Thurs​day 1st September

1661990400

Salty Dog

19:00 - 19:45Stolen City
20:00 - 20:45Wednesday Gang
21:15 - 22:00Naoise Roo
22:30 - 23:30No Stars

Fri​day 2nd September

1662076800

Main Stage

18:45 - 19:30Denise Chaila
20:00 - 20:45Glass Animals
21:15 - 22:00Megan Thee Stallion
22:30 - 00:00Dermot Kennedy

Electric Arena

18:50 - 19:35Bright Eyes
20:00 - 20:45Willow
21:15 - 22:15Pixies
22:45 - 00:00Fontaines DC

Rankin's Wood

18:15 - 19:00100 Gecs
19:30 - 20:15Girl in Red
20:45 - 21:30Little Simz
22:00 - 23:00Fred Again

Who Let The Dads Out - Trailerpark

15:55 - 16:00Welcome Introduction with Mini Michael "knee" Higgins!!
16:00 - 18:00DJ Bren - Air Guitareoke
18:00 - 18:15Tortilla Challenge
18:15 - 19:30DJ Bren - Air Guitareoke
19:30 - 20:30Harvest - A Tribute To Neil Young (Acoustic Set)
20:30 - 22:15Dad Dancing with DJ's!!
22:15 - 23:15DJ Bren - Air Guitareoke
23:15 - 01:00Risky Business
01:00 - 02:00DJ Bren - Dance the night away

Three Stage

19:15 - 20:00Q
20:30 - 21:15Lime Cordiale
21:45 - 22:30Gus Dapperton
23:00 - 00:00Gang of Youths

Terminus

18:30 - 20:00Efa O'Neill
20:10 - 21:30Anfisa Letyago
21:45 - 23:10Rebuke
23:30 - 01:00Mall Grab

Mind and Body

18:30 - 19:10Lucy McWilliams
19:30 - 20:10Thumper
20:40 - 21:25Efe
21:45 - 22:30Shiv
23:00 - 23:45Sprints
00:15 - 01:00Kean Kavanagh
01:30 - 02:15Aby Coulibaly
02:40 - 03:4049th & Main

Fish Town

16:00 - 16:45Will de Burca
17:00 - 17:45Baz Hickey
18:00 - 18:45The Se7en Inch Collective
19:20 - 20:05Scattered Ashes
20:25 - 21:10Trouble Pilgrims
21:30 - 22:15Sun Mahshene
22:35 - 23:20Shakalak
23:40 - 00:25The Pale Sideshow Disco
00:30 - 01:15Phil Taggart
01:30 - 02:15The Kilo 1977 + Mattie Bterri Fierce Pole Dance Show

Salty Dog

13:00 - 13:45Monsiuer Pompier
14:20 - 15:05Beef Supreme
15:35 - 16:20The Blessed
18:30 - 19:15Porcelain Hill
19:50 - 20:35Amy Montgomery
22:20 - 23:05Pretty Happy
23:45 - 00:30Powpig
01:45 - 02:30Cathy Davey

Trailer Park

16:45 - 17:40Toshin
18:05 - 19:00Harvest
19:20 - 20:15Scustin
20:50 - 21:45Cooks but we're Chefs
22:20 - 23:15JYellowL
23:50 - 00:45Cable Street Collective

Global Green Village Hall

16:00 - 16:30Dáwna
17:00 - 17:30Caoi de Barra (Wyvern Lingo)
18:00 - 18:30We Are Water
19:00 - 19:30Caoivin
20:00 - 20:30Eliott Mo
21:00 - 23:00Deck Markey (DJ)
23:00 - 01:00SJ (DJ)
01:00 - 03:00Mo Kelly feat Natalia (DJ & Sax)
03:00 - 05:00Pama (DJ)

Sat​urday 3rd September

1662163200

Main Stage

14:00 - 14:45Hudson Taylor
15:15 - 16:00Hermitage Green
16:30 - 17:15Becky Hill
18:00 - 18:45Anne-Marie
19:30 - 20:30The Kooks
21:15 - 22:45Picture This
23:30 - 01:00Tame Impala

