Working...

Thurs​day 8th June

Gottwood Radio

09:00 - 10:00Wake Up! with MDR Staff
10:00 - 12:00MORNINGS WITH Levi Love + latenightdiaspora (NAM BELOW)
12:00 - 14:00AITMAN b2b SNOODMAN
14:00 - 16:00BLISSY E
16:00 - 17:00CONDUCTA
17:00 - 19:00NAM BELOW: LOTUS PANEL
19:00 - 20:00NAM
20:00 - 21:00NIXX
21:00 - 23:00OUTHOUSE SOUNDS
07:00 - 09:00AMBIENT SOUNDBATH

Forest Stage

19:00 - 23:00TALKING DRUMS
23:00 - 01:00NIIX

Walled Garden

19:00 - 21:00Pete Melba
21:00 - 23:00Nicolas Duque
23:00 - 01:00Apple B & Hazr
01:00 - 03:00Anna Wall

Barn

16:00 - 17:00Rafiki Dubs b2b Joe Mac (Dubwise Set)
17:00 - 18:00Jahdard & Killamanjaro
18:00 - 19:00Vurm ft Xiim & Kujo
19:00 - 20:00Miggs b2b Alien Izz
20:00 - 21:00Phia
21:00 - 22:00Surusinghe
22:00 - 23:002 Bad Mice
23:00 - 00:004am Kru (live)
00:00 - 01:00Conrad Subs b2b Ghosty
01:00 - 02:00Remarc
02:00 - 03:00Nuusic b2b Teej

Trigon

18:30 - 20:00Itchy Rich
20:00 - 22:00Demi Riquismo
22:00 - 00:00Mella Dee
00:00 - 03:00DJ Tennis

Lawn

17:00 - 19:00Make A Dance
19:00 - 21:00Jive Talk
21:00 - 23:00SHERELLE

The Curve

18:00 - 21:00Matthew Neequaye
21:00 - 00:00Liquid Earth
00:00 - 03:00Hamish & Toby

The Lighthouse

17:00 - 18:00THT GIRL
18:00 - 18:50Larishka
18:50 - 19:45Mattik b2b Skint
19:45 - 20:40Rich Reason
20:40 - 22:00Conducta
22:00 - 23:20Salute
23:20 - 00:40Sammy Virji
00:40 - 02:00Hamdi
02:00 - 03:00Ghoulish

Ricky's

17:00 - 19:00Cosmic Roots Soundsystem
19:00 - 21:00Radondo
21:00 - 23:00Henriques Brothers
23:00 - 01:00Velo 303
01:00 - 03:00Anthea

Fri​day 9th June

Gottwood Radio

07:00 - 09:00AMBIENT SOUNDBATH
09:00 - 10:00WAKE UP! WITH SNOODMAN DEEJAY
10:00 - 12:00MORNINGS WITH DANNY & MIGGS
12:00 - 13:00ALIEN IZZ
13:00 - 14:00CASSY
14:00 - 15:00STICKY DUB
15:00 - 16:00PAPU RAF
16:00 - 17:00THT GRL
17:00 - 18:00RISHI
18:00 - 19:00NAM BELOW: LINNKÜ
19:00 - 20:00BOLTS
20:00 - 21:00TAÑ
21:00 - 22:00CRAZY P
22:00 - 23:00MALISSA
07:00 - 09:00SAM BANGURA: AMIENT SET

Forest Stage

19:00 - 21:00DAN JONES (HIP HOP SET)
21:00 - 23:00SLIPMAT RECORDS B2B IN FINE STYLE SESSIONS
23:00 - 01:00BOLTS
01:00 - 04:00POND LIFE

Walled Garden

14:00 - 16:00Ramji
16:00 - 18:00Gavin Hogan
18:00 - 20:00AIDA
20:00 - 22:00Mathew Jonson (live)
22:00 - 00:00Kai Campos : Mount Kimbie
00:00 - 02:00Lukas Wigflex
02:00 - 04:00D.Tiffany

Barn

12:00 - 15:00Ad Pan b2b Holowood b2b Tone
15:00 - 16:30Jerome Hill (techno set)
16:30 - 18:00Finn Treadway
18:00 - 19:00DJ Ammi
19:00 - 20:00Rishi
20:00 - 21:00Disaffected
21:00 - 22:00Yemz
22:00 - 00:00Brown Excellence
00:00 - 01:00Bluetoof
01:00 - 02:00Aloka
02:00 - 04:00Papa Nugs b2b Tañ b2b A for Alpha

