Fri​day 7th August

1438905600

Main Stage

15:00 - 15:35Olivia Anna Livki
16:10 - 16:55Wilga
17:50 - 18:40Pablopavo i Ludziki
19:45 - 20:40Songhoy Blues
21:55 - 23:05Susanne Sundfør
00:15 - 01:35The Residents

Forest Stage

15:35 - 16:05Tania O.
17:00 - 17:45The Stubs
18:45 - 19:40Kwadrofonik
20:50 - 21:50Mick Harvey gra utwory Serge’a Gainsbourga
23:10 - 00:10Sunn O)))
01:40 - 03:00Shawn O'Sullivan (live)

Trójka Stage

15:00 - 15:30LXMP
16:10 - 16:55Hidden World
17:50 - 18:40Władysław Komendarek
19:45 - 20:40Young Fathers
21:55 - 22:50Peaking Lights Acid Test
00:15 - 01:10Colleen Green
03:00 - 04:30African Sciences

Experimental Stage

15:35 - 16:05Nagrobki
17:00 - 17:45Golden Teacher
18:45 - 19:40Kristen
20:50 - 21:50Ought
23:10 - 00:10Jacek Sienkiewicz
01:40 - 03:00Dean Blunt

MasterCard DJ Scene

21:00 - 02:00Auntie Flo DJ set

Pop-up show

20:50 - 21:50Ho99o9

Sat​urday 8th August

1438992000

Main Stage

15:00 - 15:40Kortez
16:10 - 16:55Ketha
17:50 - 18:40King Khan And The Shrines
19:45 - 20:45ILoveMakonnen
21:55 - 23:05The Dillinger Escape Plan
00:15 - 01:35Ride

Forest Stage

15:35 - 16:05[peru]
17:00 - 17:45Olo Walicki Kaszebe II
18:45 - 19:40Ten Typ Mes
20:50 - 21:50Sun Ra Arkestra
23:10 - 00:10Xiu Xiu plays music from „Twin Peaks”
01:40 - 03:00Ron Morelli & Low Jack

Trójka Stage

15:00 - 15:30Dog Whistle
16:10 - 16:55Enchanted Hunters
17:50 - 18:40KINSKY
19:45 - 20:45Sun Kil Moon
21:50 - 22:50Future Brown
00:10 - 01:10Selvhenter
03:00 - 04:30Lee Gamble

Experimental Stage

15:35 - 16:05Sutari
17:00 - 17:45Hańba!
18:45 - 19:40Huun Huur Tu
20:50 - 21:50Ogoya Nengo & The Dodo Women's Group
23:10 - 00:05Lautari
01:40 - 03:00Hailu Mergia

MasterCard DJ Scene

20:55 - 02:00Tornado Wallace DJ set

Pop-up show

01:35 - 02:35Pro8l3m

Sun​day 9th August

1439078400

Main Stage

15:00 - 15:40Rycerzyki
16:10 - 16:55Der Father
17:50 - 18:40Innercity Ensemble
19:45 - 20:45Son Lux
21:55 - 23:05Patti Smith gra „Horses”
00:15 - 01:35Run The Jewels

Forest Stage

15:35 - 16:05Małe Miasta
17:00 - 17:45Ukryte Zalety Systemu
18:45 - 19:35Decapitated
20:50 - 21:50Algiers
23:10 - 00:10Iceage
01:40 - 03:00Bookworms & Steve Summers (live)

Trójka Stage

15:00 - 15:30Sonia Pisze Piosenki
16:10 - 16:55Coals
17:50 - 18:40Steve Gunn
19:45 - 20:45The Julie Ruin
21:50 - 23:00Girl Band
00:10 - 01:10Doldrums
03:00 - 04:30M.E.S.H.

Experimental Stage

15:35 - 16:05Złota jesień
17:00 - 17:453FoNIA
18:45 - 19:35Ann Liv Young
20:50 - 21:50Arto Lindsay & Band
23:10 - 00:10Buffalo Daughter
01:40 - 03:00DJ Nigga Fox

MasterCard DJ Scene

21:00 - 02:00The Revenge DJ set

Pop-up show

01:35 - 02:35Acid Arab