Warning: this clashfinder wasn't updated for 24 days before the festival. Search for similar clashfinders.

Fri​day 24th June

1656028800

Pyramid Stage

12:15 - 13:15Ziggy Marley
13:45 - 14:45Rufus Wainwright
15:15 - 16:15Crowded House
16:45 - 17:45Wolf Alice
18:15 - 19:30Robert Plant & Alison Krauss
20:15 - 21:15Sam Fender
22:15 - 23:45Billie Eilish

Other Stage

11:30 - 12:30The Libertines
13:00 - 13:45Kae Tempest
14:15 - 15:15Blossoms
15:45 - 16:45First Aid Kit
17:15 - 18:15Supergrass
18:45 - 19:45IDLES
20:30 - 21:30St. Vincent
22:30 - 23:45Foals

West Holts Stage

11:30 - 12:30Nubiyan Twist
13:00 - 14:00Arooj Aftab
14:30 - 15:30Greentea Peng
16:00 - 17:00Sleaford Mods
17:30 - 18:30TLC
19:00 - 20:00Sean Kuti & Egypt 80
20:30 - 21:30Bonobo
22:15 - 23:45Little Simz

John Peel Stage

11:30 - 12:15English Teacher
12:45 - 13:30Bad Boy Chiller Crew
14:00 - 14:45Griff
15:15 - 16:00Inhaler
16:30 - 17:30Girl In Red
18:00 - 19:00Sigrid
19:30 - 20:30Phoebe Bridgers
21:00 - 22:00The Jesus & Mary Chain
22:30 - 23:45Primal Scream

The Park Stage

11:30 - 12:15Matilda Mann
12:45 - 13:30Orlando Weeks
14:00 - 14:45Wet Leg
15:15 - 16:15Confidence Man
16:45 - 17:45Dry Cleaning
18:15 - 19:15Arlo Parks
19:45 - 20:45Saint Etienne
21:15 - 22:15Khruanbin
23:00 - 00:15Four Tet

Acoustic Stage

12:00 - 12:30Novelty Island
12:45 - 13:25Roseanne Reid
13:40 - 14:20Pavey Ark
14:30 - 15:10Irish Mythen
15:30 - 16:10The Mariachis
16:25 - 17:05Mary Coughlan
17:25 - 18:10Brian Kennedy
18:30 - 19:30Hothouse Flowers
20:00 - 21:00The Undertones
21:30 - 23:00Paul Heaton & Jacqui Abbot

Avalon Stage

13:00 - 13:50Hobo Jones & The Junkyard Dogs
14:15 - 15:10Baskery
15:40 - 16:35The War & Treaty
17:05 - 18:05Tanita Tikaram
18:35 - 19:35Oh My God! It's The Church
20:05 - 21:05Nick Mulvey
21:35 - 22:35Sugababes
23:05 - 00:20The Damned

Left Field

17:00 - 17:45Brooke Combe
18:15 - 19:00Dylan John Thomas
19:30 - 20:30Jamie Webster
21:00 - 22:00Billy Brag

Arcadia

21:30 - 22:00Ishmael Ensemble (DJ)
22:00 - 23:00Jon Hopkins (DJ)
02:00 - 03:00Carl Cox B2B Chase & Status (Jungle Set)

Sat​urday 25th June

1656115200

Pyramid Stage

12:00 - 12:45Les Amazones D'Afrique
13:15 - 14:00Joy Crookes
14:30 - 15:30Easy Life
16:00 - 16:45AJ Tracey
17:30 - 18:30HAIM
19:15 - 20:30Noel Gallagher's High Flying Birds
21:30 - 23:45Paul McCartney

Other Stage

11:45 - 12:30Hak Baker
13:00 - 13:45Tems
14:15 - 15:15Skunk Anansie
15:45 - 16:45Metronomy
17:15 - 18:15Glass Animals
18:45 - 19:45Olivia Rodrigo
20:30 - 21:30Burna Boy
22:30 - 23:45Megan Thee Stallion

West Holts Stage

11:30 - 12:30Kikagaku Moyo
13:15 - 14:15Brass Against
14:45 - 15:45Black Midi
16:15 - 17:00Yves Tumor
17:30 - 18:30Celeste
19:00 - 20:00Leon Bridges
20:30 - 21:30Caribou
22:15 - 23:45Roisin Murphy

John Peel Stage

11:30 - 12:15Go_A
12:45 - 13:30Enny
14:00 - 14:45Holly Humberstone
15:15 - 16:00Self Esteem
15:15 - 16:00Self Esteem
16:30 - 17:30BEABADOOBEE
18:00 - 19:00Pa Salieu
19:30 - 20:30Ghetts
21:00 - 22:00Yungblud
22:30 - 23:45Jamie T

