYSTEM

ROUGH BUT SWEET + LOVE TKO

MAVERICKS

TBA

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 23/6/2311

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE BANDSTAND

STANLAEY
OLD BABY MACKEREL
PALE STRANGER
SPLINTERS
DOG DAUGHTER
ROOFTOP ASSEMBLY
DANA IMMANUEL & THE STOLEN BAND
WERKHA
SNAZZBACK
RUN LOGAN RUN
TOWN OF CATS
THE BAGHDADDIES

BABYLON UPRISING

MIGHTY J VS TILLY B
IN DUB WE TRUST
GET ON TAKEOVER
CARDINAL SOUND: ORIGINS
RO-G1
NIKKI NAIR B2B WAGER
OUT OF SORTS RECORDS
LESULA
SETTLE DOWN
RUKUS
SAINT LUDO
JAY CARDER
SYZ
DARK MAVIS

LONELY HEARTS CLUB

EVA
FFSYTHO?
JAY 0117
SEANI B PRESENTS FROM THEN TO NOW': BIG ZEEKS, BRIXX, YUNG SABER, DJ LARNI
SHAÉ UNIVERSE
GARDNA (LIVE)
BELLAH
STRANDZ
MEEKZ
NEMZZ
VENBEE
A LITTLE SOUND
HEDEX PRESENTS 'MY HOME IS THE RAVE'
HELENA HAUFF
DANIEL AVERY

THE TEMPLE

GROVE
EFFY
TBA
BEN PEST
TBA
HAAI B2B I. JORDAN
TBA
AK SPORTS

SENSATION SEEKERS STAGE

PETE ANDERSON (COMPERE)
TWISTER WITH DICK PULSING
HARVEY JUGGLING
BILLY KIDD SHOW
ABANDOMAN AKA ROB BRODERICK
BINGO BANGO BONGO
GRACE BILLINGS
AKIRA
THE GLASTONBURY VOX MOB
PAUL CURRIE
LEKIDDO-LORD OF THE LOBSTERS!
CLOSE
THE FIERCE AND THE FABULOUS
TOBY SPIN (COMPERE)
NEON MOON
OH MY GOD, IT'S THE CHUCH
NEON MOON
OH MY GOD, IT'S THE CHURCH
NEON MOON
SLAMBOREE

OUTSIDE CIRCUS STAGE

THE CRATE STACK CHALLENGE
CIRCUS RAJ
FAMOS BRAMWELLS (COMPERE)
BUNNY
MR BANANASHOW
WOOKEY HOLE CIRCUS
VENUS
HER MAJESTY'S SECRET CIRCUS
INCANDESCENCE
CHINNEN
BREAKING BROKEN DREAMS
BEN LOADER
GARETH JONES (COMPERE)
DAN THE HAT
LA FAMILIA ROSSO
INCANDESCENCE
THE SPANISH GENTLEMAN JUGGLER
CHARLIE BICKNEL - BIG SPENDER
BEN LOADER
GRACE BILLINGS
ROB ROY COLLINS
SOREL REGAN FROM CIRK HES - NEXTGEN
NEW YORK BRASS BAND
CLOSED
PEEWEE (COMPERE)
ABOVE AND BEYOND
DARIUS MAGIC
BEN LOADER
AREA 51 - ANGEL FRANCO
ABOVE AND BEYOND
AREA 51 - ANGEL FRANCO
BEN LOADER
FEEDING THE FISH
RAVES R US

STONEBRIDGE BAR

OLD SKOOL DANCE PARTY W/ FRAME + PETE WHEELER
FLEETMAC WOOD
DJ YODA (50TH ANNIVERSARY OF HIP HOP SET)
RANSOM NOTE W/ ALLY TROPICAL, MATT COWELL + ROSIE AMA
JAGUAR PRESENTS UTOPIA W/ AMA + PROSPA
HAGAN B2B SAM INTERFACE
SALUTE B2B PRETTY GIRL
CONFIDENCE MAN DJS
BARRY CAN’T SWIM
SURUSINGHE

THE LIZARD STAGE

LIZARD DJS
LUCI:D
PETE THE TEMP
EVA SCOTT
GEMMA ROGERS
DJ SWEET SIR RENDER
MUDD CLUB
DJ FRAU LUDWIG
CLAY BOTTOM JUG BUSTERS
J9
FANFARIA EL CAPITAN
DJ COUSCOUS
DJ QUEEN KONG

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

CROISSANT NEUF

ACOUSTIC OPEN MICCROISSANT
JAMIE COOKCROISSANT
TRACK DOGS & STEVE KNIGHTLEY
JACOB REDDYCROISSANT
KEKE MANIKIICROISSANT
SAFENATHCROISSANT
THE TROUBLE NOTESCROISSANT
DOGS/THE SONG CYCLECROISSANT
DRY WHITE BONESCROISSANT
THE WOOD DEMONS
DAS BRASSCROISSANT
ACOUSTIC OPEN MICCROISSANT

SPEAKERS FORUM

MOLLY SCOTT CATO
ED MILLIBAND, KEVIN ANDERSON & MOLLY SCOTT CATO
ASSAD REHMAN
PHOEBE WESTON
LUKE KEMP
JOLYON MAUGHAM
CLIVE LEWIS MP & JOHN HARRIS
JUSTIN ROWLATT, ROGER HARRABIN, INDIGO RUMBELOW, PATRICK GREENFIELD, CLARE FARRELL, JSO
KEVIN ANDERSON

IICON

DARIUS AKASHIC
LOST SOULS OF SATURN (LIVE)
CAKES DA KILLA (LIVE)
IICON:AV-3D
FOUR TET
IICON:AV-3D
LTJ BUKEM
BARONHAWK POITIER
JAMZ SUPERNOVA

CABARET

IAN STONE (COMPERE)
THE GUARDIAN LIVE INTERVIEW WITH SHARLEEN SPITERI
JONNY AWSUM
AN AUDIENCE WITH...KERRY GODLIMAN, HOSTED BY GUY LLOYD
SPENCER JONES
JAMES ACASTER IN CONVERSATION WITH NISH KUMAR
ALISTAIR BARRIE (COMPERE)
J9 DJ
NINA CONTI
PAUL FOOT
AN AUDIENCE WITH...STEPHEN K. AMOS, HOSTED BY PROFESSOR SHAWN NAPHTALI SOBERS
RSVP - WORKSHOP
JACK GLEADOW
CERYS NELMES (COMPERE)
MARY BOURKE
MAISIE ADAM
LAURA SMYTH
PHIL WANG
JEN BRISTER
SIKISA
EMMANUEL SONUBI (COMPERE)
JAMALI MADDIX
MAWAAN RIZWAN WITH MUSICIANS & DANCERS
ANDREW O'NEIL
TOM WARD
LAURA SMYTH

MANDALA STAGE

ADAM SCOTT GLASSPOOL
ANIMA BLOOM
THE JAM, IN HONOUR OF NIK TURNER
THE JAM, IN HONOUR OF NIK TURNER
MEGAN LANGLOIS
LITTLE MISS DJ
ATHALAHTA
KANGAROO MOON
SURF JAZ
LYDIA MAY
THE SCRIBES
NICK MAY- EX WHIMWISE
HERE COME THE CROWS
SPACE HAWKS TRIBUTE TO NIK TURNER AND MICK SLATTERY- FEATURING MEMBERS AND FRIENDS OF SPACE RITUAL
TOM MCQ

WEST HOLTS STAGE

STAR FEMININE BAND
YAYA BEY
ADG7
LOUIS COLE
GABRIELS
JOEY BADA$$
YOUNG FATHERS
KELIS

THE PARK STAGE

ADWAITH
ALABASTER DEPLUME
LOS BITCHOS
BILLY NOMATES
UNKNOWN MORTAL ORCHESTRA
THE COMET IS COMING
SHYGIRL
SPARKS
FEVER RAY

HUMBLEWELL ACTIVE PLATFORM

RISE + SHINE YOGA WITH LANA SMITH
DISOBEDIANT BODIES WITH LOU THOMAS
EVERYTHING WILL BE AMAZING! WITH FELIX PRICE, DJ BALCONY + LORNA BEE
SONGWRITING WORKSHOP WITH LETI
AFRICAN DANCE CLASS WITH PENNY AVERY
HOOPS WORKSHOP WITH MERLIN
DISCO FIT WITH MERLIN
BEAT BOX WORKSHOP WITH LEE
SHAKTI SHAKE - KARY STEWART

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

GLADE

MR PINKSGLADE
MARK SINCLAIR
GUESSWERKGLADE
ENGLISH DISCO LOVERS
HIPPO SOUND SYSTEMGLADE
GOK WAN
CHAINSKA BRASSIKAGLADE
BLACK BOX
LOONALOOPGLADE
SYREETA
DJ FRESHTAGLADE
DENNIS FERRER
DJ PRIYAGLADE
BOBBY FRICTONGLADE
ENZO SIRAGUSA
FERAL IS KINKY B2B DAN DONOVANGLADE
CARL COX
HARRI PEPPERGLADE
YOUTH
LAIDLAWGLADE
THE EGG
HARRISON BDPGLADE

BLIND TIGER

50 PENCE
KRAY-Z LEGZ (LIVE)
LIL MISS MOTOWN
IVY (LIVE)
FFTP (LIVE)
GOLD DUBS BTB RAGGAMUFFIN SOUND
GWYN SELECTA
FONZIE
MILF FM TAKOVER
GARDNA & FRIENDS - ESK
GARDNA & FRIENDS - GARDNA & KREED
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - LEEROY THORNHILL (EX PRODIGY)
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - MARK XTC
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - ROMPA / SUMBA YOUTH
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - CROSSY
UNCLE DUGS & FREINDS RAVE TAKEOVER - UNCLE DUGS / BOXER BANTON
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - MOZEY

NOWHERE

ARLO X A FOR ALPHA
SURUSINGHE
PROSPA
FLOWDAN
EFFY
AHADADREAM
10YRS OF MY NU LENG
SHOSH
SAM DIVINE
EMERALD
GARDNA (LIVE)
ANDY C
CASPA X JOKER X SIR SPYRO FT FOOTSIE
SICARIA
SKREAM

LABORATORY STAGE

SCIENCE STORYTELLING WITH JENNY JOPSON
IAN B. DUNNE - SOUND SCIENCE
CLIMATE CHANGE Q&A WITH RICHARD BETTS AND TAMSIN EDWARDS
GREAT APE CHALLENGE
AI, DEEPFAKE AND SYNTHETIC MEDIA - Q&A WITH ERIC DRASS AKA SHARDCORE
BBC NATURAL HISTORY UNIT
ANDREW JENKINS - OFF TO SPACE
ANDREW O'NEILL
ROSIE EADE FOLK PIXIE

PYRAMID STAGE

THE MASTER MUSICIANS OF JOUJOUKA
MAISIE PETERS
STEFFLON DON
TEXAS
THE CHURNUPS
ROYAL BLOOD
ARCTIC MONKEYS

THE PAVEMENT

GARETH JONES
ANGIE MACK
AKIRA
GROOVY GUY
MIYAM JAPANESE JUGGLER
ROB ROY COLLINS
HARVEY JUGGLING
VENUS
HER MAJESTY'S SECRET CIRCUS
CHINNEN
KWABANA LINDSAY
THE FIERY JACK TEAM

