Fri​day 17th July

1594944000

Freedom @ Freedom Stage by Budweiser

13:00 - 14:30Four Tet
14:30 - 16:00Goldfox
16:00 - 17:30Michael Bibi
17:30 - 18:55Nico Morano
19:00 - 20:30Yotto
20:30 - 22:00Solardo
22:00 - 23:30Joris Voorn
23:30 - 01:00Eric Prydz presents Holosphere

Generation Smash @ The Rose Garden

12:00 - 13:00Tom Enzy
13:00 - 14:00Andrea Damante
14:00 - 15:00Snelle
15:00 - 16:00Daniël Busser
16:00 - 17:00Riggi & Piros
17:00 - 18:00Michael Amani
18:00 - 19:00Murda Beatz
19:00 - 20:00Afro Bros
20:00 - 21:00Paris Hilton
21:00 - 22:00D-Wayne b2b Vito Mendez
22:00 - 23:00Brooks
23:00 - 00:00Regi b2b Wolfpack
00:00 - 01:00Bassjackers vs Quintino

Q-Dance invites Tweekamania @ Q-Dance

12:00 - 13:30MANDY
13:30 - 15:00Refuzion
15:00 - 16:00Mark With a K
16:00 - 17:30Sound Rush
17:30 - 19:00Da Tweekaz
19:00 - 20:30Coone
20:30 - 22:00Hard Driver
22:00 - 23:00Sub Zero Project
23:00 - 00:00Tweekacore & Darren Styles
00:00 - 01:00Destructive Tendencies

Radio Ultra Modern @ Harbour House

12:00 - 13:00Bubba
13:00 - 14:00DJ MIMI
14:00 - 15:00Dosschy
15:00 - 16:00Fuzz
16:00 - 17:00Masai & The Roots
17:00 - 18:00Rakesh aka Blackjack9000

Contrair @ Cage

12:00 - 13:00A Local Hero
13:00 - 14:00Bafana
14:00 - 15:00Lola Haro
15:00 - 16:00Optimo
16:00 - 17:00Wolfgang sucks
17:00 - 18:00Young Marco

Krankenhaus @ Rave Cave

12:00 - 13:00Borokov Borokov
13:00 - 14:00Heckman
14:00 - 15:00Human Rias
15:00 - 16:00Kapibara
16:00 - 17:00Kimman
17:00 - 18:00Krankenhaus Selektion
18:00 - 19:00Mosoo
19:00 - 20:00Senses of Mind
20:00 - 21:00SHDDR
21:00 - 22:00Thang

Monstercat @ L'Orangerie

12:30 - 13:30Hush
13:30 - 14:30Koven
14:30 - 15:30Pixel Terror
15:30 - 16:30Whipped Cream
16:30 - 17:30Eptic
17:30 - 18:30Pegboard Nerds b2b Tokyo Machine
18:30 - 19:30Habstrakt
19:30 - 21:00Slushii
21:00 - 22:30Jauz b2b NGHTMRE
22:30 - 00:00Krewella
00:00 - 01:00Kill The Noise

Flow @ Leaf by JBL

12:00 - 13:00Chris Stussy b2b Prunk
13:00 - 14:00Dennis Cruz
14:00 - 15:00Detlef
15:00 - 16:00Franky Rizardo
16:00 - 17:00Mr. Joy
17:00 - 18:00Toman

Cafeina @ Kara Savi

12:00 - 13:00Butch
13:00 - 14:00Dave Lambert & Tach Crémer
14:00 - 15:00Delafino & Luna Fino
15:00 - 16:00Disco Dasco
16:00 - 17:00DJ Allures @ A-Tom-X
17:00 - 18:00Donelly & Seelen
18:00 - 19:00Mambo Brothers
19:00 - 20:00Roma
20:00 - 21:00Superstyling
21:00 - 22:00Zfilio & Tim G

Exhale @ Atmosphere

12:30 - 13:55Nur Jaber
14:00 - 15:30Milo Spykers
15:30 - 17:00Ahl Iver
17:00 - 18:30Helena Hauff
18:30 - 20:00Ben Klock
20:00 - 21:30Kobosil
21:30 - 23:00Amelie Lens
23:00 - 00:30Pan-Pot

Core presents Adriatique @ Core

12:00 - 13:00Adriatique
13:00 - 14:00Agents Of Time
14:00 - 15:00Cellini
15:00 - 16:00Hangar Soundsystem
16:00 - 17:00Marino Canal
17:00 - 18:00Red Axes
18:00 - 19:00Tijana T
19:00 - 20:00Trikk

