Friday 20th September

1568937600

Downtown Stage

15:05 - 15:50Maxo Kream
16:25 - 17:15Bea Miller
18:00 - 18:50Gunna
19:35 - 20:35WALK THE MOON
21:20 - 22:35Billie Eilish
23:25 - 00:55Chance the Rapper

BACARDI Stage

15:05 - 15:50morgxn
16:20 - 17:05Cub Sport
17:35 - 18:25The Aces
18:55 - 19:45A R I Z O N A
20:15 - 21:05Tash Sultana
21:35 - 22:35Lord Huron
23:15 - 00:45Portugal. The Man

Fremont Stage

14:55 - 15:40Jonathan Van Ness
15:45 - 16:35The Funk Hunters
16:45 - 17:35Ookay
17:45 - 18:35BAYNK
18:55 - 19:45Shallou
20:05 - 20:55Kasbo
21:15 - 22:05Jonas Blue
22:35 - 23:35Gryffin
00:00 - 01:00Louis The Child

Huntridge Stage

15:50 - 16:20The Teskey Brothers
17:15 - 17:55Madison Beer
18:50 - 19:30070 Shake
20:35 - 21:15Conan Gray
22:35 - 23:20King Princess

The Kicker Comedy + More

15:00 - 15:55Fred Armisen / Molly Austin / Moses Storm
16:25 - 17:10Talkhouse Live
17:55 - 18:55Gayme Show! with Matt Rogers and Dave Mizzoni
19:25 - 20:10Alaska Thunderfuck
20:45 - 21:35Fred Armisen / Molly Austin / Moses Storm
22:15 - 23:30The Emo Night Tour

Toyota Music Den

15:00 - 15:30The Aces
16:00 - 16:30Shallou
17:00 - 17:30The Teskey Brothers
18:00 - 18:30Zack Gray
19:00 - 19:30morgxn

Saturday 21st September

1569024000

Downtown Stage

15:00 - 15:45flora cash
16:30 - 17:15Chelsea Cutler
18:00 - 18:50Maggie Rogers
19:15 - 19:25Blue Man Group
19:35 - 20:35Of Monsters and Men
21:20 - 22:20Lil Wayne
23:10 - 00:40The Black Keys

BACARDI Stage

15:50 - 16:35ViVii
17:05 - 17:50MUNA
18:20 - 19:05Cautious Clay
19:35 - 20:25Pink Sweat$
20:55 - 21:45Dashboard Confessional
22:15 - 23:15Janelle Monae
23:45 - 01:00RUFUS DU SOL

Fremont Stage

15:15 - 16:00Desus & Mero
16:10 - 17:00Hermitude
17:10 - 18:00DROELOE
18:10 - 19:00Yung Bae
19:10 - 20:10Space Jesus
20:20 - 21:20Lost Kings
21:30 - 22:30Whethan
22:40 - 23:40Jauz
00:00 - 00:40Monsta X

Huntridge Stage

15:45 - 16:25Zack Gray
17:15 - 17:55The Regrettes
18:50 - 19:30Taylor Bennett
20:35 - 21:15SAINt JHN
22:20 - 23:05BANKS

The Kicker Comedy + More

15:05 - 15:50Talkhouse Live
16:20 - 17:10Chris Redd / Josh Gondelman / Naomi Ekperigin
17:45 - 18:40Off The Vine with Kaitlyn Bristowe
19:10 - 20:00Chris Redd / Molly Austin / Moses Storm
20:30 - 21:35Chris Redd / Desus & Mero / Josh Gondelman / Naomi Ekperigin / Yamaneika Saunders
22:15 - 23:30The Emo Night Tour

Toyota Music Den

15:00 - 15:30The Regrettes
16:00 - 16:30Yung Bae
17:00 - 17:30flora cash
18:00 - 18:30Cub Sport
19:00 - 19:30MUNA

Sunday 22nd September

1569110400

Downtown Stage

15:30 - 16:10Scarypoolparty
16:45 - 17:30Lewis Capaldi
18:15 - 19:05Toto
19:50 - 20:40Rae Sremmurd
21:25 - 22:40Vampire Weekend
23:30 - 01:00Post Malone

BACARDI Stage

15:00 - 15:40Anthony Russo
16:05 - 16:50bulow
17:20 - 18:05Oliver Tree
18:35 - 19:20Shoreline Mafia
19:50 - 20:40Hot Chip
21:10 - 22:00Carly Rae Jepsen
22:30 - 23:45Zedd

Fremont Stage

15:05 - 16:05Pod Save America
16:35 - 17:25Crooked Colours
17:50 - 18:40Phantoms
19:05 - 19:55Polo & Pan
20:10 - 21:10NERVO
21:20 - 22:20Oliver Heldens
22:30 - 23:30Sheck Wes
00:00 - 01:00Slushii

Huntridge Stage

15:00 - 15:30Ryland James
16:10 - 16:40Tyla Yaweh
17:30 - 18:10Durand Jones & The Indications
19:05 - 19:45Masego
20:40 - 21:20Gallant
22:40 - 23:25Phantogram

The Kicker Comedy + More

15:20 - 16:15Nikki Glaser / Shane Torres / Yamaneika Saunders
16:50 - 17:35Talkhouse Live
18:05 - 18:50Bo Johnson / Christina P / Shane Torres
19:20 - 20:05Bo Johnson / Christina P / Shane Torres
20:35 - 21:20Nikki Glaser / Yamaneika Saunders
22:00 - 23:15The Emo Night Tour

Toyota Music Den

15:00 - 15:30DROELOE
16:00 - 16:30Phantoms
17:00 - 17:30Scarypoolparty (solo)
18:00 - 18:30bulow
19:00 - 19:30Crooked Colours