Electric Arena

14:15 - 15:00Cian Ducrot
15:45 - 16:30Sam Tompkins
17:15 - 18:00Lyra
18:45 - 19:30The 2 Johnnies
20:00 - 20:45Declan McKenna
21:15 - 22:00King Kong Company
22:30 - 23:30Wolf Alice
00:00 - 01:00Annie Mac

Rankin's Wood

14:30 - 15:15Lisa McHugh
16:00 - 16:45Kneecap
17:30 - 18:15Kojaque
18:45 - 19:30JPEGMafia
20:00 - 20:45The Scratch
21:15 - 22:00Rina Sawayama
22:30 - 23:30For Those I Love

Who Let The Dads Out - Trailerpark

14:30 - 15:00DJ Bren - Air Guitareoke
15:00 - 16:00Eva Campbell
16:00 - 16:15Tortilla Challenge
16:15 - 18:00DJ Clyde (De Da v1.0)
18:00 - 18:15Tortilla Challenge
18:15 - 19:15DJ Bren - Air Guitareoke
19:15 - 20:30DJ Stu (De Da v2.0)
20:30 - 22:00DJ Bren - Air Guitareoke
22:00 - 23:30More Dad Dancing !!
23:30 - 02:00Risky Business

Three Stage

14:00 - 15:00Narolane and Guests
15:40 - 16:20CVC
16:50 - 17:30Thomas Headon
18:00 - 18:45Yeule
19:15 - 20:00Gemma Dunleavy
20:30 - 21:15Orla Gartland
21:45 - 22:30Saint Sister
23:00 - 00:00Sleaford Mods

Terminus

18:30 - 20:00EVE
20:10 - 21:30Obskür
21:45 - 23:05blk
23:30 - 01:00Kettama

Mind and Body

15:00 - 15:30Naked Lungs
16:00 - 16:40Lucy Blue
17:10 - 17:50Amy Michelle
18:20 - 19:00Just Wondering
19:30 - 20:15Nixer
20:45 - 21:30Silverbacks
22:15 - 23:00Sorcha Richardson
23:30 - 00:15Malaki
00:45 - 01:30The Cope
02:00 - 03:00TBC

Fish Town

11:30 - 12:15Breathe with the Beat feat Get Down Edits
12:55 - 13:40Vinci
13:45 - 14:30Mr Pink
14:35 - 15:20Havvk
15:25 - 16:10Anamoe Drive
16:20 - 17:05Pontius Pilate and the Naildrivers
17:30 - 18:15Jack Lukeman
18:35 - 19:20The Oozes
19:40 - 20:25Satta Roots vs Ed G
20:45 - 21:30RSAG
21:50 - 22:35The Frank and Walters
23:10 - 23:55Thumper Sideshow Disco
00:30 - 01:15Dec Pierce Block Rockin' Beats
02:00 - 02:45JYellowL plus Dan + Dansie (DJ set)

Salty Dog

13:00 - 13:40The Molgoggers
14:05 - 14:45Wild Love
16:40 - 17:20Silverbacks
17:50 - 18:30These Charming Men
19:20 - 20:00Ham Sandwich
23:45 - 00:25Riptide Movement
01:15 - 01:55Columbia Mills

Trailer Park

13:40 - 14:35The Pearly Whites
14:55 - 15:50CheryM
16:10 - 17:00Manden Express
17:30 - 18:25Adore
18:50 - 19:45Stoat
20:05 - 21:00The 45s
21:30 - 22:20Orion Boys
23:00 - 23:55Interskalactic
00:30 - 01:25Attention Bebe

Global Green Village Hall

15:00 - 15:30Gavin Murphy Songs
16:00 - 16:30SAIV'N
17:00 - 17:30Kiruu
18:00 - 18:30Kastana
19:00 - 19:30Kyoto Love Hotel
20:00 - 20:30The Accidental Rapper
21:00 - 21:30Jack Keeshan
22:00 - 22:30Bubba Shakespeare
23:00 - 23:30Rapthor ft Dirtman
00:00 - 01:00Shakalak
01:30 - 03:00Hip Hop Hooray party with DJ Rosko

