Working...

Mon​day 29th May

Sala Apolo

19:30 - 20:10Crack Cloud
20:40 - 21:20Calibro 35
21:50 - 22:50Molchat Doma
23:20 - 00:00L'éclair

La [2] Apolo

19:00 - 19:40Saya Gray
20:00 - 20:40Pip Blom
21:00 - 21:45CUMGIRL8
22:10 - 23:00Panic Shack

Razzmatazz

20:00 - 20:30Heather
20:50 - 21:40Enumclaw
22:10 - 23:00Goat Girl
23:30 - 00:30Los Bitchos
01:00 - 02:00Black Midi

Razzmatazz 2

20:30 - 21:00MAVICA
21:30 - 22:15THE GOA EXPRESS
22:45 - 00:15Arab Strap

Tues​day 30th May

Sala Apolo

20:00 - 20:30julia amor
21:00 - 21:50Zopa
22:20 - 23:15Melody's Echo Chamber
23:55 - 00:45Glass Beams

La [2] Apolo

19:30 - 20:00La Paloma
20:30 - 21:10Just Mustard
21:35 - 22:15Far Caspian

Razzmatazz

20:00 - 20:30Cabiria
21:00 - 21:55PUP
22:25 - 23:20Las Robertas
23:50 - 00:40Black Country, New Road

Razzmatazz 2

20:00 - 20:40Blondshell
21:10 - 21:55The Waeve
22:25 - 23:10yunè pinku
23:40 - 00:55The Comet Is Coming

Razzmatazz 3

20:30 - 21:15Vale Castillo
21:35 - 22:20elmalamía

Wed​nesday 31st May

La [2] Apolo

23:30 - 01:00Darkside
01:15 - 04:45Marc Piñol

Amazon Music (fka Binance)

17:00 - 17:40La Paloma
18:10 - 19:00Jake Bugg
19:30 - 20:20Confidence Man
21:20 - 22:56Pet Shop Boys

Day Pro: Pati de les Dones (CCB)

12:00 - 12:30Vale Castillo
12:50 - 13:20elmalamia
13:40 - 14:10Lux Raptor
14:30 - 15:00Ibiza Pareo
15:20 - 15:50Dagger Moth
16:10 - 16:40Guatemala
17:00 - 17:30European Vampire
17:50 - 18:40Will Swinton
19:00 - 19:40Galgo Lento
20:00 - 20:40Ven'nus
21:00 - 21:40Las Bajas Pasiones

Night Pro

17:40 - 18:10Dagger Moth
19:00 - 19:30Guatemala

Thurs​day 1st June

Estrella Damm

18:00 - 18:50Black Country, New Road
20:20 - 21:20Turnstile
23:05 - 00:20New Order
02:05 - 03:35Blur

Santander (fka Pull & Bear)

19:00 - 20:00Alex G
21:35 - 22:50NxWorries (Anderson .Paak & Knxwledge)
00:30 - 01:45Halsey

Amazon Music (fka Binance)

16:00 - 16:50Antònim
17:50 - 18:35Joe Crepúsculo
19:35 - 20:35Ghost
21:55 - 22:55Rema
23:55 - 00:55Alison Goldfrapp
02:05 - 04:05Darkside

Ron Brugal

17:05 - 17:50Heather
18:50 - 19:35Yard Act
20:45 - 21:40Red Velvet
22:55 - 23:55Central Cee
01:05 - 01:55Le Tigre
04:05 - 05:20The Comet Is Coming

Cupra

17:10 - 17:50Júlia Colom
18:50 - 19:35flowerovlove
20:45 - 21:45Pusha T
22:55 - 23:50Perfume
00:55 - 02:10Loyle Carner
04:05 - 06:00Folamour

Plenitude

16:35 - 17:15Cabiria
18:00 - 18:45Terno Rei
19:40 - 20:40Sudan Archives
21:50 - 22:45Pinkpantheress
23:55 - 00:55Self Esteem
02:10 - 03:10Drain Gang
04:15 - 05:30Hudson Mohawke

Dice (fka Ouigo)

