Thursday 25th July

1564012800

The Gathering (hosted by MC Ppholl)

13:00 - 14:00Shiver
14:00 - 15:00Odssey
15:00 - 15:45Jeroen Delodder
15:45 - 16:30Prinz
16:30 - 17:15Michael Amani
17:15 - 18:00Curtis Alto
18:00 - 18:45Mystique b2b Makasi
18:45 - 19:30DJ Licious
19:30 - 20:30Yves Deruyter
20:30 - 21:15MANDY
21:15 - 22:00Robert Falcon
22:00 - 22:45Surprise
22:45 - 23:30Regi vs Yves V
23:30 - 00:15Surprise
00:15 - 01:00Surprise

Friday 26th July

1564099200

The Book of Wisdom @ Mainstage (hosted by MC Stretch)

12:00 - 14:50Kölsch
14:50 - 15:50Boris Brejcha
15:50 - 16:50Mark With a K & Mc Chucky
16:50 - 17:50Mike Williams
17:50 - 18:50Kungs
18:50 - 19:50Sunnery James & Ryan Marciano
19:50 - 20:50Charlotte de Witte
20:50 - 21:50Nicky Romero
21:50 - 22:50Alesso
22:50 - 23:50Armin van Buuren
23:50 - 00:50The Chainsmokers
00:50 - 01:0015Y Spectacle

Eric Prydz presents Holosphere @ Freedom Stage by Budweiser

12:00 - 13:30Goldfox
13:30 - 15:00Neon
15:00 - 16:30Rebūke
16:30 - 18:00Maya Jane Coles
18:00 - 19:302manydj's
19:30 - 21:00Peggy Gou
21:00 - 23:00Adam Beyer b2b Ida Engberg
23:00 - 01:00Eric Prydz

Sirkus @ Casa Corona

12:30 - 14:30Pudde b2b Simon Dobbs
14:30 - 15:30Michael Sanchez
15:30 - 16:30Nader Razdar
16:30 - 18:00Artslaves
18:00 - 19:30Tini Gessler b2b Toni Varga
19:30 - 21:00Nukov & Yelmet
21:00 - 22:00Crazy Sirkus b2b2b2b2b

Generation Smash @ Rose Garden

12:30 - 13:30Mr Black
13:30 - 14:30Vito Mendez
14:30 - 15:30Diego Miranda
15:30 - 16:30Pep & Rash
16:30 - 17:30Chuckie
17:30 - 18:30Afro Bros
18:30 - 19:30D-Wayne b2b Skemaddox
19:30 - 20:30Kristian Nairn
20:30 - 21:30Tony Junior b2b Sidney Samson
21:30 - 22:00Frenna
22:00 - 23:00Wolfpack
23:00 - 00:00Ummet Ozcan
00:00 - 01:00Bassjackers

Q-Dance Invites: Get Wack! @ Q-Dance (hosted by Villain)

12:30 - 14:00Zany
14:00 - 15:00Sephyx
15:00 - 16:00LNY TNZ
16:00 - 17:00Wildstylez
17:00 - 17:45Bass Chaserz & Degos & Re-done
17:45 - 18:30Frequencerz presents Get Wack!
18:30 - 19:30Frequencerz & Ran-D
19:30 - 20:30D-Block & S-te-Fan
20:30 - 21:15Frequencerz & Rejecta
21:15 - 22:00Phuture Noize
22:00 - 23:00Adaro & B-Front
23:00 - 00:00Dr. Peacock

Radio Ultra Modern (Fri) @ Harbour House

13:00 - 15:00NESSA SOW
15:00 - 17:00B-KAY
17:00 - 19:00Bart & Baker
19:00 - 21:00Crazy Sir-G
21:00 - 23:00Rakesh aka Blackjack9000
23:00 - 01:00MegaMen vs. Antoine Simar

Winterclubbing @ Rave Cave

13:00 - 14:00Louis XIV vs Michael Amani
14:00 - 15:00PartyShakerz
15:00 - 16:30Bram Delux
16:30 - 17:30Foncky Time
17:30 - 18:30Robert Abigail
18:30 - 19:30Dj Luk
19:30 - 20:00Double-U b2b DJ Luk
20:00 - 21:00Double-U
21:00 - 22:30Dimitri Wouters
22:30 - 23:305napback & Funk D
23:30 - 00:30Deve & Matizz
00:30 - 01:00Winterclubbing All Stars

