Thursday 25th July

1564012800

Main Stage

18:15 - 18:45Sea Girls
19:05 - 19:40The Cuban Brothers
19:45 - 20:50Gomez
21:20 - 22:50Orbital

Chai Wallah

18:30 - 18:55Pimp Souls
19:20 - 19:50Amy True
20:10 - 20:45Fullee Love Collective
21:05 - 21:45Kog & the Zongo Brigade
22:00 - 23:30Tropical Tea Party

Friday 26th July

1564099200

Main Stage

11:30 - 11:55Arkells
12:30 - 12:55Beans on Toast
13:30 - 13:50The Big Moon
14:30 - 15:10Badly Drawn Boy
15:40 - 16:20The Pigeon Detectives
16:55 - 17:40Reverend and the Makers
18:10 - 19:00Miles Kane
19:40 - 20:35Years and Years
21:20 - 22:45Nile Rodgers & Chic

Calling Out Stage

13:00 - 13:30Only the Poets
14:00 - 14:30The Pearl Harts
15:00 - 15:30Ryan Mcmulan
16:00 - 16:30Juniore
17:00 - 17:30Low Islands
18:00 - 18:45Kyle Falconer
19:15 - 20:00Blood Red Shoes
20:30 - 21:10The Joy Formidable
21:45 - 22:40Mystery Jets
23:00 - 03:00Baggy Monday's Indie Disco

Chai Wallah

10:10 - 10:50Anna Mcluckie
11:10 - 12:10Emily Capell
12:40 - 13:40Necktr
14:00 - 15:00Tetes De Pois
15:30 - 16:30Layfullstop
17:00 - 18:00MC Xander
18:30 - 19:30Stompy's Playground
20:10 - 21:11Blow 3.0
21:30 - 22:30The Allergies

Woodlands

12:00 - 12:30Last of the Wonderkids
13:00 - 13:30Ed the Dog
14:00 - 14:30Tamzene
15:00 - 15:30Mercys Cartel
16:00 - 16:30The Lottery Winners
17:00 - 17:45Calva Louise
18:10 - 18:55Satyr Play
19:20 - 20:05Hands Off Gretel
20:25 - 21:10The Membranes (featuring choir)
21:30 - 22:55The Samba Stones

House Party

16:00 - 16:30Brian Cannon Talk
17:00 - 17:30Dirty Laces
18:00 - 18:30The KS
19:00 - 19:30The Lake Poets
20:00 - 20:30Nick Bright
20:45 - 21:30Dave Halsham
21:45 - 22:45Bis

Yam Riot

12:30 - 13:00False Flags
13:15 - 13:45Barry Postlewaite
14:00 - 14:30Jiggy Beast
14:45 - 15:15The Postcard Band
15:30 - 16:00The Northern Threads
16:15 - 16:45KVEIS
17:00 - 17:30Shot Balowski
17:45 - 18:15Holliday
18:30 - 19:15Droll Man
19:30 - 20:15Broken 3 Ways
20:30 - 21:15Odwana
21:30 - 22:30Smoggy Riddim
22:45 - 23:45Supergiant
23:59 - 02:00Colt 45

Glow Tent

15:00 - 20:30Glow Residents
20:30 - 21:00Harriet Jaxxon
21:00 - 22:30High Contrast
22:30 - 23:10Jungle Warriors
23:10 - 00:30Leftfield
00:30 - 01:00Barely Legal
01:00 - 02:00Chris Lorenzo
02:00 - 03:00Darkzy

Saturday 27th July

1564185600

Main Stage

12:40 - 13:15Brassic Park
13:40 - 14:10Paddy Rogan
14:35 - 15:10The Rifles
15:35 - 16:25The Subways
17:00 - 17:30KT Tunstall
18:10 - 19:10Gerry Cinnamon
19:55 - 21:00Manic Street Preachers
21:50 - 22:50Doves

Calling Out Stage

12:00 - 12:30Ambition
13:00 - 13:30Red Rum Club
14:00 - 14:30Average Joe
15:00 - 15:30Easy life
16:00 - 16:30Zuzu
17:00 - 17:30Cassia
18:00 - 18:45Tim Burgess
19:15 - 20:00Dream Wife
20:30 - 21:15Slow Thai
21:45 - 22:45Idles

Chai Wallah

12:15 - 12:55Joe Fleming Band
13:20 - 14:20Coco & the Butterfields
14:45 - 15:45Munto Valdo
15:55 - 16:55Lydian Collective
17:15 - 18:15Kadija Kamara
18:35 - 19:35The Hempolics
20:05 - 21:05Broken Brass Ensemble
21:20 - 22:20Diplomats

