Thurs​day 7th July

1657152000

Main Stage

19:00 - 01:30Silent Disco

Fri​day 8th July

1657238400

Main Stage

12:00 - 13:00DJ Jonezy
13:15 - 13:45Jaish
14:15 - 15:00Mungo's Hifi
15:30 - 16:00Alicai Harley
16:30 - 17:00House of Pharoahs
17:30 - 18:00Bru-C
18:30 - 19:00Ray BLK
19:30 - 20:00Ocean Wisdom
20:30 - 21:15Mabel
22:00 - 23:00Headie One

Hangar

16:00 - 17:00Ryan Winters
17:00 - 17:45Mr Traumatik
18:00 - 19:00Kurupt FM
19:00 - 20:00Ryan Winters
20:00 - 21:00The Four Owls
21:00 - 22:30Higgo
22:30 - 00:00My Nu Leng
00:00 - 01:00Shy FX
01:00 - 02:00Nathan Dawe

Southbank

17:00 - 18:00Jamurai b2b Devinyl
18:00 - 19:00Harriet Jaxxon
19:00 - 20:00TNA
20:00 - 21:30Start The Vibe
21:30 - 22:30Fabio & Grooverider
22:30 - 00:00Calibre
00:00 - 01:00LTJ Bukem
01:00 - 02:00AC13
02:00 - 03:00Designate

Warehouse

19:00 - 19:30Kytami (Ft. Phonic Ops)
19:30 - 20:15DJ NK b2b Fiyahman (Ft. Gravity)
20:15 - 21:00Nasty Bros
21:00 - 21:45TBC
21:45 - 22:30Kenco & Kataylst (Ft. Bellyman & Decoy)
22:30 - 22:45Sika b2b DJ & MC Showcase
22:45 - 23:00Devilman & Maddy V + Boogieman
23:00 - 23:15Chunky Bizzle (Ft. Skamma)
23:15 - 23:30Skitzy (Ft. Gravity + Gappy)
23:30 - 23:45Lezley D (Ft. Jay 0117 + Joe Burn)
23:45 - 00:00Flash Harry (Ft. Pavan)
00:00 - 00:25Kornic (Ft. Flirta D + Basher)
00:25 - 00:40Mish (Ft. Inja)
00:40 - 00:45Mantis (Ft. Sox + Gravity)
00:45 - 01:30DJ Looney
01:30 - 02:30Konquest
02:30 - 03:00Mandidextrous

Fatty's Yard

11:00 - 13:00Rompa's Reggae Shack + Real Roots
13:00 - 15:00DJ Dansey
15:00 - 17:00DJ Ardi
17:00 - 19:00Kitten Club
19:00 - 21:00Aries b2b Kelvin 373
21:00 - 22:00Rolling Thunder
22:00 - 23:00Ben Soundscape & Collette Warren

Sika Studios

12:00 - 12:45Boogieman (Ft. Skamma)
12:45 - 13:30Skitzy
13:30 - 14:15Mandidextrous (Ft. Maddy V)
14:15 - 15:00DJ Looney (Ft. Devilman)
15:00 - 16:00TBC
16:00 - 16:30Milo Stone + Chillman + Gooseman
16:30 - 17:00Verb T + Illinformed
17:00 - 17:30Leaf Dog + BVA
17:30 - 18:00Datkid
18:00 - 18:30Jay 0117 + Dimpson
18:30 - 19:15Logan D + DJ Weeki + TBC
19:15 - 22:15Eksman & Jmulla (Ft. DJ Riddle, Bellyman...)
22:15 - 23:00Sika Crew (Ft. Juedon)

The Box

11:00 - 16:30DJ/MC Workshop
18:00 - 19:00Ninetree
19:00 - 20:00Komai
20:00 - 21:00IBA
21:00 - 23:00Primitive
23:00 - 00:00Neil and I
00:00 - 01:00Dorney
01:00 - 02:00Wavezd

Sat​urday 9th July

1657324800

Main Stage

12:00 - 13:00DJ RY Golds
13:00 - 13:30Finn Askew
14:00 - 14:45Bad Boy Chiller Crew
15:15 - 15:45Everyone You Know
16:15 - 17:15Gentleman's Dub Club
17:45 - 18:15Jaykae
18:45 - 19:30Raye
20:00 - 21:00Becky Hill
21:45 - 23:00Loyle Carner

Hangar

16:00 - 17:00Charlie Tee
17:00 - 18:00Sub Focus
18:00 - 20:00Jungle Cakes
20:00 - 21:3024hr Garage Girls
21:30 - 22:00Tyrone
22:00 - 23:00Heartless Crew
23:00 - 00:00Grime MC FM
00:00 - 02:00TQD

Southbank

16:00 - 17:00Illadvice
17:00 - 18:00DJ Rap
18:00 - 19:30360 Showcase
19:30 - 21:00Watch The Ride
21:00 - 22:00K Motionz
22:00 - 23:00Flava D
23:00 - 00:00Crissy Criss
00:00 - 01:00DJ Guv
01:00 - 02:00Becky Saif
02:00 - 03:00Klimax