17:15 - 18:00joe unknown
18:50 - 19:40Built To Spill
20:50 - 21:50OFF!
22:50 - 23:50Amenra
01:05 - 01:50Machine Girl
03:10 - 04:10Ascendant Vierge

Auditori Santander

18:20 - 19:20Emeralds
19:50 - 20:50Come
21:30 - 22:30Boris

Day Pro: Pati de les Dones (CCB)

12:00 - 12:30Jeorge II
12:50 - 13:20Bricknasty
13:40 - 14:10Negro Impacto
14:30 - 15:00Last Apollo
15:20 - 15:50Pixie Cut Rhythm Orchestra
16:10 - 16:40ATZUR
17:00 - 17:30Farce
17:50 - 18:20Diphda

Night Pro

16:00 - 16:45Dagger Moth
17:15 - 18:00Guatemala
18:30 - 19:15Vale Castillo
19:45 - 20:30European Vampire
21:00 - 21:45elmalamia
22:15 - 23:00RIP

Pull & Bear (fka Dice)

17:35 - 19:35Shannen SP b2b Joe Cotch
19:35 - 20:20Isabella Lovestory
20:20 - 21:50Verraco
21:50 - 22:50Rhyw
22:50 - 00:50Juliana Huxtable b2b JASSS
00:50 - 02:20Karenn
02:20 - 03:35CHICA Gang
04:20 - 05:50Brutalismus 3000

Boiler Room x Cupra

18:00 - 19:00NPLGNN live
19:00 - 20:00Iration Steppas
20:00 - 21:00EUROPEAN305
21:00 - 22:00Mellow & Sleazy
22:00 - 23:00Kikelomo
23:00 - 00:00Ok Williams
00:00 - 01:00S-candalo
01:00 - 02:00Avalon Emerson
02:00 - 05:30TRA TRA TRAX SOUND SISTEMA

Stone Island at The Warehouse (fka NTS)

22:00 - 23:00Salamanda
23:05 - 00:05Heinali
00:10 - 01:10Slauson Malone 1
01:15 - 02:15Blackhaine
02:20 - 03:20Abadir & Hogir
03:25 - 05:25Jana Rush

Aperol Island of Joy

18:45 - 19:25Julia Amor
20:05 - 20:45Marialluïsa
21:20 - 22:00Mira Paula
22:45 - 23:25Magia Bruta
23:55 - 00:35Ganges

Barcelona Sona by Estrella Damm

17:55 - 18:50Stein b2b Formica
19:35 - 20:45Santa Eulàlia
21:45 - 22:45Nahoomie
23:50 - 00:50Miqui Puig DJ

The Vision by Pull&Bear

18:00 - 18:40Noia
19:25 - 20:05Chaqueta De Chándal
20:50 - 21:20Gallus
22:05 - 22:40Blondshell
23:25 - 23:55Dorian Concept
00:55 - 01:55Numero Group DJ

Fri​day 2nd June

Estrella Damm

18:00 - 18:45Los Hacheros
20:00 - 20:45Baby Keem
23:00 - 00:15Kendrick Lamar
02:00 - 03:00Skrillex

Santander (fka Pull & Bear)

18:50 - 19:50Japanese Breakfast
21:10 - 22:50Depeche Mode
00:30 - 01:45Fred Again..

Amazon Music (fka Binance)

16:00 - 16:40Carlota Flâneur
18:00 - 18:45Julia Jacklin
19:55 - 20:55Sparks
22:05 - 23:20Four Tet
00:25 - 01:40Christine & The Queens
02:45 - 03:45Mora

Ron Brugal

18:50 - 19:45Cavetown
20:55 - 21:55Avalon Emerson & The Charm
23:25 - 00:25The Wedding Present
01:45 - 02:45Trueno
04:15 - 05:15Channel Tres

Cupra

17:15 - 17:55Bala
18:50 - 19:35The Delgados
20:55 - 22:05The Moldy Peaches
23:25 - 00:25Bad Religion
01:45 - 02:45Yves Tumor
04:00 - 06:00VTSS b2b LSDXOXO

