Mon​day 30th May

1653868800

Auditori Rockdelux

20:00 - 20:30Astrid Williamson
21:00 - 22:15Dead Can Dance

Tues​day 31st May

1653955200

La [2] Apolo

20:30 - 21:00La Nais
21:30 - 22:45Julien Baker

Wed​nesday 1st June

1654041600

Poble Espanyol

19:00 - 19:40The Linda Lindas
20:05 - 20:45Wet Leg
21:10 - 22:05Teto Preto
22:35 - 23:30Rina Sawayama

Sala Upload

00:15 - 01:00De1l Girlz x Dani Rev
01:10 - 02:10KOKOKO!
02:15 - 03:30DJ Travella
03:30 - 05:00Debit

Thurs​day 2nd June

1654128000

Estrella Damm (fka Seat)

18:00 - 18:45Él Mató a un Policía Motorizado
20:10 - 21:10Kacey Musgraves
22:55 - 00:25Tame Impala
02:35 - 03:35Bad Gyal

Pull & Bear

19:00 - 19:55Joey Bada$$
21:25 - 22:40Charli XCX
00:40 - 02:20Pavement

Jack Daniel's Sona

18:30 - 19:00milc
21:00 - 21:30Angeladorrrm
22:30 - 23:00Velmondo

Tous Sona

19:00 - 20:30Formica
23:00 - 00:30Love Come Down

Estrella Damm Sona

17:00 - 18:30pau
21:30 - 23:00Nahoomie
01:00 - 02:00Archer

Cupra (fka Ray-Ban)

17:50 - 18:50Faye Webster
20:00 - 21:00Dinosaur Jr
22:20 - 23:20Yo La Tengo
00:45 - 01:45Fred Again..
03:15 - 04:25DJ Shadow
05:00 - 06:00Myd (live band)

Binance (fka Primavera)

17:00 - 17:45Rombo
18:55 - 19:55Les Savy Fav
21:05 - 22:15Sharon Van Etten
23:25 - 00:40Cigarettes After Sex
01:55 - 03:00Big Freedia

Plenitude (fka Pitchfork)

17:30 - 18:10Carla
19:05 - 19:50Richard Dawson & Circle
20:50 - 21:40Amaarae
22:35 - 23:25The Armed
00:25 - 01:15100 gecs
02:15 - 03:05Black Midi
04:05 - 05:00Kampire & Decay: Bunu Bop

Ouigo (fka Adidas)

16:45 - 17:25Verde Prato
18:15 - 19:00Aiko El Grupo
19:55 - 20:45The Linda Lindas
21:45 - 22:30Gustaf
23:30 - 00:20Carolina Durante
01:20 - 02:10Black Lips
03:10 - 04:00Otoboke Beaver

Auditori Rockdelux

16:00 - 17:00Joan Miquel Oliver
17:30 - 18:30Kim Gordon
19:00 - 20:00Rodrigo Cuevas 'Barbián'
21:00 - 22:00Maria del Mar Bonet

NTS (fka Ray-Ban Studios)

22:00 - 23:00Martha
23:00 - 23:45Osheyack
23:45 - 00:15VTSS (live)
00:15 - 01:15Pelada
01:15 - 03:15CRYSTALLMESS
03:15 - 05:30AFRODEUTSCHE

Boiler Room x Cupra (fka Your Heineken Stage)

18:00 - 19:00Furie Soundsystem
19:00 - 19:30Aunty Razor
20:00 - 21:00Rosa Pistola
21:00 - 21:45MC Carol
21:45 - 22:15Badsista
22:15 - 23:15Tayhana
23:15 - 00:15LCY
00:15 - 05:30Optimo

Dice (fka Lotus) | Bits

18:00 - 19:00Ivy Barkakati
19:00 - 20:30D. Tiffany
20:30 - 23:30Call Super b2b Shanti Celeste
23:30 - 00:30Kareem Ali
00:30 - 02:15Carista
02:15 - 04:00DJ Fra
04:00 - 05:30Honey Dijon

Tous | Bits

18:45 - 19:30Oklou
20:00 - 21:00Mabel
21:30 - 22:30shygirl
23:00 - 00:00Rina Sawayama
00:30 - 01:30Let’s Eat Grandma
02:00 - 03:00Hannah Diamond
03:30 - 04:30Soto Asa

Night Pro | Bits

21:30 - 22:15Bobbi Arlo
22:45 - 23:30STA
00:00 - 00:45The Free Fall Band

minimúsica

16:00 - 22:00Workshops, toys and baby care

Fri​day 3rd June

1654214400

Sala Apolo | NITSA

00:30 - 02:00Bonny Soul
02:00 - 03:30Beniso
03:30 - 05:30Kevin Parker (Tame Impala) dj set