Boxford

10:00 - 15:00Garden Masters
15:00 - 17:00The Hat
17:00 - 19:00Louis Hughes
19:00 - 21:00Gavin Hogan
21:00 - 23:00Neil Thomson

Trigon

11:00 - 14:00Jamlow b2b Watson
14:00 - 17:00Ralph Lawson
17:00 - 20:00Cassy
20:00 - 22:00Dave Harvey
22:00 - 00:00Evan Baggs
00:00 - 02:00Dr Banana
02:00 - 04:00Danielle

Lawn

10:00 - 12:00Ed Thorman
12:00 - 14:30Jerome Hill (Hip Hop set)
14:30 - 16:30Simone Marie (Primal Scream)
16:30 - 18:30Crazy P Soundsystem
18:30 - 20:00Zombies In Miami (live)
20:00 - 23:00Mano Le Tough

The Curve

12:00 - 15:00Figueira & Badoga
15:00 - 16:30TIJN
16:30 - 18:00Haydn
18:00 - 20:00Arno
20:00 - 21:30Sam Bangura
21:30 - 23:00Sweely
23:00 - 04:00Francesco Del Garda b2b Raresh

The Lighthouse

11:00 - 13:00 Adop+
13:00 - 14:30daughters of frank
14:30 - 16:00Mark Hume b2b Slothboogie
16:00 - 17:30Scarlett O'Malley
17:30 - 19:00Demi Riquismo b2b Lulah Francs
19:00 - 20:30T Jaques
20:30 - 22:00DJ Senc
22:00 - 23:30Jive Talk
23:30 - 01:00KT
01:00 - 02:30Baby Rollén
02:30 - 04:00Jay Carder

Ricky's

12:00 - 13:00Angouse
13:00 - 14:30Hands in Pockets
14:30 - 16:00Pierre Don't Care
16:00 - 18:00George Marks
18:00 - 20:00PBR Streetgang
20:00 - 00:00Luke Una
00:00 - 02:00Gina Breeze
02:00 - 04:00Jamie Bull

Sat​urday 10th June

Gottwood Radio

07:00 - 09:00SAM BANGURA: AMIENT SET
09:00 - 10:00WAKE UP! WITH JOSH AITMAN
10:00 - 12:00ROLLOVER: ABIGAIL WARD & CHRISTS
12:00 - 13:00MANAMI & FRIENDS
13:00 - 14:00ADAM PITS
14:00 - 15:00SCARLETT O'MALLEY
15:00 - 16:00NIKKI CHONG B2B MATICA
16:00 - 17:00RUF DUG
17:00 - 18:00FOURCLEF
18:00 - 19:00LUNA THEE FRENCHIE B2B NACE
19:00 - 21:00DOWD & JOSH D with KT & DE LA REEF
21:00 - 23:00ZUKU
07:00 - 09:00AMBIENT SOUNDBATH

Forest Stage

20:00 - 22:00AITMAN & ZAREMBA
22:00 - 00:00SIMMA (DUB JUNCTION)
00:00 - 02:00OUTHOUSE SOUNDS
02:00 - 04:00ABIGAIL WARD & CHRISTOS

Walled Garden

12:00 - 14:30Felix HK
14:30 - 17:30Laidlaw
17:30 - 19:30Dan Andrei
19:30 - 22:30Sonja Moonear
22:30 - 01:00Edward
01:00 - 04:00Move D

Barn

13:30 - 15:30Neil Thomson
15:30 - 17:00Dave La
17:00 - 18:30Code-13
18:30 - 20:00CASE
20:00 - 22:00SYNKRO Hosted by T-Man & Truthos Mufasa
22:00 - 23:00BANE b2b Nanny Banton
23:00 - 01:30Chimpo b2b Fracture
01:30 - 03:00Visages
03:00 - 04:00Rich Reason

Boxford

11:30 - 13:00Ian Neill
15:00 - 17:00Dan Jacques
17:00 - 19:00Neil Thomson
19:00 - 21:00Joe Harvey
21:00 - 23:00Jackie Baxter

Trigon

11:30 - 13:00Dan Jacques
13:00 - 15:00Jackie Baxter
15:00 - 17:00Manami
17:00 - 20:00Haŵs Residents Tywi Sub Rosa Rhodri Price James Wilkinson
20:00 - 22:00Guy Contact
22:00 - 00:00Maara
00:00 - 02:00Adam Pits
02:00 - 04:00Roza Terenzi