Mainstage @ Mainstage

12:00 - 14:50Carl Cox
14:50 - 15:50Boris Brejcha
15:50 - 16:50Dj Licious
16:50 - 17:50B Jones
17:50 - 18:50Yves V
18:50 - 19:50Oliver Heldens
19:50 - 20:50Yves Deruyter
20:50 - 21:50Vini Vici
21:50 - 22:50Timmy Trumpet
22:50 - 23:50Armin van Buuren
23:50 - 00:50Steve Aoki

Sexy by Nature @ Garden of Madness

12:00 - 13:00Sound Of Tomorrow Winner
13:00 - 14:00Double Pleasure
14:00 - 15:00EDX
15:00 - 16:00Bruno Martini
16:00 - 17:00Magnificence
17:00 - 18:00Henri PFR
18:00 - 19:00Bakermat
19:00 - 21:00Sunnery James & Ryan Marciano
21:00 - 22:30Zonderling
22:30 - 23:30Laidback Luke
23:30 - 01:00Martin Solveig

Nervonation vs Rave Culture @ Lotus

12:00 - 13:00Reygel & Peri
13:00 - 14:00Danny Avila
14:00 - 15:00Will Sparks
15:00 - 16:00Sandro Silva b2b Saberz
16:00 - 17:00Quintino
17:00 - 18:00ALOK
18:00 - 18:45Scooter
18:45 - 19:30Becky Hill
19:30 - 20:30Nervo
20:30 - 22:00Nervo vs W&W
22:00 - 23:00W&W
23:00 - 00:00D-Block & S-te-Fan
00:00 - 01:00Excision

Moosebar @ Unknown Stage

12:00 - 13:00DJ Funkhauser
13:00 - 14:00Jan V
14:00 - 15:00Jeroen Visser
15:00 - 16:00Laurent Wery
16:00 - 17:00Special Guest
17:00 - 18:00Tom Cosyns

Sat​urday 18th July

1595030400

Radio Ultra Modern @ Harbour House

12:00 - 13:00Crack-T
13:00 - 14:00Daddy K
14:00 - 15:00DJ Policy ft Burd & Beatfox
15:00 - 16:00Fabio Marcs
16:00 - 17:00Nicky Sanchez
17:00 - 18:00Team DAMP
18:00 - 19:00UNEAK

Mainstage @ Mainstage

12:00 - 14:50Hernan Cattaneo
14:50 - 15:50Cat Dealers
15:50 - 16:50MATTN
16:50 - 17:50Bassjackers
17:50 - 18:50Andrew Rayel
18:50 - 19:50R3hab
19:50 - 20:50Sunnery James & Ryan Marciano
20:50 - 21:50Camelphat
21:50 - 22:50Don Diablo
22:50 - 23:50Dimitri Vegas & Like Mike
23:50 - 00:50Marshmello

Moosebar @ Unknown Stage

12:00 - 13:00Jelle DK
13:00 - 14:00Kurt V
14:00 - 15:00Mr E
15:00 - 16:00Special Guest
16:00 - 17:00The Bobmeister
17:00 - 18:00Vincenzo Firenzo

Freedom @ Freedom Stage by Budweiser

12:30 - 13:30Kenn Colt
13:30 - 14:30Hayden James
14:30 - 16:00Curtis Alto
16:00 - 17:30Meduza
17:30 - 19:00Goose
19:00 - 21:00Charlotte de Witte
21:00 - 22:55Paul Kalkbrenner
23:00 - 01:00Kölsch

Bonzai @ The Rose Garden

12:00 - 13:00Airwave
13:00 - 14:00Bonzai All Stars
14:00 - 15:00DJ Ghost
15:00 - 16:00Dj Jan
16:00 - 17:00Franky Kloeck
17:00 - 18:00Greg S
18:00 - 19:00Jan Vervloet
19:00 - 20:00Jones & Stephenson
20:00 - 21:00MC Da Silva
21:00 - 22:00Mc Pyro
22:00 - 23:00Santini ft Quatre-temps
23:00 - 00:00Yves Deruyter

Q-Dance invites 15 years of Noisecontrollers @ Q-Dance

12:30 - 14:00Retrospect
14:00 - 15:30Audiotricz
15:30 - 16:30Devin Wild
16:30 - 18:00DJ The Prophet
18:00 - 19:30Noisecontrollers
19:30 - 21:00Bass Modulators
21:00 - 22:30Wildstylez
22:30 - 23:30Radical Redemption
23:30 - 01:00Evil Activities

Onraad @ Cage

12:00 - 13:00Gary Beck
13:00 - 14:00Himperson
14:00 - 15:00Klaudia Gawlas
15:00 - 16:00Man Outta Space b2b Double U Jay
16:00 - 17:00Marco Bailey
17:00 - 18:00Pfirter
18:00 - 19:00PTTRN b2b Haissem