ACOUSTIC STAGE

AL LEWIS
ALLISON RUSSELL
SNIFF 'N' THE TEARS
MARTIN STEPHENSON & THE DAINTEES
THE MARY WALLOPERS
SETH LAKEMAN
NEWTON FAULKNER
GAVIN JAMES
STEVE EARLE
THE SAW DOCTORS

BREAD AND ROSES

FAMILY JOOLS
DRAGIATORS
CORDELIA GARTSIDE
DAISY CHUTES
THRILL COLLINS
EZRA WILLIAMS
NAKEDPRESENTS
NEW YORK BRASS BAND
BEAT BOX COLLECTIVE

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 23/6/2322

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

STRUMMERVILLE

STRUMMERVILLE DJS
JACK CHARD
BLUE VIOLET
US
PIGEON
HARDEWICKE CIRCUS
FIROUZEH
PRIMA QUEEN
JOHNNY RAY & THE WASTERS
PANIC SHACK
ROMPAS REGGAE SHACK
WILL SKILLZ
BASTARD LOVE

TRUTH STAGE

HOSTS: CLARE FERGUSON-WALKER AND JOHN SWALE
SMOOVE & TURRELL LIVE
CRAIG CHARLES & FRIENDS
SMOOVE & TURRELL LIVE
CASSYETTE
MADAME ELECTRIFIE
EZRA COLLECTIVE
PONY MONTANA
TBA
PONY MONTANA
SCALPING
BUSHBBY
THE BUSY TWIST
IVICORE
THE FUTURE SHAPE OF SOUND

CORNISH ARMS

OLIVER SUDDEN
KLEPTONES
LAZY TECHNICIAN
RIO & RHYMES (BLENDID TAKEOVER)
EARL RAFF (BLENDID TAKEOVER)
DJ KOOKI - POSITIVE SOUND SYSTEM
NINA
BENJI CLEMENTS (BLENDID TAKEOVER)
&? (BLENDID TAKEOVER)
DANNY WAV (BLENDID TAKEOVER)

THE RUM SHACK

RUM SHACK WILD CARD
RUM SHACK WILD CARD
CHANTZ DEE
TELMARY (PA)
TOYA DELAZY
DJ BENSUN
PETE & BAS
KURUPT FM
SAINT LUDO
OH ANNIE OH
BAILE LDN

PLATFORM 23

ELKKA
VILLAGE UNDERGROUND: SUCHI B2B PARRIS
VILLAGE UNDERGROUND: ECLAIR FIFI
TBA
VILLAGE UNDERGROUND: KEEP HUSH W/ LCY B2B MISFYA

SAN REMO

MODULAR ADVENTURES WITH KAFF BENDERS
TOM RAVENSCROFT
FLO DILL
MALIKA
STEVEN JULIEN
RUF DUG
PAULA TAPE
TBA
OPTIMO

BELLA'S FIELD

THE CRAZY GOLF COMPANY
THE T.U.R.D.I.S. PORTALOO ESCAPE ROOM
AMAZING CAMERA OBSCURA
MAGPIE'S FORTUNE
SOL CINEMA
MR PEEWEE AND THE DRUMMING PUPPET
WATCH THE BIRDIE
SAM SEBASTIAN MAGIC
SCOTT WALKER
WORKING BOYS CLUB
DANIEL MCKEE
MARIO MORRIS MAGIC
SAM SEBASTIAN MAGIC
WORKING BOYS CLUB
WATCH THE BIRDIE
DANIEL MCKEE

GREENPEACE

POWER BALLAD YOGA
DJ TOFU AND FRIENDS MORNING ECSTATIC
PRACTICES OF INTIMACY AND RESISTANCE: CREATIVE OFFERINGS TO THE EARTH IONE MARIE ROJAS IS ARTIST-IN-RESIDENCE FOR THE DAY, SHARING THEIR WORK AS PART OF PIR COLLECTIVE, PLUS HOSTING WORKSHOPS AND A MYCO-FEASTGREENPE
THE ODD BEATS
JACK VALERO
PALE BLUE EYES
SKATE RAMP PRO SESSION
ELIZA LEGZDINA
NDA: ABBIE MCCARTHY BIRTHDAY PARTY
THE ILLUSTRIOUS BLACKS LIVE
UNDERFOOT: LIFE AMONGST THE ROOTS (INSTALLATION)GREENPE
GLITTERBOX TAKEOVER: GINA BREEZE
GLITTERBOX TAKEOVER: GIRLS OF THE INTERNET LIVE
GLITTERBOX TAKEOVER: LUKE SOLOMON
SOIL SESSIONS: JOURNEY BENEATH THE RAVE TREE - MUSICIANS AND DJSGREENPE
GLITTERBOX TAKEOVER: MELLE BROWN
GLITTERBOX TAKEOVER: FAT TONY
GLITTERBOX TAKEOVER
TBA
LAUREN LO SUNG

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

GENOSYS SOUND SYSTEM

ELIZA ROSE B2B DAN SHAKE B2B SALLY C
PLACID
ANALOG SOUL
BEN UFO
BASHKKA

SMALL WORLD STAGE

CHAINSKA BRASSIKA
STEVIE P
ANDREW MAXWELL MORRIS
THE FLAMENCO THIEF
PANDA & THE MONIUMS
DAVID CELIA
THIS LITTLE TRACTOR
KID HYENA
THE DEAD REDS
CORNHEAD
RUSTY COMPASS

FLYING BUS

FUSE LONDON TAKEOVER - FELON 5
FUSE LONDON TAKEOVER - GENE ON EARTH
DR BANANA
ROSSI.

THE GLEBE

GOING BANANAS
GEORGE ORANGE
THE VISIONARY
KANE AND ABLE
DO WHAT YA MAMA TOLD YA!
FAIL FAIL WIN
BILLY KIDD SHOW
MR BANANASHOW
MIYAM JAPANESE JUGGLER
THE VISIONARY
CLOSED
MR BURN - RAMSHACKLICIOUS

A LITTLE MORE SENSATION

BREAKING BROKEN DREAMS
MARIO MORRIS MAGIC
THE SPANISH GENTLEMAN JUGGLER
DAN THE HAT
DANIEL GONCALVES
PAUL CURRIE
GEORGE ORANGE
ANGIE MACK
POCKETS OF POWER
FAIL FAIL WIN
GOING BANANAS
BEATBOX COLLECTIVE
RISKY BUSINESS
LOGY ON FIRE

TOAD HALL

SANDY YIDAKI WORKSHOP
ROSA HOOPS' ROTATION MOTIVATION
IAN B. DUNNE
SHERIKA SHERARD
DAS BRASS
3 DAFT MONKEYS
MICHELE STODART
HANNAH WHITE
ILÆY & KEZZ
TAUTUMEITAS
ROOFTOP ASSEMBLY

THE SALON CAROUSEL

LUKE LOVEMONEY
KATOIK KARTEL
SPYRO
HIXXY
TANUKICHI
DJ PRODUCER
ECOLI
DFS

CIRCUS BIG TOP

DAVE CHAMELEON (COMPERE)
TENTED TALK - STREET THEATRE/BUSKING
TENTED TALK - TRAD CIRCUS
WOOKEY HOLE CIRCUS
KELSEY BELL AS BETTY CONFETTI
LA FAMILIA ROSSO
NOFIT HOWIE
ELOISE CURRIE & ISHITA RAINA
TILLY LEE-KRONICK
ANNABELLE HOLLAND (COMPERE)
HIGH SOCIETY
MOLLY WHITEHOUSE
CIRK HES (NEXTGEN)
KELSEY BELL AS BETTY CONFETTI
LA FAMILIA ROSSO
ELOISE CURRIE & ISHITA RAINA
MOLLY WHITEHOUSE
JON UDRY
TILLY LEE-KRONICK
HIGH SOCIETY
CIRC HES (NEXTGEN)
CIRCUS FUNTASIA
BUNNY MORETHAN (COMPERE)
THE BLACK EAGLES
BUNMI - AFROFUSION STRAPS
HANNAH FINN
BALANCE
DAVID ERIKSSON
SILVIA PAVONE
CHARLIE BICKNELL - WRECKING BALL
HANNAH FINN
STEVE RAWLINGS
ED PERIE (COMPERE)
BUNMI - AFROFUSION STRAPS
CHARLIE BICKNELL - BIG SPENDER
SILVIA PAVONE
DAVID ERIKSSON
CIRQUE DU VULGAR
HOT BROWN HONEY

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

RABBIT HOLE'S FUNKINGHAM PALACE

BABY SOUL
SHAKA LOVES YOU
FELIX DICKINSON
GAUDI
STANTON WARRIORS
ANS

THE WEST HOLTS BAR

MELLOMATIC
MELLOMATIC
ANTONY SZMIEREK
IFE OGUNJOBI
SHAKA LOVES YOU
GILLAN

ARCADIA

ARCADIA: THE SCIENCE BEHIND THE SPIDERLABORATOR
ELKKA
THE CHEMICAL BROTHERS (DJ SET)
SKEPTA B2B JAMMER
SKREAM B2B INTERPLANETARY CRIMINAL
VTSS

NYC DOWNLOW

LUKE SOLOMON & ROB MELLO
CINTHIE
RICK WADE
GIDEÖN
SCOTT DIAZ

THE RABBIT HOLE

EVA SCOTT
DJ MONNE
TALIESAN
DJ MONNE
THE LOVE BUZZ
DJ MIKEY SNOOZE & FRIENDS
ASKEW
DJ MIKEY SNOOZE & FRIENDS
MASTER MUSICIANS OF JAJOUKA
DJ SADEEDO
GEMMA ROGERS
DJ DEPTFORD NORTHERN SOUL CLUB
TRANSGRESSIVE RECORDS TAKEOVER
DJ ANDY CATO (GROOVE ARMADA)
TBA
DJ WOODY
GRACE MCKAGAN

PILTON PALAIS CINEMA

ROALD DAHL'S MATILDA THE MUSICAL PG
SHAZAM! FURY OF THE GODS 12A
M3GAN 15
THE BODYGUARD (1992) SING A LONG 15

GLEBELAND

SWINGBOATS
BROOKLYN HEALER
DADO
BASH STREET THEATRE
DADO
BROOKLYN HEALER
BASH STREET THEATRE
EMERGENCY EXIT ARTS
MOVE YOURSELF BY THE MEDIA WORKSHOP

THE LEVELS

PRETTY GIRL
MANAMI B2B DEMI RIQUÍSIMO
LA LA
JAYDA G
FOLAMOUR
EWAN MCVICAR B2B KETTAMA
CAMELPHAT
ELI BROWN
NIA ARCHIVES PRESENTS UP YA ARCHIVES: NIA ARCHIVES, IZCO & REEK0, VANESSA MARIA