Sala Apolo | ASTIN

01:00 - 02:30Chediego
02:30 - 05:00Marc Piñol

Estrella Damm (fka Seat)

18:00 - 18:45Gabriela Richardson
20:05 - 21:05Fontaines DC
22:50 - 00:20The National
02:15 - 03:15Jamie xx

Pull & Bear

19:00 - 19:50Manel
21:20 - 22:35Beck
00:35 - 01:55Caribou

Jack Daniel's Sona

18:30 - 19:00Maria Hein
20:30 - 21:00Adelaida
22:30 - 23:00Krissia

Tous Sona

19:00 - 20:30Malena
23:00 - 00:30Lumière

Estrella Damm Sona

17:00 - 18:30h waas
21:00 - 22:30Vonvon
01:00 - 02:00Dafoe

Cupra (fka Ray-Ban)

16:30 - 17:10Los Hermanos Cuberos
18:00 - 18:50Beach Bunny
19:50 - 20:45Wet Leg
22:00 - 22:55Little Simz
00:05 - 01:05Rigoberta Bandini
02:25 - 03:45Mogwai
03:45 - 06:00MARICAS & ISAbella

Binance (fka Primavera)

17:15 - 18:05Cariño
18:55 - 19:45Weyes Blood
20:50 - 21:55Amaia
23:00 - 00:00Warpaint
01:10 - 02:20King Gizzard & The Lizard Wizard

Plenitude (fka Pitchfork)

17:30 - 18:10Chaqueta de Chándal
19:05 - 19:50Helado Negro
20:50 - 21:55Shellac
22:35 - 23:25Parquet Courts
00:35 - 01:15Earl Sweatshirt
02:10 - 02:55Mainline Magic Orchestra
04:05 - 05:45Young Marco

Ouigo (fka Adidas)

16:45 - 17:25Pinpilinpussies
18:15 - 19:00Pond
19:55 - 20:40Tropical Fuck Storm
21:45 - 22:30ZA! & la TransMegaCobla
23:30 - 00:30Jehnny Beth
01:20 - 02:10Iosonouncane
03:00 - 04:00Lightning Bolt

Auditori Rockdelux

16:00 - 17:00Marina Herlop
17:30 - 18:30Low
19:00 - 20:00Autechre
21:00 - 22:00Evian Christ

NTS (fka Ray-Ban Studios)

22:00 - 23:00Moin
23:15 - 23:55CZN
00:15 - 01:15buttechno
01:15 - 02:20Lory D
02:25 - 03:25Jasmine Infiniti (live)
03:25 - 05:30Deena Abdelwahed (djset)

Boiler Room x Cupra (fka Your Heineken Stage)

18:00 - 19:00Gazzi
19:00 - 19:45Oma Totem
19:45 - 20:30Pelada
20:30 - 21:30Equiknoxx Ft. Gavsborg & Time Cow
21:30 - 23:00DJ Playero b2b DJ Blass
23:00 - 00:00Slim Soledad
00:00 - 01:00Kenny Beats
01:00 - 05:30CCL b2b Physical Therapy

Dice (fka Lotus) | Bits

18:00 - 19:00Neska
19:00 - 20:30Violet
20:30 - 22:00Nídia
22:00 - 23:30DJ Stingray '313'
23:30 - 00:30Aurora Halal (live)
00:30 - 01:30Blawan
01:30 - 03:30Oscar Mulero
03:30 - 05:30Jeff Mills

Tous | Bits

18:45 - 19:30Le Nais
20:00 - 21:00Mariah The Scientist
21:30 - 22:30Paloma Mami
23:00 - 00:00Pablo Vittar
00:30 - 01:30Kaydy Cain
02:00 - 03:00Lorenzo Senni
03:30 - 04:30Mano Le Tough (live)

Night Pro | Bits

19:00 - 19:45Matiah Chinaski & DJ Pere
20:15 - 21:00Tomike
21:30 - 22:15Leon Of Athens
22:45 - 23:30Spiral Vortex
00:00 - 00:45Theodore
01:15 - 02:00M(h)aol
02:30 - 03:15Pretty Happy

minimúsica

16:00 - 22:00Workshops, toys and baby care

Sat​urday 4th June

1654300800

Sala Apolo | NITSA

00:30 - 02:00Remy
02:00 - 05:30Unai Trotti

Sala Apolo | ASTIN

01:00 - 03:00Shelby Grey
03:00 - 05:00Kosmos

Estrella Damm (fka Seat)