Onraad @ Cage

13:00 - 14:30Double U Jay
14:30 - 16:00TWR72
16:00 - 17:30PTTRN
17:30 - 19:00Himperson
19:00 - 20:30Gary Beck
20:30 - 22:30O/V/R
22:30 - 00:00Lewis Fautzi

Heldeep @ L'Orangerie

12:30 - 14:00Mad Teeth
14:00 - 15:30CID
15:30 - 17:00Toby Green
17:00 - 18:00Ofenbach
18:00 - 19:00Fedde Le Grand
19:00 - 20:30Disciples
20:30 - 22:00Felix Jaehn
22:00 - 23:30Oliver Heldens
23:30 - 00:50ALOK

Shaqs Fun House @ Kara Savi

13:00 - 14:30Dj Q-La Lane
14:30 - 16:00Kid Noize
16:00 - 17:00Codeko
17:00 - 18:00Nitti Gritti
18:00 - 19:00Spag Heddy
19:00 - 20:00The Jillionaire
20:00 - 21:00Whipped Cream
21:00 - 22:00Kayzo
22:00 - 23:00DJ Diesel
23:00 - 00:00Carnage

Do Not Sit On The Furniture @ Leaf by JBL

12:30 - 14:00Akira
14:00 - 15:30Modd
15:30 - 17:30Kora
17:30 - 19:30Seth Schwarz
19:30 - 21:30Behrouz
21:30 - 23:30WhoMadeWho

Paradise @ Youphoria

12:30 - 14:00Djaxx
14:00 - 15:30Niels Feijen
15:30 - 17:30Richy Ahmed
17:30 - 19:00Patrick Topping
19:00 - 21:00Hot Since 82
21:00 - 23:00Loco Dice
23:00 - 00:50Jamie Jones

Carl Cox invites Space Ibiza @ Atmosphere

12:30 - 14:00Joyhauser
14:00 - 15:30UNER
15:30 - 17:00ANNA
17:00 - 19:00Monika Kruse
19:00 - 21:00Amelie Lens
21:00 - 23:00Pan-Pot
23:00 - 01:00Carl Cox

Nico Morano & Friends @ Core

12:30 - 14:00Tom Zeta
14:00 - 15:30Timmerman
15:30 - 17:00Animal Trainer
17:00 - 18:30Jan Blomqvist
18:30 - 20:30Nico Morano
20:30 - 22:00Eelke Kleijn
22:00 - 23:30Denis Horvat
23:30 - 01:00Edu Imbernon b2b Nico Morano

V Sessions vs Freak show @ Garden of Madness

12:30 - 13:30Danko
13:30 - 14:30Brian Cross vs Jerry Davila & DJ Pelos
14:30 - 15:30Robert Falcon
15:30 - 16:30Mariana Bo
16:30 - 17:30Sevenn
17:30 - 18:30Carta
18:30 - 19:30Blasterjaxx
19:30 - 20:30Regi
20:30 - 21:30Laidback Luke
21:30 - 22:30Yves V
22:30 - 23:30Timmy Trumpet
23:30 - 00:30Brennan Heart

Hexagon @ Lotus

12:30 - 14:00Jennifer Cooke
14:00 - 15:00JLV
15:00 - 16:00RetroVision
16:00 - 17:00Dj Licious
17:00 - 18:00Henri PFR
18:00 - 19:00Zonderling
19:00 - 20:00Tchami & Malaa
20:00 - 22:00Don Diablo
22:00 - 23:00Hexagon All Stars
23:15 - 00:15Martin Solveig Live
00:15 - 01:00Russian Roulette

Saturday 27th July

1564185600

The Book of Wisdom @ Mainstage (hosted by MC Stretch)

12:00 - 14:50Claptone
14:50 - 15:50JLS
15:50 - 16:50Deorro
16:50 - 17:50Quintino
17:50 - 18:50Sam Feldt
18:50 - 19:50Salvatore Ganacci
19:50 - 20:50Fisher
20:50 - 21:50Vini Vici
21:50 - 22:50David Guetta
22:50 - 23:50Dimitri Vegas & Like Mike
23:50 - 00:50DJ Snake
00:50 - 01:0015Y Spectacle

