27/7/17

1501113600

The Gathering (hosted by MC Haits) @ The Gathering

13:00 - 14:00Zaman
14:00 - 14:45Beaver T & Pinch
14:45 - 15:30JackJazz
15:30 - 16:15Joyhauser vs. Decoy
16:15 - 17:00DiMaro LIMITED
17:00 - 17:45Kid Noize
17:45 - 18:30Prinz
18:30 - 19:15Siege
19:15 - 20:00The Oddword
20:00 - 20:45Henri PFR
20:45 - 21:30Double Pleasure
21:30 - 22:15Lost Frequencies
22:15 - 23:00JETFIRE
23:00 - 00:00Coone
00:00 - 01:00Regi

28/7/17

1501200000

Mainstage (hosted by MC Stretch) @ TomorrowLand Mainstage

12:00 - 15:00Luciano
15:00 - 16:00Stereo Killah
16:00 - 17:00Bassjackers
17:00 - 18:00Regi
18:00 - 19:00Kaskade
19:00 - 20:00Martin Solveig
20:00 - 21:00Tchami
21:00 - 22:00Nicky Romero
22:00 - 23:00Afrojack
23:00 - 00:00Axwell /\ Ingrosso
00:00 - 01:00DJ Snake

A State of Trance @ Freedom by Budweiser

13:00 - 14:30Ruben de Ronde b2b Rodg
14:30 - 15:30Ben Gold
15:30 - 16:30David Gravell
16:30 - 17:30Orjan Nilsen
17:30 - 18:30Marlo
18:30 - 19:30Andrew Rayel
19:30 - 20:30Markus Schulz
20:30 - 22:00Armin van Buuren
22:00 - 23:00W&W pres. NWYR
23:00 - 00:00Aly & Fila
00:00 - 01:00Vini Vici

elrow @ The Organ of Harmony

12:30 - 14:00Tini Gessler
14:00 - 15:30Eddy M
15:30 - 17:00Edu Imbernon
17:00 - 18:30Andres Campo
18:30 - 20:00Toni Varga
20:00 - 21:30Jackmaster
21:30 - 23:00The Martinez Brothers
23:00 - 01:00Seth Troxler

Sexy By Nature (hosted by Zawdi MC) @ The Garden of Madness

12:30 - 13:30Raiden
13:30 - 14:45Thomas Newson
14:45 - 16:00Double Pleasure
16:00 - 17:00Cedric Gervais
17:00 - 18:30Roger Sanchez
18:30 - 19:30Afrojack b2b Benny Rodrigues
19:30 - 20:30Benny Rodrigues
20:30 - 22:00Steve Angello pres. Mescal Kid
22:00 - 23:30Sunnery James & Ryan Marciano
23:30 - 00:55Sander van Doorn

Dim Mak @ The Arch

12:30 - 13:30BOEHM
13:30 - 14:30R3LL
14:30 - 15:30Rain Man
15:30 - 16:30Marnik
16:30 - 17:30Morten
17:30 - 18:30Stööki Sound
18:30 - 19:30Keys N Krates
19:30 - 20:30Borgore
20:30 - 22:00Steve Aoki
22:00 - 23:00Benny Benassi
23:00 - 00:00Garmiani
00:00 - 01:00Bad Royale

Netsky & Friends @ The Rose Garden

13:00 - 14:30Hush Hefner
14:30 - 16:00Murdock
16:00 - 17:00Point Point
17:00 - 18:30Dimension
18:30 - 20:00Camo & Krooked
21:00 - 22:00Alison Wonderland
22:00 - 23:00Jauz
23:00 - 00:00Netsky (DJ Set) & Script MC
00:00 - 01:00Snails

kozzmozz @ Core

12:25 - 15:00Spacid
15:00 - 16:00Sigha (Live)
16:00 - 17:30Kr!z
17:30 - 19:00Ben Sims & James Ruskin
19:00 - 20:30DVS1
20:30 - 22:00Rødåd
22:00 - 23:30Alan Fitzpatrick
23:30 - 01:00Len Faki

We Play House @ Cage

12:00 - 14:00Kong
14:00 - 16:30San Soda
16:30 - 18:30Simon Dunmore
18:30 - 22:30Kerri Chandler vs. Red D ft. Lady Linn
22:30 - 01:00Maxim Lany vs. DJ Licious