18:00 - 18:45Ferran Palau
20:45 - 21:45Jorja Smith
00:15 - 01:45Gorillaz

Pull & Bear

19:00 - 20:30Einstürzende Neubauten
22:00 - 23:30Nick Cave & The Bad Seeds
02:00 - 03:15Tyler, The Creator

Jack Daniel's Sona

18:30 - 19:00malv
20:30 - 21:00Mtines
22:30 - 23:00Eterna Joventut

Tous Sona

19:00 - 20:30Marc Piñol
23:00 - 00:30Nico

Estrella Damm Sona

17:00 - 18:30Lil Vichy
21:00 - 22:30Sophie Lekker
01:00 - 02:00Oriana

Cupra (fka Ray-Ban)

17:50 - 18:40Les Amazones D'Afrique
19:45 - 20:35María José Llergo
21:45 - 22:50King Krule
00:15 - 01:25IDLES
02:45 - 04:00Disclosure
04:05 - 06:05Dave P

Binance (fka Primavera)

17:00 - 17:45Enny
18:45 - 19:40Low
20:40 - 21:40Black Country, New Road
22:55 - 00:10Bauhaus
01:30 - 02:40Beach House

Plenitude (fka Pitchfork)

17:30 - 18:10Porridge Radio
19:05 - 19:50Tim Burgess
20:50 - 21:40Jawbox
22:35 - 23:25Caroline Polachek
00:35 - 01:15DIIV
02:10 - 02:55shame
04:05 - 05:45Leon Vynehall (djset)

Ouigo (fka Adidas)

16:45 - 17:25Guineu
18:15 - 19:00107 Faunos
19:55 - 20:45Automatic
21:45 - 22:30ABBATH
23:30 - 00:30Napalm Death
01:20 - 02:05Biscuit
03:00 - 04:00boy harsher

Auditori Rockdelux

16:00 - 17:00The Caretaker
17:30 - 18:30Jenny Hval
19:00 - 20:05Mavis Staples
21:00 - 22:00Jamila Woods

NTS (fka Ray-Ban Studios)

22:00 - 22:45Mecánica Popular
23:05 - 00:35Lawrence Le Doux
00:35 - 01:35John T. Gast
01:35 - 03:05Zozo
03:05 - 04:05Terrence Dixon (live)
04:05 - 05:45Paquita Gordon

Boiler Room x Cupra (fka Your Heineken Stage)

18:00 - 19:30TNTC
19:30 - 20:30B4mba
20:30 - 21:30Opoku
21:30 - 22:30Softchaos
22:30 - 23:30Karen Nyame KG
23:30 - 00:30DJ Travella
00:30 - 06:00Crystallmess b2b Cõvco

Dice (fka Lotus) | Bits

18:00 - 19:00Norsicaa
19:00 - 22:00DJ Harvey
22:00 - 23:30Kamma & Masalo
23:30 - 01:00DJ Playero
01:00 - 04:00Sangre Nueva (DJ Python, Kelman Duran & Florentino)
04:00 - 06:00Ben UFO

Tous | Bits

18:45 - 19:30Die Katapult
20:00 - 21:00Dreamcatcher
21:30 - 22:30Slowthai
23:00 - 00:00Duki
00:30 - 01:30Alizzz
02:00 - 03:00Squarepusher
03:30 - 04:30DJ Stingray '313'

Night Pro | Bits

19:00 - 19:45Her Skin
20:15 - 21:00Koko
21:30 - 22:15Lücy
22:45 - 23:30Pluma
00:00 - 00:45Bala Desejo
01:15 - 02:00Tuyo
02:30 - 03:15ANGER

minimúsica

16:00 - 16:30Workshops, toys and baby care
16:30 - 18:15Drumming lessons with Todd Trainer (Shellac)
18:15 - 18:40Workshops, toys and baby care
18:40 - 18:55Santiago Motorizado
18:55 - 19:10Ferran Palau
19:10 - 19:25Chaqueta de Chandal
19:25 - 19:40Rombo
19:40 - 22:00Workshops, toys and baby care

Sun​day 5th June

1654387200

Sala Apolo

21:00 - 21:45Iceage
22:00 - 23:15King Gizzard & The Lizard Wizard
23:30 - 00:30Les Savy Fav
00:45 - 02:30Dave P
02:30 - 05:00DJ Fra

La [2] Apolo

21:30 - 22:15Beach Bunny
22:30 - 23:30Lost Girls
23:45 - 00:45L Devine
01:00 - 02:00Flohio
02:15 - 05:00Teki Latex

