Working...

Fri​day 24th March

INFO:

18:00 - 00:00mapa klubů online : https://1url.cz/@mapa2023

Čítárna Unijazz

18:00 - 19:00Džezvica (world music)
19:30 - 20:30Nahá sestra (garage rock)
21:00 - 22:00Ryder The Eagle (indie pop FR)
22:20 - 23:20Mucha - solo (folk punk)

Punctum

18:40 - 19:40Haze (shoegaze)
20:00 - 20:40The Pau (post punk PL)
21:00 - 22:00Vellocet Roll (psychedelic - post punk)
22:30 - 23:10Salto with love (bedroom pop)

U Voka

18:00 - 19:00TGP (noir rock)
19:30 - 20:30Schrödingerova kočka (post punk)
21:00 - 22:00Sdružení rodičů a přátel ropy (post punk)

U Habásků

18:00 - 18:30REK (noise rock)
19:00 - 19:40Lebanon (post punk/noise rock)
20:10 - 20:50A Deer A Horse (US) (noise rock)
21:20 - 22:00Alpha Strategy (post punk/noise rock)
22:30 - 23:20Dimitar (dream folk)

Café Pavlač

18:00 - 19:00Ellie Dandelion (bedroom pop)
19:30 - 20:30Whyyes (shoegaze)
21:00 - 22:00Favorite Obsession (shoegaze)

Nad Viktorkou

18:30 - 19:10Jáchym (dark folk)
19:30 - 20:30Neue Welt (alt. rock)
21:00 - 22:00Joy & Pleasure (post punk)
22:20 - 23:00Pesaway (dark electro)
23:20 - 00:00Jakub Bohdal ( trap/experimental )

Žižkovšiška

19:00 - 19:40Jakub Daš (blues folk)
20:00 - 21:00Áthas na saoirse (folk punk)
21:30 - 22:30Sisus Ralsis (swing - folk punk)
23:00 - 00:00Foggy Dude (folk punk)

KC Husitská

18:00 - 19:00Monte Carlo Strippers (indie rock)
19:30 - 20:30Cold Meat Party (garage rock)
21:00 - 22:00Homeoffice (indie rock)

M̶e̶d̶i̶u̶m̶ ̶4̶3̶ >>> PŘESUN DO CÍLE

18:00 - 18:40Planeta Ana (indie folk)
19:00 - 19:40Františka (indie folk/bedroom pop)
20:00 - 20:50David Pomahač (indie folk)
21:10 - 22:00Jiří Imlauf (indie folk)
22:20 - 23:00Vnitrublok (indie folk)

CROSS - MAIN STAGE

20:00 - 20:40Seeing Thing (metalcore)
21:00 - 21:40No Face No Case (hardcore)
22:00 - 23:00Opak dissu (rap)
23:00 - 00:00James Cole (rap)
00:00 - 01:00Dryman b2b Denoir + MC Ridig (uk funk/grime)
01:00 - 02:00Tony P (uk funk/grime)
02:00 - 03:00Alyaz (uk funk/grime)
03:00 - 04:00Mr. Be (uk funk/grime)
04:00 - 05:00Wyck (uk funk/grime)
05:00 - 06:00Dollo (uk funk/grime)

CROSS - UNDERGROUND

21:00 - 22:00D-Opponent (d'n'b/jump up)
22:00 - 23:00Twomix (d'n'b/jump up)
23:00 - 00:00Junger (d'n'b/jump up)
00:00 - 01:00Sali (d'n'b/jump up)
01:00 - 02:00Ess (d'n'b/jump up SK) + MCs: Pilo & Jelen
02:00 - 03:00Underside (d'n'b/jump up)
03:00 - 07:00Stux b2b L-Ori (d'n'b/jump up)