Lawn

12:00 - 14:30Silent Selector
14:30 - 17:30Leena Sharma b2b Sebastian Spring
17:30 - 19:30Itchy Rich
19:30 - 21:30Maxxi Soundsystem
21:30 - 23:00Ame (live)

The Curve

14:00 - 16:00Samuel Padden
16:00 - 18:00Adam Curtain
18:00 - 20:30Loa Szala
20:30 - 23:00B.Love
23:00 - 01:00Phone Traxxx (Live)
01:00 - 04:00FREAKENSTEIN

The Lighthouse

12:00 - 14:00 Saturn Sisters
14:00 - 16:00Acid James
16:00 - 18:00Dan Jordan b2b Desmond
18:00 - 20:00Rossa
20:00 - 22:00Frenchy
22:00 - 00:00Robert James
00:00 - 02:00Ruf Dug
02:00 - 04:00Yung Singh

Ricky's

14:00 - 16:00Jack Hackney
16:00 - 18:00Toby O'Connor
18:00 - 20:00Garden Masters
20:00 - 22:00Puppets
22:00 - 00:00Make A Dance
00:00 - 02:00Nick & Nath
02:00 - 04:00Alec Falconer

Sun​day 11th June

Gottwood Radio

07:00 - 09:00AMBIENT SOUNDBATH
09:00 - 11:00MORNINGS WITH NAM BELOW: THEHOUSEOFACIDHOUSE & DJ GILES B
11:00 - 13:00UNKNOWN END
13:00 - 14:00DJ BORING
14:00 - 16:00OTRA B2b LÉNA C
16:00 - 18:00TRIESTE B2B JAY CARDER
18:00 - 19:00SAM PADDEN
19:00 - 20:00ELSA (SISU)
20:00 - 21:00ELL.IOT
21:00 - 23:00ANALOG FOUNDATION

Forest Stage

19:00 - 21:00ROBERT JAMES (HIP HOP SET)
21:00 - 23:00OTRA
23:00 - 01:00LÉNA C
01:00 - 03:00NAM

Walled Garden

12:00 - 15:00Joey Jackson
15:00 - 17:00Faze
17:00 - 20:00Bowes
20:00 - 23:00Olga Korol
23:00 - 03:00The Ghost b2b Gene on Earth

Barn

12:00 - 13:30RLSKSN &T365
13:30 - 15:00ASH
15:00 - 16:00Sai
16:00 - 17:30Lisa Oakes
17:30 - 19:00J Hadley
19:00 - 20:30Sam Watson
20:30 - 22:00Zak
22:00 - 23:30Mordan
23:30 - 01:00Becket
01:00 - 03:00Yant

Boxford

19:00 - 21:00Maeve Moayedi
21:00 - 23:00Sweetz

Trigon

11:00 - 13:00Ed Steele
13:00 - 15:00Sebastian Spring b2b Leena Sharma
15:00 - 17:00Move D (Disco Set)
17:00 - 19:00Hammer
19:00 - 21:00Krywald & Farrer
21:00 - 23:00Dan Shake
23:00 - 01:00Pretty Girl
01:00 - 03:00DJ BORING

Lawn

10:00 - 11:00Bane
11:00 - 14:00Channel One (live)
14:00 - 16:00DJ YAMi b2b RICH REASON
16:00 - 17:30Wayne Snow (live)
17:30 - 19:30Move D
19:30 - 21:30Lukas Wigflex
21:30 - 23:00James Holden (live)

The Curve

12:00 - 15:00Phil Sinclair
15:00 - 20:00Sam Bangura, Dale Mussington & Harry Mcanna
20:00 - 23:00Digby
23:00 - 03:00Margaret Dygas

The Lighthouse

12:00 - 13:30Andrew Ballantine
13:30 - 15:30Lucia & Ola
15:30 - 17:00Jack Hackney
17:00 - 19:00John Scudamore
19:00 - 21:00Adam Nahalewicz
21:00 - 23:00Matt JL & Dom Bradbury
23:00 - 01:00Louis Hughes & David Moran
01:00 - 03:00Dee Brown

Ricky's

12:00 - 14:00Eosap b2b Arnie
14:00 - 16:00DJ Bz & Doogie
16:00 - 18:30Laidlaw
18:30 - 21:30Dungeon Meat
21:30 - 00:00Herodot
00:00 - 03:00Cristi Cons