Sun​day 4th September

1662249600

Main Stage

13:00 - 14:00Dublin Gospel Choir
14:45 - 15:30Moncrieff
16:00 - 16:45Wild Youth
17:15 - 18:00The Academic
18:30 - 19:30The Coronas
20:15 - 21:45Snow Patrol
22:30 - 00:00Arctic Monkeys

Electric Arena

14:00 - 15:00My Therapist Ghosted Me
15:30 - 16:15Lea Heart
17:00 - 17:45Belters Only
18:15 - 19:00Mimi Webb
19:30 - 20:30James Vincent McMorrow
21:15 - 22:15London Grammar
22:45 - 00:00Disclosure

Rankin's Wood

14:00 - 14:30The Florentinas
15:00 - 15:45Tolü Makay
16:15 - 17:00CMAT
17:30 - 18:15Griff
18:45 - 19:30Joy Crookes
20:00 - 20:45Rejjie Snow
21:15 - 22:15Khruangbin

Who Let The Dads Out - Trailerpark

14:30 - 16:00DJ Bren - Air Guitareoke
16:00 - 16:15Tortilla Challenge
16:15 - 17:00DJ Clyde (De Da v1.0)
17:00 - 18:00Muireann
18:00 - 18:15Tortilla Challenge
18:15 - 18:45DJ Stu (De Da v2.0)
18:45 - 20:15Risky Business
20:15 - 21:00DJ Bren - Air Guitareoke

Three Stage

14:30 - 15:15Bronagh Gallagher
15:45 - 16:30Kynsy
17:00 - 17:45Hope Tala
18:15 - 19:00Kamal
19:30 - 20:15Priya Ragu
20:45 - 21:30Just Mustard
22:15 - 23:00Perfume Genius

Terminus

18:00 - 19:15Whorskey
19:30 - 20:40VTSS
20:45 - 22:15Helena Hauff
22:30 - 00:00Jeff Mills

Mind and Body

15:30 - 16:00Carlsbad
16:45 - 17:15Cruel Sister
18:00 - 18:30George O'Hanlon
19:00 - 19:30Lemonade Shoelace
20:00 - 20:45April
21:30 - 22:15Rachel Mae Hannon
22:45 - 23:30Somebody's Child
00:00 - 00:45Mango x Mathman
01:15 - 02:00Le Boom
02:30 - 03:30Nialler9

Fish Town

11:45 - 12:30Aonair
12:35 - 13:20NOAH
13:25 - 14:10Mariachi San Patricio
14:30 - 15:15Dea Matrona
15:35 - 16:20Tadhg
16:40 - 17:30Mick Flannery and Susan O'Neill
18:00 - 18:45Regina and the Queens (drag show)
19:20 - 20:05Camille O'Sullivan
20:40 - 21:40Jerry Fish
22:00 - 22:45The Blizzards
23:20 - 00:05Touts Sideshow Disco
00:30 - 01:15The Kilo 1977

Salty Dog

14:20 - 15:05Violvetine
18:25 - 19:10Naked Animals
19:45 - 20:30Sack
21:05 - 21:50Gurriers

Trailer Park

12:30 - 13:25Bootleg Beach Boys
13:55 - 14:50Branwen
15:20 - 16:15Luna Boys
16:40 - 17:35Clara Tracey
18:05 - 19:00The Deadlians
19:20 - 20:15Post Punk Podge
20:50 - 21:45Scribes
22:20 - 23:15Acid Granny
23:50 - 00:45Yard

Global Green Village Hall

14:00 - 14:30Nicantsaoi
15:00 - 15:30Zamo Riffman
16:00 - 16:30Sive
17:00 - 17:30Jayne
18:00 - 18:30Jarjarjr
19:00 - 19:30Chimers
20:00 - 20:30Songs of Love & Rage
21:00 - 22:00Conor Fahy (DJ)
22:00 - 00:00Aaron Oscar (DJ)
00:00 - 02:00Global Green Closing Party ft Ollie Float Notes Moore, Anacalypsis, Special Guests