Spinnin' Sessions (hosted by MC Haits) @ The House of Books

12:30 - 14:00Sophie Francis
14:00 - 15:00Carta B2B Curtis
15:00 - 16:00Mike Williams
16:00 - 17:00Kris Kross Amsterdam
17:00 - 18:00Gregor Salto
18:00 - 19:30Lucas & Steve
19:30 - 20:30EDX
20:30 - 21:30Sam Feldt
21:30 - 22:30Tujamo
22:30 - 23:30Firebeatz
23:30 - 00:45Vinai

Pussy Lounge (hosted by MC Ruffian) @ Wind Stage

12:30 - 14:00Crude Intentions
14:00 - 15:00Davoodi
15:00 - 16:00Lethal MG
16:00 - 17:00Ruthless
17:00 - 18:30The Darkraver
18:30 - 19:30DJ Isaac
19:30 - 20:30The Viper
20:30 - 21:30Paul Elstak
21:30 - 22:30Scott Brown
22:30 - 23:30Bass-D
23:30 - 01:00Korsakoff

Age of Love @ Tulip Stage

12:30 - 14:00Vince Nova
14:00 - 15:30Marko De La Rocca
15:30 - 17:00Youri Parker
17:00 - 18:30Quincy
18:30 - 19:30Olivier Pieters
19:30 - 21:00Jaydee
21:00 - 22:00M.I.K.E. Push
22:00 - 23:30Jam & Spoon
23:30 - 01:00Zolex

Krankenhaus @ The Rave Cave

13:00 - 14:00Timmerman
14:00 - 15:00Solco
15:00 - 16:30Gullfisk
16:30 - 18:00Konna
18:00 - 19:00Nadine Adjani
19:00 - 20:30Borealis
20:30 - 22:00Karawane B2B Just Nathan
22:00 - 23:30Sandrien
23:30 - 01:00No Shit Like Deep

The Sound of Tomorrow @ Sound of Tomorrow by Mazda

12:30 - 14:00FlowChief
14:00 - 15:30DJ EU
15:30 - 16:30Robert Falcon
16:30 - 18:00Selectro
18:00 - 19:00TV Noise
19:00 - 20:00Olly James
20:00 - 20:45Giocatori
20:45 - 22:00Vato Gonzalez ft. MC Tjen
22:00 - 23:00Bali Bandits
23:00 - 00:00Madison Mars

Cubanisto @ House of Masks by Cubanisto

14:00 - 15:00Les Enchanted
15:00 - 16:00Mike Dem
16:00 - 17:00Leesa
17:00 - 18:00Chantal
18:00 - 19:30Gonçalo
19:30 - 21:00Arkline
21:00 - 22:00Rafi Khan

Leaf @ Leaf by Aperol Spritz

12:30 - 13:30Gee & Noski
13:30 - 14:30Lexx On
14:30 - 16:00Christian82. & L.Bossa
16:00 - 17:00Sven Van Hees
17:00 - 18:00Yamo
18:00 - 19:00Delafino & Luna Fino
19:00 - 20:30Jose Maria Ramon
20:30 - 22:00Sam Devine
22:00 - 23:00Luis del Villar

Radio Ultra Modern @ The Harbour House

13:00 - 15:00SEp
15:00 - 17:00Bart & Baker
17:00 - 19:00Bubba
19:00 - 22:00Rakesh aka Blackjack9000
22:00 - 23:00Team Damp
23:00 - 01:00Bubba

29/7/17

1501286400

Mainstage (hosted by MC Stretch) @ TomorrowLand Mainstage

12:00 - 14:55Joris Voorn
14:55 - 15:55DJ Licious
15:55 - 16:55Wolfpack
16:55 - 17:55ALOK
17:55 - 18:55Sunnery James & Ryan Marciano
18:55 - 19:55Don Diablo
19:55 - 20:55W&W
20:55 - 21:55KSHMR
21:55 - 22:55Armin van Buuren
22:55 - 23:55Dimitri Vegas & Like Mike
23:55 - 00:55Alesso

Axtone @ Freedom by Budweiser

12:30 - 13:30Kenn Colt
13:30 - 14:30NEW_ID
14:30 - 15:30KLAHR
15:30 - 16:30ALOK
16:30 - 17:30Tom Staar
17:30 - 19:00Kryder
19:00 - 20:30Axwell
20:30 - 22:00Shapov
22:00 - 23:00D.O.D.
23:00 - 00:00M.E.G. & N.E.R.A.K.
00:00 - 01:00KO:YU