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 23/6/2333

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

BBC MUSIC INTRODUCING

DIANA DRILL
NIEVE ELLA
GARDNA
ELMIENE
TBA
JUICE MENACE
STONE
DYLAN
BBC RADIO 6 MUSIC: INDIE FOREVER LIVE AT GLASTONBURY

AVALON STAGE

HOBO JONES & THE JUNKYARD DOGS
FANNY LUMSDEN
JAMIE WEBSTER
LOTTERY WINNERS
LAURA MVULA
XAVIER RUDD
FREYA RIDINGS
THE DAMNED

THE GATEWAY

LIVE P.E. WITH JOE WICKS
LAND OF THE GIANTS
NONSENSE YOGA
BEATBOX COLLECTIVE
TRAVELLER CULTURE
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS
THE MAGNIFICENT KEVENS
LAZER KIWI
NEW YORK BRASS BAND

BIMBLE INN

OPEN
FUNKE AND THE TWO TONE BABY
SLEAZE
DJ BEERWAX
SHOWHAWK DUO
FUTURE SHAPE OF SOUND
STANTON WARRIORS

OTHER STAGE

BEN HOWARD
THE HIVES
LIGHTNING SEEDS
CARLY RAE JEPSEN
KREPT & KONAN
CHVRCHES
FRED AGAIN..
WIZKID

THE HIVE

BELVEDERE TOWN CATS
ECMSTU
BETHANY HUMPHRIES
PRIMA QUEEN
THE AUTUMN SAINTS
KIMMY BEATBOX & BEATFOX
THE PETEBOX
THE DELTA SOUND
FLUFF
CANDAR
DREAMWAVE
THE LOVE BUZZ
THE HIVEBORN
THE SHOWHAWK DUO

THE MEETING PLACE BAR

D*LEX
BLACK TIE DJS
ROB SMOUGHTON (BLACK PEACHES /HOT CHIP)
HEAVENLY JUKEBOX
FELIX JOY (SWUFM)
FLYING MOJITO BROTHERS B2B NONE MORE RECORDS
EUAN FRYER (ATHENS OF THE NORTH)
BRIGHT & FINDLAY (LIVE)

LEFT FIELD

DEBATES: WOMAN, LIFE, FREEDOM: SOLIDARITY WITH IRAN: WITH AGHILEH DJAFARI-MARBINI, NAZANIN ZAGHARI-RATCLIFFE, PARDIS SHAFAFI, SHAPPI KHORSANDI, HANAN ABDALLA
DEBATES: THIS LAND IS YOUR LAND: THE FIGHT FOR NATURE: WITH BLACK GIRLS HIKE, CLAIRE RATINON, RIGHT TO ROAM, SURFERS AGAINST SEWAGE, JOHN HARRIS
RADICAL ROUND UP: BILLY BRAGG, TARA LILY, SAM LEE, DAVID ROVICS
DEADLETTER
CASSYETTE
BENEFITS
BILLY BRAGG

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE ASTROLABE THEATRE

SALLY-ANNE HAYWARD (COMPERE)
SPLASH TEST DUMMIES
MARCUS DU SAUTOY
THE BLACK EAGLES
ROD LAVER
GEORGE EGG'S 'SET MENU'
BEYOND REPAIR ENTERTAINMENT
DAN EVANS (COMPERE)
STEPHEN FROST IMPRO ALLSTARS
VOU FIJI DANCE CO
OLE
GECKO
THE VERY BEST OF TOMMY COOPER
TAIKO MEANTIME
CLOSEDOWN
BLACKSKYWHITE - 'STREET OF CROCODILES'
FLASH BANG BRASS
DOREEN DOREEN

THE INFORMATION

BIO-DESIGN - BUILDING A REGENERATIVE PLANET
ENGAGING THE YOUTH IN THE CLIMATE CONVERSATION
CRACK MAGAZINE PRESENTS: 'RE-DEFINING INDEPENDANCE'
BIG TEAM CIC PRESENTS: 'CAN FESTIVALS BE A FORCE FOR CHANGE?'
LED BY DONKEYS - ART, ACTIVISM AND ACCOUNTABILITY

DELUXE DINER

BINGO WITH KEITH ALLEN
MR TOOLEY
CHRIS HOLT
NOEL WATSON
DJ ANDY P
DJ NICKY NICKY
DJ LOUIE LOUIE

THE ROCKET LOUNGE

DJ MR MASS
SISTER SUZIE
US
BLACK KAT BOPPERS
DOWNSETTERS
THE TROJANS
VELVET FUZZ

WOW

HESSLE AUDIO DAYTIME TAKEOVER: AMALIAH, BEN UFO X PEARSON SOUND X PANGAEA, PARRIS
BRUCE (LIVE)
HUERTA B2B LIQUID EARTH
VLADA
DJ MASDA
CRAIG RICHARDS B2B FRANCESCO DEL GARDA
RADIOACTIVE MAN

NOMAD

NOVARA MEDIA PRESENT : THE DUSTBIN OF HISTORY - LANDLORDS
NOVARA MEDIA PRESENT : THE DUSTBIN OF HISTORY - MASCULINITY
NOVARA MEDIA
NOVARA MEDIA
DANNYFUCKINGPRICE TBC
TBA
TBA
TBA
THE CHATEAU TRANS PRIDE TAKEOVER
THE CHATEAU TRANS PRIDE TAKEOVER
THE CHATEAU TRANS PRIDE TAKEOVER
THE CHATEAU TRANS PRIDE TAKEOVER
THE CHATEAU TRANS PRIDE TAKEOVER
THE CHATEAU TRANS PRIDE TAKEOVER

JUGGLING TENT

LAUGHTER YOGA WORKSHOP
BOSCO CIRCUS
FUSE WORKSHOPS
THE BIRTHDAY PARTY

FIRESIDE STORIES

LIGHTING OF THE FIRE FOR THE PAST
FIRE AND WATER CEREMONY WITH THE WISDOM KEEPERS
PANEL DISCUSSION BIRTH THE NEW EARTH
RIGHT TO ROAM CAMPAIGN TALK

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

WOODSIES

THE SIXSTERS
BRU-C
FLO
DIGGA D
PALE WAVES
COURTEENERS
TBA
WARPAINT
HOT CHIP

THE SISTXRHOOD

SISTXRHOOD WORKSHOP
NOT BAD FOR A GIRL PRESENTS: COLLECTIVE POWER! HOW TO RUN YOUR OWN DJ COLLECTIVE
TBA
TBA
SISTXRHOOD CLUBHOUSE
SISTXRHOOD CLUBHOUSE
TBA
TBA
TBA
TBA

GLASTO LATINO

CARNIVAL
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: REGGAETON
DJ AND DANCING
TELMARY
LATIN PARTY

FIRMLY ROOTED

TEACHINGS IN DUB TAKEOVER: DUBKASM, KING ORIGINAL SOUND (FEAT FOOTSIE, SIR SPYRO & JAH MODEL), ISHMAEL ENSEMBLE & RIDER SHAFIQUE (DJ SET), QUEEN BEE (BRISTOL HIFI)
MANTRA B2B DOUBLE O (RUPTURE) W/ CHICKABOO
CELEBRATING 30 YEARS OF V RECORDINGS: BRYAN GEE X DILLINJA X DJ DIE X JUMPIN JACK FROST W/ CARASEL
CHAMPION B2B OPPIDAN
ELIJAH + SKILLIAM
LATE NIGHT SESSIONS: ANIL, ELLIE STOKES X CHEZ DE MILO

CIRCUS FIELD

CIRCUS ERUPTION
DAEMON OR DOPPLEGANGER
SLACKLINE SCHOOL
TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
MERRY GO ROUND
TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
PIRATE TAXI
COCKATOO
TIGHTROPE SHOW WITH POEBE BAKER
KWABANA LINDSAY RIVER WALK
WAYNE AND WANDA
MIDNIGHT PLAYGROUND
ROGUE OTHERWORLD

POETRY&WORDS

GECKO
COMPERE: JONNY FLUFFYPUNK
GRIOT GABRIEL
REBECCA COONEY
DAN WEBBER
LEYLA JOSEPHINE
SAMI RHYMES
DREA CHUMA
JOHN OSBORNE
IONA LEE
COMPERE: ROSY CARRICK
DEANNA RODGER
ELEANOR DILLON-REAMS
MARK GALLIE
KEVIN MCLEAN
MURRAY LACHLAN YOUNG
JOHN HEGLEY

HUMBLEWELL RETREAT YURT

KUNDALINI RISE WITH KARY STEWART
CRYSTAL SINGING BOWLS WITH MARTINA SAORIN
CONCIOUS BREATHWORK WITH KERRY VEITCH
MENS CIRCLE WITH JULIAN VON DUEFFEL
LIFE DRAWING WITH FRA
VOICE WORKSHOPS WITH LETI
GONG BATHS WITH MARTINA SAORIN
YIN YOGA + GONG BATHS WITH SASHA AND MARTINA

THE MEAT RACK

J. ARIA
DAMO
DAVE HARVEY
DUNGEON MEAT

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 23/6/2344

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

TOLPUDDLE

NOWT
DAVE GAMBLE
DJ KEV TUNGATT
STACKY

VILLAGE INN

JFB
TROL23
DJ FAYDZ
DJ GREEN MAN (ALWAYS SUNNY IN PHILADELPHIA SET)
JUST GEO
FBR
DISCO FREAKS

RIMSKI'S YARD

RIMSKI'S YARD
DJ VINCENT1000 & FRIENDS & YARD AERIALISTS

FREE UNIVERSITY OF GLASTONBURY

JOHN ROBB
SHAUN KEAVENY'S COMMUNITY GARDEN RADIO

THE TAPHOUSE

THE TAPHOUSE BAND (LIVE)
EMU DJS

CROONER'S CORNER

GEORGIA D'ARCY RODEN
JERRI HART
PAUL LAMBOURNE
MR PEEWEE DRUMMING PUPPET
MAMA TOKUS
LOUISE HART
PAUL LAMBOURNE
MAMA TOKUS

NOTTING HILL CARNIVAL SOUNDSYSTEM

ROUGH BUT SWEET + LOVE TKO

MAVERICKS

TBA

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 24/6/2311

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE BANDSTAND

PHIL KING
A BAND CALLED BRIAN
JON KENZIE
DAVID CELIA & ZUFFALO
LAVINIA BLACKWALL
ALEX REX
THE GIN BOWLERS
THE BEATBOX COLLECTIVE
DAS BRASS
DUSK ART RHYTHM QUARTET
HEGEMONO

BABYLON UPRISING

MIGHTY J VS TILLY B
REASON SOUND B2B MISS CHILLY
JAYU AND KYLE PARSLEY
ELVÉ
BENNY HUSTLE: SUPPER CLUB TAKEOVER
ELLA KNIGHT: SUPPER CLUB TAKEOVER
ARLO: SUPPER CLUB TAKEOVER
A FOR ALPHA: SUPPER CLUB TAKEOVER
ALTERN8 / MARK ARCHER
DAYTIMERS: FRESHTA, G33, NADÏ, SUCHI, SURUSINGHE B2B
PAPA NUGS
LATE NIGHT SHOPPER

