Friday 22nd September

1506038400

Plaça Joan Coromines

19:00 - 19:30Jès!
19:45 - 20:15Coherence
20:30 - 21:00Urra
22:30 - 23:15Girlpool
00:00 - 00:45Nilüfer Yanya

Plaça dels Àngels

23:15 - 00:00Marika Hackman
00:45 - 01:30Anna Meredith

Rambla del Raval

21:00 - 21:45Equiknoxx ft. Shanique Marie
22:30 - 23:15A-WA
00:00 - 00:45La Dame Blanche

Moll de la Fusta

22:00 - 23:30Amadeu Casas
23:45 - 01:15Los Retrovisores
01:30 - 03:00Brighton 64

Fabra i Coats - Fàbrica

20:30 - 21:15Hans Laguna & Shreevats Venkateshwaran Band
21:30 - 22:15Alacanto
22:30 - 23:15Broken Brothers Brass Band

Av. Maria Cristina

22:00 - 22:45Parellop
23:00 - 00:30Rosana
01:30 - 03:00Gossos

Avinguda de la Catedral

22:30 - 00:00Barcelona Jazz All Stars

Parc Central de Nou Barris

21:00 - 22:30Banda Municipal de Barcelona

Saturday 23rd September

1506124800

Plaça Joan Coromines

18:45 - 19:15The Artichokes Band
19:30 - 20:00Nameless Band
21:00 - 21:45Pega Monstro
22:30 - 23:15Sensible Soccers
00:00 - 00:45Gala Drop

Plaça dels Àngels

20:15 - 21:00Hailu Mergia
21:45 - 22:30United Vibrations
23:15 - 00:00Oso Leone
00:45 - 01:30Chassol

Rambla del Raval

20:00 - 20:45Bala
21:00 - 21:45Endless Boogie
22:00 - 22:45Fumaça Preta
23:00 - 23:45Rebel Babel Ensemble
00:00 - 00:45Jungle By Night
01:00 - 01:45Idiotape

Moll de la Fusta

12:00 - 13:00Los Talentos del Taller de Músics
22:00 - 23:30Muchacho y los Sobrinos
23:45 - 01:15Ai, Ai, Ai
01:30 - 03:00Los Manolos

Fabra i Coats - Fàbrica

17:05 - 17:45Piña i Pedra
18:30 - 19:15Antropoloops & Los Voluble

Fabra i Coats - Harmonia

17:00 - 17:45Esperit!
19:00 - 19:45Lu Rois
21:30 - 22:15Las Víctimas Civiles

Fabra i Coats - Porxo

17:30 - 18:15Namina
19:30 - 20:15Familea Miranda
20:30 - 21:15Meconio

Fabra i Coats - Sound System

17:30 - 18:15Homes Llúdriga
19:30 - 20:15Adala & King Siva
21:00 - 21:50Pumpkin & Vin'S da Cuero

Parc del Fòrum

22:00 - 22:25Màia
22:30 - 22:40Marta Soto
22:45 - 22:55Lydia Torrejón
23:00 - 23:10Lorena Gómez
23:15 - 23:30Atacados
23:35 - 00:50Rosa López
01:05 - 01:25Antonio Carmona
01:35 - 03:00Efecto Pasillo

Av. Maria Cristina

21:00 - 21:45Coriolà
22:00 - 23:00Animal
23:15 - 00:15Vuit
00:30 - 01:30Brian Cross + guest
01:45 - 02:45Pepet i Marieta

Platja del Bogatell

21:30 - 23:15Manel
23:30 - 01:15Txarango
01:30 - 03:00Buhos

Avinguda de la Catedral

22:30 - 00:00Jordi Molina Septet
00:30 - 02:00Bella Ciao & Jaume Arnella

Parc de Sant Martí

13:00 - 14:15Big Mouthers
14:30 - 15:45Siamiss DJs
16:00 - 16:45Pau Riba
17:00 - 17:45Sin City (AC/DC tribute)
18:00 - 18:45The Slingshots