CROSS CAFÉ

20:00 - 21:00Sskvara (techno)
21:00 - 22:00Unknown (trap DJ set)
22:00 - 22:45Pro Cháska (rap)
22:45 - 23:15OG MIA G (rap)
23:15 - 00:00Lebman 38wave (rap)
00:00 - 01:0033 movement (rap)
01:00 - 02:00TSTV (rap/jump up)
02:00 - 03:00Alethieia (dub)

Café Martin

13:20 - 15:40BENEFIČNÍ STAGE PRO FOOD NOT BOMBS PRAHA - vstup do klobouku
19:00 - 19:40Člověk krve (folk)
20:00 - 20:40Kvietah (indie folk)
21:00 - 21:40Fail Together (folk punk)

Bar Podtvrzí

13:20 - 15:40BENEFIČNÍ STAGE PRO LIMITY JSME MY - vstup do klobouku
19:00 - 19:45Dominik Sosnovec (indie folk)
20:00 - 20:45Tomáš J. Holý (post rock)
21:05 - 22:00Crayfish (post rock)

Comeback Charity Shop

13:20 - 15:40BENEFIČNÍ STAGE PRO PROGRESSIVE osp - vstup do klobouku
18:10 - 18:50Falešný drnkání (folk punk)
19:10 - 19:50Vnitrublok (indie folk
20:10 - 20:50Sunbeam (acoustic grunge)
21:00 - 21:40Kluk z holdingu (folk)

Second Shot

13:20 - 15:40BENEFIČNÍ STAGE KORIDOR UA - vstup do klobouku
16:00 - 22:00L+M, PapaPeters, Selector Conqueror, Robin (ska /reggae/northern soul)

Bar Behind the Curtain

13:20 - 15:40POEZIE,VOLE! - vstup do klobouku
19:30 - 23:00Jaroslava Hercíková, Anka Kaczmar, Kamil Marcel Hodáček, Radek Lehkoživ, Kamil Princ

Volvox Globator

13:20 - 15:40ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup do klobouku
19:30 - 20:30Skyland Kobylák (blues)
21:00 - 22:00Richard Cortés (blues)

CÍL

13:20 - 15:40ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup zdarma
19:00 - 04:00DJs: Goldstar, Antala, Bassmith, Kitty, Popi (techno)

MOYYO

13:20 - 15:40ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup zdarma
20:00 - 21:00BARB live (r'n'b)

TRASH

13:20 - 15:40BENEFICE PRO INAKOST - vstup zdarma
15:40 - 19:00benefiční sekáč na podporu sdružení Inakost - na podporu LGBTQ+ lidí na Slovensku

Kukmál Hilda

13:20 - 15:40ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup do klobouku
18:00 - 23:00best of

Atrium Žižkov

13:20 - 15:40ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup do klobouku
19:00 - 21:30Literary Lavatory - literární exhibice & open mike: Michael Rowland, Tyko Say, Jo Blin, Sandra Paslawska

Galerie Toyen

13:20 - 15:40ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup zdarma
18:00 - 20:00Přednáška: Transgender lidé – hlavním hostem je Lenka Králová. Moderátorkou je Alžběta Bublanová

Sat​urday 25th March

INFO:

17:25 - 23:25mapa klubů online : https://1url.cz/@mapa2023

Čítárna Unijazz

14:00 - 15:00Queer kultura a státní propaganda v současném Rusku
15:00 - 16:00literární čtení: Jmenuji se Václav a zachráním Ti život
17:00 - 17:40MR - experimental folk
18:10 - 18:50Žofiiny miniatury (folk)
19:10 - 19:50Jacob Eden (indie folk)
20:10 - 20:50Eliška Sýkorová (indie folk)
21:10 - 22:00Dvouhlavej kluk (indie folk)
22:20 - 23:10Kittchen (dark folk)
23:30 - 00:10Blue Chesterfield (dark psychedelic blues)

Punctum

18:40 - 19:20Eleven (bedroom pop)
19:40 - 20:30Červen (math rock)
21:00 - 22:00MØAA (dark post punk US)
22:20 - 23:05Marie Kieslowski (ambient/folk)
23:20 - 00:20Dissipativ (dub live)