LONELY HEARTS CLUB

NEXT LEVEL PRESENTS: ASHER SIMMONS, B3NJI, REBEKAH DINNALL,G U Y, RED, SOLO JANE
JESHI
FINN FOXELL
ERIKA DE CASIER
OLIVIA DEAN
JOESEF
EARL SWEATSHIRT
BEN BÖHMER
MAX COOPER
DEFECTED PRESENTS: SAM DIVINE X MELÉ X MONKI

THE TEMPLE

SAOIRSE B2B SHANTI CELESTE
SUB FOCUS B2B DIMENSION FT. ID
K MOTIONZ
T>I B2B D-MINDS (RUN IN THE JUNGLE SHOWCASE)
30 YEARS OF V RECORDINGS: BRYAN GEE B2B L-SIDE FT. DARRISON
BILLY CHIP PRESENTS; WILKNISON

SENSATION SEEKERS STAGE

ABLE MABLE (COMPERE)
TWISTER WITH DICK PULSING
BILLY KIDD SHOW
HARVEY JUGGLING
AKIRA
ABANDOMAN AKA ROB BRODERICK
PAUL CURRIE
BINGO BANGO BONGO
GRACE BILLINGS
THE GLASTONBURY VOX MOB
LEKIDDO-LORD OF THE LOBSTERS!
CLOSE
THE FIERCE AND THE FABULOUS
TOBY SPIN (COMPERE)
NEON MOON
WHEEL OF FOUR TUNES
NEON MOON
B:RAVE

OUTSIDE CIRCUS STAGE

THE CRATE STACK CHALLENGE
CIRCUS RAJ
GARETH JONES (COMPERE)
GRACE BILLINGS
HER MAJESTY'S SECRET CIRCUS
WOOKEY HOLE CIRCUS
GEORGE ORANGE
ROB ROY COLLINS
INCANDESCENCE
BREAKING BROKEN DREAMS
THE SPANISH GENTLEMAN JUGGLER
BEXI
FAMOS BRAMWELLS (COMPERE)
VENUS
CHINNEN
INCANDESCENCE
DAN THE HAT
CHARLIE BICKNEL BIG SPENDER
BEXI
MR BANANASHOW
LA FAMILIA ROSSO
JAIA PEPPIATT FROM CIRK HES - NEXTGEN
NEW YORK BRASS BAND
CLOSED
PEEWEE (COMPERE)
ABOVE AND BEYOND
DARIUS MAGIC
BEN LOADER
AREA 51 ANGEL FRANCO
ABOVE AND BEYOND
AREA 51 ANGEL FRANCO
ABOVE AND BEYOND
RAVES R US

STONEBRIDGE BAR

MORNING SIDE
HAGOP TCHAPARIAN
THE SOCIAL W/ C&S, PETE FOWLER + SCARLETT O’MALLEY
SULTA SELECTS W/ DENIS SULTA, DAN SHAKE B2B ELKKA + AHADADREAM
MELLA DEE
EFFY
HALFQUEEN
ROMY
I. JORDAN
SHERELLE

THE LIZARD STAGE

RIVER ROOTS
WHYCHBURY BAND
ALMA TWIST
ALEX HALL
LIZARD DJS
JAM SESSION
DJ EARL RAFF & OLLY LUIZ
MARCHING SKALETHONS
DJ QUEEN KONG
THE ODD BEATS

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

CROISSANT NEUF

ACOUSTIC OPEN MICCROISSANT
DARCEY HOPECROISSANT
PRIMA QUEEN
GEORGIE ELIZACROISSANT
GABY KETTLECROISSANT
GABRIELLE APLIN
EZME GAZECROISSANT
AILBHE REDDY
CANDI'S DOGCROISSANT
ROZI PLAIN
TRACK DOGSCROISSANT
ADWAITH
THE WOOD DEMONSCROISSANT
ACOUSTIC OPEN MICCROISSANT
THE GLOBAL COLLECTIVE

SPEAKERS FORUM

FLISS PREMRU, SARAH WOOLEY - BAKERS UNION & ASSAD REHMAN
CLIVE LEWIS MP, MOLLY SCOTT CATO, LUKE KEMP & JUSTIN ROWLATT
BARONESS ENNY JONES, LISA WINTERSTEIGER & PHOEBE PLUMMER JSO
JAMIE KELSEY FRY, CATALINA, LINA JOHNSEN
ED MILLIBAND MP & JUSTIN ROWLATT
JOLYON MAUGHAM, DR LARCH MAXEY, JSO - CHAIR ROGER HARRABIN
KAREN CARNEY MBE & DAVID WHEELER
INDIGO RUMBELOW

IICON

BLACK OBSIDIAN SOUND SYSTEM
VIGRO DEEP
MALA
IICON:AV-3D
UNDERGROUND RESISTANCE PRESENTS MARK FLASH (LIVE)
FREAKENSTEIN
DEENA ABDELWAHED

CABARET

BARBARA NICE (COMPERE)
THE GUARDIAN LIVE INTERVIEW
JOSH WIDDICOMBE & ROB BECKETT
SPENCER JONES
IAN STONE
KERRY GODLIMAN
FLO & JOAN
ALISTAIR BARRIE (COMPERE)
J9 DJ
JEN BRISTER
RSVP
EMMANUEL SONUBI
MARY BOURKE
PHIL WANG
SIKISA (COMPERE)
ADAM HILLS
THE PANSY BOYS
MARCEL LUCONT'S CABARET FANTASTIQUE
LES OOH LA LES
MAWAAN RIZWAN WITH MUSICIANS & DANCERS
JACK GLEADOW
MARK OLVER (COMPERE)
JAMALI MADDIX
FEEDING THE FISH
IVO GRAHAM

MANDALA STAGE

CIRCUS SKILLS WITH MARIE AND JACOB- FREE HUGS AND SPARKLES
OSCAR BROWN
THE JAM, IN HONOUR OF NIK TURNER
THE JAM, IN HONOUR OF NIK TURNER
DJ BASIL B
HERE COME THE CROWS
NATSUMA
AUTUMN SAINTS
HOLLIE ROGERS
MERRY MCLOUD
SPACE HAWKS TRIBUTE TO NIK TURNER AND MICK SLATTERY- FEATURING MEMBERS AND FRIENDS OF SPACE RITUAL
BENJI CLEMENTS

WEST HOLTS STAGE

SAY SHE SHE
KANDA BONGO MAN
SUDAN ARCHIVES
THIRD WORLD
JACOB COLLIER
EZRA COLLECTIVE
MAHALIA
LOYLE CARNER

THE PARK STAGE

MAX RICHTER
JAMES ELLIS FORD
FLOHIO
JOCKSTRAP
OBONGJAYAR
TINARIWEN
TBA
LEFTFIELD
FATBOY SLIM

HUMBLEWELL ACTIVE PLATFORM

RISE + SHINE YOGA WITH LANA SMITH
DISOBEDIANT BODIES WITH LOU THOMAS
SONGWRITING WORKSHOP WITH LETI
EVERYTHING WILL BE AMAZING! WITH FELIX PRICE, DJ BALCONY + LORNA BEE
AFRICAN DANCE CLASS WITH PENNY AVERY
HOOPS WORKSHOP WITH MERLIN
DISCO FIT WITH MERLIN
BEAT BOX WORKSHOP WITH LEE
SHAKTI SHAKE - DINA + MARV

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

GLADE

ARAMINTAGLADE
CHANNEL ONE SOUNDSYSTEM
JUST A COUPLE OF MUMSGLADE
WILFY DGLADE
YOUTH B2B GAUDI
EMILY DUSTGLADE
AFRICAN HEAD CHARGE FEAT GAUDI
GUY.IN.GLASSESGLADE
DELE SOSOMI + MEDLARGLADE
DREADZONE
IZCO GLADE
DON LETTS
P-RALLELGLADE
MISTA TRICK COLLECTIVE
BEATBOX COLLECTIVEGLADE
LEWIS CARROLLGLADE
DUTTY MOONSHINE BIG BAND
PAIGE TOMLINSONGLADE
THE STEVE HILLAGE BAND
CASEY SPILLMANGLADE
LORRAINEGLADE

BLIND TIGER

UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - 2 - TU
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - SERKUS & DONI K
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - DANSEY
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - AUSTIN VENTOUR
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - ROB DA BANK
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - DADDY NATURE & DANSEY
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - DADDY NATURE
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - WOODY COOK
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - DUGSY MALONE
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - JOHNNY EARL
UNCLE DUGS & FRIENDS RAVE TAKEOVER - MARK ARCHER ALTERN 8
NICK THE HEDGE
SERKUS
AFT RECORDS: KELVIN 373, DUBBZ, MOVE, DEVIANT, CHANGING WAYS, CARASEL, KAYDAN, SAVVY B + MORE TBA

NOWHERE

RUTHLESS MC
ANAIS
LENS
DEGS
FLAVA D
WHINEY
HOSPITALITY SHANGRI- LA BBQ LONDON ELECTRICITY OR AMC AND PHANTOM P MONEY
BRIAN V
STAR ONE
WHO KNEW (LIVE) FT SEPIA X ICKLE
EVA LAZARUS
TBC (MIA)
LADY SHAKA
BOU B2B TURNO
MANDIDEXTROUS X BISH

LABORATORY STAGE

SCIENCE STORYTELLING WITH JENNY JOPSON
DJ MIKE WHITFIELD AKA FUNK & SOIL - BEATS OF SCIENCE BRUNCH
IAN B. DUNNE - SOUND SCIENCE
TAKE THE JUMP
BBC NATURAL HISTORY UNIT
CHANGE THE EARTH SUMMIT (GLASTO SPECIAL) WITH DARREN JONES MP
ANDREW JENKINS - OFF TO SPACE
DJ MIKE WHITFIELD AKA FUNK AND SOIL - BEATS OF SCIENCE DJ SET
ROSIE EADE FOLK PIXIE

PYRAMID STAGE

RICK ASTLEY
RAYE
AMADOU & MARIAM
AITCH
LEWIS CAPALDI
LIZZO
GUNS N' ROSES

THE PAVEMENT

ROB ROY COLLINS
CHINNEN
VENUS
GROOVY GUY
MIYAM JAPANESE JUGGLER
ANGIE MACK
HARVEY JUGGLING
HER MAJESTY'S SECRET CIRCUS
AKIRA
LOGY ON FIRE
GARETH JONES
KWABANA LINDSAY

ACOUSTIC STAGE

CLARE SANDS
KATYA
ROO PANES
THE MAGIC NUMBERS
THE SHARON SHANNON TRIO
BADLY DRAWN BOY
RICHARD THOMPSON
GLENN TILBROOK AND BEAUTIFUL LANDING
GLEN HANSARD
PAUL CARRACK

BREAD AND ROSES

ANDREW MAXWELL MORRIS
DRAGIATORS
EZRA WILLIAMS
H.ELDRITCH
FRANKIE MORROW
NEW YORK BRASS BAND

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 24/6/2322

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

STRUMMERVILLE

ANNA CAMPEAU
GREG MAHON
SONIA STEIN
J. NICHOLAS
ROBIN TYRONE PIGOTT
RORTY CRANKLE
MR KEY
MAISIE PETERS
THE LOVE BUZZ
LIELA MOSS
CALLUM EASTER
ALPS 2
MARK SINCLAIR

TRUTH STAGE

DJ JERRELL (FESTIVAL LAB)
HOST: K.O.G & FRIENDS
TOKKY HORROR
DRIFTY
OH MY GOD! IT'S CHURCH
DRAG SYNDROME
HENGE
DRAG SYNDROME
DUTTY MOONSHINE BIG BAND
FAREWELL PARTY - DJ CHRIS TOFU & FRIENDS - K.O.G, DRAG SYNDROME, NEW YORK BRASS BAND, AND MANY MORE!