Axtone @ Freedom Stage by Budweiser

12:30 - 13:30Jack Wins
13:30 - 14:30Magnificence
14:30 - 15:30Chocolate Puma
15:30 - 16:30Kryder
16:30 - 17:30Shapov
17:30 - 18:30D.O.D
18:30 - 19:30Benny Benassi
19:30 - 21:00Axwell
21:00 - 22:30Bob Sinclar
22:30 - 00:00Tom Staar

Floorfiller @ Casa Corona

12:30 - 14:00Amare
14:00 - 15:00Naethan
15:00 - 16:00Djumaa b2b Vertier
16:00 - 17:30Alwys Late
17:30 - 19:00Arado
19:00 - 20:30Klaps
20:30 - 22:00Unclesand b2b Jeroen Meertens

Bonzai @ Rose Garden (hosted by MC Reign & MC Pyro)

13:00 - 14:00Nico Parisi
14:00 - 15:30Dj Jan
15:30 - 17:00Airwave
17:00 - 18:00Franky Jones
18:00 - 19:00Bountyhunter
19:00 - 20:00DJ Ghost
20:00 - 21:00Jan Vervloet
21:00 - 22:30Franky Kloeck
22:30 - 23:30Yves Deruyter
23:30 - 01:00Bonzai All Stars

Q-Dance (hosted by Villain)

13:00 - 14:00Lost Identity
14:00 - 15:00Toneshifterz
15:00 - 16:00MANDY
16:00 - 17:00KELTEK
17:00 - 18:00Code Black
18:00 - 19:00Coone
19:00 - 20:00Audiofreq
20:00 - 21:00Brennan Heart
21:00 - 22:00Atmozfears
22:00 - 23:00Radical Redemption
23:00 - 23:50Partyraiser
23:50 - 00:00Q-Dance Endshow

Radio Ultra Modern (Sat) @ Harbour House

13:00 - 15:00Eagl
15:00 - 17:00Nicki Sanchez
17:00 - 19:00Jesse
19:00 - 21:00DJ Policy
21:00 - 23:00Daddy K
23:00 - 01:00Rakesh aka Blackjack9000

Crystal @ Rave Cave

13:00 - 14:00Go'Yie
14:00 - 15:30Cassie
15:30 - 17:00Masari & Sample
17:00 - 19:00Monta
19:00 - 21:00Soulcity
21:00 - 23:00Himperson
23:00 - 01:00Deuxfwa

Star Warz presents Critical Music @ Cage (hosted by MC Mota, MC Mush & MC GQ)

14:00 - 15:00La Junta
15:00 - 16:00One87
16:00 - 17:00Bredren
17:00 - 18:00Bassdubbers
18:00 - 19:00Space Pirate Recordings Crew
19:00 - 20:00QZB
20:00 - 21:00Kasra
21:00 - 22:00Mefjus ft. MC Maksim
22:00 - 23:00Enei
23:00 - 00:00Emperor

Psygathering @ L'Orangerie

12:30 - 14:00R'Deem
14:00 - 15:00Jackie White
15:00 - 16:30Somnia
16:30 - 17:30Upgrade
17:30 - 18:30Ace Ventura
18:30 - 19:30WHITENO1SE
19:30 - 20:30Firaga
20:30 - 21:30Alpha Portal
21:30 - 22:30Astrix
22:30 - 23:30Skazi
23:30 - 00:50BLiSS

Future Sound Of Egypt @ Kara Savi

12:30 - 14:00Aly & Fila (UV Progressive Set)
14:00 - 15:00Gai Barone
15:00 - 16:00John 00 Fleming vs Paul Thomas
16:00 - 17:00Monoverse
17:00 - 18:00Roger Shah
18:00 - 19:00Ferry Corsten
19:00 - 21:00Aly & Fila
21:00 - 22:00M.I.K.E. Push
22:00 - 23:00Ferry Tayle vs Dan Stone
23:00 - 00:00James Dymond vs Sneijder
00:00 - 01:00Philippe el Sisi vs Omar Sherif

FLOW @ Leaf by JBL

12:30 - 14:00Mr. Joy
14:00 - 15:30Jasper Fioole
15:30 - 17:00Toman
17:00 - 18:30Luuk Van Dijk
18:30 - 20:00Michael Bibi
20:00 - 22:00Franky Rizardo
22:00 - 23:30Heckman

