Wednesday 3rd October

1538524800

PROLUKA

13:00 - 14:00Feel The Universe Circus Company (ČR)
14:00 - 15:00Logy on Fire (Irsko)
16:00 - 17:00Dmitry Malotelov (Rusko)
17:30 - 18:30Laura Guarch (Španělsko)
19:00 - 20:00Eddy Allen (Anglie)
20:00 - 20:30Candentis fireshow (ČR)
21:00 - 22:00Yedhaki:Nautika (ČR)
22:00 - 00:00Silent - DORJ / Jam Session

MUZEUM

13:00 - 14:00Sacra Circus (ČR)
15:00 - 16:00Mr. Qwirk (Nový Zéland)
17:00 - 18:00Chanson Trottoir (Španělsko/Německo)
18:30 - 19:30Till Sunday Pirate (Portugalsko)
20:00 - 21:00Richard Filby (Anglie)

KNIHOVNA SMETANKA

13:00 - 14:00Little Testa (Španělsko)
14:00 - 14:30Soldiers crew (Maďarsko)
14:30 - 15:00Tanečnice Lucie (ČR)
15:00 - 15:30Candentis (ČR)
15:30 - 16:00Feel The Universe Circus Company (ČR)
17:00 - 18:00Sacra Circus (ČR)
18:00 - 19:00Feel The Universe Circus Company (ČR)
19:00 - 20:00Soldiers crew (Maďarsko)
20:00 - 21:00Mr. Qwirk (Nový Zéland)

KAFE SMETANKA

13:30 - 14:30Till Sunday Pirate (Portugalsko)
15:00 - 16:00Eddy Allen (Anglie)
16:00 - 17:00DORJ (Izrael)
17:30 - 18:30Seventh Passion (ČR)
19:00 - 20:00Maywa (Peru)
20:30 - 21:30JonZ (Izrael)

DRUŽBA

13:00 - 14:00Chanson Trottoir (Španělsko/Německo)
15:00 - 16:00Maywa (Peru)
16:00 - 17:00Džangobells (ČR)
17:00 - 18:00Čtení na ulici
18:00 - 18:30Tanečnice Lucie (ČR)
19:00 - 20:00Dmitry Malotelov (Rusko)
20:00 - 21:00Laura Guarch (Španělsko)
21:00 - 22:00DORJ (Izrael)

ZČU - (před menzou,Univerzitní kampus)

13:00 - 14:00Laura Guarch (Španělsko)

KOLLÁRKA

15:00 - 16:00Richard Filby (Anglie)
16:00 - 17:00JonZ (Izrael)
17:00 - 18:00Logy on Fire (Irsko)
18:00 - 19:00Soldiers crew (Maďarsko)

KABARETÉRIUM

14:00 - 16:00FREE BUSKING / DJ
16:00 - 18:00Mirka Mintálová workshop
18:00 - 19:00Jan Heřman
19:00 - 20:00Django Bells
20:00 - 21:00Boži
21:00 - 22:00Bez BB

Thursday 4th October

1538611200

PROLUKA

16:00 - 17:00Justin 3 (Litva)
17:30 - 18:30DORJ (Izrael)
19:00 - 20:00Maywa (Peru)
21:00 - 22:00Sunflowers (Portugalsko)
22:00 - 00:00Silent - Sunday Pirate (Portugalsko) / Jam Session

MUZEUM

13:00 - 14:00Little Testa (Španělsko)
14:00 - 15:00DORJ (Izrael)
15:00 - 16:00Laura Guarch (Španělsko)
16:00 - 17:00Soldiers crew (Maďarsko)
17:00 - 18:00Little Testa (Španělsko)
18:30 - 19:30Till Sunday Pirate (Portugalsko)
20:00 - 20:30Soldiers crew (Maďarsko)
20:30 - 21:00Tanečnice Lucie (ČR)
21:00 - 21:30Candentis Fireshow (ČR)

KNIHOVNA SMETANKA

13:00 - 14:00Richard Filby (Anglie)
14:00 - 15:00Logy on fire (Irsko)
15:00 - 16:00Mr. Qwirk (Nový Zéland)
16:30 - 18:00Salsa tančírna
18:00 - 18:30Jyoti Supernaturel (Francie)
19:20 - 19:40Soldiers crew (Maďarsko)
19:40 - 20:00Tanečnice Lucie (ČR)
20:00 - 21:00Little Testa (Španělsko)
21:00 - 22:00Mr. Qwirk (Nový Zéland)

