11/8/2017

1502409600

Grape stage

16:00 - 17:00Dj Tomáš Sloboda
18:10 - 19:10De Staat
20:20 - 21:20Metronomy
22:30 - 23:30Tom Odell
00:40 - 01:40The Temper Trap

Suzuki stage

17:05 - 18:05Puding Pani Elvisovej
19:15 - 20:15Cigarettes After Sex
21:25 - 22:25Aurora
23:35 - 00:35Kollektiv Turmstrasse
01:45 - 03:15Sub Focus Dj set and ID
03:15 - 05:00Dirtyphonics

Staropramen stage

15:00 - 16:00Gleb
17:05 - 18:05Supa
19:15 - 20:15Paulie Garand & Kenny Rough
21:25 - 22:25Korben Dallas
23:35 - 00:35Júníus Meyvant
01:45 - 02:45Jimmy Pé
02:45 - 03:45FVLCRVM
03:45 - 05:00FVLCRVM b2b Jimmy Pé

VÚB stage

15:00 - 16:00Genuine Jacks
17:05 - 18:05Genius Locci
19:15 - 20:15Kinsfolk
21:25 - 22:25Lenny
23:35 - 00:35Saténové Ruky
01:45 - 03:00Dj Simple Sample
03:00 - 05:00Olis Bakulu & Slight

Mlyny Rádio_fm stage

16:00 - 17:00The Drain
18:00 - 20:00Popo_FM Lucia a Mizzi
20:00 - 21:00Užjedobre_FM Beyuz DJ set
21:30 - 22:30Bulp
23:00 - 00:00Purist
00:30 - 04:00Milos & Skank & Baltazar

YEME tržnica

14:00 - 15:30Jablco
16:05 - 17:00Yeme diskusia: Slow food vs. fast food
17:10 - 18:00Chrisellys
18:30 - 19:30Serpico
20:00 - 21:00Balaton
21:30 - 23:30Ľudová hudba Hrozno
00:30 - 01:30Gonsofuz

Urban

15:00 - 16:00Lokalarts s PPE
16:00 - 17:00Makers of Slovakia
18:00 - 19:00Startitup diskusia
20:15 - 21:15Ostrov Hudby
22:35 - 23:45Bobsan
00:45 - 01:45Adam Marcciani

Good Point Stage

20:30 - 23:00clive
23:00 - 01:30Majkl Kelso
01:30 - 04:00Gabanna & Ke3n

12/8/2017

1502496000

Grape stage

12:00 - 13:00Malalata
13:50 - 14:50Medial Banana
16:20 - 17:20Bez Ladu A Skladu
18:30 - 19:30Zola Jesus
20:40 - 21:40The Naked And Famous
22:50 - 23:50Two Door Cinema Club
01:00 - 02:15Moderat

Suzuki stage

13:05 - 14:05SĽUK
15:15 - 16:15Katarzia
17:25 - 18:25TBA
19:35 - 20:35VEC + Band
21:45 - 22:45Billy Barman
23:55 - 00:55George Fitzgerald
02:15 - 03:30Metrik
03:30 - 05:00B-Complex

Staropramen stage

13:05 - 14:05Satin Lead
15:15 - 16:15Bad Karma Boy
17:25 - 18:25Little Huricane
19:35 - 20:35Seafret
21:45 - 22:45Haus
23:55 - 00:55Vladimír 518
02:15 - 05:00Twelve (Yanko Kral & Inkwall)

VÚB stage

13:05 - 14:05Fobia Kid Galaxia Ɏ
15:15 - 16:15Tono S
17:25 - 18:25BoyBand
19:35 - 20:35Fresh Out Of The Bus
21:45 - 22:45Čisté Tvary
23:55 - 02:00Changing Faces
02:00 - 03:30Kutlo
03:30 - 05:00Petijee

Mlyny Rádio_fm stage

08:00 - 10:00Rozprávky/ Happy 3 Friends
10:00 - 11:00Jóga
12:00 - 13:00Múdry pondelok v sobotu
13:00 - 14:00SME workshopy
14:20 - 15:20Silné reči s Jánom Gorduličom
15:30 - 16:30SME Hatespeech
17:00 - 18:00Vladimír 518/ Kmeny
19:00 - 20:00teepee
21:00 - 22:00Tolstoys
22:30 - 23:30Himalayan Dalai Lama
00:00 - 02:00Galagha_FM
02:00 - 04:00Ventolin
04:00 - 06:00Talkshow + DJset

YEME tržnica

10:00 - 10:45Spectrum Quartet
11:00 - 11:30Yeme Diskusia
11:45 - 12:45Swing Gang
13:00 - 13:45Some Blue Grape Piano Melodies
14:00 - 16:00Yeme Pekárenský Workshop
16:30 - 17:30Paper Monn Trio
18:00 - 19:00Yeme Diskusia
19:30 - 20:30Ščevlíková & Zajaček
21:35 - 23:00Anabel Mollová + Band
23:30 - 00:30Old Shatter Band

Urban

10:00 - 11:00Inspire Diskusia
11:30 - 12:10Meet the heroes: Jureš Liška
12:20 - 13:00Meet the heroes: Michal Kaščák
14:00 - 15:05Localarts s Tolstoys
16:00 - 16:40Meet the heroes: Dominika Žáková
17:00 - 17:40Meet the heroes:
18:30 - 19:30Making of: Videoklipy
20:30 - 21:30Localarts s Jimmy Pé, FVLCRVM, Petijee
22:30 - 00:00EMONOIZBOYZ
01:00 - 02:15Same

Good Point Stage

20:30 - 23:00Paradiso Rhytm
23:00 - 01:30August Artiér
01:30 - 04:00Macio & El Jay

StreetCOM

14:00 - 15:00FAST FOOT workshop
15:00 - 16:00Exhibicia