GV & Friends @ Youphoria

12:30 - 14:00B'Elle
14:00 - 15:00Cham
15:00 - 16:00Tropkillaz
16:00 - 17:00Takagi & Ketra
17:00 - 18:00Afro Bros
18:00 - 21:00Gianluca Vacchi
21:00 - 21:40Anitta
21:40 - 23:00Kris Kross Amsterdam
23:00 - 00:00Ghali

Afterlife @ Atmosphere

12:00 - 14:30Cellini
14:30 - 16:00Mathame
16:00 - 18:00Adriatique
18:00 - 20:00Rødhåd
20:00 - 21:00Recondite
21:00 - 23:00Âme
23:00 - 01:00Tale Of Us

Spectrum @ Core

12:30 - 14:00Bocain
14:00 - 15:30Kiani & His Legion
15:30 - 17:30La Fleur
17:30 - 19:30Mind Against
19:30 - 21:00Agoria
21:00 - 23:00Patrice Bäumel
23:00 - 01:00Joris Voorn

Diynamic @ Garden of madness

12:30 - 14:00Bollen & Fichtner
14:00 - 16:00Andy Bros
16:00 - 18:00Lehar & Musumeci
18:00 - 20:00Magdalena
20:00 - 21:00Johannes Brecht
21:00 - 22:55Adana Twins
22:55 - 00:55Solomun

Oscar and The Wolf Presents Infinity @ Lotus

13:00 - 15:00Peter Luts
15:00 - 17:00Dave Lambert
17:00 - 18:30Loud Luxury
18:30 - 20:00Dom Dolla
20:15 - 21:15Vitalic
21:30 - 22:30Skepta
22:45 - 23:45Oscar & The Wolf
23:50 - 00:50Armand van Helden

Sunday 28th July

1564272000

The Book of Wisdom @ Mainstage (hosted by MC Stretch)

12:30 - 14:20Yves Deruyter
14:20 - 15:20Ben Nicky
15:20 - 16:20Garmiani
16:20 - 17:20Dynoro
17:20 - 18:20Jax Jones
18:20 - 19:20Nervo
19:20 - 20:20Netsky
20:20 - 21:20Solomun
21:20 - 22:20Lost Frequencies
22:20 - 22:5015 YEARS TRIBUTE - ARMIN VAN BUUREN
22:50 - 23:5015 YEARS OF ICONIC ANTHEMS featuring 3 ARE LEGEND (Dimitri Vegas & Like Mike, Steve Aoki) AND FRIENDS
23:50 - 00:0015Y Spectacle

A State of Trance @ Freedom Stage by Budweiser

12:00 - 13:00Fast Distance
13:00 - 14:00Maor Levi
14:00 - 15:00Ruben de Ronde b2b Estiva
15:00 - 16:00MaRLo
16:00 - 17:00Andrew Rayel
17:00 - 18:00Symphony of Unity
18:00 - 19:00Cosmic Gate
19:00 - 20:00NWYR
20:00 - 22:00Armin van Buuren
22:00 - 23:00Gareth Emery
23:00 - 00:00Markus Schulz

Shomi @ Casa Corona (hosted by Iljac & Sakso)

12:30 - 14:00Elenore
14:00 - 15:30JackJazz
15:30 - 17:00Ferreck Dawn
17:00 - 18:30Dj Licious
18:30 - 20:00Vato Gonzalez
20:00 - 22:00Gee vs Delafino

Robin Schulz & Friends @ Rose Garden

12:30 - 13:30Kenn Colt
13:30 - 14:30Plastik Funk
14:30 - 15:30Deepend
15:30 - 16:30LOVRA
16:30 - 17:30Nick Martin
17:30 - 18:30Cedric Gervais
18:30 - 20:00Klingande
20:00 - 21:30Hugel
21:30 - 23:00Alle Farben
23:00 - 00:00Robin Schulz

Q-Dance Presents: Sunday Funday @ Q-Dance (hosted by Villain)

13:00 - 14:00Ransom & Dr. Rude
14:00 - 15:00Bass Modulators
15:00 - 16:00Outsiders & The Partysquad
16:00 - 17:00Mark With a K & Mc Chucky
17:00 - 17:45DUNE
17:45 - 18:15Psyko Punkz
18:15 - 19:00Da Tweekaz
19:00 - 20:00Sub Zero Project
20:00 - 21:00Ran-D
21:00 - 22:00Warface
22:00 - 23:00Charly Lownoise & Mental Theo

