Thurs​day 28th July

1658966400

Open Air Stage

19:00 - 20:00School Project with Amaraterra
21:00 - 22:00Fatoumata Diawara

Molly's Bar

17:00 - 18:00Said Muti
18:00 - 19:00Fajardo
19:00 - 20:00Cool Up & the Sherlock Horns
20:30 - 21:30JSSO Project
21:30 - 22:30The Soulprofessor
22:30 - 23:30Molly's House Band

d&b Soundscape Stage

20:00 - 21:00The Selecter

Disco Bear

21:00 - 22:00Dub Boy
23:30 - 00:30Monkey Steak

Fri​day 29th July

1659052800

Open Air Stage

13:00 - 14:00Joji Hirota and the London Taiko Drummers
15:00 - 16:00Rizwan-Muazzam Qawwals
17:00 - 18:00Cimafunk
19:00 - 20:00Fantastic Negrito
21:30 - 22:30Angelique Kidjo

Charlie Gillett Stage

14:00 - 15:00Khiyo
16:00 - 17:00Sam Amidon
18:00 - 19:00Electric Jalaba
20:15 - 21:15Olcay Bayir
23:00 - 00:00Sona Jobareth

Ecotricity Stage

15:00 - 16:00Joseph Tawadros
17:00 - 18:00The Fontanas
19:00 - 20:00The Barmer Boys
21:00 - 22:00Malphino
23:00 - 00:05Gonne Choi

Siam Tent

14:00 - 15:00Yazz Ahmed
18:00 - 19:00Lova Lova
20:15 - 21:15Kae Tempest
23:00 - 00:00B. Dance
00:30 - 01:30Abel Selaocoe

Molly's Bar

16:00 - 17:00Masher
17:00 - 18:00Jack Baldus Pianist
18:00 - 19:00Open Mic at Molly's
19:00 - 20:00Father of Mylo
20:45 - 21:45Lazy Habits
22:00 - 23:00The Soulprofessor
01:15 - 02:15Paolo Tossio
02:15 - 03:15Vision Collective

d&b Soundscape Stage

13:00 - 14:00Hatis Noit
17:00 - 18:00BCUC
19:15 - 20:15seed.
21:45 - 22:45The Mauskovic Dance Band
00:00 - 01:00Kampire

Disco Bear

15:00 - 16:00Joe Armon-Jones
20:15 - 21:15Monkey Steak
22:45 - 23:45Andy Payback

Sat​urday 30th July

1659139200

Open Air Stage

13:00 - 14:00The Spirituals
15:00 - 16:00Osibisa
17:00 - 18:00ADG7
19:00 - 20:00Les Amazones d'Afrique
21:30 - 22:30The Flaming Lips

Charlie Gillett Stage

14:00 - 15:00The Alostmen
16:00 - 17:00Taraf de Caliu
18:00 - 19:00Folknery
20:15 - 21:15Mr Bruce
23:00 - 00:00Johanna Juhola

Ecotricity Stage

13:15 - 14:15Tom Webber
15:30 - 16:30Grupo Lokito
18:00 - 19:00Jali Bakery Konteh & the Minyanta Band
20:30 - 21:30The Hempolics
23:00 - 00:00Alban Claudine

Siam Tent

14:00 - 15:00Elaha Sorer & Kefaya
16:00 - 17:00Nubiyan Twist
18:00 - 19:00Bab l'Bluz
20:15 - 21:15Nitin Sawhney
00:30 - 01:30Project Smok

Molly's Bar

17:00 - 18:00Jack Baldus
18:00 - 19:00Open Mic at Molly's
19:30 - 20:00The Bandit
20:00 - 21:00DJ Alikat
21:00 - 22:00The Soulprofessor
22:00 - 23:00Too Many T's
23:00 - 23:30The Soulprofessor
23:30 - 00:30Future Shape of Sound
00:30 - 01:30DJ Chris Tofu and Fizzy Gillespie

d&b Soundscape Stage

13:00 - 14:00Cheng Yu & Silk Breeze
15:00 - 16:00Voka Gentle
17:00 - 18:00Swarthy Korwar
19:00 - 20:00Fulu Miziki Kolecktiv
21:30 - 22:30Taxi Kebab
00:00 - 01:00Zed Bias

Disco Bear

20:15 - 21:15Andy Payback
22:45 - 23:45John Stapleton

Sun​day 31st July

1659225600

Open Air Stage

13:00 - 14:00Kanda Bongo Man
15:00 - 16:00The Dhol Foundation
17:00 - 18:00Les Négresses Vertes
19:30 - 20:30Minyo Crusaders
21:45 - 22:45Lianne La Havas

Charlie Gillett Stage

14:00 - 15:00Mariachi Las Adelitas
16:00 - 17:00Bess Atwell
18:30 - 19:30Jasdeep Singh Degun
20:30 - 21:30A Certain Ratio
23:00 - 00:00Ramy Essam

Ecotricity Stage

14:00 - 15:00Comorian
16:30 - 17:30Al Qasar
18:45 - 19:45Nihiloxica
20:45 - 21:45Tantz
22:45 - 23:45Gwenifer Raymond

Siam Tent

14:00 - 15:00Son Rompe Pera
16:00 - 17:00The Garifuna Collective
18:15 - 19:15Dudu Tassa and the Kuwaitis
20:30 - 21:30Gilberto Gil and Family
23:00 - 00:00Rizwan-Muazzam Qawwals

Molly's Bar

18:00 - 19:00Open Mic and Molly's
20:00 - 21:00Dizaeli
21:15 - 22:00The Soulprofessor
22:00 - 23:00Gypsy Hill
23:20 - 00:20DJ Kobayashi
00:45 - 01:45DJ Sacha Dieu

d&b Soundscape Stage

13:00 - 14:00Stornoway
15:00 - 16:00Hollie Cook
17:00 - 18:00Trash Kit
19:30 - 20:30Asgeir
21:45 - 22:45Onipa
00:00 - 01:00Nabihah Iqbal

Disco Bear

20:30 - 21:30John Stapleton
23:00 - 00:00Dub Boy