CORNISH ARMS

SPARROW
LAZY BONES
NIPSY
ALTERN 8 (BLENDID TAKEOVER)
KIMMY BEATBOX & BEATFOX (BLENDID TAKEOVER)
GNARLY (BLENDID TAKEOVER)
OLIVER SUDDEN
TOO MANY T'S X MR.SWITCH (BLENDID TAKEOVER)
MADAME ELECTRIFIE (BLENDID TAKEOVER)
JFB (BLENDID TAKEOVER)
GEDZ (BLENDID TAKEOVER)
RAYMONDS LUXURY YACHT ROCK ALL-STARS

THE RUM SHACK

RUM SHACK WILD CARD
RUM SHACK WILD CARD
RUM SHACK WILD CARD
BEN ATKINS
TBA
JEROME HILL
DJ LUSINDA
WONKA
GABBY GUNN

PLATFORM 23

CHARLES GREEN B2B T DUNN
AMALIAH B2B ALETHA
TIM GARCIA
POLY-RITMO
UBUNTO
DRIFTY
LEFTO EARLY BIRD B2B JAMZ SUPERNOVA

SAN REMO

PRAH DJS
AMATEURISM
HEELS & SOULS
SYSTEM OLYMPIA
LUKE UNA
DJ PAULETTE
JOB JOBSE
CHLOÉ CAILLET
BRADLEY ZERO
PALMS TRAX

BELLA'S FIELD

THE CRAZY GOLF COMPANY
THE T.U.R.D.I.S. PORTALOO ESCAPE ROOM
SOL CINEMA
AMAZING CAMERA OBSCURA
MAGPIE'S FORTUNE
MR PEEWEE AND THE DRUMMING PUPPET
WATCH THE BIRDIE
SAM SEBASTIAN MAGIC
SCOTT WALKER
WORKING BOYS CLUB
DANIEL MCKEE
MARIO MORRIS MAGIC
SAM SEBASTIAN MAGIC
WORKING BOYS CLUB
WATCH THE BIRDIE
DANIEL MCKEE

GREENPEACE

MORNING SINGALONG
POWER BALLAD YOGA
JOY IN DANCE - WISDOM OF POP (DANCE WORKSHOP)
MULTIPLICITY OF NATURE: CULTIVATING JUSTICE, INTERSECTIONALITY, QUEER LIBERATION & RACIAL JUSTICE A DAY OF CREATIVE WORKSHOPS, TALKS AND DROP-IN ACTTIVITIES HOSTED BY LION - LAND IN OUR NAMES.GREENPE
N'FAMADY KOUYATÉ
YAYA BONES
NADĪ
SHELF LIVES
SKATE RAMP PRO SESSION
LOTTERY WINNERS
BEATLES DUB CLUB
KASAI MASAI
UNDERFOOT: LIFE AMONGST THE ROOTS (INSTALLATION)GREENPE
FUTURE UTOPIA (AFTER DARK)
FLEETMAC WOOD
SOIL SESSIONS: JOURNEY BENEATH THE RAVE TREE - MUSICIANS AND DJSGREENPE
SUBB-AN
DJ PAULETTE

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

GENOSYS SOUND SYSTEM

WILSON PHOENIX
FOLD
SHAY MALT
SEDEF ADASI
JOSH CAFFÉ
FELIX DICKINSON

SMALL WORLD STAGE

LOONALOOP
RIVER ROOTS
MALWEBB & KYLIE MORRAGAN
DOG DAUGHTER
DEAD HORSE BAY
CASH COWS
MATTHEW ONE MAN
THEE ONES
OCTOGON
MOONLIGHT MALARKEY & FRIENDS

FLYING BUS

MOTHER EARTH TBA
HAMISH & TOBY TBA
SUNS OF ACID
ANDY CATO (GROOVE ARMADA)
PHIL HARTNOLL (ORBITAL)

THE GLEBE

GOING BANANAS
FAIL FAIL FAIL WIN
THE VISIONARY
KANE AND ABLE
DO WHAT YA MAMA TOLD YA!
MR BANANASHOW
BILLY KIDD SHOW
MIYAM JAPANESE JUGGLER
BUNNY
THE VISIONARY
CLOSED
MR BURN - RAMSHACKLICIOUS

A LITTLE MORE SENSATION

MARIO MORRIS MAGIC
ANGIE MACK
PAUL CURRIE
GOING BANANAS
DAN THE HAT
LOGY ON FIRE
DANIEL GONCALVES
BEATBOX COLLECTIVE
FAIL FAIL FAIL WIN
BREAKING BROKEN DREAMS
RISKY BUSINESS
THE SPANISH GENTLEMAN JUGGLER
POCKETS OF POWER
GEORGE ORANGE

TOAD HALL

SANDY YIDAKI WORKSHOP
ROSA HOOPS' ROTATION MOTIVATION
LEE & YOU
JAMES RILEY
SHOWHAWK DUO
DAISY CHUTE
MATT OWEN & THE D.V.P (NOAH & THE WHALE)
SILKY DISTURBANCE
STEVE KNIGHTLEY
PRE-HUMAN
SOLSTICE
MICHELE & ROMEO STODART (MAGIC NUMBERS & FRIENDS)

THE SALON CAROUSEL

FONZIE
DEAD IN BLOOM
NAPES
SAMURAI BREAKS
ORAM
TI
MONROLLER
JIM BITCH AND STIVS

CIRCUS BIG TOP

ANNABELLE HOLLAND (COMPERE)
TENTED TALK - CHRIS BARLTROP
TENTED TALK - JANI FOLDI - CLOUDSWING
WOOKEY HOLE CIRCUS
CHARLIE BICKNELL - BIG SPENDER
LA FAMILIA ROSSO
NOFIT HOWIE
ELOISE CURRIE & ISHITA RAINA
HANNAH FINN
DAVE CHAMELEON (COMPERE)
HIGH SOCIETY
CIRK HES (NEXTGEN)
JON UDRY
CHARLIE BICKNELL - WRECKING BALL
LA FAMILIA ROSSO
ELOISE CURRIE & ISHITA RAINA
MOLLY WHITEHOUSE
HANNAH FINN
TILLY LEE-KRONICK
HIGH SOCIETY
CIRK HES (NEXTGEN)
CIRCUS FUNTASIA
ED PETRIE (COMPERE)
THE BLACK EAGLES
BUNMI - AFROFUSION STRAPS
MOLLY WHITEHOUSE
BALANCE
TILLY LEE-KRONICK
DAVID ERIKSSON
KELSEY BELL AS BETTY CONFETTI
SILVIA PAVONE
STEVE RAWLINGS
BUNNY MORETHAN (COMPERE)
BUNMI - AFROFUSION STRAPS
KELSEY BELL AS BETTY CONFETTI
SILVIA PAVONE
DAVID ERIKSSON
CIRQUE DU VULGAR

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

RABBIT HOLE'S FUNKINGHAM PALACE

ISAAC FERRY
CRAIG CHARLES
TOBY 2 SHOES
CARLITA

THE WEST HOLTS BAR

FAMILY JOOLS
WERKHA
RIVER, D-LOW & ALEXINHO - BEATBOX MASTERS OF THE UNIVERSE
CORTO.ALTO
J-FELIX LIVE
DRUM THUNDER FUNK PARTY

ARCADIA

DR BANANA
CHLOE ROBINSON B2B PLASTICIAN
MK
HYBRID MINDS FT TEMPAZ
WILKINSON

NYC DOWNLOW

CHRIS CRUSE
GRACE DIY
TIMMY REGISFORD (SHELTER - NYC)
ARTWORK
PROSUMER

THE RABBIT HOLE

MIK ARTISTIK'S EGO TRIP
DJ CODA
WILLIAM CRIGHTON
DJ DARIUS AKASHIC - CROOKED STYLUS
FUNKE AND THE TWO TONE BABY
DJ BEYOND THE YELLOW
SAY SHE SHE
DJ J1MI (BEYONDERS)
MALIBU HOT FLUSH
DJ BILL BREWSTER
LOTTERY WINNERS
DJ ROTATE 38
THE EGG

PILTON PALAIS CINEMA

THE SUPER MARIO BROS. MOVIE U
SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER VERSE
RENFIELD 15
WITHNAIL AND I 15
CLOCKWORK ORANGE 18

GLEBELAND

SWINGBOATS
BROOKLYN HEALER
BASH STREET THEATRE
BROOKLYN HEALER
BASH STREET THEATRE
EMERGENCY EXIT ARTS
MOVE YOURSELF BY THE MEDIA WORKSHOP

THE LEVELS

GODDARD. W/ TEMPZA
4AM KRU
FLAVA D
DIGITAL MYSTIKZ (MALA & COKI)
SICARIA
SICARIA W/ P MONEY
SUB FOCUS
GIRLS DON'T SYNC
KATY B B2B EMERALD
DAPHNI

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 24/6/2333

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

BBC MUSIC INTRODUCING

RUN LOGAN RUN
EAVES WILDER
ELLIE DIXON
VLURE
WUNDERHORSE
DEYAZ
BBC 1XTRA AT GLASTONBURY WITH DJ TARGET & FRIENDS
BBC 1XTRA AT GLASTONBURY WITH DJ TARGET

AVALON STAGE

CABLE STREET COLLECTIVE
HOLY MOLY & THE CRACKERS
BEANS ON TOAST
JOANNE SHAW TAYLOR
FISHERMAN'S FRIENDS
GABRIELLE APLIN
JAKE SHEARS
MELANIE C
VINTAGE TROUBLE

THE GATEWAY

LAND OF THE GIANTS
NONSENSE YOGA
BEATBOX COLLECTIVE
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS
THE DISAPOINTMENTS
TRAVELLER CULTURE
THE MAGNIFICENT KEVENS
LAZER KIWI
NEW YORK BRASS BAND

BIMBLE INN

OPEN
THE SCRIBES
MELLOWMATIC
RUM BUFFALO
BEATBOX COLLECTIVE
BIMBLE DJS
CHAINSKA BRASSIKA
BIMBLE DJS

OTHER STAGE

THE UNTHANKS
THE LATHUMS
TOM GRENNAN
GENERATION SEX
MAGGIE ROGERS
MANIC STREET PREACHERS
CENTRAL CEE
LANA DEL REY

THE HIVE

BEN RANDM
GRAHAM CHILCOTT
NIK WARD
RORY
LEANDER MORALES
MELLOWMATIC
SHAKA LOVES YOU
MATTER
STAY HUNGRY
MIDNIGHT ZU
DIZRAELI (DJ SET)
JFB
DJ ARCHIE
BORN ON ROAD X RUMBLE IN THE JUNGLE TAKEOVER