Laut

21:00 - 21:45Aufwachen (live)
22:00 - 22:45Seltar (live)
23:00 - 23:45Coàgul (live)
00:00 - 00:45SDH (live)
01:00 - 01:45Julio Tornero (live)
02:00 - 03:00Verushka Sirit Dj Set
03:30 - 04:50MT Formula (dj-set)

Paral·lel 62

20:00 - 20:45Chill Mafia
21:00 - 22:00Dillom
22:15 - 23:00Saramalacara
23:00 - 00:00Lizz

Red58

22:00 - 04:00Evian Christ: Trance Party

La Téxtil

22:10 - 23:00Khaled
23:30 - 02:30El Bloque Dj's

La Nau

20:00 - 20:30Irnini Mons
21:00 - 22:15Shellac

Poble Espanyol

19:00 - 19:45El Petit de Cal Eril
20:15 - 21:00Boy Pablo
21:30 - 22:15Cuco
22:30 - 23:30Paloma Mami

Razzmatazz

22:00 - 22:45Jehnny Beth
23:00 - 00:45Beck
01:00 - 02:30Kero Kero Bonito

Razzmatazz [2]

21:30 - 22:15Fenne Lily
22:30 - 23:15Jamila Woods
23:30 - 00:30Alex Cameron
00:45 - 01:45shame
02:00 - 05:00DJ Brava

Sala Vol

20:50 - 21:30Saïm
22:00 - 22:50Jawbox

Sidecar

22:10 - 23:00Automatic
23:30 - 00:30Tropical Fuck Storm

Mon​day 6th June

1654473600

Bóveda

20:50 - 21:30Dead Normal
22:00 - 22:50Sandré
23:10 - 00:00Lightning Bolt

Sala Apolo

19:00 - 19:45Ill Considered
20:00 - 20:45Soccer 96
21:00 - 21:45Steam Down
22:00 - 23:00Sons Of Kemet
23:00 - 00:00The Soul Jazz Records Sound System

La [2] Apolo

20:00 - 21:00Los Hijos de Yayo
21:00 - 23:00DJ Playero

Laut

21:00 - 22:00John Talabot
22:15 - 23:15Nexcyia
23:40 - 00:25Cucina Powera
00:50 - 01:50Holy Tongue
02:20 - 03:20Sabla & Sara Berts
03:40 - 04:30John Talabot

Paral·lel 62

20:00 - 20:50Hidrogenesse
21:15 - 22:40The Magnetic Fields
23:00 - 00:30Austrahungaro DJ's

Red58

22:00 - 05:00Isabella & Peach

La Téxtil

21:00 - 21:45Ikram Bouloum
22:00 - 22:45Mike
23:00 - 00:00Keiyaa
00:15 - 01:15Gazzi
01:30 - 02:30Yung Prado

La Nau

20:50 - 21:30Alanaire
22:00 - 22:50Jockstrap

Razzmatazz

21:00 - 21:45Yung Lean
22:30 - 23:15Drain Gang (Bladee, Ecco2k, Thaiboy Digital)
23:30 - 00:15Emiranda
00:15 - 01:00Mechatok
01:00 - 02:00Femi
02:00 - 03:00Torus
03:00 - 04:00Dark0
04:00 - 05:00Lokey

Razzmatazz [2]

21:00 - 21:45Aksak Maboul
22:00 - 22:45Spellling
23:15 - 00:15Beak>
00:45 - 02:00King Gizzard & The Lizard Wizard
02:30 - 05:00Virginie

Sidecar

22:10 - 23:00Cassandra Jenkins
23:30 - 00:20Sinéad O'Brien

Day Pro

15:00 - 15:30Pluma
16:00 - 16:30Bala Desejo
17:00 - 17:30Tuyo
18:00 - 18:45Ariox
19:15 - 20:00Bonitx
20:30 - 21:15Julieta

Tues​day 7th June

1654560000

Sala Apolo

21:30 - 22:15Doble Pletina
22:30 - 23:30Nala Sinephro
23:45 - 00:45Jorja Smith
01:00 - 02:00ENNY
02:15 - 03:30Beak> (dj-set)
03:30 - 05:00Frankie Piza (dj-set)

La [2] Apolo

21:30 - 22:15King Hannah
22:30 - 23:30Los Bitchos
23:45 - 00:45Noga Erez
01:00 - 02:00Victor
02:15 - 05:00Marie Montexier

Laut

20:50 - 21:30Marina Herlop
22:00 - 22:50Ethan P. Flynn
23:05 - 23:45John Glacier
23:55 - 02:05Two Shell

Paral·lel 62

20:00 - 20:45Maria Jaume
20:55 - 21:40Renaldo & Clara
22:10 - 23:15L'Imperatrice
23:20 - 00:30Diverso: Hi-Ki + La Diabla + Alvva