KAFE SMETANKA

13:00 - 14:00Chanson Trottoir (Španělsko/Německo)
14:00 - 14:30Candentis (ČR)
15:00 - 16:00Till Sunday Pirate (Portugalsko)
16:00 - 17:00JonZ (Izrael)
17:00 - 18:00Eddy Allen (Anglie)
18:00 - 19:00Kořínek, Misíková a hosté (ČR)
19:30 - 20:30Seis Cuerdas (Argentina)

DRUŽBA

13:00 - 14:00Tanečnice Lucie (ČR)
14:30 - 15:00Jyoti Supernaturel (Francie)
16:00 - 17:00Seis Cuerdas (Argentina)
18:00 - 19:00Ocho Rios (ČR)
20:00 - 21:00Nigunatica (ČR)
21:00 - 22:00Flaškinet (ČR)

LOKÁL

13:00 - 14:00Justin 3 (Litva)
14:00 - 15:00Dmitry Maloletov (Rusko)
15:30 - 16:30Maywa (Peru)
17:00 - 18:00Chanson Trottoir (Španělsko/Německo)
18:30 - 19:30JonZ (Izrael)
20:00 - 21:00Eddy Allen (Anglie)

KALIKOVÁK

18:00 - 19:00Richard Filby (Anglie)
19:00 - 20:00Logy on fire (Irsko)
20:00 - 21:00Laura Guarch (Španělsko)
21:00 - 22:00Dmitry Maloletov (Rusko)

KABARETÉRIUM

14:00 - 17:00FREE BUSKING / DJ
17:00 - 19:00Naděžda Hošťálková workshop
19:00 - 20:00David "Dáda" Martínek
20:00 - 21:00Jan Heřman a Tomáš Píža
21:00 - 22:00Milan Samko a Jarda Božek

Friday 5th October

1538697600

PROLUKA

14:00 - 15:00Adam Morkus (ČR)
15:00 - 16:00Mr. Qwirk (Nový Zéland)
16:00 - 17:00Soldiers crew (Maďarsko)
18:00 - 19:00Seine (Chorvatsko)
19:00 - 20:00Little Testa (Španělsko)
20:00 - 21:00Emperor X (USA)
21:00 - 21:30Candentis Fireshow (ČR)
22:00 - 00:00Silent - Emperor X (USA) vs. DJ Poeta / Jam Session

MUZEUM

14:00 - 15:00Justin 3 (Litva)
15:00 - 16:00Logy on fire (Irsko)
16:00 - 17:00Daima Dancers (ČR)
17:30 - 19:00Divadlo Maebh (ČR)
19:30 - 20:30Seis Cuerdas (Argentina)
20:30 - 21:30Maywa (Peru)

KNIHOVNA SMETANKA

13:00 - 13:30Soldiers crew (Maďarsko)
13:30 - 14:00Tanečnice Lucie (ČR)
14:00 - 14:30Soldiers crew (Maďarsko)
14:30 - 15:00Tanečnice Lucie (ČR)
15:00 - 16:00Richard Filby (Anglie)
16:00 - 16:30Jyoti Supernaturel (Francie)
17:00 - 18:00Adam Morkus (ČR)
18:00 - 18:30Candentis (ČR)
18:30 - 19:00Jyoti Supernaturel (Francie)
19:00 - 20:00Mr. Qwirk (Nový Zéland)
20:00 - 21:00Logy on fire (Irsko)
21:00 - 22:00Richard Filby (Anglie)

KAFE SMETANKA

14:00 - 15:00Till Sunday Pirate (Portugalsko)
15:30 - 16:30Maywa (Peru)
17:00 - 18:00Seis Cuerdas (Argentina)
18:00 - 19:00Funkasin street band (Itálie)
19:00 - 20:00Justin 3 (Litva)
20:00 - 21:00Baloňák (ČR)
21:00 - 22:00Laura Guarch (Španělsko)

DRUŽBA

13:00 - 14:00JonZ (Izrael)
14:30 - 15:30Eddy Allen (Anglie)
16:00 - 17:00Chanson Trottoir (Španělsko, Německo)
17:00 - 18:00Tanečnice Lucie (ČR)
18:00 - 19:00DORJ (Izrael)
20:30 - 22:00Hip Hop Session

LOKÁL

14:30 - 15:30DORJ (Izrael)
16:00 - 17:00Laura Guarch (Španělsko)
17:30 - 18:30Eddy Allen (Anglie)
19:00 - 20:00Zoe Hayter (ČR)
20:30 - 21:30Till Sunday Pirate (Portugalsko)

NÁMĚSTÍ REPUBLIKY

15:00 - 16:00Little Testa (Španělsko)
16:00 - 17:00JonZ (Izrael)
17:00 - 18:00Justin 3 (Litva)
18:00 - 19:00Logy on fire (Irsko)
19:00 - 20:00Chanson Trottoir (Španělsko, Německo)
20:00 - 20:30Jyoti Supernaturel (Francie)
21:00 - 22:00Funkasin street band (Itálie)