THE MEETING PLACE BAR

OVEREASY DJS
D*LEX
CHRIS READ
JFB
DRUM THUNDER FUNK PARTY
THE CHILL OUT TENT

LEFT FIELD

DEBATES: ONE MINUTE TO MIDNIGHT: CAN POLITICS DELIVER ON CLIMATE ACTION? WITH AREEBA HAMID, ED MILIBAND MP, SEPI GOLZARI-MUNRO, XR, JOHN HARRIS
DEBATES: CAN WE SAVE THE NHS? WITH MIGRANTS ORGANISE, WE OWN IT, DR SONIA ADESARA, DR ROSENA ALLIN-KHAN MP, MINNIE RAHMAN
RADICAL ROUND UP: BILLY BRAGG, JAMIE WEBSTER, RIANNE DOWNEY
BIG JOANIE
DELILAH BON
CRAWLERS
KID KAPICHI
DRÉYA MAC

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE ASTROLABE THEATRE

SPLASH TEST DUMMIES
DAN EVANS (COMPERE)
MARCUS DU SAUTOY
THE BLACK EAGLES
ROD LAVER
GEORGE EGG'S 'SET MENU'
BEYOND REPAIR ENTERTAINMENT
SALLY-ANNE HAYWARD (COMPERE)
STEPHEN FROST IMPRO ALLSTARS
VOU FIJI DANCE CO
OLE
GECKO
THE VERY BEST OF TOMMY COOPER
TAIKO MEANTIME
CLOSEDOWN
BLACKSKYWHITE - 'STREET OF CROCODILES'

THE INFORMATION

#MERKY BOOKS - 'DEMYSTIFYING PUBLISHING'
THE RIGHT TO DANCE PRESENTS: 'MIGRANT FOOTPRINT'
BOOKS ARE WEAPONS - SPORTS BANGER IN CONVERSATION WITH JEREMY DELLER
FROM GRASSROOTS CLUBS TO INTERNATIONAL TEAMS - 'HOW WOMEN'S FOOTBALL & SOCIETY HAS CHANGED SINCE THE EUROS'

DELUXE DINER

MR TOOLEY
JO GIRL
CHRIS HOLT
CHRIS HOLT, ANDY P, ANNIE TRASH

THE ROCKET LOUNGE

DJ BABY SOUL
SISTER SUZIE
SUB ATOMIC SOULS
BLACK KAT BOPPERS
US
DOWNSETTERS
NEW YORK BRASS BAND

WOW

20 YEARS OF PHONICA DAYTIME TAKEOVER: CALL SUPER B2B PEACH, DMX KREW (LIVE), NIKS, PHONICA DJS
JASPER TYGNER (LIVE)
MOXIE B2B LEON VYNEHALL
PAULA TAPE
MAD MIRAN B2B IDENTIFIED PATIENT
YOUNG MARCO
SEDEF ADASÏ

NOMAD

OPEN DISCUSSION WTH LONDON TRANS+ PRIDE & THE CHATEAU
TRANS PRIDE WORKSHOPS
TBA
TBA
TBA
LEXXI X DRIFTY
LEXXI X DRIFTY
LYRIX ORGANIX TAKEOVER
LYRIX ORGANIX TAKEOVER
LYRIX ORGANIX TAKEOVER

JUGGLING TENT

LAUGHTER YOGA WORKSHOP
BOSCO CIRCUS
FUSE WORKSHOPS
THE BIRTHDAY PARTY

FIRESIDE STORIES

LIGHTING OF THE FIRE FOR THE PRESENT
THE WITCHES AND THEIR FLYING HIGH LUBRICATION
PANEL DISCUSSION PLANTS FOR MAGIC & MEDICINE
RIGHT TO ROAM WATER, WILDNESS & WONDER
BREATH AND BASS

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

WOODSIES

THE LAST DINNER PARTY
WUNDERHORSE
WORKING MEN'S CLUB
THE MURDER CAPITAL
SHAME
TBA
MÅNESKIN
RINA SAWAYAMA
CHRISTINE AND THE QUEENS

THE SISTXRHOOD

TBA
TBA
YA YA BONES
I AM FYA
I AM FYA / YES MEL
YES MEL
CLOSING CEREMONY

GLASTO LATINO

CARNIVAL
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: REGGAETON
DJ AND DANCING
LATIN PARTY

FIRMLY ROOTED

JORDSS PRESENTS GIRLS CAN'T DJ: JORDSS, NALA BROWN, OH ANNIE OH, TAYLAH ELAINE
EC2A TAKEOVER: DR DUBPLATE, LCY, MIA KODEN, SURUSINGHE, TAÑ B2B DJ COSWORTH
LATE NIGHT SESSIONS: BUDDEN AND FRIENDS

CIRCUS FIELD

TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
DAEMON OR DOPPLEGANGER
SLACKLINE SCHOOL
TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
MERRY GO ROUND
TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
PIRATE TAXI
COCKATOO
TIGHTROPE SHOW WITH POEBE BAKER
KWABANA LINDSAY RIVER WALK
WAYNE AND WANDA
MIDNIGHT PLAYGROUND
ROGUE OTHERWORLD

POETRY&WORDS

GECKO
COMPERE: ROSY CARRICK
SAMI RHYMES
DAN WEBBER
OPEN MIC
REBECCA COONEY
POET RS
SALLY JENKINSON
DREA CHUMA
COMPERE: JONNY FLUFFYPUNK
GRIOT GABRIEL
LUKE WRIGHT
IONA LEE
KATE FOX
JOELLE TAYLOR
TRAVIS ALABANZA

HUMBLEWELL RETREAT YURT

KUNDALINI RISE WITH KARY STEWART
CRYSTAL SINGING BOWLS
WIM HOFF
LIFE DRAWING
VOICE WORKSHOPS
GONG BATHS
YIN YOGA + GONG BATH WITH SASHA AND MARTINA

THE MEAT RACK

GINA BREEZE
GREG BELSON'S DIVINE DISCOTHEQUE
MAZE
T. JACQUES

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 24/6/2344

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

TOLPUDDLE

OLIVER SUDDEN
DJ MAJ DUCKWORTH
DAVE GAMBLE
FBR

VILLAGE INN

JFB
NOWT
DJ KEV TUNGATT
DISCO FREAKS
LOVE COME DOWN

RIMSKI'S YARD

RIMSKI'S YARD
RIMSKI’S YARD SATURDAY AFTERNOON VARIETY

FREE UNIVERSITY OF GLASTONBURY

JEREMY DELLER
EMMA WARREN WITH ANNA WOOD
WILL HODGKINSON
MIKI BERENYI

THE TAPHOUSE

THE TAPHOUSE BAND (LIVE)
EMU DJS

CROONER'S CORNER

LOUISE HART
PAUL LAMBOURNE
MAMA TOKUS
MR PEEWEE DRUMMING PUPPET
GEORGIA D'ARCY RODEN
JERRI HART
MAMA TOKUS
PAUL LAMBOURNE

NOTTING HILL CARNIVAL SOUNDSYSTEM

NOTTING HILL CARNIVAL SOUND SYSTEM PAYS TRIBUTE TO CARNIVAL PIONEER & LEGEND JAH SHAKA

MAVERICKS

TBA

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 25/6/2311

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE BANDSTAND

JIMMY GOODRICH
RIVER ROOTS
MAZAIKA
AROUND ABOUT DUSK
CORDELIA GARTSIDE
ENTITLED SONS
AUTUMN SAINTS
BROADSIDE BANGERS
THE ANNUNAKI FANCLUB
JUNIOR BILL
LOONALOOP
KIRRIS RIVIERE & THE DELTA DU BRUIT

BABYLON UPRISING

JONESY WALES & GUTTY PRESENT: SUNDAY CABARET
MIGHTY J VS TILLY B
BLACKSMITH & FRENIC
PIXELS TAKEOVER
THE SPICE BOYZ [RUFFNEK DISCOTEK X TUN UP!]
MANGO PARK (BAILE LDN)
EMILY DUST (BAILE LDN)
GRIDLOCK IN PARLIAMENT

LONELY HEARTS CLUB

MOBO UNSUNG SHOWCASE: CRAE WOLF, DJ SAV SIMMS, MACE THE GREAT, SARAH IKUMU, ZITAH
MAE STEPHENS
BLUE LAB BEATS
YAZMIN LACEY
JOY (ANONYMOUS)
KENNY BEATS
FRANC MOODY
BARRY CAN'T SWIM
REDLIGHT B2B CONDUCTA W/ DREAD MC

THE TEMPLE

AMA
HARRIET JAXXON

SENSATION SEEKERS STAGE

PETE ANDERSON (COMPERE)
TWISTER WITH DICK PULSING
AKIRA
HARVEY JUGGLING
BILLY KIDD SHOW
ABANDOMAN AKA ROB BRODERRICK
THE GLASTONBURY VOX MOB
ABLE MABLE (COMPERE)
BINGO BANGO BONGO
GRACE BILLINGS
LEKIDDO-LORD OF THE LOBSTERS!
MELLOWMATIC
CLOSE
NEON MOON
TOBY SPIN (COMPERE)
DOREEN DOREEN

OUTSIDE CIRCUS STAGE

CRATE STACK CHALLENGE
FAMOS BRAMWELLS (COMPERE)
CIRCUS RAJ
WOOKEY HOLE CIRCUS
DAN THE HAT
CHARLIE BICKNELL - BIG SPENDER
ROSENWYN LYNCH FROM CIRK HES - NEXTGEN
GRACE BILLINGS
THE SPANISH GENTLEMAN JUGGLER
WOOKEY HOLE CIRCUS
MR BANANASHOW
GARETH JONES (COMPERE)
BREAKING BROKEN DREAMS
INCANDESCENCE
GEORGE ORANGE
HER MAJESTY'S SECRET CIRCUS
BEXI
VENUS
CHINNEN
INCANDESCENCE
ROB ROY COLLINS
BEN LOADER
NEW YORK BRASS BAND
CLOSED
PEEWEE (COMPERE)
BEXI
DARIUS MAGIC

STONEBRIDGE BAR

LUKE UNA
DJ PAULETTE
RUF DUG B2B TIA COUSINS
FOUNDATION FM PRESENTS FRESHTA + SAINT LUDO B2B EMMA KORANTEMA
BONZAI BONNER
FIYAHDRED
FAFF

THE LIZARD STAGE

DJ SPAMALAM
PLUMM
JOE STROUZER
LIZARD DJS
KANGOROO MOON
LIZARD DJS
RIVER, D-LOW & ALEXINHO - BEATBOX MASTERS OF THE UNIVERSE
DJ COUSCOUS
MIDNIGHT ZU

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

CROISSANT NEUF

NIGEL SHAWCROISSANT
THE TROUBLE NOTES
DOGS/THE SONG CYCLECROISSANT
GAZ BROOKFIELD
EZME GAZECROISSANT
ROSCO SHAKES
ROOFTOP ASSEMBLY
ACOUSTIC OPEN MICCROISSANT
HENGE