Warehouse

19:00 - 20:00Kore Mackintosh
20:00 - 21:00Ryan Platts
21:00 - 22:30Jess Bays
22:30 - 00:00Danny Howard
00:00 - 01:30Sarah Story
01:30 - 03:00Hannah Wants

Fatty's Yard

11:00 - 13:00Rompa's Reggae Shack + Real Roots
13:00 - 14:00DJ Dansey
14:00 - 15:00Papa Moomin
15:00 - 16:00Soosee Cue
16:00 - 17:00Evenstash
17:00 - 18:00Gardna + Friends - Fat Stash
18:00 - 19:00Gardna + Friends - Gardna Live PA
19:00 - 20:00Gardna + Friends - Oh My Rosh!
20:00 - 22:00Gardna + Friends - DJ Bish b2b Zoro
22:00 - 23:00Kenny Ken

Sika Studios

12:00 - 12:45Flash Harry (Ft. Basher)
12:45 - 13:30Lezley D (Ft. Joe Burn)
13:30 - 14:15Mish (Ft. AC MC)
14:15 - 15:00Mantis (Ft. Gappy)
15:00 - 15:20Starz & Deeza
15:20 - 15:40Carasel
15:40 - 16:10Tenchoo
16:10 - 16:55SSFamily: Joe Burn, Phinest, Ashar & Pharmatis
16:55 - 17:40Nasty Bros
17:40 - 18:25NK (Ft. Gravity)
18:25 - 19:10Fiyahman (Ft. Gravity)
19:10 - 19:55Flirta D
19:55 - 20:55Eternal Music Showcase
20:55 - 21:40Higher Sector + Spartanz Crew
21:40 - 23:00Sika Crew (Ft. Devilman + Joe Burn + Slowie + Maddy V)

The Box

11:00 - 16:30DJ/MC Workshop
18:00 - 19:00Ollie Underwood & Mark Perry
19:00 - 20:00Burno
20:00 - 21:00Von Ekko
21:00 - 22:00Dani Whylie
22:00 - 23:00Decentra
23:00 - 00:00Michael Demelo
00:00 - 01:00Transistor Rhythms
01:00 - 02:00Edetto

Sun​day 10th July

1657411200

Main Stage

12:00 - 14:15DJ RY Golds
14:15 - 14:45Mellowmatic
15:15 - 15:45Kiko Bun
16:15 - 16:45R.A.E
17:15 - 17:45Casisdead
18:15 - 18:45Ms Banks
19:15 - 19:45Ella Eyre
20:15 - 21:15Wilkinson
22:00 - 23:00AJ Tracey

Hangar

16:00 - 17:00DJ Proof
17:00 - 18:00Emerald
18:00 - 19:30Ben Nicky
19:30 - 21:15Darkzy b2b Skepsis (w/ Window Kid)
21:15 - 22:30Sherelle
22:30 - 23:30Holy Goof
23:30 - 00:30Andy C

Southbank

16:00 - 17:00Tuskan
17:00 - 18:00Northbase
18:00 - 19:00Phibes
19:00 - 20:00Icicle
20:00 - 21:00Lenzman
21:00 - 22:00Critical Soundsystem xx
22:00 - 23:00Benny L
23:00 - 00:00A.M.C (Ft. Phantom)
00:00 - 01:00SASASAS
01:00 - 02:00Catalyst

Warehouse

19:00 - 20:00Charlie Boon
20:00 - 21:00Tibasko
21:00 - 22:00Bklava
22:00 - 23:00Sam Divine
23:00 - 00:30Kettama
00:30 - 02:00Rebüke

Fatty's Yard

11:00 - 12:00Rompa's Reggae Shack + Real Roots
12:00 - 13:00Matt Le Moo
13:00 - 14:00OS:Man
14:00 - 15:00Elektrikal Soundsystem
15:00 - 17:00Fatty's All Stars
17:00 - 18:00Budden + Friends - Hayd b2b Alr
18:00 - 19:00Budden + Friends - Zoro 140 Set
19:00 - 20:00Budden + Friends - Budden b2b Jappa
20:00 - 21:00Rufus
21:00 - 22:00Daddy Nature
22:00 - 23:00Uncle Dugs

Sika Studios

12:00 - 12:45Brookie (Ft. Skamma)
12:45 - 13:30Jekull (Ft. Kuedon)
13:30 - 14:15Enso (Ft. Westman)
14:15 - 15:15Big Mikee b2b MAK10 + Special Guests
15:15 - 16:15Westy vs. Jay Cactus: Grime vs. Drill Showcase
16:15 - 17:00Electrical Soundsystem
17:00 - 18:25Killaz Army: Killa P, Longrange + Bonafyde Bassline
18:25 - 19:25Invicta Audio Showcase: Antics b2b Hidden
19:25 - 20:25Latte b2b Xav
20:25 - 21:10Vital (Ft. Ceebee)
21:10 - 21:55Konquest
21:55 - 23:00Sika Crew (Ft. Sox Tantskii)

The Box

11:00 - 16:30DJ/MC Workshop
18:00 - 19:00TOM.E & Profty
19:00 - 20:00Rius
20:00 - 21:00Emmy
21:00 - 22:00William
22:00 - 23:00Sempa
23:00 - 00:00Jasper Chell
00:00 - 01:00Mr. Mention
01:00 - 02:00How-Earth