U Voka

17:00 - 18:00Pekelné koně (hell country)
18:30 - 19:20Rí Ra (folk rock)
19:50 - 20:40Janota 1935 (šanson/post punk)
21:10 - 22:00Skrytý půvab byrokracie (experimental)

U Habásků

17:20 - 18:00David´s Sister (garage punk)
18:30 - 19:30NOIX (psyhedelic/post punk)
20:00 - 20:50Zhasni (noise rock)
21:20 - 22:00Palánta (garage punk/noise rock HU)
22:30 - 23:20Stinka (indie folk)

Café Pavlač

17:00 - 18:00I/O N (post rock/shoegaze)
18:30 - 19:20NATVRE (post rock/indie rock)
19:50 - 20:40Etera (post rock)
21:10 - 22:00Myncryst (post rock/indie rock)

Nad Viktorkou

17:00 - 17:40Matter Tua (punk)
18:00 - 18:40Blank out (punk/hc punk)
19:00 - 19:40Bez šance (punk'n'roll)
20:00 - 20:40Švindl (punk)
21:00 - 21:50The Cool Trick (punk NL)
22:20 - 23:00Supertesla (punk-acoustic)
23:20 - 00:00Falešný drnkání (punk-acoustic)

Žižkovšiška

18:00 - 19:00Zelená konev (ska-rock)
19:30 - 20:30Šoulet (polka-punk)
21:00 - 22:00Definitivní Ententýk (ska)
22:30 - 23:30Fol De Gol (ska-balkan)
00:00 - 01:00Budulínek (ska-punk)

KC Husitská

17:00 - 18:00První-Poslední (indie rock)
18:30 - 19:20Tamdoletma (dark indie pop)
19:50 - 20:40Audio Attaché (indie rock)
21:10 - 22:00Sorry Holka (post punk)

M̶e̶d̶i̶u̶m̶ ̶4̶3̶ >>> PŘESUN DO CÍLE

15:05 - 18:00PROGRAM Z MEDIA 43 JE PŘESUNUT DO BARU CÍL 10 METRLŮ nad Mediem
18:00 - 18:40Cermaque (indie folk)
18:00 - 18:40Apres vu (dream pop)
19:00 - 19:40Mladé perspektivní ryby (folk)
20:00 - 20:40Apres vu (dream pop)
21:00 - 22:00Duo EliZo (folk)
22:00 - 23:00MARIE KIESLOWSKI ODEHRAJE V PUNCTU

CROSS - MAIN STAGE

19:00 - 19:30BOB (thrash metal/punk)
19:50 - 20:30Drunktank (metal/hardcore punk NL)
20:50 - 21:30Thalidomide (hardcore punk)
21:50 - 22:50Catastrofy (thrash metal)
23:00 - 00:00Remedy (d'n'b)
00:00 - 01:30Tony Terra (d'n'b)
01:30 - 04:30Beaty b2b Shandrill (d'n'b)
04:30 - 07:00Volume Plus b2b John Simon (d'n'b)

CROSS - UNDERGROUND

20:00 - 22:00Pat (techno DE)
22:00 - 22:30Ctib (disco punk)
22:30 - 23:30Berlin Manson (post punk/rap SK)
23:30 - 00:30Skeledan (techno)
00:30 - 02:00il:lo (techno live FR)
02:00 - 05:00SJ Yellow b2b Tmk (techno)
05:00 - 07:00Nika 77 (techno)

CROSS CAFÉ

19:00 - 19:30Coochieman
19:40 - 20:10Image (rap)
20:20 - 20:50Spokylynn99 (rap)
21:00 - 21:30Zaffer 9 (electro)
21:40 - 22:10Noname Molly (electro)
22:20 - 22:50LHDC Clique (rap)
23:00 - 23:30Playstation Princess (hyperap)
23:40 - 00:10Justin Case (rap)
00:20 - 00:50Pastry boys (rap)
01:00 - 01:30MichvyB (rap)
01:40 - 02:10Polomanny (rap)
02:20 - 02:50Escalate (rap)
03:00 - 04:00DJ Shotter (d'n'b)