Woody Weekend @ Unknown Stage

12:00 - 13:00DJ Tom & Saxy Mr S
13:00 - 14:00Fré
14:00 - 15:00Greg Lamore vs Jay Lee Hudson
15:00 - 16:00Jackless & The Fox
16:00 - 17:00Many Moore
17:00 - 18:00Mathy
18:00 - 19:00Maximo
19:00 - 20:00Que 9
20:00 - 21:00Samyn
21:00 - 22:00Severe
22:00 - 23:00Sol & Sura
23:00 - 00:00Thim

Core @ Unknown Stage

12:00 - 13:00Âme b2b Rødhåd
13:00 - 14:00Keinemusik
14:00 - 15:00Konstantin Sibold
15:00 - 16:00Patrice Bäumel
16:00 - 17:00Sifa

Gianluca Vacchi @ L'Orangerie

13:00 - 14:00Federico
14:00 - 15:00Chica Gang
15:00 - 16:00Faisal & Hakimm
16:00 - 17:00Gian Varela
17:00 - 18:00Becky G
18:00 - 19:00Makasi
19:00 - 20:30GTA
20:30 - 22:00Gianluca Vacchi
22:00 - 23:00Luis Fonsi
23:00 - 00:00Kris Kross Amsterdam

Ketaloco @ Leaf by JBL

12:00 - 13:00Bellen & Arnoud Boatpeople
13:00 - 14:00Caspar
14:00 - 15:00D-Nox & Beckers
15:00 - 16:00La Fleur
16:00 - 17:00Raw District
17:00 - 18:00Sebastien Leger

Future Sound of Egypt @ Kara Savi

12:00 - 13:00Aly & Fila
13:00 - 14:00Aly & Fila b2b Paul Thomas
14:00 - 15:00Ferry Corsten
15:00 - 16:00Grum
16:00 - 17:00Johan Gielen b2b M.I.K.E. Push
17:00 - 18:00John O'Callaghan
18:00 - 19:00Omar Sherif b2b Philippe El Sisi
19:00 - 20:00Paul Denton b2b Liam Wilson
20:00 - 21:00The Noble Six
21:00 - 22:00The Thrillseekers b2b Factor B

Afterlife @ Atmosphere

12:00 - 13:00Artbat
13:00 - 14:00Kevin De Vries
14:00 - 15:00Locked Groove
15:00 - 16:00Mathame
16:00 - 17:00Mind Against
17:00 - 18:00Stephan Bodzin
18:00 - 19:00Tale Of Us
20:05 - 21:05Rachel Green

Netsky & Friends @ Garden of Madness

12:30 - 13:30De Jeugd van Tegenwoordig
13:30 - 14:30Flava D
14:45 - 15:45Hush Hefner
16:00 - 17:35Hot Dub Time Machine
17:40 - 18:40Montell2099
18:45 - 20:15Dillon Francis
20:15 - 21:15Illenium
21:15 - 22:15REZZ
22:20 - 23:45Netsky
23:45 - 00:45Rudimental DJ

Axtone @ Lotus

12:00 - 13:00Sound Of Tomorrow Winner
13:00 - 14:00Redfield
14:00 - 15:00Albin Myers
15:00 - 16:00Sem Thomasson
16:00 - 17:00Klingande
17:00 - 18:00D.O.D
18:00 - 19:00Tom Staar
19:00 - 20:00Benny Benassi
20:00 - 21:00Kungs
21:00 - 22:00Tchami
22:00 - 23:35Axwell
23:30 - 01:00Duck Sauce

Sun​day 19th July

1595116800

Radio Ultra Modern @ Harbour House

12:00 - 13:00B-KAY
13:00 - 14:00Cham
14:00 - 15:00DJ Flash
15:00 - 16:00DRIGAO & IAMGUNZ
16:00 - 17:00Lady S
17:00 - 18:00Rakka

Mainstage @ Mainstage

12:00 - 14:50Aly & Fila
14:50 - 15:50Diego Miranda
15:50 - 16:50Morten
16:50 - 17:50Fedde Le Grand
17:50 - 18:50Nicky Romero
18:50 - 19:50Robin Schulz
19:50 - 20:50Fisher
20:50 - 21:50Lost Frequencies
21:50 - 22:50Tiësto
22:50 - 23:50Martin Garrix

Moosebar @ Unknown Stage

12:00 - 13:00DJ Rino
13:00 - 14:00Feest DJ Lucki Luc
14:00 - 15:00Frank Mellemans
15:00 - 16:00Michael More
16:00 - 17:00Special Guest
17:00 - 18:00Thierry Wonderwarth

A State of Trance @ Freedom Stage by Budweiser

12:00 - 13:00Sound Of Tomorrow Winner
13:00 - 14:00Spencer Brown
14:00 - 15:00Blastoyz
15:00 - 16:00Ilan Bluestone
16:00 - 17:00MaRLo - Tech Energy
17:00 - 18:00Giuseppe Ottaviani Live 3.0
18:00 - 19:30Ruben de Ronde b2b Rodg present TogethRR
19:30 - 20:30NWYR
20:30 - 21:30Markus Schulz
21:30 - 23:00Armin van Buuren
23:00 - 00:00Gareth Emery

