20/9/2017

1505865600

Hlavní pódium : Náměstí Republiky (1)

15:00 - 16:00Pan Chimzee (DE)
17:00 - 18:00Mayberian Sanskulotts (HUN)
19:00 - 20:00Surprise Effect (FR)
21:00 - 22:00Light Chili (IT) + Blaze (AUS)
22:00 - 00:00DJ Yugoshka silent

TD Bus (2)

14:00 - 15:00Galiro (IT)
16:00 - 17:00Zicamen (BRA)
18:00 - 19:00Komedianti mix
20:00 - 20:30Jyoti Ram (FRA)
20:30 - 21:00Tokhi & Groove Army
22:00 - 23:00Cris Ellys (SVK), Jan Nedvěd
23:00 - 00:00Mayberian Sanskulotts (HUN), Mirka Miškechová (SVK)

Hračky (3)

12:00 - 13:00Ziggy McNeill (AUS)
13:00 - 14:00Cris Ellys (SVK)
15:00 - 16:00Puto Production (ChL /CUB)
16:30 - 17:00Jyoti Ram (FRA)
17:00 - 18:00Madebythefire
18:00 - 19:00Los Gádžos
19:00 - 20:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
20:00 - 21:00I Wish I Was a Fish (SWE/DE)
21:00 - 22:00Galiro (IT)

Pivoňka (4)

12:00 - 13:00Light Chili (IT)
13:00 - 14:00Drumz 'n' Basez (IT)
14:00 - 15:00Drumz 'n' Basez (IT)
15:30 - 16:00Tanečnice Lucka
17:00 - 18:00I Wish I Was a Fish (SWE/DE)
18:00 - 19:00Santiago Cordoba (ARG)
19:00 - 20:00Drumz 'n' Basez (IT)
20:00 - 21:00Infidelix (USA)
21:00 - 22:00Ziggy McNeill (AUS)

Branka (5)

12:00 - 12:30Blaze (AUS)
12:30 - 13:00Tofu (Coming True) (TWN)
13:00 - 14:00Marcos Masetti (ARG)
14:00 - 15:00Raoul Gomiero (IT)
15:00 - 15:30Jyoti Ram (FRA)
15:30 - 16:00Blaze (AUS)
16:00 - 17:00Surprise Effect (FR)
17:00 - 18:00Sven from Sweden (SWE)
18:00 - 19:00Chicasss Checasss
19:00 - 19:30Tokhi & Groove Army

Kostel (6)

19:30 - 20:00House tančírna + Workshop
20:00 - 21:00House tančírna + Workshop
21:00 - 22:00House tančírna + Workshop

Riegrovka (7)

12:00 - 13:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
13:00 - 14:00Plucieogniem (POL)
14:00 - 15:00Sven from Sweden (SWE)
15:30 - 16:00Galiro (ITA)
16:00 - 17:00Marcos Masetti (ARG)
17:00 - 18:00Tofu (Coming True) (TWN)
18:00 - 18:30Blaze (AUS)
18:30 - 19:00Jyoti Ram (FRA)
19:00 - 20:00Raoul Gomiero (IT)
20:00 - 21:00Plucieogniem (POL)
21:00 - 22:00Tofu (Coming True) (TWN)

Strom (8)

12:00 - 13:00Pan Chimzee (DE)
13:00 - 14:00Zicamen (BRA)
14:00 - 15:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
16:00 - 17:00Infidelix (USA)
17:00 - 18:00Puto Production (ChL /CUB)
18:00 - 19:00Light Chili (IT)
19:00 - 20:00Petra Gobelová
20:00 - 21:00Mirka Miškechová (SVK)
21:00 - 22:00Santiago Cordoba (ARG)

Martinská (9)

16:00 - 17:00Petra Gobelová
17:00 - 18:00Ziggy McNeill (AUS)
18:00 - 19:00Yatera (PL)
19:00 - 20:00Cris Ellys (SVK)
20:00 - 21:00Gus Ring (SWE)
21:00 - 22:00Yatera (PL)

Rossman (10)

19:00 - 20:00Tanečnice Lucka

Zvedni Zadek Zone (11)

12:00 - 13:00open mic
13:00 - 14:00open mic
14:00 - 15:00open mic
16:00 - 17:00open mic
17:00 - 17:30open mic
17:30 - 18:00Tetovací strojek
18:00 - 19:00Pub Quiz
19:00 - 20:00Pub Quiz
20:00 - 21:00Puto Production (ChL /CUB)
21:00 - 22:00The Entropies (CZ/IRN)

Pomník (13-)

18:00 - 19:00The Entropies (CZ/IRN)
19:00 - 20:00Pan Chimzee (DE)
20:00 - 21:00Zicamen (BRA)

Pivovarské Muzeum (14)