DIYNAMIC @ The Garden of Madness

12:30 - 13:30Mike Tohr
13:30 - 14:30Nick Bril
14:30 - 16:00Undercatt
16:00 - 17:30Kollektiv Turmstrasse
17:30 - 19:00Magdalena
19:00 - 20:30H.O.S.H.
20:30 - 22:00Adriatique
22:00 - 23:45Solomun
23:45 - 00:55Johannes Brecht

Lost Frequencies & Friends @ The Organ of Harmony

12:30 - 14:00Curtis Alto (live)
14:00 - 15:00Zonderling
15:00 - 16:00Mike Perry
16:00 - 17:00Thomas Jack
17:00 - 18:00Sigala
18:00 - 19:00Henri PFR
19:00 - 20:00Disciples
20:00 - 21:30Lost Frequencies
21:30 - 22:30Oscar & The Wolf (live)
22:30 - 23:30Duke Dumont
23:30 - 01:00Fatboy Slim

PLAYdifferently pres. MODEL1 @ Core

12:00 - 13:30Himperson
13:30 - 15:00Fabio Florido
15:00 - 16:30Hito
16:30 - 17:30Matador
17:30 - 19:00Chris Liebing
19:00 - 20:30Loco Dice
20:30 - 22:00Paco Osuna
22:00 - 23:30Tale of Us
23:30 - 01:00Richie Hawtin

Barong Family @ The House of Books

12:00 - 13:00SirOJ
13:00 - 13:45Menasa ft. MC Don't
13:45 - 14:30Stoltenhoff
14:30 - 14:50ANBU (live)
14:50 - 15:50The Galaxy
15:50 - 16:50Mightyfools
16:50 - 17:50DOLF
17:50 - 18:50Cesqeaux
18:50 - 19:50San Holo
19:50 - 20:50Mike Cervello
20:50 - 21:50Moski b2b Chace
21:50 - 22:50Flux Pavilion
22:50 - 23:50Yellow Claw
23:50 - 00:50Excision

Q-Dance (hosted by MC Villain) @ The Arch

12:00 - 13:00Dr. Rude
13:00 - 14:00Rebourne
14:00 - 15:00Sound Rush
15:00 - 16:00Adrenalize
16:00 - 17:00D-Block & S-te-Fan
17:00 - 18:00Bass Modulators
18:00 - 19:00Wildstylez
19:00 - 20:00Brennan Heart
20:00 - 21:00Atmozfears
21:00 - 22:00Noisecontrollers
22:00 - 23:00Gunz for Hire
23:00 - 00:00Angerfist

Bonzai (hosted by MC Pyro) @ The Rose Garden

13:00 - 14:30DJ Fire
14:30 - 16:00Phi Phi
16:00 - 17:30John '00' Fleming
17:30 - 18:30Bountyhunter
18:30 - 20:00Jan Vervloet
20:00 - 21:00DJ Ghost
21:00 - 22:30Franky Kloeck
22:30 - 23:30Yves Deruyter
23:30 - 01:00Bonzai All Stars

Trance Addict @ Wind Stage

12:00 - 13:00Mike Squillo
13:00 - 14:00Airwave
14:00 - 15:00Indecent Noise
15:00 - 16:00Airscape
16:00 - 17:00Lange
17:00 - 18:00Alex M.O.R.P.H.
18:00 - 19:00Paul Oakenfold
19:00 - 20:00Andy Moor
20:00 - 21:00Tenishia
21:00 - 22:00Gabriel & Dresden
22:00 - 23:00Standerwick
23:00 - 00:00Sean Tyas & Menno de Jong
00:00 - 01:00Simon Patterson

Generation Smash @ Tulip Stage

13:00 - 14:00Nexuz vs. Luka Caro
14:00 - 15:00Makasi vs. Kaku
15:00 - 16:00Le Shuuk
16:00 - 17:00Cheat Codes
17:00 - 18:00Julian Jordan
18:00 - 19:00D'Angello & Francis
19:00 - 20:00Goldfish & Blink
20:00 - 21:00MAD M.A.C. vs. Playmen
21:00 - 22:00Sidney Samson
22:00 - 23:00Lost Stories
23:00 - 00:00Juicy M

