Sat​urday 1st October

1664582400

O2 Ritz

16:15 - 17:15Sundara Karma
17:45 - 18:30Alfie Templeman
19:00 - 19:45Afflecks Palace
20:30 - 21:45Everything Everything

Albert Hall

18:30 - 19:15Royston Club
19:45 - 20:30The K's
21:15 - 22:45The Snuts

Academy

16:15 - 17:15The Lathums

Academy 2

18:00 - 18:30Sadie Jean
19:00 - 19:30Cian Ducrot
20:00 - 20:40Baby Queen
21:10 - 22:00Dylan

Gorilla

12:00 - 12:30Lovejoy
13:00 - 13:30Corella
14:00 - 14:30Pastel
15:00 - 15:30Ten Tonnes
16:00 - 16:30The Covasettes
17:00 - 17:40The Murder Capital
18:10 - 18:40Lauran Hibberd
19:10 - 19:40The Skinner Brothers
20:10 - 20:40Sir Chloe
21:10 - 21:55Far Caspian

YES (The Pink Room)

13:00 - 13:30L'Objectif
14:00 - 14:30The Dinner Party
15:00 - 15:30Isaac Stuart
16:00 - 16:30Eades
17:00 - 17:30Gretel Hanlyn
18:00 - 18:30Nina Cobha,
19:00 - 19:30Rats
20:00 - 20:30Chilli Jesson
21:00 - 21:45Himalayas

YES (The Basement)

12:30 - 13:00Hannah Grae
13:30 - 14:00Idle Hours
14:30 - 15:00Slant
15:30 - 16:00Lucy Deakin
16:30 - 17:00The Flints
17:30 - 18:00Dlores Forever
18:30 - 19:00The Shakes
19:30 - 20:00Priestgate
20:30 - 21:00Venbee
21:30 - 22:00Egyptian Blue

Canvas

12:00 - 12:30Manta
13:00 - 13:30Youth Sector
14:00 - 14:30Redolent
15:00 - 15:30Michael Aldag
16:00 - 16:30Lovejoy
17:00 - 17:30Seb Lowe
18:00 - 18:30Brooke Combe
19:00 - 19:30Stone
20:00 - 20:30The Goa Express
21:00 - 22:00Louis Dunford

Deaf Institute

12:00 - 12:30Edie Bens
13:00 - 13:30Heidi Curtis
14:00 - 14:30Victor Ray
15:00 - 15:30Eli Smart
16:00 - 16:30Nell Mescal
17:00 - 17:30Ruti
18:00 - 18:30Gracey
19:00 - 19:30King No-One
20:00 - 20:30Blondes
21:00 - 21:30Courting

Bunny Jacksons

12:30 - 13:00Mehalah Ray
13:30 - 14:00Joe Unknown
14:30 - 15:00Grace Barr
15:30 - 16:00Jack Kane
16:30 - 17:00Ruby J
17:30 - 18:00Aine Deane
18:30 - 19:00Biba
19:30 - 20:00Danny Add
20:30 - 21:00The Lanks

Zombie Shack

13:00 - 13:30Queen Cult
14:00 - 14:30Nieve Ella
15:00 - 15:30CVC
16:00 - 16:30Wax Works
17:00 - 17:30Dead Pony
18:00 - 18:30Soup!
19:00 - 19:30Frankie Beetlestone
20:00 - 20:30Splint
21:00 - 21:30The Kairos

The Bread Shed

12:30 - 13:00Rosellas
13:30 - 14:00Overpass
14:30 - 15:00The Utopiates
15:30 - 16:00Rolla
16:30 - 17:00Spangled
17:30 - 18:00The Native
18:30 - 19:10Rianne Downey
19:40 - 20:20Tom A Smith
20:45 - 21:15The Clause
21:45 - 22:15Stanleys

Revolution Oxford Road

13:30 - 14:00Calum Bowie
14:30 - 15:00Lizzie Esau
15:30 - 16:00George O'Hanlon
16:30 - 17:00Ellie Dixon
17:30 - 18:00Emie Nathan
18:30 - 19:00King Elliot
19:30 - 20:00Michael Gallagher
20:30 - 21:00Big Image
21:30 - 22:00New Divide