14:00 - 15:00Gus Ring (SWE)
15:00 - 16:00Cris Ellys (SVK)
16:00 - 17:00Jan Nedvěd
17:00 - 18:00Pan Chimzee (DE)

21/9/2017

1505952000

Hlavní pódium : Náměstí Republiky (1)

15:00 - 16:00Petra Göbelová
17:00 - 18:00I Wish I Was A Fish (SWE/DE)
19:00 - 20:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
21:00 - 22:00Thom Artway & kapela
22:00 - 00:00DJ Elien (Silent disco)

TD Bus (2)

13:00 - 14:00Puto Production (CHL/CUB)
14:00 - 15:00Komedianti mix Tofu (Coming True) (TWN) + Blaze (AUS)
16:00 - 17:00Ottone Pesante (IT)
18:00 - 19:00Villages (GER)
20:00 - 21:00The Entropies (CZ/IRN)
22:00 - 23:00Ziggy Mc Neill (AUS) Gus Ring (SWE) - ambient
23:00 - 00:00I Wish I Was A Fish (SWE/DE) - ambient

Hračky (3)

12:00 - 13:00Mirka Miškechová (SVK)
13:00 - 14:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
14:00 - 15:00Cris Ellys (SVK)
15:00 - 16:00Ziggy McNeill (AUS)
16:00 - 16:30Jyoti Ram (FRA)
17:00 - 18:00Santiago Cordoba (ARG)
18:00 - 19:00Infidelix (USA)
19:00 - 20:00Tabasker
20:00 - 21:00Light Chilli (IT)
21:00 - 22:00Forest (IZR)

Pivoňka (4)

12:00 - 13:00Light Chilli (IT)
13:00 - 14:00Pan Chimzee (DE)
14:00 - 15:00Yatera (PL)
15:00 - 16:00The Entropies (CZ/IRN)
16:00 - 17:00Thom Artway solo
17:00 - 18:00Puto Production (CHL/CUB)
18:00 - 19:00Zoe Hayter
19:00 - 20:00Tram33 (B)
20:00 - 21:00I Wish I Was A Fish (SWE/DE)
21:00 - 22:00Infidelix (USA)

Branka (5)

12:00 - 12:30Jyoti Ram (FRA)
13:00 - 14:00Sven from Sweden (SWE)
14:00 - 15:00Plucieogniem (POL)
15:00 - 16:00Raoul Gomiero (IT)
16:00 - 17:00Blaze (AUS)
17:00 - 18:00Galiro (IT)
19:00 - 19:30Jyoti Ram (FRA)
19:30 - 20:00Surprise Effect (FR/AUS)
20:00 - 21:00Santiago Cordoba (ARG)
21:00 - 22:00Tofu (Coming True) (TWN)

Kostel (6)

18:00 - 19:00Marcos Masetti (ARG)

Riegrovka (7)

12:00 - 13:00Raoul Gomiero (IT)
13:00 - 13:30Galiro (IT)
13:30 - 14:00Jyoti Ram (FRA)
14:00 - 15:00Surprise Effect (FR)
15:00 - 16:00Tofu (Coming True) (TWN)
16:00 - 17:00Marcos Masetti (ARG)
17:00 - 18:00Sven from Sweden (SWE)
18:00 - 19:00Blaze (AUS)
19:00 - 20:00Raoul Gomiero (IT)
20:00 - 21:00Blaze (AUS)
21:00 - 22:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)

Strom (8)

12:00 - 13:00Petra Göbelová
13:00 - 14:00Ottone Pesante (IT)
15:00 - 16:00Pan Chimzee (DE)
16:00 - 17:00Zicamen (BRA)
17:00 - 18:00Cris Ellys (SVK)
18:00 - 19:00Drumz 'n' Basez (IT)
19:00 - 20:00Drumz 'n' Basez (IT)
20:00 - 21:00Puto Production (CHL/CUB)

Martinská (9)

18:00 - 19:00Martin Jáchym
19:00 - 20:00Tanečnice Lucka
20:00 - 21:00Ziggy McNeill (AUS)
21:00 - 22:00Zoe Hayter

Rossman (10)

14:00 - 15:00Mirror Crew (SRB)
17:00 - 18:00Mirror Crew (SRB)
18:00 - 19:00Pan Chimzee (DE)
19:00 - 20:00Flaškinet
20:00 - 21:00Mirror Crew (SRB)

Zvedni Zadek Zone (11)

12:00 - 13:00open mic
13:00 - 14:00open mic
14:00 - 15:00open mic
15:00 - 16:00open mic
16:00 - 17:00Gus Ring (SWE)
17:00 - 18:00Jam Session
18:00 - 19:00Jam Session
19:00 - 20:00Beerjoga
20:00 - 21:00Zicamen (BRA)
21:00 - 22:00Plucieogniem (POL)

