Warning: this clashfinder wasn't updated for 20 days before the festival. Search for similar clashfinders.

Thurs​day 9th July

1436400000

BAŽANT STAGE

18:30 - 20:00Para (SK)
21:00 - 22:00Bez Ladu a Skladu (SK)
23:00 - 01:00Manu Chao La Ventura (FR)

RED BULL TOUR BUS

17:30 - 18:30Matwe Drappenmadchenfeller (SK)
20:00 - 21:00Monikino Kino (SK/CZ)
22:00 - 23:00Tricot (JP)
00:00 - 03:00DJ Click (FR)

EUROPA

21:00 - 22:003T: Improvizačné šialenstvo

Fri​day 10th July

1436486400

BAŽANT STAGE

12:00 - 13:00Swingless Jazz Ensemble (SK)
14:00 - 15:00Billy Barman (SK)
16:00 - 17:00Tom Vek (GB)
18:00 - 19:00Eagles of Death Metal (US)
20:00 - 21:15FFS: Franz Ferdinand & Sparks (GB/US)
23:00 - 00:00Die Antwoord (ZA)
05:00 - 06:00Vítanie slnka: Kippi Kaninus Band (IS)

ORANGE STAGE

13:00 - 14:00Gonsofus (SK)
15:00 - 16:00Medial Banana (SK)
17:00 - 18:00Midi Lidi (CZ)
19:00 - 20:00Tiken Jah Fakoly (CI)
21:30 - 23:00Einstürzende Neubauten (DE)
00:00 - 01:00SĽUK: Ornamenty (SK)

SPACE ARÉNA SLSP

15:00 - 16:00Fallgrapp (SK)
17:00 - 18:00Erotic Market (FR)
19:00 - 20:00Kate Tempest (GB)
21:30 - 23:00Beardyman (GB)
00:00 - 01:15Hudson Mohawke (GB)
01:15 - 02:45A-Trak (CA)
02:45 - 03:45RL Grime (US)
03:45 - 05:00Jimmy Pe (SK)

BUDIŠ STAGE

14:00 - 15:00Genius Locci (SK)
16:00 - 17:00Pins (GB)
18:00 - 19:00Pearls Negras (BR)
20:00 - 21:30Vec & Škrupo + Band (SK)
23:00 - 00:00OFF! (US)
01:00 - 02:00Zlokot (SK)

EUROPA

10:00 - 11:00Divadlo Skrat: Vnútro vnútra 2/2
12:00 - 12:45Café Európa: Európsky rok rozvoja 2015: Lokálne riešenia globálnych problémov
13:00 - 13:45Nájde Slovensko svoju Björk?
14:00 - 15:00Café Európa: Poďme poraziť korupciu
16:00 - 17:00Dakh Daughters (UA)
18:00 - 19:00Charlotte O.C. (GB)
20:00 - 21:30Komara (SK/IT/US)
23:00 - 00:00Mourn (ES)
01:00 - 02:00Bo Ningen (JP)
03:00 - 04:00Dyse (DE)

NAY TANEČNÝ DOM

13:00 - 14:00Na Kráľovej holi - tance a spevy z Horehronia
15:00 - 16:00Charleston a letiskový letkis
17:00 - 18:00Clip Dance: Die Antwoord "Fatty Boom Boom”
19:00 - 20:00Heymoonshaker (GB)
21:30 - 23:00Kuenta I Tambu (NL)
00:00 - 01:00Too Many Zooz (US)
02:00 - 03:00Click Here: BalkAndalucia (FR)
03:00 - 04:45Malalata (SK)

VISEGRAD CLUB

15:00 - 16:00Vogjetgraik (CZ)
17:00 - 18:00Jamka (SK)
19:00 - 20:00We Will Fail (PL)
21:30 - 23:00Triple Sun (SK)
00:00 - 01:00Imre Kiss (HU)
02:00 - 03:30Nina Pixel (SK)
03:30 - 05:00Drakh (SK)

Sat​urday 11th July

1436572800

BAŽANT STAGE

12:00 - 13:00Sendreiovci Le Orchestroha (SK)
14:00 - 15:00Puding pani Elvisovej (SK)
16:00 - 17:00Lola Marsh (IL)
18:00 - 19:00Omar Souleyman (SY)
20:00 - 21:30Björk (IS)
23:00 - 00:00Les Ambassadeurs (ML)
05:00 - 06:00Vítanie slnka: Sendreiovci (SK)

ORANGE STAGE

13:00 - 14:00Chiki liki tu-a (SK)
15:00 - 16:00Bilderbuch (DE)
17:00 - 18:00Acollective (IL)
19:00 - 20:00of Montreal (US)
21:30 - 22:45Korben Dallas Symphony (SK)
00:00 - 01:00Cocorosie (US)

SPACE ARÉNA SLSP

11:00 - 13:00break dance battle
15:00 - 16:00Purist (SK)
17:00 - 18:00Darkstar (GB)
19:00 - 20:00Elektro Guzzi (AT)
21:30 - 23:00Young Fathers (GB)
00:00 - 01:30Roni Size Reprazent (GB)
01:30 - 03:00Hybrid Minds (GB)
03:00 - 04:00Koven (UK)
04:00 - 05:00B Complex (SK)

BUDIŠ STAGE

12:00 - 13:00Fresh out of The Bus (SK)
14:00 - 15:00Vlasta Popić (HR)
16:00 - 17:00Elections in The Deaftown (SK)
18:00 - 19:00Repetitor (RS)
20:00 - 21:15Fat White Family (GB)
23:00 - 00:00Turbowolf (US)
01:00 - 02:00Le Payaco (SK)

EUROPA

10:00 - 11:00Pišta Vandal: Obludárium
12:00 - 12:45Café Európa: TEDx Bratislava: (ne)Všední Hrdinovia
13:00 - 13:45Zachránia inštitúcie rock'n'roll?
14:00 - 15:00Café Európa: Poďme poraziť korupciu
16:00 - 17:00Transmusic Comp: (Milan Adamčiak, Peter Machajdík, Zbyněk Prokop) (SK)
18:00 - 19:00Ibeyi (FR)
20:00 - 21:30Seward (ES)
23:00 - 00:00Fufanu (IS)
01:00 - 02:00Ghostigital (IS)
03:00 - 04:00Kurkus (SK)

NAY TANEČNÝ DOM

11:00 - 12:00Hore ruky! Port De Bras
13:00 - 14:00Spod Tatier - tance z Liptova
15:00 - 16:00Tance rumunských rómov
16:00 - 17:00Clip Dance: Bjork "TBC"
19:00 - 20:00Polemic (SK)
21:30 - 23:00Irie Revoltes (DE)
00:00 - 01:00Damian Lazarus and The Ancient Moons (US)
02:00 - 03:15Kiasmos (IS)
03:15 - 05:00Dzunya (SK)

VISEGRAD CLUB

15:00 - 16:00Project 2501 (MK)
17:00 - 18:00Turbosampler (SK)
19:00 - 20:00Anton Maskeliade (RU)
21:30 - 23:00RSS B0YS (PL)
00:00 - 01:00HRTL (CZ)
02:00 - 03:00Synus0006 (HU)
03:00 - 04:00Makkatu (SK)
04:00 - 05:00STX (SK)