Plenitude

16:35 - 17:15NIÑA COYOTE eta CHICO TORNADO
18:00 - 18:45Soul Glo
19:55 - 20:50Gabriels
22:10 - 23:05Alvvays
00:30 - 01:30Goat Girl
02:45 - 03:45Unwound
04:45 - 05:30TSHA

Dice (fka Ouigo)

17:15 - 18:00The Beths
18:50 - 19:50Shellac
20:50 - 22:05Karate
23:10 - 00:05Nation Of Language
01:30 - 02:30Kyary Pamyu Pamyu
03:45 - 04:45Lebanon Hanover

Auditori Santander

16:30 - 17:30Israel Fernández y Diego del Morao
18:00 - 19:00Beth Orton
19:30 - 20:30Julia Holter
21:30 - 22:45Swans

Day Pro: Pati de les Dones (CCB)

12:00 - 12:30xxtilldawn
12:50 - 13:20Gwenji
13:40 - 14:10minor.
14:30 - 15:00Lilium
15:20 - 15:50Chunyan
16:10 - 16:40DEM MOB
17:00 - 17:30HEAL
17:50 - 18:20julia amor

Night Pro

16:00 - 16:45Ibiza Pareo
17:00 - 17:45Rubberband
18:30 - 19:15Lilium
19:45 - 20:30ATZUR
21:00 - 21:45Farce
22:15 - 23:00Chunyan

Pull & Bear (fka Dice)

17:50 - 18:50Velmondo
18:50 - 20:20Maddy Maia b2b Tottie
20:20 - 21:50Nazira
21:50 - 23:20GiGi FM
23:20 - 00:35Voices From The Lake
00:35 - 01:20The Soft Pink Truth (live)
01:20 - 03:20John Talabot
04:05 - 06:05Daphni

Boiler Room x Cupra

18:00 - 19:00Ikram Bouloum
19:00 - 20:00Yves Tumor (dj set)
20:00 - 21:00Jon K
21:00 - 22:00VHOOR
22:00 - 23:00DJ Babatr
23:00 - 00:00Crystalmess
00:00 - 01:00CCL
01:00 - 02:00Mura Masa (dj set)
02:00 - 05:30MUSA XXL x TORO

Stone Island at The Warehouse (fka NTS)

22:00 - 22:45 TONGUE IN MIND (Juliana Huxtable & Joe Rinaldo Heffernan)
22:50 - 23:35Honour
23:40 - 00:40Lala &ce & Low Jack + special guests
00:45 - 02:15Tzusing
02:20 - 03:50upsammy
03:55 - 05:25Bill Kouligas

Aperol Island of Joy

18:45 - 19:25Amore
20:05 - 20:45Comic Sans
21:20 - 22:00Selva Nua
22:45 - 23:25Ciutat
23:55 - 00:35TMATNB

Barcelona Sona by Estrella Damm

17:55 - 18:50Rob Maart
19:35 - 20:45Vonvon
21:45 - 22:45Tamarindo

The Vision by Pull&Bear

18:00 - 18:40Casero
19:25 - 20:05The Wedding Present
20:50 - 21:20Tomberlin
22:05 - 22:40Japanese Breakfast
23:25 - 23:55Enamorados
00:55 - 01:55DJ Playero

Sat​urday 3rd June

Estrella Damm

18:00 - 18:45Grupo de Expertos Solynieve
20:00 - 21:00Sevdaliza
22:45 - 00:00Caroline Polachek
02:00 - 03:15Rosalía

Santander (fka Pull & Bear)

19:00 - 19:45Arlo Parks
21:15 - 22:30St. Vincent
00:15 - 01:45Calvin Harris

Amazon Music (fka Binance)

16:00 - 16:40Desert
18:05 - 18:50Wednesday
19:55 - 20:55My Morning Jacket
22:10 - 23:25The War On Drugs
00:40 - 01:55Måneskin
03:00 - 04:20Charlotte De Witte

Ron Brugal

17:00 - 18:00DOMi & JD BECK
18:55 - 19:45Surf Curse
21:05 - 22:00The Voidz
23:35 - 00:30Kelela
01:55 - 02:55Death Grips
04:25 - 05:25Jpegmafia