Pivovarské Muzeum (14)

16:00 - 17:00Martin Jáchym
17:00 - 18:00Tram33 (B)
18:00 - 19:00Ziggy McNeill (AUS)
19:00 - 20:00Cris Ellys (SVK)

22/9/2017

1506038400

Hlavní pódium : Náměstí Republiky (1)

15:00 - 16:00Martin Jáchym
17:00 - 18:00Santiago Cordoba (ARG)
19:00 - 20:00Forest (IZR)
21:00 - 21:55Puto Production (CHL/CUB)
22:00 - 23:00FalaFellas, Profesor Ikebara - silent
23:00 - 00:00FalaFellas, Profesor Ikebara - silent

TD Bus (2)

12:30 - 13:30Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
14:00 - 15:00Gus Ring (SWE)
16:05 - 17:05Cris Ellys (SVK)
18:00 - 19:00Tram33 (B)
20:00 - 21:00Tam Tam Batucada
22:00 - 23:00Forest (IZR)
23:00 - 00:00Erica Russo (USA) - ambient

Hračky (3)

12:00 - 13:00Ziggy McNeill (AUS)
13:00 - 14:00Infidelix (USA)
14:00 - 15:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
16:30 - 17:00Jyoti Ram (FRA)
17:00 - 18:00Infidelix (USA)
18:00 - 19:00Yedhaki:Nautika
19:00 - 20:00Frajara Putika
20:00 - 21:00Light Chili (IT)
21:00 - 22:00Zoe Hayter

Pivoňka (4)

13:00 - 14:00Ottone Pesante (IT)
14:00 - 15:00Zicamen (BRA)
15:00 - 16:00Forest (IZR)
16:00 - 17:00Ottone Pesante (IT)
17:00 - 18:00The Entropies (CZ/IRN)
18:00 - 19:00Dominik Feri
19:00 - 20:00Cris Ellys (SVK)
20:00 - 21:00Erica Russo (USA)
21:00 - 22:00Santiago Cordoba (ARG)

Branka (5)

12:00 - 13:00Blaze (AUS)
13:00 - 14:00Raoul Gomiero (IT)
14:00 - 15:00Plucieogniem (POL)
15:00 - 16:00Sven from Sweden (SWE)
16:00 - 17:00Raoul Gomiero (IT)
17:00 - 18:00Surprise Effect (FR)
20:00 - 21:00Marcos Masetti (ARG)
21:00 - 22:00Plucieogniem (POL)

Kostel (6)

17:30 - 18:00Salsa workshop
18:00 - 20:00Salsa tančírna
20:00 - 21:00Slam poetry

Riegrovka (7)

12:00 - 13:00Surprise Effect (FR)
13:00 - 13:30Galiro (IT)
13:30 - 14:00Jyoti Ram (FRA)
14:00 - 15:00Tofu (Coming True) (TWN)
15:00 - 16:00Surprise Effect (FR)
16:00 - 17:00Blaze (AUS)
17:00 - 18:00Marcos Masetti (ARG)
18:00 - 18:30Tofu (Coming True) (TWN)
18:30 - 19:00Jyoti Ram (FRA)
19:00 - 20:00Raoul Gomiero (IT)
20:00 - 21:00Sven from Sweden (SWE)
21:00 - 21:30Tofu (Coming True) (TWN)
21:30 - 22:00Blaze (AUS)

Strom (8)

12:00 - 13:00The Entropies (CZ/IRN)
13:00 - 14:00Pan Chimzee (DE)
14:00 - 15:00Puto Production (CHL/CUB)
15:00 - 16:00Ziggy McNeill (AUS)
16:00 - 17:00Galiro (IT)
17:00 - 18:00Puto Production (CHL/CUB)
18:00 - 19:00Gus Ring (SWE)

Martinská (9)

12:00 - 12:30Jyoti Ram (FRA)
16:00 - 17:00Cris Ellys (SVK)
17:30 - 18:00Jyoti Ram (FRA)
18:00 - 19:00Zoe Hayter
19:00 - 20:00Martin Jáchym

Rossman (10)

13:00 - 14:00Flaškinet
14:00 - 15:00Mirror Crew (SRB)
17:00 - 18:00Mirror Crew (SRB)
19:00 - 20:00Tanečnice Lucka
20:00 - 21:00Mirror Crew (SRB)

Zvedni Zadek Zone (11)

12:00 - 13:00open mic
13:00 - 14:00open mic
14:00 - 15:00open mic
16:00 - 17:00Tanečnice Lucka
17:00 - 17:30open mic
17:30 - 18:00Pub Quiz
18:00 - 19:00Pub Quiz
19:00 - 20:00Cestopis
20:00 - 21:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
21:00 - 22:00Tram33 (B)

Plzeňský Prazdroj - nádvoří (15)

