Thursday 8th June

1496880000

This Tent

3:45 - 4:30Innanet James
5:15 - 6:00The Lemon Twigs
6:45 - 7:45The Orwells
8:30 - 9:30Haywyre
10:15 - 11:15Hippo Campus
12:00 - 1:00Goldfish

That Tent

3:15 - 4:00Welles
4:45 - 5:30Mondo Cozmo
6:15 - 7:00Kaiydo
7:45 - 8:30July Talk
9:15 - 10:15Luke Combs
11:00 - 12:00Eden
12:45 - 1:45G Jones

The Other Tent

4:15 - 5:00Turkuaz
5:45 - 6:30Kevin Abstract
7:15 - 8:00Ten Fe
8:45 - 9:45Ookay
10:30 - 11:30Herobust
12:15 - 1:15Twiddle

Friday 9th June

1496966400

What Stage

1:15 - 2:15Preservation Hall Jazz Band
3:00 - 4:00Kaleo
5:00 - 6:15Cold War Kids
7:15 - 8:30The xx
9:30 - 12:00U2

Which Stage

12:45 - 1:45Wilderado
2:30 - 3:30James Vincent McMorrow
4:15 - 5:15Car Seat Headrest
6:15 - 7:15The Strumbellas
8:15 - 9:30Tove Lo
12:30 - 2:00Major Lazer

This Tent

1:15 - 2:00Khruangbin
2:45 - 3:45Klangstof
4:30 - 5:30Kevin Morby
6:15 - 7:15Stick Figure
8:00 - 9:15Russ
12:15 - 1:30Glass Animals
2:15 - 3:30Portugal. The Man

That Tent

12:45 - 1:30Albin Lee Meldau
2:15 - 3:15Angelique Kidjo
4:00 - 5:00Leon
6:00 - 7:15Francis and the Lights
8:15 - 9:30Gallant
11:30 - 12:45D.R.A.M
1:30 - 3:00Big Gigantic

The Other Tent

1:30 - 2:15Twin Limb
3:00 - 4:00Nightly
4:45 - 5:45Ganja White Knight
6:30 - 7:30Illenium
8:15 - 9:30Getter
12:00 - 1:15NGHTMRE
2:00 - 2:45Claude Von Stroke
2:45 - 3:30Barclay Crenshaw

Saturday 10th June

1497052800

What Stage

12:30 - 1:30Lukas Nelson
2:30 - 3:30Coin
4:30 - 5:45The Head and The Heart
6:45 - 8:00Cage The Elephant
9:00 - 11:00Red Hot Chili Peppers
12:00 - 1:30Chance The Rapper

Which Stage

1:30 - 2:30Lucy Dacus
3:30 - 4:30Rainbow Kitten Surprise
5:30 - 6:45Tegan and Sara
7:45 - 9:00Future Islands
11:00 - 12:15Marshmello
1:30 - 3:00Flume

This Tent

1:15 - 2:15Big Jesus
3:15 - 4:15Deap Valley
5:15 - 6:15Belly
7:15 - 8:30Jon Bellion
11:30 - 2:00Superjam

That Tent

12:00 - 12:45Goody Grace
1:30 - 2:30Bad Suns
3:30 - 4:30The Front Bottoms
5:30 - 6:45Joseph
7:45 - 9:00Michael Kiwanuka
11:00 - 12:15Skepta
1:15 - 2:30Snails

The Other Tent

12:30 - 1:30Unlike Pluto
2:30 - 3:30Rezz
4:30 - 5:30San Holo
6:30 - 8:00Matoma
12:15 - 1:15Louis The Child
2:00 - 3:15Tory Lanez

Sunday 11th June

1497139200

What Stage

1:00 - 2:00Dua Lipa
3:00 - 4:00Royal Blood
5:00 - 6:00Milky Chance
7:00 - 8:15Martin Garrix
9:15 - 11:00The Weeknd

Which Stage

12:00 - 12:45Alexandra Savior
1:30 - 2:30Cam
3:30 - 4:30Margo Price
5:30 - 6:45Crystal Castles
7:45 - 9:15Travis Scott

This Tent

1:15 - 2:15Amine
3:15 - 4:15Badbadnotgood
5:15 - 6:30Flatbush Zombies
7:30 - 9:30Umphrey's McGee

That Tent

12:15 - 1:15Aaron Lee Tasjan
2:15 - 3:15River Whyless
4:15 - 5:15Mandolin Orange
6:15 - 7:15Greensky Bluegrass
8:15 - 9:30Bluegrass Superjam

The Other Tent

1:00 - 2:00White Reaper
2:45 - 3:45Noname
4:30 - 5:30Vanic
6:15 - 7:15Borgore
8:00 - 9:15Yellow Claw