Red58

22:00 - 04:00Danny L Harle & DJ Pastis

La Téxtil

21:00 - 21:45Sourakata Koité
22:00 - 23:00Hailu Mergia
23:30 - 02:30Awesome Tapes (dj-set)

La Nau

20:50 - 21:30Penelope Isles
22:00 - 22:50Bandalos Chinos

Razzmatazz

21:00 - 21:45Theramatic
22:15 - 23:45King Gizzard & The Lizard Wizard
00:15 - 01:45Slowdive
02:00 - 03:00Derby Motoreta's Burrito Kachimba
03:00 - 05:00Dance System

Razzmatazz [2]

21:30 - 22:15Ben Yart
22:30 - 23:15Lord Apex
23:30 - 00:30Wesley Joseph
00:45 - 01:45Kamaal Williams
02:00 - 05:00Nagui

Sidecar

22:10 - 22:55Twin
23:30 - 00:20Pile

Day Pro

12:00 - 12:30ANGER
12:50 - 13:20Nother
13:40 - 14:10Her Skin
14:30 - 15:00Koko
15:20 - 15:50Leon Of Athens
16:10 - 16:40Theodore

Wed​nesday 8th June

1654646400

Bóveda

20:50 - 21:30Power Burkas
22:00 - 22:50Meet Me @ The Altar

Sala Apolo

21:00 - 21:45Vulk
22:15 - 23:45Interpol
00:15 - 01:30Chet Faker
01:45 - 03:15Unai Muguruza
03:15 - 05:00DJ Playero

La [2] Apolo

21:30 - 22:15Laani
22:45 - 23:30Secret Night Gang
00:00 - 01:15STR4TA
01:30 - 03:00Gilles Peterson
03:00 - 05:00Laani

Laut

21:00 - 22:00MBODJ
22:00 - 22:30Duma
22:30 - 23:15Chrisman
23:15 - 23:45Rayzor
23:45 - 00:15Otim Alpha
00:15 - 01:15DJ Diaki
01:15 - 01:45MC Yallah & Debmaster
01:45 - 02:45Turkana
02:45 - 03:45Travella
03:45 - 04:45Authentically Plastic

Paral·lel 62

20:00 - 20:45Mafalda
21:00 - 21:45Priya Ragu
22:10 - 22:55Jorja Smith
23:15 - 00:30D.R.O.P.: Deniso+Bonnie Soul

Red58

22:00 - 01:00Kinetic
01:00 - 03:30Mad Miran
03:30 - 05:00Goldie

La Téxtil

21:00 - 21:45Yasmin Williams
22:00 - 22:45KMRU
23:05 - 01:00Eli Winter + Cameron Knowler
01:05 - 02:30Philip Sherburne

La Nau

20:50 - 21:30Maria Somerville
22:00 - 22:50Dry Cleaning
23:10 - 00:00Erika De Casier

Poble Espanyol

19:00 - 19:40Pom Pom Squad
20:00 - 20:40Magdalena Bay
21:00 - 22:00Ride
22:20 - 23:20Khruangbin
23:55 - 01:00Phoenix

Sala Upload

01:30 - 02:30Frankie and the Witch Fingers
03:00 - 05:00Xtrarradio Dj's

Razzmatazz

21:00 - 21:45Albany
22:15 - 23:15La Zowi
23:45 - 00:45Megan Thee Stallion
01:15 - 05:00Bad Gyal's Gogo Club

Razzmatazz [2]

20:00 - 20:45Putochinomaricón
21:00 - 21:45Easyfun
22:00 - 22:45Namasenda
23:00 - 23:30Hyd
23:45 - 00:30Hannah Diamond
00:45 - 01:30AG Cook
01:45 - 02:30Kero Kero Bonito
02:45 - 03:30100 gecs
03:45 - 04:45Dorian Electra

Sidecar

22:10 - 23:00107 Faunos
23:20 - 00:30Él Mató a un Policía Motorizado
00:45 - 03:00Laptra DJ's

Day Pro

12:00 - 12:30Pastiche
12:50 - 13:20Bobbi Arlo
13:40 - 14:10Tomike
14:30 - 15:00M(h)aol
15:20 - 15:50Pretty Happy
16:10 - 16:40My Ugly Clementine
17:00 - 17:30shishi
17:50 - 18:20MICE

Thurs​day 9th June

1654732800

Estrella Damm (fka Seat)

18:00 - 18:45Él Mató a un Policía Motorizado
20:05 - 21:20Khruangbin
23:05 - 00:35Gorillaz
02:20 - 03:20Tyler, The Creator

Pull & Bear

19:00 - 19:50Amyl & The Sniffers
21:35 - 22:50Interpol
00:50 - 02:05Dua Lipa

Jack Daniel's Sona

18:30 - 19:00Les Salvatges
20:30 - 21:00Alavedra
22:30 - 23:00Enemic Interior

Tous Sona

19:00 - 20:30DJ Owey
23:00 - 00:30La Niña Jacarandá

Estrella Damm Sona

17:00 - 18:30Kryper
21:00 - 22:30Kissy Perea
01:00 - 02:00D.N.S.

