Thursday 29th August

1567036800

Woods Stage

19:30 - 20:30Flamingods
21:15 - 22:45Spiritualized

Tipi Tent

18:15 - 18:45Peach Pyramid
19:15 - 20:00Pottery
20:30 - 21:15Du Blonde
21:45 - 22:45Jockstrap
23:30 - 02:00Loud & Quiet Time-Hop Silent Disco

Friday 30th August

1567123200

Woods Stage

12:45 - 13:30Westerman
14:15 - 15:00Steve Gunn
15:45 - 16:45The Beths
17:30 - 18:30Bodega
19:30 - 20:30Baxter Dury
21:30 - 23:00Michael Kiwanuka

Garden Stage

12:00 - 12:45Ohtis
13:30 - 14:15Stella Donnelly
14:45 - 15:45Jade Bird
16:30 - 17:30Let's Eat Grandma
18:15 - 19:15Cass McCombs
20:00 - 21:00Mitski
21:45 - 23:00Parquet Courts

Big Top

12:00 - 12:45Once and Future Band
13:15 - 14:00Kelly Moran
14:30 - 15:15SASAMI
15:45 - 16:30Georgia
17:15 - 18:00Wand
18:45 - 19:45Yves Tumor
20:30 - 21:30Wire
23:15 - 00:15Kelly Lee Owens
00:30 - 02:00Joy Orbison

Tipi Tent

12:45 - 13:30Harrison Whitford
14:00 - 14:45E.B. The Younger
15:15 - 16:00Kathryn Joseph
16:30 - 17:15Girl in Red
17:45 - 18:30Virgina Wing
19:00 - 19:45Mary Lattimore
20:15 - 21:00Penya
21:30 - 22:15BodyVice
22:45 - 23:45Derya Yildrem and Grup Simsek
00:15 - 01:00Suprise Show
01:30 - 02:15Surprise Show

Talking Heads Stage

16:15 - 16:45Helena Deland
17:15 - 17:45Charlie Parr
18:15 - 19:00Rozi Plain

Saturday 31st August

1567209600

Woods Stage

12:45 - 13:30Martha
14:15 - 15:00Nubya Garcia
15:45 - 16:45KOKOKO!
17:30 - 18:30Goat Girl
19:15 - 20:30Kate Tempest
21:30 - 23:00Courtney Barnett

Garden Stage

12:00 - 12:45Nerija
13:30 - 14:15William Tyler
14:45 - 15:45Tyler Childers
16:30 - 17:30Lonnie Holley
18:15 - 19:15Black Midi
20:00 - 21:00Kikagaku Moyo
21:45 - 23:00Low

Big Top

12:00 - 12:45Sweaty Palms
13:15 - 14:00TVAM
14:30 - 15:15Squid
15:45 - 16:30Bilge Pump
17:00 - 18:00Gazelle Twin
18:45 - 19:45Kero Kero Bonito
20:30 - 21:30Moses Boyd Exodus
23:15 - 00:15Sleaford Mods
00:30 - 02:00Daniel Avery

Tipi Tent

12:15 - 13:00Molly Sarle
13:30 - 14:15Happyness
14:45 - 15:30Jim Ghedi
16:00 - 16:45Nardeydey
17:15 - 18:00Lisa O'Neill
18:30 - 19:15Sam Evian
19:45 - 20:30Porridge Radio
21:00 - 21:45Black Country, New Road
23:00 - 23:45N0V3L
00:15 - 01:00Surprise Show
01:30 - 02:15Surprise Show

Talking Heads Stage

16:45 - 17:15John Johanna (time TBC)
17:45 - 18:30Oliver Coates

Sunday 1st September

1567296000

Woods Stage

12:30 - 13:15Pom Poko
13:45 - 14:45Steam Down
15:45 - 16:45BCUC
17:30 - 18:30Cate Le Bon
19:15 - 20:30Deerhunter
21:30 - 23:00Metronomy

Garden Stage

12:00 - 12:45Seazoo
13:30 - 14:15Jessica Pratt
14:45 - 15:45Israel Nash
16:15 - 17:15Tunng
18:00 - 19:00Serpentwithfeet
19:45 - 20:45BC Camplight
21:30 - 23:00Jarvis Cocker (Introducing JARV IS)

Big Top

11:45 - 12:30Lewsberg
13:00 - 13:45Crack Cloud
14:15 - 15:00Viagra Boys
15:30 - 16:30Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
17:00 - 18:00Ata KaK
18:45 - 19:45Fontaines D.C.
20:30 - 21:30Surprise Show
23:15 - 00:15BEAK>

Tipi Tent

12:15 - 13:00Sing Leaf
13:30 - 14:15Sons of Raphael
14:45 - 15:30Sandro Perri
16:00 - 16:45Group Listening
17:15 - 18:00Gia Margaret
18:30 - 19:15Babe Rainbow
19:45 - 20:30The Murder Capital
21:00 - 22:00Mark Mulcahy
23:15 - 00:00Surprise Show
00:30 - 01:15Surprise Show
01:45 - 02:30Surprise Show

Talking Heads Stage

16:30 - 17:00Anna St. Louis
17:30 - 18:00Angelo De Augustine