B2B @ Cage

13:00 - 15:00Guadaloop vs. Smokonut
15:00 - 16:00Major 7
16:00 - 17:00Digicult
17:00 - 18:00Alien Project
18:00 - 19:00SynSUN
19:00 - 20:00Firaga
20:00 - 21:00WAIO
21:00 - 22:00Outsiders
22:00 - 23:00Input Malfunction
23:00 - 00:00Blastoyz
00:00 - 01:00Skazi

Woody Weekend @ The Rave Cave

12:00 - 13:00Maximo
13:00 - 14:00Samyn
14:00 - 15:00VVM
15:00 - 16:00Mathy
16:00 - 17:00Que 9
17:00 - 18:00Freaquency
18:00 - 19:00Basement Sounds
19:00 - 20:00Wezlee
20:00 - 21:30Thim
21:30 - 23:30Greg Lamore vs. Jay Lee Hudson
23:30 - 01:00Many Moore

The Sound of Tomorrow @ Sound of Tomorrow by Mazda

12:30 - 14:00Nuroy
14:00 - 15:00Xavier Shimshack
15:00 - 16:00TND
16:00 - 17:00Const
17:00 - 18:00CYA
18:00 - 19:30Yall
19:30 - 20:30Codeko
20:30 - 22:00Curbi
22:00 - 23:00Maurice West
23:00 - 00:00Maori

Cubanisto pres. Ketaloco @ House of Masks by Cubanisto

13:00 - 14:30Ra-im
14:30 - 16:00Don Cabron
16:00 - 17:30Victor Ruiz
17:30 - 18:30ATTARI
18:30 - 19:30Nico Morano
19:30 - 21:00Guy Mantzur
21:00 - 22:00Caspar

All Day I Dream @ Leaf by Aperol Spritz

12:30 - 16:30Lost Desert
16:30 - 19:30Lee Burridge
19:30 - 23:30Bedouin

Radio Ultra Modern @ The Harbour House

13:00 - 15:00Rakesh aka Blackjack9000
15:00 - 17:00Bubba
17:00 - 18:00Alpha Party
18:00 - 20:00Rebelle
23:00 - 01:00Pierre Elitair

30/7/17

1501372800

Mainstage (hosted by MC Stretch) @ TomorrowLand Mainstage

12:00 - 15:00Aly & Fila
15:00 - 16:00Martin Jensen
16:00 - 17:00MATTN
17:00 - 18:00Alan Walker
18:00 - 19:00Otto Knows
19:00 - 20:00Robin Schulz
20:00 - 21:00Paul Kalkbrenner
21:00 - 22:00Nervo
22:00 - 23:00David Guetta
23:00 - 00:00Martin Garrix

PRYDA @ Freedom by Budweiser

13:00 - 14:30Cristoph
14:30 - 16:00Eagles & Butterflies
16:00 - 17:30Dusky
17:30 - 19:00Sasha
19:00 - 20:30Adam Beyer
20:30 - 22:00Deadmau5
22:00 - 00:00Eric Prydz

Smash the House @ The Organ of Harmony

12:30 - 13:30DiMaro
13:30 - 14:30Futuristic Polar Bears
14:30 - 15:30Moguai
15:30 - 16:30Diego Miranda
16:30 - 17:30Frank Walker
17:30 - 18:30Quintino
18:30 - 19:30Yves V & Regi
19:30 - 20:30Ummet Ozcan
20:30 - 21:30Chuckie
21:30 - 23:00Smash The House Family
23:00 - 00:00DVBBS

ANTS @ The Garden of Madness

12:00 - 13:30Jules Dime
13:30 - 15:00Tapesh
15:00 - 16:30Francisco Allendes
16:30 - 18:00Vaal
18:00 - 19:30Maya Jane Coles
19:30 - 21:00Andrea Oliva
21:00 - 22:30Kölsch
22:30 - 00:00Nic Fanciulli

potion @ Core

12:30 - 13:30Bobby Nourmand
13:30 - 14:30DJ Licious
14:30 - 15:30Mickey
15:30 - 16:30The Aston Shuffle
16:30 - 17:30Danny Howard
17:30 - 18:30Watermät
18:30 - 19:30Blonde
19:30 - 20:30Jax Jones
20:30 - 21:30Michael Calfan
21:30 - 22:30MK
22:30 - 00:00The Magician

CDA pres. Mosaic @ The House of Books

12:30 - 14:00Axel Haube & Arno Stolz
14:00 - 15:30Michael Thoelen
15:30 - 16:30Dino Lenny
16:30 - 17:30Agents of Time (live)
17:30 - 18:30Fatima Yamaha (live)
18:30 - 20:00DJ Koze
20:00 - 21:00Âme (live)
21:00 - 22:30Maceo Plex
22:30 - 23:50Mano Le Tough

