You are viewing an old revision of the clashfinder. Click here for the current version.

Thurs​day 16th June

1655337600

This Tent

15:00 - 15:45Calder Allen
16:30 - 17:30The Dip
18:15 - 19:15The Weather Station
20:00 - 21:00Adam Melchor
21:45 - 22:45The Brook & The Bluff
23:30 - 00:30Goth Babe
01:15 - 02:15Andy Frasco and the UN

That Tent

15:00 - 15:45Kenny Mason
16:30 - 17:15Nothing
18:00 - 18:45Jessie Murph
19:30 - 20:15Blu DeTiger
21:15 - 22:15Indigo de Souza
23:00 - 00:00Sons Of Kemet
00:45 - 01:45Role Model

The Other

19:45 - 20:45Weval
21:00 - 22:00Wreckno
22:15 - 23:15Clozee
23:45 - 01:00Gryffin
01:30 - 02:30Sidepiece
02:45 - 03:45VNSSA

Who Stage

14:45 - 15:30Parrotfish
16:00 - 16:45Sawyer
17:15 - 18:00Bailey Bryan
18:30 - 19:15Miloe
19:45 - 20:45The 502s
21:00 - 22:05Bren Joy
22:15 - 23:00Garcia Peoples
00:00 - 03:30Silent Disco

Where in the Woods

12:00 - 14:00Los Guiros
14:00 - 15:55DJ Mel
16:00 - 18:00Mochakk
18:00 - 20:00Ameme
20:00 - 22:00Kasablanca
22:00 - 00:00Cloonee
00:30 - 02:00Dillon Francis
02:00 - 04:00Sohmi

The Beyond

11:00 - 12:00Yoga
17:00 - 19:00Jaylen
19:30 - 22:00Erin Stereo

Room of Rhythm

16:30 - 18:00Reverend Peyton's Big Damn Band
19:30 - 21:00Sugaray Rayford
22:15 - 00:00The Main Squeeze
01:30 - 03:00Sugaray Rayford
03:00 - 04:00Yomi the Harpist

Galactic Giddy Up

10:30 - 14:00Nashville Show Truck
15:00 - 16:00Izzy Heltai
16:30 - 17:30Cece Coakley
18:30 - 20:30Vinyl Ranch
21:00 - 21:30Parade with Phantasmagoria
21:30 - 22:30Paul Cauthen
23:15 - 00:45Turnpike Troubadours
00:45 - 02:45Urban Cowboy Line Dancing

Fri​day 17th June

1655424000

What Stage

15:15 - 16:00Tai Verdes
16:45 - 17:45Tove Lo
18:45 - 19:45Robert Plant & Alison Krauss
20:45 - 22:00The Chicks
23:00 - 00:30J. Cole

Which Stage

14:15 - 15:15Maggie Rose
16:00 - 17:00Dayglow
17:45 - 18:45Isaiah Rashad
19:45 - 21:00The War On Drugs
22:00 - 23:15Lord Huron
00:45 - 02:00Illenium

This Tent

14:00 - 15:05Claud
15:45 - 16:45Noga Erez
17:30 - 18:30The Regrettes
19:30 - 20:30Arlo Parks
21:30 - 22:30Still Woozy
01:00 - 03:00Goose

That Tent

13:15 - 14:15Southern Avenue
15:00 - 16:00Briston Mahoney
16:45 - 17:45Whiskey Myers
18:30 - 19:30Japanese Breakfast
20:15 - 21:30Bleachers
23:30 - 00:45King Gizzard & The Lizard Wizard
01:45 - 02:45Denzel Curry

The Other

15:45 - 16:45Westend
17:00 - 18:00Phantoms
18:15 - 19:15Ship Wrek
19:30 - 20:30J. Worra
20:45 - 21:45Chris Lorenzo
22:00 - 23:00John Summit
23:40 - 00:55Disclosure
01:30 - 02:30LP Giobbi
02:45 - 05:45Lane 8

Who Stage

14:45 - 15:30Michaela Anne
16:00 - 16:45Cece Coakley
17:15 - 18:00Izzy Heltai
18:30 - 19:15Leon of Athens
19:45 - 20:30Goldpark
21:00 - 21:45Karina Rykman
22:15 - 23:00Sparkle City Disco
00:00 - 03:30Silent Disco

Where in the Woods

12:00 - 14:00Los Guiros
14:00 - 16:00DJ Mel
17:00 - 19:00Ameme
19:30 - 21:00Moore Kismet
01:00 - 03:00Air2Earth
03:00 - 05:00Mochakk

The Beyond

11:00 - 12:00Yoga
14:30 - 15:00Meditation
15:00 - 15:45Ecstatic Dance
18:00 - 20:00Jaylen
20:00 - 22:00Damelo

Room of Rhythm

19:30 - 22:00Reverend Peyton's Big Damn Band
00:30 - 02:30Tomar and the FCs

Galactic Giddy Up

10:30 - 12:00Nashville Show Truck
12:00 - 13:00Reddaroo Beer Exchange
13:00 - 14:00Urban Cowboy Line Dancing
14:30 - 15:30Calder Allen
17:00 - 18:00Maggie Rose
18:30 - 19:30Patrick Droney
20:00 - 21:00Emo Night
00:30 - 02:30Vinyl Ranch

