Friday 10th August

1344556800

O2 Stage

15:00 - 15:40Funny Faces
16:30 - 17:30Rara Avis
18:30 - 19:30Wolf Gang (uk)
20:30 - 21:30Blood Red Shoes (uk)
22:30 - 23:45The Subways (uk)
00:30 - 02:00The Bloody Beetroots (it)

Seat Ibiza Stage

15:50 - 16:30Slow Flow
17:30 - 18:30VEC + Livě Band
19:30 - 20:30Puding Pani Elvisovej
21:30 - 22:30Le Payaco
23:50 - 00:50Noisecut
01:30 - 02:30Prago Union (cz)
02:45 - 04:00Emonoizboyz
04:00 - 05:00Junior

Redd´s Stage

17:30 - 18:20The Bright Eye
19:30 - 20:20Make My Heart Explode (cz)
21:30 - 22:30Please The Trees (cz)
23:50 - 00:30Walter Schnitzelsson
03:00 - 04:00Dj Maro (cz)
04:00 - 05:00Dj Kato (cz)

Red Bull Tourbus

19:30 - 20:30Dj Tasun
21:30 - 22:30Charlie Straight (cz)
23:50 - 00:30Notes From Prague (cz)
02:00 - 04:00Dj Vec

IFFBA stage

12:30 - 14:00Najlepšie študentské filmy 2011
15:30 - 16:30Lomography beseda
17:00 - 18:00Grebata
18:30 - 20:30Pecha-Kucha Night
21:00 - 22:45Hudba z Marsu (film)
23:00 - 00:30Noc na Karlštejně (film)
00:45 - 02:15Limonádový Joe (film)
03:30 - 04:00Kouř (film)

Saturday 11th August

1344643200

O2 Stage

12:00 - 12:50The Cellmates
13:30 - 14:20Got Blue Balls
15:00 - 16:00A Banquet (cz)
16:50 - 17:50New Ivory (uk)
18:40 - 19:40Tata Bojs (cz)
20:30 - 21:30Para
22:30 - 23:45Morcheeba (uk)
00:45 - 02:00Example (uk)

Seat Ibiza Stage

14:20 - 15:10Airfare (cz)
16:00 - 16:50Republic Of Two (cz)
17:50 - 18:40Billy Barman
19:40 - 20:40The Twilight Sad (sco)
21:30 - 22:30Lavagance
23:45 - 00:45Modestep (uk)
02:00 - 03:00Skyline (cz)
03:00 - 04:00Lixx
04:00 - 05:30Olis Bakulu & Slight

Redd´s Stage

10:00 - 11:30divadlo
11:50 - 12:50Redd´s Urban Cirkus módna prehliadka
12:50 - 13:30Haf & Beyuz na dečke
14:20 - 15:20Redd´s Urban Cirkus módna prehliadka
16:00 - 16:40Purist
17:50 - 18:40Lus3 (cz)
19:40 - 20:30Voodooyoudo (cz)
21:30 - 22:30Tornádo Lue
23:45 - 00:45Diego
02:00 - 04:00Bad Modjo & Michael Priest

Red Bull Tourbus

16:00 - 16:50STREETCOM PRESENT ESSENTIALS OF HIP HOP
17:50 - 18:40B-BOY BATTLE + FOUNDATION
19:40 - 20:30The Uniques
21:30 - 22:30Stratasoul
23:45 - 00:45Dj Biomat
02:00 - 04:00Yanko Král

IFFBA stage

08:00 - 09:30Cyklo-kreatívne ráno s Modrofúzom
10:15 - 11:15Prednáška Rádia TLIS
11:30 - 12:30Literárny klub/ T.Ulej, J.B.Kladivo
12:45 - 13:45Mestský festival Urban E.T.
14:00 - 15:00Connect
15:15 - 16:45Sashe.sk
17:00 - 18:00Móda na Slovensku
18:30 - 20:00Peter Konečný: Zakázané reklamy
20:00 - 21:30Dívka na košteti (film)
21:30 - 22:45Mňága: Happy End (film)
23:00 - 00:45Světáci (film)
01:00 - 02:45Věsničko má středisková(film)