I Love the 90s @ The Arch

13:00 - 17:00Ward
17:00 - 18:30Wout
18:30 - 20:00DJ F.R.A.N.K.
20:00 - 21:00Pat Krimson
21:00 - 22:00Darude
22:00 - 22:30Ward vs. D-Devils
22:30 - 23:00Cherry Moon (live)
23:00 - 00:00Charly Lownoise & Mental Theo

Heldeep @ The Rose Garden

12:30 - 14:00Filatov & Karas
14:00 - 15:00AFSHeeN
15:00 - 16:00Ferrick Dawn
16:00 - 17:00Chris Lake
17:00 - 18:00Chocolate Puma
18:00 - 19:00Throttle
19:00 - 20:00Mike Mago
20:00 - 21:30Felix Jaehn
21:30 - 23:00Oliver Heldens
23:00 - 00:00Laidback Luke

Coone & The Gang (hosted by MC Villain) @ Wind Stage

12:00 - 13:30Unsenses
13:30 - 14:30Sephyx
14:30 - 15:30Lowriderz
15:30 - 16:30Da Tweekaz
16:30 - 17:30Dirtcaps vs. LNY TNZ
17:30 - 19:00Coone
19:00 - 20:00Psyko Punkz
20:00 - 20:30Pablo Discobar's Hitlist
20:30 - 21:30Coone & Zatox
21:30 - 22:30Frequencerz vs. Hard Driver
22:30 - 23:00Sub Zero Project (live)
23:00 - 00:00Radical Redemption

Star Warz inv. RAM Records @ Tulip Stage

12:00 - 13:00One87 ft. MC Mush
13:00 - 14:00Bredren
14:00 - 15:00Baz & Simplistix
15:00 - 16:00Gunman & Judah
16:00 - 17:00M&T ft. MC Seko
17:00 - 18:00James Marvel ft. MC Mota
18:00 - 19:00Murdock
19:00 - 20:00Unreal
20:00 - 21:00Bensley
21:00 - 22:00June Miller
22:00 - 23:00Wilkinson ft. MC Ad-Apt
23:00 - 00:00Andy C & Tonn Piper

loudness @ Cage

12:30 - 14:00Tartaros
14:00 - 15:30Alpha2
15:30 - 16:30Adaro
16:30 - 17:30Prefix & Density
17:30 - 18:30Phuture Noize
18:30 - 20:00Bass Chaserz
20:00 - 21:00B-Front
21:00 - 22:00Regain
22:00 - 23:00Delete
23:00 - 00:00Jason Payne

coincidence @ The Rave Cave

12:00 - 13:30Lena
13:30 - 15:00Psytox
15:00 - 16:30Trinity
16:30 - 18:00Tahko
18:00 - 19:00Tom Dazing
19:00 - 21:00Annie Hall
21:00 - 22:00Trixy
22:00 - 23:00Pete Howl
23:00 - 00:00Massimo Mephesto

The Sound of Tomorrow @ Sound of Tomorrow by Mazda

12:30 - 14:00MACHA!
14:00 - 15:00Dominico
15:00 - 16:00Dante Klein
16:00 - 17:00Bruno Martini
17:00 - 18:00Gestöt aber GeiL
18:00 - 19:00LVNDSCAPE
19:00 - 20:30Sophie Francis
20:30 - 22:00NIVIRO
22:00 - 23:00Stereo Palma

Cubanisto @ House of Masks by Cubanisto

13:00 - 14:00KHLR
14:00 - 15:00Farrago
15:00 - 16:00Tofke
16:00 - 17:00Kipibara
17:00 - 18:00Prinz
18:00 - 19:30ANOTR
19:30 - 21:00Niels Feijen B2B LYA
21:00 - 22:00Ben Remember

Sanctuary @ Leaf by Aperol Spritz

12:30 - 14:30Koodoo & Lamaz
14:30 - 16:30Miyaguy
16:30 - 18:30Julie Vazele
18:30 - 20:30Filipa Lazary
20:30 - 22:30Be Svendsen

Radio Ultra Modern @ The Harbour House

13:00 - 15:00DJ Dosschy
17:00 - 20:00Bubba
20:00 - 22:00Discobaar A Moeder
22:00 - 00:00Pepe Luvwax