Parc de la Ciutadella

15:30 - 16:15Halldor Mar

Parc Central de Nou Barris

21:00 - 22:30OBC + Gudrún Ólafsdóttir

Sunday 24th September

1506211200

Plaça Joan Coromines

19:30 - 20:15Emmsjé Gauti
21:00 - 21:45Ólöf Arnalds
22:30 - 23:15Glowie
00:00 - 00:45Grisalappalísa

Plaça dels Àngels

20:15 - 21:00JFDR
21:45 - 22:30Samaris
23:15 - 00:00Reykjavíkurdætur
00:45 - 01:30Kiasmos

Rambla del Raval

20:30 - 21:15Bejo
21:30 - 22:15RAY BLK
22:30 - 23:15Nadia Tehran
23:30 - 00:15Miss Red
00:30 - 01:15Acid Arab

Antiga Fàbrica d'Estrella Damm

17:15 - 18:00Kou Keri Kou
18:15 - 19:00Renaldo & Clara
19:15 - 20:00Melange
20:15 - 21:00Joana Gomila
21:15 - 22:00Pau Vallvé
22:15 - 23:00Zulu Zulu
23:15 - 00:00Spiral Stairs

Moll de la Fusta

12:00 - 13:00ESMUC: Teixint terres + Raw Trio
22:00 - 23:30Piero Pesce & Questioni Meridionali Folk

Parc del Fòrum

22:00 - 23:30La Vida Bohème
23:45 - 01:15Family Atlántica
01:45 - 03:15Amparanoia

Av. Maria Cristina

21:30 - 22:15Bipolar
22:30 - 23:45Sidonie
00:00 - 01:30Leiva
01:45 - 03:00DJ Los 40

Platja del Bogatell

19:00 - 20:30Joan Miquel Oliver
21:00 - 22:30Mishima
23:00 - 00:30Sopa de Cabra
01:00 - 02:30¡Rumberos, suban al escenario!

Avinguda de la Catedral

22:00 - 23:00Rosalía & Raül Refree
23:30 - 00:30Petitet i la seva rumba simfònica

Parc de Sant Martí

13:00 - 14:15Big Mouthers
14:30 - 15:45Siamiss DJs
16:00 - 16:45Pau Riba
17:00 - 18:15Please (U2 tribute)
18:45 - 20:00Natxo Tarrés & The Wireless (Bob Marley tribute)

Parc de la Ciutadella

15:30 - 16:15Halldor Mar

Parc Central de Nou Barris

21:00 - 22:30Orquesta y coros del Gran Teatre del Liceu

Plaça Reial

13:00 - 14:15Port Vell
17:30 - 18:30Els Cremats
19:00 - 20:00Grup Bergantí
20:30 - 21:30Peix Fregit

Monday 25th September

1506297600

Antiga Fàbrica d'Estrella Damm

15:00 - 15:45Crudo Pimiento
16:00 - 16:45Pablo Und Destruktion
17:00 - 17:45The Zephyr Bones
18:00 - 18:45Alien Tango
19:00 - 19:45Malandrómeda

Moll de la Fusta

12:30 - 13:30Guthrie Govan w/ la Escola Superior de Música
18:00 - 18:45Tildo Muxart
19:00 - 20:15La Casa Azul
20:30 - 21:45Doctor Prats

Avinguda de la Catedral

12:00 - 13:00Conservatori del Liceu: SuperSax Project

Parc de Sant Martí

12:00 - 12:45Vozes
13:00 - 14:15Big Mouthers
14:30 - 15:45Siamiss DJs
16:00 - 16:45Pau Riba
17:00 - 18:15Fitos y el Fitipaldi (Fito y Fitipaldis tribute)
18:45 - 20:00The Pinker Tones

Parc de la Ciutadella

15:30 - 16:15Halldor Mar