KABARETÉRIUM

14:00 - 17:00FREE BUSKING / DJ
17:00 - 18:00Jan Heřman
18:00 - 19:00Lukáš Karas rozhovor na téma výkladů snů a práce se sny Projekt Anima mundi
19:30 - 20:30ONI
21:00 - 23:00Tomáš Píža z kap. Feromoon

Saturday 6th October

1538784000

PROLUKA

13:30 - 14:3020 minutes (ČR)
15:00 - 16:00Emperor X (USA)
17:00 - 18:00Funkasin street band (Itálie)
18:00 - 18:30Jyoti Supernaturel (Francie)
19:00 - 20:00Seis Cuerdas (Argentina)
20:00 - 20:30Beatbox Show
21:00 - 22:00Till Sunday Pirate (Portugalsko)
22:00 - 00:00Silent - DJ Elien (ČR) vs. DJ Dirty / Jam Session

MUZEUM

12:30 - 13:30Chanson Trottoir (Španělsko/Německo)
14:00 - 15:00Soldiers crew (Maďarsko)
16:00 - 17:00Eddy Allen (Anglie)
17:00 - 18:30Zvedni Zadek program
18:30 - 20:00Beatbox Battle
20:00 - 21:00Emperor X (USA)
21:00 - 22:00Funkasin street band (Itálie)

KNIHOVNA SMETANKA

13:00 - 14:00Little Testa (Španělsko)
14:00 - 15:00Logy on Fire (Irsko)
15:00 - 16:00Sacra Circus (ČR)
16:00 - 16:30Jyoti Supernaturel (Francie)
17:00 - 18:00Mr. Qwirk (Nový Zéland)
18:45 - 19:45DORJ (Izrael)
20:00 - 21:00Richard Filby (Anglie)

KAFE SMETANKA

12:00 - 13:00Seine (Chorvatsko)
13:00 - 14:00Caine (znc) (ČR)
14:00 - 15:00Demophobia (znc) (ČR)
15:00 - 16:00Golda (znc) (ČR)
16:30 - 17:30Laura Guarch (Španělsko)
18:00 - 19:00Ane Bjerkan (Norsko)
21:00 - 22:00Zoe Hayter (ČR)

DRUŽBA

12:00 - 13:00Jean Žulius & Nazgul (Slovensko)
13:00 - 13:30Jyoti Supernaturel (Francie)
14:00 - 15:00Shaak Attack (ČR)
15:30 - 16:30Faith is more (ČR)
17:00 - 18:00Zoe Hayter (ČR)
18:00 - 18:30Tanečnice Lucie (ČR)
19:00 - 20:00Maywa (Peru)
20:00 - 21:00Balkan Party Band (ČR)
21:00 - 22:00Dílna Rekords (ČR)

LOKÁL

15:30 - 16:30Ane Bjerkan (Norsko)
18:00 - 19:00Emperor X (USA)
19:00 - 20:00JonZ (Izrael)
20:00 - 21:00Švédovackoviny

MLÝNSKÁ STROUHA I

11:00 - 12:00Richard Filby (Anglie)
12:00 - 13:00Laura Guarch (Španělsko)
13:00 - 14:00Maywa (Peru)
14:00 - 15:00Funkasin street band (Itálie)
15:00 - 16:00JonZ (Izrael)
16:00 - 17:00Seis Cuerdas (Argentina)
17:00 - 18:00Logy on Fire (Irsko)
18:00 - 19:00Sacra Circus (ČR)
19:00 - 20:00Soldiers crew (Maďarsko)

MLÝNSKÁ STROUHA II

11:00 - 12:00Tanečnice Lucie (ČR)
12:00 - 13:00Zoe Hayter (ČR)
13:00 - 14:00Mr. Qwirk (Nový Zéland)
15:00 - 16:00DORJ (Izrael)
16:00 - 17:0020 minutes (ČR)
17:00 - 18:00Little Testa (Španělsko)
18:00 - 19:00Till Sunday Pirate (Portugalsko)
19:00 - 20:00Eddy Allen (Anglie)

KABARETÉRIUM

14:00 - 17:00FREE BUSKING / DJ
17:00 - 18:00Jiřina Jasná
18:00 - 19:00Milan Samko a Jarda Božek
19:30 - 20:30Tabasker
21:00 - 23:00Reggae Jam
23:00 - 00:00DJ

GRAFFITI DISTRICT DŮM HRŮZY

15:00 - 20:00Graffiti jam + Pilsen DJ´s