Café Martin

13:00 - 15:20BENEFIČNÍ STAGE PRO FOOD NOT BOMBS PRAHA - vstup do klobouku
18:30 - 19:00Jana Doubrava (alt. rap)
19:20 - 19:50Duck (anarcho-reggae)
20:10 - 20:50Malej Péťa & eljel (rap)
21:10 - 21:50Podještědský Okultista (rap)

Bar Podtvrzí

13:00 - 15:20BENEFIČNÍ STAGE PRO LIMITY JSME MY - vstup do klobouku
18:00 - 19:00Limity jsme my? aneb vtipně o nerůstu a enviromentálním hnutí
19:20 - 20:00Jan Habada (folk punk)
20:20 - 21:00Lidská hyena & Tukan (indie folk)
21:20 - 22:00The Pau (post punk PL)

Comeback Charity Shop

13:00 - 15:20BENEFIČNÍ STAGE PRO PROGRESSIVE osp - vstup do klobouku
18:20 - 19:00Lukáš Vondra (Mad Dog) (folk)
19:20 - 20:00Honza Bláha (Resumé) (folk punk)
20:20 - 21:00Anet Fišerová (indie folk)
21:20 - 22:00Hanzík (folk)

Second Shot

13:00 - 15:20BENEFIČNÍ STAGE KORIDOR UA - vstup do klobouku
15:20 - 22:00Ctibor Příbor, Rollandblow, Basha, Buqi, Maykl, Robin (ska /reggae/northern soul)

Bar Behind the Curtain

13:00 - 15:20POEZIE,VOLE! - vstup do klobouku
16:30 - 18:30Open mic, vole: BEST of the BEST
19:30 - 23:00Olga Stehlíková, Jan Těsnohlídek, Šimon Leitgeb, Viktor Žižkov

Volvox Globator

13:00 - 15:20ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup do klobouku
19:30 - 21:50Literary Lavatory - literární exhibice & open mike: Honza Luhan, Willie Watson, Ásgeir H Ingólfsson

CÍL

13:00 - 15:20ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup zdarma
18:00 - 18:40Cermaque (indie folk)
19:00 - 19:40Mladé perspektivní ryby (folk)
20:00 - 20:40Apres vu (dream pop)
21:00 - 22:00Duo EliZo (folk)
22:00 - 07:00DJs: +420, Dzunior, Snowflejk, M.i.X. (drum'n'bass)

MOYYO

13:00 - 15:20ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup zdarma
16:00 - 21:00Support Rave DJs (electro)

TRASH

13:00 - 15:20BENEFICE PRO INAKOST - vstup zdarma
15:20 - 19:20benefiční sekáč na podporu sdružení Inakost - na podporu LGBTQ+ lidí na Slovensku

Kukmál Hilda

13:00 - 15:20ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup do klobouku
18:00 - 23:00best of

Galerie Toyen

13:00 - 15:20ŽIŽKOVSKÝ UNDERGROUND - vstup zdarma
16:00 - 18:20 LGBT lidé – hlavním hostem je Sebastian Kozák. Moderátorkou pořadu je Alžběta Bublanová.

Sun​day 26th March

INFO:

15:30 - 18:30AFTERPARTY V CROSSU - vstup zdarma
19:00 - 19:50Nano Tone (synth/post rock)
20:00 - 20:40The Pau (post punk PL)
21:00 - 21:40Rosa Vertov (dream pop PL)
22:00 - 22:30Dyspnea (crust/dark hardcore GR)
22:50 - 23:20Ocaso (crust/post metal DE)
23:40 - 00:10Morno (crust/dark hardcore GR)