The Park Stage

11:30 - 12:10Yasmin Williams
12:45 - 13:30Katy J Pearson
14:00 - 14:45Gabriels
15:15 - 16:15Sampa The Great
16:45 - 17:45Squid
18:15 - 19:15Big Thief
19:45 - 20:45The Avalanches
21:15 - 22:15Mitski
23:00 - 00:15Jessie Ware

Acoustic Stage

12:00 - 12:30Tom Webber Best Demo Of The Year
12:45 - 13:2549th & Main
13:40 - 14:20Katherine Priddy
14:30 - 15:10Laura Veirs
15:30 - 16:15Grainne Duffy
16:30 - 17:15Chris Difford
17:30 - 18:15Tony Christie
18:30 - 19:30Scouting For Girls
20:00 - 21:00Richard Thompson
21:30 - 23:00The Waterboys

Avalon Stage

11:30 - 12:10Nia Wyn
12:40 - 13:35The Longest Johns
14:05 - 15:05Grace Petrie
15:35 - 16:35Molotov Jukebox
17:05 - 18:05Tom Robinson Band
18:25 - 19:40Dr. John Cooper Clarke
20:05 - 21:05Ward Thomas
21:35 - 22:35Lamb
23:05 - 00:15The Hoosiers

Left Field

17:00 - 17:45New Asylums
18:10 - 19:10Kam-Bu
19:30 - 20:30Billy Nomates
21:00 - 22:00Yard Act

Arcadia

21:30 - 22:00Nia Archives
23:00 - 00:00Kurupt FM
00:00 - 01:00Four Tet
01:00 - 02:00Calvin Harris

Sun​day 26th June

1656201600

Pyramid Stage

11:30 - 12:15Black Dyke Band
12:45 - 13:30Dakhabrakha
14:00 - 15:00Herbie Hancock
16:00 - 17:15Diana Ross
17:45 - 18:45Elbow
19:30 - 20:45Lorde
21:45 - 23:15Kendrick Lamar

Other Stage

11:00 - 11:45Kojey Radical
12:15 - 13:00Sea Girls
13:30 - 14:30Lianne La Havas
15:00 - 16:00Declan McKenna
16:30 - 17:30Fontaines D.C.
18:00 - 19:00Kacey Musgraves
19:45 - 20:45Years & Years
21:45 - 23:15Pet Shop Boys

West Holts Stage

11:00 - 12:00Ishmael Ensemble
12:30 - 13:30Emma-Jean Thackray
14:00 - 15:00Nightmares On Wax
15:30 - 16:30Nubya Garcia
17:00 - 18:00Snarky Puppy
18:30 - 19:30Koffee
20:00 - 21:00Angelique Kidjo
21:45 - 23:15Bicep

John Peel Stage

11:15 - 12:00Just Mustard
12:30 - 13:30Sports Team
14:00 - 15:00TBC
15:30 - 16:30Clairo
17:00 - 18:00Amyl & The Sniffers
18:30 - 19:30Turnstile
20:00 - 21:00Little Dragon
21:30 - 22:45Charli XCX

The Park Stage

11:30 - 12:15Deep Throat Choir
12:45 - 13:30Big Joanie
14:00 - 14:45Warmduscher
15:15 - 16:00Cate Le Bon
16:30 - 17:30Caroline Polachek
18:15 - 19:15TBC
19:45 - 20:45Jarv Is
21:15 - 22:30Courtney Barnett

Acoustic Stage

12:00 - 12:30Megan Mckenna
12:45 - 13:25Lewis ... Winner
13:40 - 14:20Chloe Foy
14:30 - 15:10Errol Linton
15:30 - 16:15Damien Dempsey
16:30 - 17:15Terry Reid
17:30 - 18:15Fisherman's Friends
18:30 - 19:30The Bootleg Beatles
20:00 - 21:00The Shires
21:30 - 23:00Suzanne Vega

Avalon Stage

11:30 - 12:10Citizens Of The World Choir
12:35 - 13:30Ferris & Sylvester
13:55 - 14:50Peat & Diesel
15:20 - 16:20P.P. Arnold
16:50 - 17:50Kate Rusby
18:20 - 19:20McFly
19:50 - 20:50Orla Gartland
21:20 - 22:20Imelda May
22:50 - 23:50The Dualers

Left Field

17:00 - 17:30Las Adelitas
18:00 - 18:45The Magic Numbers
19:15 - 20:15The Regrettes
21:00 - 22:00Yola

Arcadia

01:30 - 02:30Hospitality Showcase: Spy B2B Grafix B2B Unglued Ft. Carasel MC & Solah