Radio Ultra Modern (Sun) @ Harbour House

13:00 - 15:00Cham
15:00 - 16:00Dany Neville
16:00 - 18:00Lady S
18:00 - 20:00Rakka
20:00 - 22:00Bubba
22:00 - 00:00Rakesh aka Blackjack9000

Coincidence @ Rave Cave

12:00 - 13:30Alec
13:30 - 15:00JNO
15:00 - 16:30Tom Dazing
16:30 - 18:00Steve Cop
18:00 - 19:30Amekmar
19:30 - 21:00Insolate
21:00 - 22:30Trixy
22:30 - 00:00Psytox

Footworxx @ Cage

12:30 - 13:30Al Twisted vs Rob Da Rhythm
13:30 - 14:30The Punisher
14:30 - 15:30Deterrent Man vs Blaster
15:30 - 16:15Goetia
16:15 - 17:00eDUB
17:00 - 17:45Sandy Warez
17:45 - 18:30Detest
18:30 - 19:30Hatred
19:30 - 20:30Rooler
20:30 - 21:30Mad Dog
21:30 - 22:30D-Fence
22:30 - 23:30Lady Dammage
23:30 - 00:00GPF - Greazy Puzzy Fuckerz

Age Of Love @ L'Orangerie

12:30 - 13:30Olivier Pieters
13:30 - 15:00Marko de La Rocca & Phi Phi
15:00 - 16:00Mr. Sam
16:00 - 17:00Quincy
17:00 - 18:00Sven Van Hees
18:00 - 19:00Youri Parker
19:00 - 20:00Insider aka Tyrome Live
20:00 - 21:00Jam & Spoon
21:00 - 22:00Zolex Live
22:00 - 23:50Jaydee

Potion @ Kara Savi

12:00 - 14:00Lady S
14:00 - 15:30The Aston Shuffle
15:30 - 17:00Riton
17:00 - 18:30SG Lewis
18:30 - 20:30MK
20:30 - 22:30The Magician
22:30 - 00:00Chris Lake

Cycle Four @ Leaf by JBL

12:30 - 14:00Deer Jade
14:00 - 15:30Gusta-vo
15:30 - 17:30Kiasmos
17:30 - 19:30Cellini
19:30 - 21:30Hunter/Game
21:30 - 23:30Massimo Mephisto

Barong Family @ Youphoria

12:30 - 13:15CORSAK
13:15 - 14:00SIHK
14:00 - 14:50Bellorum
14:50 - 15:50Nonsens
15:50 - 16:50RayRay
16:50 - 17:50DOLF
17:50 - 18:50Psycho Boys Club: Juyen Sebulba x Stoltenhoff
18:50 - 19:50Moksi
19:50 - 20:50Slushii
20:50 - 21:50Yellow Claw
21:50 - 22:50Radical Redemption
22:50 - 23:50Lil Texas x Dither

Drumcode @ Atmosphere

12:30 - 14:30Ramon Tapia
14:30 - 16:00Layton Giordani
16:00 - 17:30Ida Engberg
17:30 - 19:00Enrico Sangiuliano
19:00 - 20:30Cirez D
20:30 - 22:00Richie Hawtin
22:00 - 00:00Adam Beyer

ELLUM @ Core

12:30 - 14:30SHDDR
14:30 - 16:30Renaat Vandepapeliere
16:30 - 18:00Dino Lenny
18:00 - 19:00Brame & Hamo
19:00 - 21:00Ellen Allien
21:00 - 22:45Maceo Plex
22:45 - 00:00Stephan Bodzin

Ants @ Garden of Madness

12:00 - 14:00Tofke
14:00 - 16:00Maxim Lany
16:00 - 17:30Francisco Allendes
17:30 - 19:00Andhim
19:00 - 20:30Solardo
20:30 - 22:00Camelphat
22:00 - 23:50Andrea Oliva

Smash The House @ Lotus

12:30 - 14:00Lost Stories b2b Zaeden
14:00 - 15:00Le Twins
15:00 - 16:00Ariel Vromen
16:00 - 17:00Lucas & Steve
17:00 - 17:30Lil Kleine
17:30 - 18:30Bassjackers
18:30 - 19:30MATTN
19:30 - 20:30Afrojack
20:45 - 21:30J Balvin
21:30 - 22:30Dimitri Vegas & Like Mike