Sat​urday 18th June

1655510400

What Stage

15:00 - 16:00Teddy Swims
16:45 - 17:45All Time Low
18:45 - 19:4521 savage
20:45 - 22:00Billy Strings
23:00 - 00:30Tool

Which Stage

14:15 - 15:15Benee
16:00 - 17:00Femi Kuti & The Positive Force
17:45 - 18:45LANY
20:00 - 21:00CHVRCHES
22:00 - 23:00$uicideboy$
00:30 - 01:45Flume

This Tent

13:00 - 14:00Cory Henry
14:45 - 15:45The Backseat Lovers
16:30 - 17:30Ashe
18:30 - 20:00Superjam! Jack Antonoff's 1984
21:00 - 22:00Judah & The Lion
01:00 - 02:15Marc Rebillet

That Tent

13:30 - 14:15Patrick Droney
15:00 - 16:00Joy Oladokun
16:45 - 17:45slowthai
18:30 - 19:30Mt. Joy
20:15 - 21:15Tobe Nwigwe
00:30 - 01:20100 gecs
02:00 - 03:30Pigeons Playing Ping Pong

The Other

14:30 - 15:30COM3T
15:45 - 16:45Lucille Croft
17:00 - 18:00Moore Kismet
18:15 - 19:15Lucii
19:30 - 20:30Habstrakt
20:45 - 21:45Black Tiger Sex Machine
22:00 - 23:00Said The Sky
23:30 - 00:45Porter Robinson
01:15 - 02:45Nora En Pure
03:00 - 06:00Chris Lake

Who Stage

14:15 - 15:00Frances Cone
15:15 - 16:00Carter Faith
16:45 - 17:30Daniel Donato
18:00 - 18:45Charlotte Sands
19:15 - 20:00Bre Kennedy
20:30 - 21:15Mac Saturn
21:45 - 22:30De'Wayne
23:30 - 03:30Silent Disco

Where in the Woods

12:00 - 14:00C'est Funk
14:00 - 16:00Sam White
16:55 - 19:00Kito
19:00 - 21:05LP Giobbi Dead House
01:00 - 03:00Channel Tres
03:00 - 04:20Mindchatter

The Beyond

11:00 - 12:30Yoga
16:30 - 17:30Jaylen
18:00 - 19:30Spinorita
20:00 - 22:00Fi Sullivan

Room of Rhythm

13:00 - 14:00Yomi the Harpist
15:00 - 15:30Shannon & Clams
00:30 - 02:30Tomar and the FCs

Galactic Giddy Up

10:30 - 13:00Nashville Show Truck
13:00 - 14:00Urban Cowboy Line Dancing
14:00 - 15:00Nashville Show Truck
15:00 - 16:05Robyn Ottolini
17:00 - 18:00Tenille Townes
20:00 - 21:00The Brook & the Bluff
00:30 - 02:30Urban Cowboy Line Dancing

Sun​day 19th June

1655596800

What Stage

13:45 - 14:45Protoje
15:30 - 16:30COIN
17:15 - 18:15Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
19:15 - 20:30Machine Gun Kelly
21:30 - 23:00Stevie Nicks

Which Stage

13:15 - 14:15Wild Rivers
14:45 - 15:45Fletcher
16:30 - 17:30Tash Sultana
18:30 - 19:30Puscifer
20:30 - 21:30Roddy Ricch

This Tent

12:45 - 13:30flipturn
14:15 - 15:15Bas
16:00 - 17:00Lettuce
17:45 - 18:45Tierra Whack
19:45 - 21:00Herbie Hancock

That Tent

13:30 - 14:30Sierra Ferrell
15:15 - 16:15All Them Witches
17:00 - 18:00Tinashe
18:45 - 19:45Zach Bryan
20:30 - 21:30Wallows

The Other

14:00 - 15:00A Hundred Drums
15:15 - 16:15Ravenscoon
16:30 - 17:30Of The Trees
17:45 - 18:45Dombresky
19:00 - 20:00G Jones
20:30 - 21:45REZZ

Who Stage

14:00 - 14:45Wax Owls
15:15 - 16:00Robyn Ottolini
16:30 - 17:15Stephen Sanchez
17:45 - 18:30corook
19:00 - 19:45Saleka
20:15 - 21:00Hoko

Where in the Woods

12:00 - 14:00C'est Funk
14:00 - 16:00Sam White
16:00 - 18:00Kito
19:30 - 21:00Sparkle City Disco
23:00 - 02:00Jauz: Off the Deep End

The Beyond

11:00 - 12:00Yoga
16:30 - 18:30Fi Sullivan
19:00 - 21:00Damelo

Room of Rhythm

13:00 - 14:00Yomi the Harpist

Galactic Giddy Up

10:30 - 13:00Nashville Show Truck
13:00 - 14:00Urban Cowboy Line Dancing
14:00 - 15:00Nashville Show Truck
16:00 - 17:00Jonathan Terrell
17:30 - 18:30Vincent Neil Emerson