Cupra (fka Ray-Ban)

16:15 - 16:55Agoraphobia
17:50 - 18:40Future Utopia
19:45 - 20:35Squid
22:00 - 23:15Slowdive
00:45 - 01:40Playboi Carti
03:05 - 04:15BICEP
04:40 - 06:00Bad Boy Chiller Crew

Binance (fka Primavera)

17:00 - 17:45Alex Cameron
18:50 - 19:40Dry Cleaning
20:45 - 21:55Ride
23:25 - 00:40Metronomy
01:50 - 03:00Bad Gyal

Plenitude (fka Pitchfork)

17:30 - 18:10Casero
19:05 - 19:50Ferran Palau
20:50 - 21:40Jay Electronica
22:35 - 23:25Big Thief
00:35 - 01:20A.G. Cook
02:10 - 02:50Mdou Moctar
04:05 - 04:45Moonchild Sanelly

Ouigo (fka Adidas)

16:45 - 17:25Bikôkô
18:15 - 19:00Rata Negra
19:55 - 20:45Chill Mafia
21:45 - 22:30Pile
23:30 - 00:30Working Men's Club
01:20 - 02:05High On Fire
03:00 - 04:00Mujeres

NTS (fka Ray-Ban Studios)

22:00 - 23:00Tarta Relena
23:20 - 00:20Ambarchi / Sprenger / Stollmann
00:40 - 01:40Duma
01:40 - 02:25Gabber Modus Operandi
02:25 - 03:55Slikback
03:55 - 05:30Anz

Boiler Room x Cupra (fka Your Heineken Stage)

18:00 - 19:00Malek! b2b Ego Morales
19:00 - 20:00San Farafina
20:00 - 21:00Hirma
21:00 - 22:30Vanyfox
22:30 - 23:30Slimboy Flacko b2b Oseka
23:30 - 00:30Pierre Kwenders
00:30 - 01:30Malika
01:30 - 02:30Carin Kelly
02:30 - 03:30Driss Bennis (aka OCB)
03:30 - 04:30Mad Miran
04:30 - 05:30AliA

Dice (fka Lotus) | Bits

18:00 - 19:00Sonido Tupinamba
19:00 - 20:30Gilles Peterson
20:30 - 21:30Sofia Kourtesis (live)
21:30 - 23:00Prospa (live)
23:00 - 00:30India Jordan
00:30 - 02:30John Talabot (djset)
02:30 - 04:00HAAi
04:00 - 05:30Mall Grab

Tous | Bits

17:45 - 18:30Jensen McRae
18:45 - 19:30Gracey
20:00 - 21:00Griff
21:30 - 22:30Cazzu
23:00 - 00:00Ashnikko
00:30 - 01:30King Gizzard & The Lizard Wizard
02:00 - 03:00Charli XCX
03:30 - 04:302manydj's

Day Pro

12:50 - 13:20Eneritz Furyak
13:40 - 14:10Lücy
14:30 - 15:00TroutFresh
15:20 - 15:50Matiah Chinaski & DJ Pere
16:10 - 16:40Spiral Vortex
17:00 - 17:30Entrópica

Night Pro | Bits

19:00 - 19:45My Ugly Clementine
20:15 - 21:00Her Skin
21:30 - 22:15Leon Of Athens
22:45 - 23:30Theodore
00:00 - 00:45Nother

minimúsica

16:00 - 22:00Workshops, toys and baby care

Fri​day 10th June

1654819200

Estrella Damm (fka Seat)

18:00 - 18:45Triángulo de Amor Bizarro
20:15 - 21:15Brittany Howard
22:55 - 00:10The Strokes
01:55 - 02:55Run The Jewels

Pull & Bear

19:00 - 20:00Hurray for the Riff Raff
21:30 - 22:40Lorde
00:25 - 01:40M.I.A.