SPEAKERS FORUM

CHRIS CHURCH
ZOE BROUGHTON
ADAM HUNT & LULU URQUART
ASIF KAPADIA, JAMIE KELSEY FRY, VICTORIA KAPADIA & BEE ROWLATT
NICK DAVIES, KIRSTY KENNY & AJA ALUWALIA
AREEBA HAMID
KATE EVANS & TOM DALY
REEL NEWS FILMS Q & A

IICON

SIMO CELL
MARCEL DETTMANN
ZENKER BROTHERS

CABARET

BARBARA NICE (COMPERE)
THE GUARDIAN LIVE INTERVIEW WITH MEL C
MEMORIES 'PODCAST' WITH KERRY GODLIMAN & JEN BRISTER
J9 DJ
MARK OLVER (COMPERE)
MAISIE ADAM
JONNY AWSUM
PAM AYRES
LUKE WRIGHT
STUART GOLDSMITH
JOE ROONEY (COMPERE)
NISH KUMAR
FLO & JOAN
STEPHEN K AMOS
TOM WARD
ROB KEMP
THE PANSY BOYS
CERYS NELMES (COMPERE)
LES OOH LA LAS
CABARET FANTASTIQUE
PETE SINCLAIR AS NEIL DIAMOND
ANDREW O'NEIL
JOHN ROBERTSON - THE DARK ROOM

MANDALA STAGE

FRANK GANE
DAISY CHUTE
THE JAM, IN HONOUR OF NIK TURNER
THE JAM, IN HONOUR OF NIK TURNER
THE BURNING GLASS
MERRY MCLOUD
MATT GINO
DUO
NICK MAY- EX WHIMWISE
KAVUS TORABI
JACOB SZULECKI
FUNKADOOMIC SARCOPHAGUS
CHAMPIGNON WORLD

WEST HOLTS STAGE

SKINNY PELEMBE
BETH ORTON
BLACK COUNTRY, NEW ROAD
SPEAKERS CORNER QUARTET
THE HU
BARRINGTON LEVY
CANDI STATON
RUDIMENTAL

THE PARK STAGE

JOHN FRANCIS FLYNN
GWENNO
CHARLOTTE ADIGERY & BOLIS PUPUL
WEYES BLOOD
VIAGRA BOYS
ALISON GOLDFRAPP
THUNDERCAT
ALT-J

HUMBLEWELL ACTIVE PLATFORM

YOGA - RISE + SHINE
DISOBEDIANT BODIES
EVERYTHING WILL BE AMAZING
SONG WORKSHOPS
AFRICAN DANCE
BEAT BOX WORKSHOP WITH LEE
CLOSING CEREMONY

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

GLADE

JAKE STORMGLADE
XICOME THE CALL OF QUETZALCOATL
CASSETTEBOY VS DJ RUBBISH
MELLOWMATICGLADE
GUY.IN.GLASSES
DELE SOSIMI AFROBEAT ORCHESTRA
DOGHOUSE DERELICTSGLADE
KAREN NYAME KG
HOLY YOUTH MOVEMENTGLADE
K-KLASS
XULLABGLADE
TONY ANDREWS ECLECTIC GROOVE
ALIJIGLADE
DAVE SEAMANGLADE
MANTRA OF THE COSMOS
TRIPSWITCHGLADE
SARAH STORY
LIQUID ROSSGLADE
KÖLSCH
YOUNG PADWANGLADE

BLIND TIGER

G CLASS BTB RJD
TANK HOWLS
BASSWEIGHT COLLECTIVE
RUMBLE IN THE JUNGLE TAKEOVER FT:
CHEZNEY (100% VINYL SET)
SONWAH
TOBY SPIN
N4 RECORDS TAKEOVER - SAMURAI BREAKS, IVAN CARGO & MORE!
ANNA PRANK
BUSTAWIDEMOVE

NOWHERE

LADY OF THE HOUSE TAKEOVER
NARX
DUTCHIE FT DR SYNTAX

LABORATORY STAGE

SCIENCE STORYTELLING WITH JENNY JOPSON
DJ MIKE WHITFIELD AKA FUNK & SOIL - BEATS OF SCIENCE BRUNCH
CLIMATE CHANGE Q&A WITH RICHARD BETTS
GREAT APE CHALLENGE
IAN B. DUNNE - SOUND SCIENCE
BBC NATURAL HISTORY UNIT
ROSIE EADE FOLK PIXIE

PYRAMID STAGE

THE BRISTOL REGGAE ORCHESTRA AND WINDRUSH CHOIR
SOPHIE ELLIS-BEXTOR
THE CHICKS
YUSUF / CAT STEVENS
BLONDIE
LIL NAS X
ELTON JOHN

THE PAVEMENT

GARETH JONES
MIYAM JAPANESE JUGGLER
HER MAJESTY'S SECRET CIRCUS
LOGY ON FIRE
VENUS
CHINNEN
GROOVY GUY
HARVEY JUGGLING
THE FIERY JACK TEAM

ACOUSTIC STAGE

ANGELINE MORRISON
NAOMI KIMPENU (ETC FINALIST)
KATHRYN ROBERTS & SEAN LAKEMAN
RUMER
BIRD ON THE WIRE: THE SONGS OF LEONARD COHEN
TOYAH WILLCOX & ROBERT FRIPP
LAURA CANTRELL
THE BOOTLEG BEATLES
GILBERT O'SULLIVAN
RICKIE LEE JONES

BREAD AND ROSES

DRAGIATORS
THRILL COLLINS AND FRIENDS
FRANKIE MORROW
H.ELDRITCH
NAYTIIVE

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 25/6/2322

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

STRUMMERVILLE

STRUMMERVILLE SESSIONS
STRUMMERVILLE SESSIONS
CUMBIA KID
THE SCRIBES
PANDA AND THE MONIUMS
OLIVIA DEAN
SLICK AND BOBBIE TAKEOVER
SLICK AND BOBBIE TAKEOVER
SLICK AND BOBBIE TAKEOVER
SLICK ANDBOBBIE TAKEOVER
SLICK AND BOBBIE TAKEOVER

TRUTH STAGE

POSITIVE FOCUS DJ'S
SUNDAY HOST: DRAG SYNDROME & FRIENDS
LA FANFARRIA DEL CAPITAN
DRAG SYNDROME

CORNISH ARMS

NIPSY
LAZY TECHNICIAN
OLIVER SUDDEN
SHAKA LOVES YOU (BLENDID TAKEOVER)
ED ELDRIDGE
NINA
DJ JERRY SOBER SOBER & GUESTS (BLENDID TAKEOVER)

THE RUM SHACK

RUM SHACK WILD CARD
RUM SHACK WILD CARD
RUM SHACK WILD CARD
TINY K
TIDDLES

PLATFORM 23

REBECCA VASMANT
MILLIE MCKEE
TARZSA

SAN REMO

KATE HUTCHINSON
MILLIE MCKEE
GINA BREEZE
DEMI RIQUÍSMO
CONFIDENCE MAN (DJ SET)
ROMY
GERD JANSON
ASTRA CLUB - DJ TENNIS & CARLITA

BELLA'S FIELD

THE T.U.R.D.I.S. PORTALOO ESCAPE ROOM
AMAZING CAMERA OBSCURA
MAGPIES FORTUNE
WATCH THE BIRDIE
DANIEL MCKEE
SAM SEBASTIAN MAGIC
SCOTT WALKER
WORKING BOYS CLUB
DANIEL MCKEE
WORKING BOYS CLUB
MR PEEWEE AND THE DRUMMING PUPPET
WATCH THE BIRDIE

GREENPEACE

POWER BALLAD YOGA
SKATE RAMP PRO SESSION
MAKING THE INVISIBLE VISIBLE: HOW THE MICRO SHAPES THE MACRO JENG AU IS ARTIST-IN-RESIDENCE FOR THE DAY, PLUS CREATIVE WORKSHOPS AND DROP-IN ACTIVITIES HOSTED BY FIN JORDAO.GREENPE
NGAIO (LIVE)
CLLR SHANE COLLINS, AREEBA HAMID [GREENPEACE], BARONESS JENNY JONES, CLARE FARRELL XRSPEA
WILLIAM CRIGHTON
BOT
TBA
THE BEATBOX COLLECTIVE & FRIENDS
BEN VIRGO B2B CHRIS THORNE
SAY SHE SHE
UNDERFOOT: LIFE AMONGST THE ROOTS (INSTALLATION)GREENPE
PORIJ
ANDY CARROLL
SYREETA

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

GENOSYS SOUND SYSTEM

YONTI
DANCE SYSTEM
ROI PEREZ
ISABELLA

SMALL WORLD STAGE

CELESTE LOVICK
THE LITTLE UNSAID
KITTY STEWART
MITCHELL & VINCENT
MILLY WATSON
JAMES REES
SILKY DISTURBANCE
PARADE SIRENS
GENERAL MAYBE

FLYING BUS

LUKE WELSH B2B MIKE MORRISEY
HENRY BUCK (LIVE)

THE GLEBE

FAIL FAIL FAIL WIN
GOING BANANAS
THE VISIONARY
KANE AND ABLE
DO WHAT YA MAMA TOLD YA!
MIYAM JAPANESE JUGGLER
BILLY KIDD SHOW
THE VISIONARY
MR BANANA SHOW

A LITTLE MORE SENSATION

THE SPANISH GENTLEMAN JUGGLER
GEORGE ORANGE
BREAKING BROKEN DREAMS
FAIL FAIL FAIL WIN
BEATBOX COLLECTIVE
GOING BANANAS
POCKETS OF POWER
RISKY BUSINESS
DAN THE HAT

TOAD HALL

MUSIC OF PLANTS
MAUVEY
IAN B DUNNE
VIA TRIO
SHANNON SMY (SEIZE THE DAY)
TAKE THE JUMP TO A WORLD OF LESS STUFF AND MORE JOY
ANI GLASS
SAMANTHA LOVE
HODMADODDERY
ROB VINCENT
J.A.M. STRING COLLECTIVE

THE SALON CAROUSEL

KITTEN CLUB

CIRCUS BIG TOP

ED PETRIE (COMPERE)
COMMUNITY CIRCUS TENTED TALK - ALI WILLIAMS AND OTHERS
LINDALL MERRY - THE DESCONDTRUCTED LIFE OF A SWINGER
KELSEY BELL AS BETTY CONFETTI
LA FAMILIA ROSSO
NOFIT HOWIE
ELOISE CURRIE & ISHITA RAINA
HANNAH FINN
HIGH SOCIETY
CIRK HES (NEXTGEN)
JON UDRY
DAVE CHAMELEON (COMPERE)
KELSEY BELL AS BETTY CONFETTI
SILVIA PAVONE
ELOISE CURRIE & ISHITA RAINA
STEVE RAWLINGS
MOLLY WHITEHOUSE
TILLY LEE-KRONICK
THE BLACK EAGLES
BUNMI - AFROFUSION STRAPS
CIRCUS FUNTASIA
SMOOCH