16:00 - 17:00Light Chili (IT)
18:00 - 19:00Erica Russo (USA)

23/9/2017

1506124800

Hlavní pódium : Náměstí Republiky (1)

13:00 - 14:0020 minutes
15:00 - 15:30Jyoti Ram (FRA)
17:00 - 18:00Ziggy McNeill (AUS)
19:00 - 19:30Beatbox battle (finále + exhibice)
20:00 - 21:00Emil & Jakub (Noisy Pots)
21:00 - 22:00Infidelix (USA)
22:00 - 00:00DJ Poeta (silent disco)

TD Bus (2)

14:00 - 15:00Drumz 'n' Basez (IT)
15:55 - 17:00Surprise Effect (FR)
18:00 - 19:00Frajara vs. Tabasker
22:00 - 23:00Pan Chimzee (DE)
23:00 - 00:00Překvapení

Hračky (3)

11:00 - 12:0020 minutes
12:00 - 13:00Zicamen (BRA)
13:00 - 14:00Tanečnice Lucka
14:00 - 15:00Tram33 (B)
15:00 - 16:00Ottone Pesante (IT)
16:00 - 17:00Puto Production (CHL/CUB)
17:00 - 18:00Emil & Jakub (Noisy Pots)
18:00 - 19:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
19:00 - 20:00Santiago Cordoba (ARG)
20:00 - 21:00Ziggy McNeill (AUS)

Pivoňka (4)

12:00 - 13:00Forest (IZR)
13:00 - 14:00Puto Production (CHL/CUB)
14:00 - 15:00Vlněna
15:00 - 16:00Ziggy McNeill (AUS)
16:00 - 17:00Infidelix (USA)
17:00 - 18:00Ottone Pesante (IT)
18:00 - 19:00Gus Ring (SWE)
19:00 - 20:00Drumz 'n' Basez (IT)
20:00 - 21:05Pan Chimzee (DE)

Branka (5)

12:00 - 13:00Surprise Effect (FR)
13:00 - 14:00Tofu (Coming True) (TWN)
14:00 - 15:00Raoul Gomiero (IT)
15:00 - 16:00Surprise Effect (FR)
16:00 - 17:00Beatbox battle
18:00 - 18:30Jyoti Ram (FRA)
19:00 - 20:00Marcos Masetti (ARG)
20:00 - 21:00Sven from Sweden (SWE)
21:00 - 22:00Puto Production (CHL/CUB)

Kostel (6)

13:00 - 14:00Nazdar bazar
14:00 - 15:00Nazdar bazar
15:00 - 16:00Nazdar bazar
16:00 - 17:00Nazdar bazar
17:00 - 18:00Nazdar bazar
21:00 - 22:00Blaze (AUS)

Riegrovka (7)

12:00 - 13:00Blaze (AUS)
13:00 - 13:30Jyoti Ram (FRA)
15:00 - 16:00Sven from Sweden (SWE)
16:00 - 17:00Blaze (AUS)
17:00 - 18:00Marcos Masetti (ARG)
18:00 - 19:00Galiro (ITA)
19:00 - 20:00Surprise Effect (FR)
20:00 - 21:00Raoul Gomiero (IT)
21:00 - 22:00Tofu (Coming True) (TWN)

Strom (8)

12:00 - 13:00Light Chili (IT)
13:00 - 14:00Pan Chimzee (DE)
14:00 - 15:00Gus Ring (SWE)
15:00 - 16:00Santiago Cordoba (ARG)
16:00 - 17:00Maurizio Presidente (FR/IT/PT/DE)
17:00 - 18:00Vlněna
18:00 - 19:00Light Chili (IT)
19:00 - 20:00Zoe Hayter
20:00 - 21:00Tram33 (B)

Martinská (9)

14:00 - 16:00COOLna je cool
16:00 - 17:00Tanečnice Lucka
17:00 - 18:00Pan Chimzee (DE)

Rossman (10)

14:00 - 15:00Mirror Crew (SRB)
17:00 - 18:00Mirror Crew (SRB)
20:00 - 21:00Mirror Crew (SRB)

Zvedni Zadek Zone (11)

12:00 - 13:00open mic
13:00 - 14:00open mic
14:00 - 15:00Zoe Hayter
15:00 - 16:00Překvapení
16:00 - 17:00open mic
17:00 - 17:30open mic
17:30 - 18:00Pub Quiz
18:00 - 19:00Pub Quiz
19:00 - 20:00Zvedni Zadek
20:00 - 21:00Light Chili (IT)
21:00 - 22:00Ottone Pesante (IT)

Plzeňský Prazdroj - nádvoří (15)

14:00 - 15:00Infidelix (USA)
15:00 - 16:00Pan Chimzee (DE)
17:00 - 18:00Santiago Cordoba (ARG)