Jack Daniel's Sona

18:30 - 19:00Luces Negras
20:30 - 21:00Los Yolos
22:30 - 23:00Futurachicapop

Tous Sona

19:00 - 20:30Spacer
23:00 - 00:30Deckard

Estrella Damm Sona

17:00 - 18:30Cat Gabal
21:00 - 22:30JMII
01:00 - 02:00Jozy

Cupra (fka Ray-Ban)

17:50 - 18:40Tarquim
19:45 - 20:35Marina Herlop
22:00 - 23:10Giveon
00:40 - 01:45The Smile
03:00 - 04:15Nicola Cruz
04:20 - 05:20Danny L Harle

Binance (fka Primavera)

17:00 - 17:45Nueva Vulcano
18:50 - 19:40Sampa The Great
20:45 - 21:55Courtney Barnett
23:20 - 00:35The Jesus & Mary Chain
01:50 - 02:50Remi Wolf

Plenitude (fka Pitchfork)

17:30 - 18:10Apartamentos Acapulco
19:05 - 19:50Cautious Clay
20:50 - 21:40Stella Donnelly
22:35 - 23:25IC3PEAK
00:35 - 01:15yeule
02:10 - 02:55Special Interest
04:05 - 05:05Unai Muguruza

Ouigo (fka Adidas)

16:45 - 17:25Marta Knight
18:15 - 19:00Menta
19:55 - 20:45TOPS
21:45 - 22:30The Murder Capital
23:30 - 00:30Priya Ragu
01:20 - 02:05Dorian Electra
03:00 - 04:00Senyawa

NTS (fka Ray-Ban Studios)

22:00 - 23:05Erika De Casier
23:20 - 00:20Valentino Mora (live)
00:20 - 01:20Vladislav Delay
01:20 - 02:50Pangaea
02:50 - 03:50LCY (live)
03:50 - 05:30mumdance

Boiler Room x Cupra (fka Your Heineken Stage)

18:00 - 20:00DJ Kolt
20:00 - 21:30DJ Lycox
21:30 - 23:00DJ Firmenza
23:00 - 00:30DJ Marfox
00:30 - 01:30aya b2b BFTT
01:30 - 02:30Clemency
02:30 - 03:30Henzo
03:30 - 04:30Stolen Velour
04:30 - 05:30bonus round: b2b2b2b2b bast mode

Dice (fka Lotus) | Bits

18:00 - 19:30Stein
19:30 - 21:00Mary Anne Hobbs
21:00 - 22:30Marco Shuttle
22:30 - 00:00Efdemin
00:00 - 01:00Wata Igarashi (live)
01:00 - 02:30Sama' Abdulhadi
02:30 - 04:00SPFDJ
04:00 - 05:30VTSS (live)

Tous | Bits

17:45 - 18:30CMAT
18:45 - 19:30Maeve
20:00 - 21:00Khea
21:30 - 22:30Rigoberta Bandini
23:00 - 00:00Chet Faker
00:30 - 01:30Burna Boy
02:00 - 03:00Grimes (dj-set)
03:10 - 04:10Black Coffee

Night Pro | Bits

19:00 - 19:45Lücy
20:15 - 21:00Spiral Vortex
21:30 - 22:15Matiah Chinaski & DJ Pere
22:45 - 23:30TroutFresh
00:00 - 00:45Entrópica

minimúsica

16:00 - 22:00Workshops, toys and baby care

Sat​urday 11th June

1654905600

Estrella Damm (fka Seat)

18:00 - 18:45Soleá Morente
20:25 - 21:25Jorja Smith
22:55 - 00:25Tame Impala
02:05 - 03:05Megan Thee Stallion

Pull & Bear

19:00 - 20:10Antònia Font
21:40 - 22:50Yeah Yeah Yeahs
00:40 - 01:50Phoenix

Jack Daniel's Sona

18:30 - 19:00Primer Infant
20:30 - 21:00Pantocrator
22:30 - 23:00LaBlackie

Tous Sona

19:00 - 20:30Lydia Vilas
23:00 - 00:30Lanav

Estrella Damm Sona

17:00 - 18:30La Vutarda
21:00 - 22:30NPGLNN
01:00 - 02:00Cucut

Cupra (fka Ray-Ban)

17:50 - 18:40Angel Bat Dawid
20:05 - 20:55Celeste
22:00 - 23:10Mogwai
00:35 - 01:35Jessie Ware
03:00 - 04:15DJ Seinfeld 'Mirrors' (live)
04:20 - 06:00DJ Coco

Binance (fka Primavera)

17:00 - 17:45Genesis Owusu
18:50 - 20:00Shellac
21:00 - 21:50Sky Ferreira
23:20 - 00:25Angèle
01:45 - 02:50Sen Senra

Plenitude (fka Pitchfork)

17:30 - 18:10Pond
19:05 - 19:50The Weather Station
20:50 - 21:40Rolling Blackouts Coastal Fever
22:35 - 23:25Fred Again..
00:35 - 01:15Viagra Boys
02:10 - 02:55Molchat Doma
04:05 - 04:45Altin Gün