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

RABBIT HOLE'S FUNKINGHAM PALACE

M.A.S.H
WILL KAYALL
BEYOND THE STRUTTOSPHERE

THE WEST HOLTS BAR

DAN OTTEWELL
ZEN LEWIS (& DJ JERRY SOBER)
TOM MCGUIRE AND THE BRASSHOLES
FREDDIE AND THE FREELOADERS

ARCADIA

DUBKASM
RUFFNECK TING 30 FT DAZEE, EUPHONIQUE, JENNI GROVES & JAKES
DJ FLIGHT
DJ Q B2B YUNG SINGH
SHY FX FT STAMINA MC

NYC DOWNLOW

NEMO & CASTRO
MOXIE

THE RABBIT HOLE

JOSH BARRY
DJ KY MOSSMAN
TRANSGRESSIVE RECORDS TAKEOVER
TRANSGRESSIVE RECORDS TAKEOVER
TRANSGRESSIVE RECORDS TAKEOVER
TRANSGRESSIVE RECORDS TAKEOVER
DEAD PAGES
DJ WOODY COOK
THEE ONES
DJ SIR FUNK
TBA

PILTON PALAIS CINEMA

ASTEROID CITY 12A
WHAM! NFTFLIX EXCLUSIVE PREVIEW NO CERT TBC
OH JEREMY CORBYN - THE BIG LIE CERT TBC
THE FENCE 18

GLEBELAND

SWINGBOATS
BROOKLYN HEALER
BASH STREET THEATRE
BROOKLYN HEALER
EMERGENCY EXIT ARTS
MOVE YOURSELF BY THE MEDIA WORKSHOP

THE LEVELS

SUCHI
HAGOP TCHAPARIAN
MELLA DEE B2B TAI LOKUN
SALUTE B2B DJ BORING
GERD JANSON
TAAHLIAH
BATU B2B ANZ
SAOIRSE

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 25/6/2333

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

BBC MUSIC INTRODUCING

MOTHER SKY
PRIMA QUEEN
COACH PARTY
DEBBIE
TBA
LOVEJOY
TARA LILY
CASSYETTE
BBC ASIAN NETWORK CERTIFIED AT GLASTONBURY WITH DJ MANARA

AVALON STAGE

N'FAMADY KOUYATÉ
HANNAH WILLIAMS & THE AFFIRMATIONS
CARA DILLON
ELVANA
WILL YOUNG
FAR FROM SAINTS
LISSIE
MICA PARIS
NEVILLE STAPLE - FROM THE SPECIALS

THE GATEWAY

LAND OF THE GIANTS
NONSENSE YOGA
BEATBOX COLLECTIVE
EPIC STORY QUEST
LAZER KIWI
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS
THE MAGNIFICENT KEVENS
TRAVELLER CULTURE
NEW YORK BRASS BAND

BIMBLE INN

OPEN
LA FANFARRIA DEL CAPITÁN
DUNCAN DISORDERLY & THE SCALLYWAGS
BIMBLE DJS

OTHER STAGE

THE JOY
JAPANESE BREAKFAST
NOVA TWINS
THE TESKEY BROTHERS
DERMOT KENNEDY
BECKY HILL
THE WAR ON DRUGS
QUEENS OF THE STONE AGE

THE HIVE

DAN OTTEWELL
MORNING TOURIST
FAMILY JOOLS
HOLLIE ROGERS
JAMES HUMPHRYS
ENJOYABLE LISTENS
JUNIOR BILL
CORDELIA GARTSIDE
EVA
O.P. GROOVER & PUTTYRUBBER
MAS QUE NADA TAKEOVER FEATURING: - EIBHLIN - HOLLIE PROFIT - KYLE PARSLEY - JAY U - JUNIOR SIMBA - MAS QUE NADA BROTHERS - TOMMY TICKLE - TIBASKO

THE MEETING PLACE BAR

GILLAN
D*LEX
CHRIS READ
D*LEX
OLIVE BPM X MOMO TRACTOR BOY
DRUM THUNDER FUNK PARTY
RUSS RYAN + MO FINGAZ + J-FELIX

LEFT FIELD

DEBATES: POWER IN A UNION: A YEAR OF STRIKES AND SOLIDARITY WITH STRIKING NURSE, STRIKING TEACHER, PAT CULLEN (RCN), MIATTA FAHNBULLEH, JOHN HARRIS
DEBATES: TRUTH, JUSTICE AND CHANGE FOR GRENFELL? WITH BEREAVED AND SURVIVORS FROM GRENFELL UNITED, NIM RALPH
RADICAL ROUND UP: BILLY BRAGG, HANNAH GRAE, TYLA JAY, MICK THOMAS AND JEN ANDERSON
TOM A. SMITH
LIME GARDEN
WILL VARLEY
CAVETOWN

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

THE ASTROLABE THEATRE

SALLY-ANNE HAYWARD (COMPERE)
SPLASH TEST DUMMIES
MARCUS DU SAUTOY
THE BLACK EAGLES
ROD LAVER
GEORGE EGG'S 'SET MENU'
MAT RICARDO
DAN EVANS (COMPERE)
VOU FIJI DANCE CO
OLE
GECKO
THE VERY BEST OF TOMMY COOPER
TAIKO MEANTIME

THE INFORMATION

DAYTIMERS ASKS - 'HOW CAN WE MOVE THE NEEDLE FORWARD TO ACTUAL INCLUSION'
TEAM CANTEEN PRESENTS: 'OUR RIGHT TO EAT WELL'
TEAM LOVE X BLACK BRITISH BOOK FESTIVAL PRESENTS: 'GOING AGAINST THE GRAIN'

DELUXE DINER

PERRI KAYE
NOBLE AND HEATH

THE ROCKET LOUNGE

DJ GAZ
HARDWICKE CIRCUS

WOW

PICNIC DAYTIME DTAKEOVER: GENE ON EARTH, ANDY LUFF B2B TRULY MADLY, MOTHER EARTH
SOICHI TERADA (LIVE)
BOBBY.
OGAZÓN
HAMISH & TOBY

NOMAD

LUCKY HOUSE TAKEOVER FT ASHER SIMMONS, DASH VILLZ, FRILLA + GUESTS
TBA

JUGGLING TENT

LAUGHTER YOGA WORKSHOP
BOSCO CIRCUS
FUSE WORKSHOPS
THE BIRTHDAY PARTY

FIRESIDE STORIES

THE LIGHTING OF THE FIRE FOR THE FUTURE
THE CALL OF THE QUETZALCOATL PROPHECY

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

WOODSIES

THE LOVE BUZZ
CMAT
THE BIG MOON
CAT BURNS
SLOWDIVE
EDITORS
CAROLINE POLACHEK
PHOENIX

THE SISTXRHOOD

INDY RIVER
BUNTY LOOPING

GLASTO LATINO

DJ AND DANCING
MAYITO RIVERA & THE SONS OF CUBA
CARNIVAL
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: TANGO
DANCE CLASS: SALSA
DANCE CLASS: REGGAETON

FIRMLY ROOTED

MORE TIME RECORDS TAKEOVER: AHADADREAM B2B SAM INTERFACE B2B AÆE, FIYAHDRED, KASS KASS RIZER, SHANNEN SP
HOLD TIGHT RECORDS TAKEOVER: HAMDI, ICKLE B2B SUPPLYA FT JMAN & WHOKNEW, JOKER, PEACHIN’

CIRCUS FIELD

SLACKLINE SCHOOL
TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
MERRY GO ROUND
DAEMON OR DOPPLEGANGER
TIGHTROPE WORKSHOP WITH PHOEBE BAKER
PIRATE TAXI
COCKATOO
TIGHTROPE SHOW WITH POEBE BAKER
ROGUE OTHERWORLD

POETRY&WORDS

GECKO
COMPERE: JONNY FLUFFYPUNK
SARAH GRANT - SPARK
JOHN OSBORNE
LIA BURGE - CRYING INTO BINS
COMPERE: ROSY CARRICK
ELEANOR DILLON-REAMS
LEYLA JOSEPHINE
POET RS
NII AYIKWEI PARKES
KATIE AILES
TORREY SHINE
GLASTONBURY FESTIVAL POETRY SLAM

HUMBLEWELL RETREAT YURT

CRYSTAL SINGING BOWLS WITH MARTINA SAORIN
KUNDALINI RISE WITH KARY STEWART
STORY TELLING WITH EMMA CHARLTON
LIFE DRAWING WITH FRA BEECHER
VOICE WORKSHOPS WITH LETI
INDIAN HEAD MASSAGE WORKSHOP WITH LUCY SAGE

THE MEAT RACK

HUSBAND
NIKS

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 25/6/2344

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

TOLPUDDLE

DJ MAJ DUCKWORTH
OLIVER SUDDEN
GANZO
GNARLY
DJ FAYDZ

VILLAGE INN

THE PRINCES OF 80S POP
DISCO FREAKS
ITTMAN
MEDLAR B2B NOWT

RIMSKI'S YARD

RIMSKI'S YARD
RIMSKI’S YARD SUNDAY AFTERNOON VARIETY
RIMSKI & HANDKERCHIEF’S SUNDAY NIGHT VARIETY

FREE UNIVERSITY OF GLASTONBURY

PROF ALICE ROBERTS WITH DR REBECCA WRAGG SYKES
DR TAMSIN EDWARDS
DR JANINA RAMIREZ

THE TAPHOUSE

THE TAPHOUSE BAND (LIVE)
EMU DJS

CROONER'S CORNER

MR PEEWEE DRUMMING PUPPET
JERRI HART
LOUISE HART
GEORGIA D'ARCY RODEN

NOTTING HILL CARNIVAL SOUNDSYSTEM

ROUGH BUT SWEET + LOVE TKO

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

Glastonbury Festival 2023 Clashfinder 26/6/23

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

TOAD HALL

J.A.M. STRING COLLECTIVE

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

08:00

It's worth printing the clashfinder as late as possible. The current advice for printing is:

Don't even think about it Patience, grasshopper Not now. Soon, I promise Print if you have to Have at it!

Last update: 2023-06-07 16:37.

OK, so this site has grown massively in popularity over the years, which is good. Very good, in fact. But it means that my hosting fees have jumped up significantly, which is slightly less good. I'd like to keep the site ad-free for as long as possible so, if you've used a clashfinder recently and would like to help keep the site running, please use the paypal buttons below.

Please only donate what you feel is affordable and appropriate for the clashfinders you've used recently. :)

As a bonus, anyone who donates 50p or more will get upgraded to a premium account for 1 day per penny (0.01 GBP) donated. Premium members will have access to processor-heavy features as they get added. The first premium feature to be added is access to the visitor statistics for all public clashfinders.

You are not logged in. If you want a premium account, please login or create an account before you donate.

20p 50p £1 £2 A Pint (£3.65) £5

Follow us on Twitter: @clashfinder

Your short UID: 14cnfb.gg

To print the clashfinder properly, you need to set the page to Landscape, print background colours and maximise the print area.

Clashfinder

Processing time: 0.033 sec

Licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0 License. Download it, print it, give it to all your friends. Just don't go selling it, m-kay?.