Cupra

17:15 - 17:55TWIN
18:55 - 19:45Holly Humberstone
21:05 - 22:05Maggie Rogers
23:30 - 00:30Nia Archives
01:55 - 02:55Two Shell
04:50 - 06:00DJ Coco

Plenitude

16:35 - 17:15Alissic
18:00 - 18:45Judeline
19:50 - 20:50be your own PET
22:10 - 23:05Tokischa
00:40 - 01:35Liturgy
02:55 - 03:55DJ Playero
04:45 - 06:00Overmono

Dice (fka Ouigo)

17:15 - 18:00bar italia
18:50 - 19:35Villano Antillano
21:05 - 22:00Gaz Coombes
23:20 - 00:15Jockstrap
01:50 - 02:50Gilla Band
03:55 - 04:45Los Ganglios

Auditori Santander

16:30 - 17:25Núria Graham
18:00 - 19:00James Ellis Ford
19:30 - 20:30John Cale
21:30 - 22:45Laurie Anderson

Night Pro

17:15 - 18:00DEM MOB
18:30 - 19:15Proteins of Magic
19:45 - 20:30PRINS
21:00 - 21:45Monikaze
22:15 - 23:00Dirtytwo

Pull & Bear (fka Dice)

18:45 - 20:45Wooden Wisdom (Elijah Wood/Zach Cowie) + DJ Fitz
20:45 - 22:15Anish Kumar
22:15 - 23:45DJ Storm
23:45 - 01:45Josey Rebelle
01:45 - 03:15Pional
04:00 - 06:00Jayda G

Boiler Room x Cupra

18:00 - 19:00Jehia
19:00 - 20:00DjSport
20:00 - 21:00Akanbi
21:00 - 23:00Physical Theraphy
23:00 - 00:00LustSickPuppy
00:00 - 01:00Drazzit
01:00 - 05:30LA CREOLE

Stone Island at The Warehouse (fka NTS)

22:00 - 22:45Ubaldo
22:50 - 00:20Oriana b2b Melina Serser
00:25 - 01:25The Drift Institute
01:30 - 02:30Om Unit Live
02:35 - 04:05Mala DJ
04:10 - 05:40CCL

Aperol Island of Joy

18:45 - 19:25Galgo Lento
20:05 - 20:45Yudi Saint X
21:20 - 22:00Morreo
22:45 - 23:25Antònim
23:55 - 00:55Enry-K (DJ Set)

Barcelona Sona by Estrella Damm

17:55 - 18:50Santoral Disco
19:35 - 20:45Iets Anders
21:45 - 22:45Tropikal Rockers

The Vision by Pull&Bear

18:00 - 18:40Heal
19:25 - 20:05Molly Payton
20:50 - 21:20Soyuz
22:05 - 22:40Del Water Gap
23:25 - 23:55L'Hereu Escampa
00:55 - 01:55Unai Muguruza

Sun​day 4th June

Sala Apolo

21:00 - 22:30Pet Shop Boys
00:00 - 02:00DJ Playero
02:00 - 04:30Dave P

La [2] Apolo

20:00 - 20:45Lila Drew
21:05 - 22:00Gwenno
22:30 - 23:30Maggie Rogers
00:30 - 05:00ElectronICON

Razzmatazz

20:00 - 20:40ciutat
21:10 - 22:05Joy Anonymous
22:35 - 23:30Yves Tumor
00:00 - 00:40Loyle Carner
01:10 - 03:10Sama Yax

Razzmatazz 2

20:00 - 20:30Adelaida
20:45 - 21:45The Chills
22:15 - 23:15Japanese Breakfast
23:45 - 00:45Blondshell
01:15 - 02:15Jockstrap

Paral.lel 62

20:00 - 20:40NIÑA COYOTE eta CHICO TORNADO
21:00 - 21:45joe unknown
22:05 - 23:05Cloud Nothings
23:35 - 00:35Gilla Band
01:05 - 02:05Unwound

Brunch-In (Parc del Fòrum)

13:00 - 14:30Two Ex
14:30 - 16:00Carlita
16:00 - 17:30Ben Böhmer
17:30 - 19:00CamelPhat
19:00 - 20:30Purple Disco Machine
20:30 - 22:00Diplo