Ouigo (fka Adidas)

16:45 - 17:25DA SOUZA
18:15 - 19:00Renaldo & Clara
19:55 - 20:45Arooj Aftab
21:45 - 22:30Confeti de Odio
23:30 - 00:30Gaahls Wyrd
01:20 - 02:05Derby Motoreta's Burrito Kachimba
03:00 - 04:00Oranssi Pazuzu

NTS (fka Ray-Ban Studios)

22:00 - 23:00Courtesy (live)
23:15 - 00:15AceMoMa (dj set)
00:15 - 01:15Ela Minus
01:15 - 02:00Namasenda
02:00 - 05:45DJ Pastis

Boiler Room x Cupra (fka Your Heineken Stage)

18:00 - 19:00La Niña Jacarandá
19:00 - 20:00JOVENDELAPERLA
20:00 - 21:00Zuli
21:00 - 22:00Mechatok
22:00 - 23:00Tygapaw
23:00 - 00:00Two Shell
00:00 - 01:30Pastis & Buenri
01:30 - 05:30Tom Boogzim

Dice (fka Lotus) | Bits

18:00 - 20:00AceMoMa (dj set)
20:05 - 21:30Logic1000 (live)
21:30 - 23:00Romy
23:00 - 01:00Craig Richards b2b Nicolas Lutz
01:00 - 02:30Special Request
02:30 - 04:30Sherelle b2b Tim Reaper
04:30 - 06:00Goldie

Tous | Bits

17:45 - 18:30Paranoid 1966
18:45 - 19:30La Zowi
20:00 - 21:00Sad Night Dynamite
21:30 - 22:30Caterina Barbieri
23:00 - 00:00Mura Masa
00:30 - 01:30Nicki Nicole
02:00 - 03:00Jhay Cortez
03:30 - 04:30Daniel Avery (live)

Night Pro | Bits

20:15 - 21:00Tuyo
21:30 - 22:15Pluma
22:45 - 23:30shishi

minimúsica

16:00 - 16:30Workshops, toys and baby care
16:30 - 18:15Drum Box Workshop
18:15 - 18:40Workshops, toys and baby care
18:40 - 18:55Confeti de Odio
18:55 - 19:10Germà Aire
19:10 - 19:25Menta
19:25 - 19:40Maria Hein
19:40 - 22:00Workshops, toys and baby care

Sun​day 12th June

1654992000

Sala Apolo

18:00 - 19:30Spacer
19:30 - 21:30Chaos In The CBD
21:30 - 23:30DJ Seinfeld
23:30 - 01:00Hanakito
01:00 - 02:30Lis Sarroca
02:30 - 03:45Vonvon
03:45 - 05:00Ferdivei b2b Oddzero

La [2] Apolo

18:00 - 19:30Phosky
19:30 - 21:30Imox
21:30 - 23:30Røpe
23:30 - 01:30Anika Kunst
01:30 - 03:00Lee Jo Life
03:00 - 05:00Hector Oaks

Razzmatazz

18:00 - 20:00Oriana
20:00 - 22:00Nicola Cruz (dj-set)
22:00 - 00:00Goldie
00:00 - 03:00AceMoMa
03:00 - 05:00Isabella

Razzmatazz [2]

00:00 - 01:15Yozy
01:15 - 02:30Courtesy
02:30 - 05:00VTSS b2b Evian Christ

Razzmatazz [3]

00:00 - 00:50Fardoe
00:50 - 01:40John Haven
01:40 - 02:30Daniel 2000
02:30 - 03:20Nile Fee
03:20 - 04:10Dave P
04:10 - 05:00Marcelo Pantani

Razzmatazz [4]

18:00 - 21:00Debora Kessler
21:00 - 00:00Dave P
00:00 - 03:00Velmondo b2b Marc Piñol
03:00 - 05:00Iro Aka

Razzmatazz [5]

18:00 - 20:45Merixell De Soto
20:45 - 23:45Titi Calor
23:45 - 02:30Titi Calor
02:30 - 05:00Kelman Duran

Dice (fka Lotus) | Bits

12:00 - 14:00Anika Kunst
14:00 - 16:00Joyhauser
16:00 - 18:00Héctor Oaks
18:00 - 20:00Amelie Lens
20:00 - 22:00Nina Kraviz

Tous | Bits

12:00 - 14:00Malika
14:00 - 16:00Chaos In The CBD
16:00 - 18:00Nicola Cruz (dj-set)
18:00 - 20:00Monolink
20:00 - 22:00Peggy Gou