Thurs​day 3rd July

1404345600

Main Stage

13:45 - 14:20Radkey
14:50 - 15:45Dropkick Murphys
16:15 - 17:15Miles Kane
17:50 - 18:50White Lies
19:35 - 21:00Placebo
21:50 - 00:10Metallica
01:00 - 02:30Skrillex

KLUB C

14:00 - 16:20Daptone Super Soul Revue
16:50 - 17:40Valerie June
18:10 - 19:00London Grammar
20:15 - 21:35Damon Albarn
22:45 - 00:00Gesaffelstein
01:05 - 02:05The Opposites

The Barn

14:20 - 15:10The Wombats
15:40 - 16:40Bombay Bicycle Club
17:10 - 18:10Milow
19:00 - 20:15Robert Plant and the Sensational Space Shifters
21:35 - 22:45Warpaint
00:00 - 01:05Arsenal

North West Walls

15:30 - 03:30Michael Midnight

Fri​day 4th July

1404432000

Main Stage

14:55 - 15:55The 1975
16:35 - 17:35Rodrigo Y Gabriela
18:20 - 19:20Ellie Goulding
20:05 - 21:20Paolo Nutini
22:10 - 23:40Arctic Monkeys
00:30 - 02:00Major Lazer

KLUB C

13:30 - 14:05The Sore Losers
14:45 - 15:30George Ezra
16:10 - 17:10Trixie Whitley
18:10 - 19:10Parov Stelar Band
20:10 - 21:10Crystal Fighters
22:20 - 23:20Katy B
00:30 - 01:30The Subs

The Barn

14:05 - 14:45The Strypes
15:30 - 16:10Sam Smith
17:10 - 18:10The Naked and Famous
19:10 - 20:10Foster The People
21:10 - 22:20Eels
23:20 - 00:30Jack Johnson

North West Walls

15:30 - 03:30Faisal

Sat​urday 5th July

1404518400

Main Stage

13:00 - 13:40The Temperance Movement
14:10 - 14:50Kodaline
15:20 - 16:20Haim
16:55 - 17:55Biffy Clyro
18:30 - 19:30Triggerfinger
20:10 - 21:15The Black Keys
22:00 - 01:00Pearl Jam

KLUB C

13:00 - 13:40Altrego
14:10 - 14:50Twenty One Pilots
15:20 - 16:10tUnE-yArDs
16:50 - 17:50Melanie De Biasio
21:15 - 22:15Trentemøller
23:30 - 00:30Moderat

The Barn

13:10 - 14:00Jonny Lang
14:30 - 15:30Midlake
16:00 - 17:00Ozark Henry
18:00 - 19:00Imagine Dragons
20:00 - 21:15Agnes Obel
22:15 - 23:30Pixies

North West Walls

15:30 - 03:30The Whatevers

Sun​day 6th July

1404604800

Main Stage

13:15 - 14:05Reignwolf
14:40 - 15:40Babyshambles
16:20 - 17:20Rudimental
18:00 - 19:00Bastille
19:50 - 21:05Franz Ferdinand
21:55 - 23:25Kings Of Leon
00:15 - 01:15Stromae

KLUB C

13:00 - 13:40Kuroma
14:10 - 15:00Parquet Courts
15:30 - 16:30Angus & Julia Stone
17:30 - 18:30Passenger
19:30 - 20:30Foals
21:30 - 22:45MGMT
23:45 - 00:45Interpol

The Barn

13:30 - 14:10Oscar & The Wolf
14:50 - 15:30Royal Blood
16:30 - 17:30Metronomy
18:30 - 19:30Birdy
20:30 - 21:30Lykke Li
22:45 - 23:45Chase & Status

North West Walls

15:30 - 03:30Skyve