Woodlands

12:50 - 13:20Walt Disco
13:40 - 14:10Courtyards
14:30 - 15:00Zooni
15:20 - 15:50Valeras
16:10 - 16:40Tranqua Lite
17:00 - 17:30Jumanji
18:00 - 18:30Lazy Day
19:00 - 19:45No Hot Ashes
20:15 - 21:00Twisted Wheel
21:35 - 22:55Fleetmac Wood

House Party

13:40 - 14:10Trashed TV
14:30 - 15:00Ungooglable quiz
15:20 - 15:50Scuttlers
16:10 - 16:40The Pagans S.O.H
17:00 - 17:30Delights
17:50 - 18:20The Smiths Ltd
18:40 - 19:30Eliza & the Bear
19:50 - 20:30Flex 80s Disco
20:45 - 21:30Hello Cosmos
21:45 - 22:30Jurassic Party
22:45 - 23:45Howling Rythymn

Yam Riot

12:30 - 13:00Celestial North
13:15 - 13:45Slow Mojo
14:00 - 14:30Building Giants
14:45 - 15:15Reptilians
15:30 - 16:00Glass Phantoms
16:15 - 16:45Marblmoon
17:00 - 17:30Sallows
17:45 - 18:15Record Street
18:30 - 19:15The Case of Us
19:30 - 20:15The Thingumajigs
20:30 - 21:15Jeremiah Ferrari
21:30 - 22:30Bethlehem Circus
22:45 - 23:45Hardwicke Circus

Glow Tent

15:00 - 20:30Glow Residents
20:30 - 21:00Jay Carder
21:00 - 22:30Maribou State
22:30 - 23:10Cinthe
23:10 - 01:00Paul Woolford
01:00 - 02:00Mele
02:00 - 03:00Krystal Klear

Sunday 28th July

1564272000

Main Stage

11:30 - 12:30The Snuts
13:00 - 13:40The Lancashire Hotpots
14:10 - 14:40Nina Nesbitt
15:10 - 16:00Tom Jones
16:30 - 17:10Don Broco
17:55 - 18:55The Fratellis
19:40 - 20:40Rival Sons
21:20 - 22:50Courteeners

Calling Out Stage

12:55 - 13:25Balcony
13:50 - 14:20Peaness
14:45 - 15:15Sophie & the Giants
15:40 - 16:10APRE
16:35 - 17:05Black Futures
17:30 - 18:00Rascalton
18:30 - 19:00Sports Team
19:30 - 20:00Ten Tonnes
20:30 - 21:15Mahalia
21:45 - 22:45Dermot Kennedy

Chai Wallah

12:50 - 13:40Simon Lynge
14:05 - 15:00Dan Webster
15:25 - 16:20Binbag Wisdom
16:45 - 17:35Snazzback
18:05 - 18:55Psychadelephant
19:20 - 20:15De-tronic
20:40 - 21:35Dele Sosimi Afrobeat Orchestra
22:00 - 22:50The Urban Folk Quartet

Woodlands

15:20 - 15:50Chris Grieg and the Merchants
16:20 - 16:50Billy Mitchell
17:20 - 17:50Blanketman
18:15 - 19:00Lucia
19:35 - 20:50Giant Rooks
21:20 - 22:50Goldie Looking Chain

House Party

12:00 - 12:30The 99 Degree
12:50 - 13:20Vulture Authority
13:40 - 14:10Secluded Sea
14:30 - 15:00Band of Hope
15:20 - 15:50Hey Bulldog
16:10 - 16:40Y.O.U,N,G
17:00 - 17:30Mike Sweeney
17:50 - 18:20Queen Zee
18:50 - 19:40Salford Jets
20:10 - 20:55Tarantino Disco
21:25 - 22:10Tom Turgoose [DJ Set]
23:00 - 03:00Clint Boon

Yam Riot

12:30 - 13:00The Unsung
13:15 - 13:45The Vardels
14:00 - 14:30Canada Square
14:45 - 15:15Beachmaster
15:30 - 16:00Ogres of Go Go
16:15 - 16:45Cosmic Cat
17:00 - 17:30Broken Spectre
17:45 - 18:15Eliza Gutterridge
18:30 - 19:15Indigo Youth
19:30 - 20:15Sam Seth
20:30 - 21:15The Stringbeans
21:30 - 22:30Mama Moonshine
22:45 - 23:45Mylittlebrother

Glow Tent

15:00 - 21:00Glow Residents
21:00 - 22:00Trudy Night
22:00 - 23:00Jax Jones
23:00 - 00:00Danny Howard
00:05 - 01:00Ellie Cocks
01:00 - 02:00Waze & Odyssey
02:00 - 03:00Monki