Rampage @ Rose Garden

12:00 - 13:00Andromedik
13:00 - 14:00Chime x Franky Nuts x Oliverse
14:00 - 15:00Fox Stevenson
15:00 - 16:00Herobust b2b Spag Heddy
16:00 - 17:00James Marvel
17:00 - 18:00Macky Gee
18:00 - 19:00Mc Mota
19:00 - 20:00Murdock
20:00 - 21:00Rusko
21:00 - 22:00Wilkinson

Q-Dance Ran-D & Friends @ Q-Dance

12:25 - 13:25ANDY SVGE
13:30 - 15:00Psyko Punkz
15:05 - 16:30Frequencerz
16:30 - 17:30B-Front
17:35 - 19:00Digital Punk
19:00 - 20:00Phuture Noize
20:00 - 21:30Ran-D
21:30 - 22:00Gunz for Hire
22:00 - 23:00Adaro
23:00 - 00:00Endymion

Footworxx @ Cage

12:00 - 13:00Anhatema
13:00 - 14:00Blaster
14:00 - 15:00Deterrent Man
15:00 - 16:00Dope D.O.D live
16:00 - 17:00Estasia
17:00 - 18:00Furyan
18:00 - 19:00Goetia
19:00 - 20:00Richie Gee
20:00 - 21:00Rotterdam Terror Corps
21:00 - 22:00Sandy Warez
22:00 - 23:00The Satan
23:00 - 00:00Unicorn on K
00:00 - 01:00Vandal

Winterclubbing @ Rave Cave

12:00 - 13:00Bram Delux
13:00 - 14:00Dimitri Wouters
14:00 - 15:00DJ Kat
15:00 - 16:00DJ Luk
16:00 - 17:00Double-U
17:00 - 18:00PartyShakerz
18:00 - 19:00Robert Abigail
19:00 - 20:00Ronny Retro
20:00 - 21:00Vinny
21:00 - 22:00Winterclubbing All Stars

Psygathering @ L'orangerie

12:00 - 13:00Astrix
13:00 - 14:00Berg
14:00 - 15:00Firaga
15:00 - 16:00Mad Maxx
16:00 - 17:00Neelix
17:00 - 18:00Ranji
18:00 - 19:00Skazi
19:00 - 20:00Somnia vs Synsun
20:00 - 21:00WHITENO1SE
21:00 - 22:00Yannick Thiry
22:00 - 23:00Zyce

Shomi @ Leaf by JBL

12:00 - 13:00Delafino vs Gee
13:00 - 14:00Dj Licious
14:00 - 15:00Ferreck Dawn
15:00 - 16:00Iljac
16:00 - 17:00Pegassi vs Elenore
17:00 - 18:00Robbie Rise
18:00 - 19:00Sakso
19:00 - 20:00Sam Divine
20:00 - 21:00The Magician

Glitterbox @ Kara Savi

12:00 - 13:00- More TBA
13:00 - 14:00Horse Meat Disco
14:00 - 15:00Melvo Baptiste
15:00 - 16:00Simon Dunmore
16:00 - 17:00The Shapeshifters

Drumcode @ Atmosphere

12:00 - 13:00Adam Beyer
13:00 - 14:00Bart Skils b2b Monika Kruse
14:00 - 15:00Cirez D
15:00 - 16:00Enrico Sangiuliano
16:00 - 17:00Ida Engberg
17:00 - 18:00Joyhauser
18:00 - 19:00Victor Ruiz

Cocoon @ Core

12:00 - 13:00ANNA
13:00 - 14:00Emanuel Satie
14:00 - 15:00Ilario Alicante
15:00 - 16:00Jamie Jones
16:00 - 17:00Nick Bril
17:00 - 18:00Sven Väth

The Masquerade @ Garden of Madness

12:30 - 14:00Two Pauz
14:00 - 15:30Chris Lake
15:30 - 17:30Basement Jaxx
17:30 - 19:30Gorgon City
19:30 - 21:00Purple Disco Machine
21:00 - 22:30Claptone
22:30 - 00:00Dom Dolla

Smash The House @ Lotus

12:30 - 13:30Tom & Collins
13:30 - 14:30Riton
14:30 - 15:30Shei b2b Mastachi
15:30 - 16:30Brian Cross
16:30 - 17:30Angemi
17:30 - 19:00Sam Feldt
19:15 - 20:15Nicky Jam
20:30 - 21:30The Opposites
21:30 - 23:00Afrojack
23:00 - 00:00Dimitri Vegas & Like Mike