Thurs​day 8th September

1473292800

Big Top

17:00 - 17:10Druid Opening Ceremony
17:20 - 18:05Snakehips
18:25 - 19:00Masterstepz
19:00 - 20:00Fatback Band
20:00 - 20:15Nadia Rose
20:15 - 20:45Giggs
20:45 - 22:00Shy FX, Kiko Bun & General Levy
22:00 - 23:00Redlight
23:30 - 00:15Glass Animals
00:45 - 02:00Hot Chip

Bollywood Tent

18:00 - 18:45Dr DJ
18:45 - 19:45Martin Davies
19:45 - 20:45Ian Void
20:45 - 21:454 To The Floor
21:45 - 22:45Suspiciously Delicious
22:45 - 00:15Joe Roberts Presents: Ecstasy Garage Disco
00:15 - 01:00Justin Robertson
01:00 - 02:00Housekeeping

Temple Island

18:00 - 19:00Brothers Black
19:00 - 20:00Full Nelson
20:00 - 21:00Roosevelt
21:00 - 22:00Lxury
22:00 - 23:00Karma Kid
23:00 - 00:00Joe Goddard
00:00 - 02:00Artwork

Invaders of the Future

16:00 - 16:30Kid Canaveral
16:50 - 17:20Aidan Knight
17:50 - 18:20Asylums
18:50 - 19:20Xockha
19:50 - 20:25Strong Asian Mothers
20:55 - 21:25Espa
21:55 - 22:25All This Noise
22:55 - 23:25Tiggs Da Author
23:55 - 00:30Girli
01:15 - 02:00The Greasy Slicks

JagerHaus

16:00 - 20:00Ton Dis Up!
20:00 - 20:30Pictish Trail
20:30 - 21:00Christos
21:00 - 21:30NYTCLUB
21:30 - 22:00Christos
22:00 - 23:00Loose Meat
23:00 - 01:00Lemmy Ashton
01:00 - 02:00Ton Dis Up!

Caravanserai

18:00 - 19:00DJ Tofus Welcom
19:00 - 20:00DJ Penny Metal's Polka
20:00 - 20:30Cirqueserai
20:30 - 21:00AAA Badboy
21:00 - 22:00Immigrant Swing
22:00 - 23:00Cirqueserai meets Kosta Kostov

Carnival Stage

13:00 - 13:30Shady Lady Opening Party
13:45 - 14:15The Happy Skifflers
14:30 - 15:00Double Hitch
15:15 - 15:45Shademakers Tank Show
16:00 - 16:30Future Proof - Sandown Bay Academy
16:30 - 17:00New Carnival Company Viva Sambda
17:00 - 17:30Dance Vibez
17:30 - 18:00Ryde Extreme Circus Skills
18:00 - 18:30Batala Portsmouth
18:30 - 19:00Lily's Dance
19:00 - 20:00DJ Scott Carnival Mixup
20:00 - 21:30Coco P Party
21:30 - 22:00Ryde Extreme Fire Show
22:00 - 23:00Opening Carnival Party: AAA Bad Boy
22:30 - 23:30Forest of Fools
23:00 - 01:00Opening Carnival Party: Dub Boy/Jus Now
23:30 - 00:00Madame Electrifie
00:00 - 01:00Daytoner
01:00 - 02:00DJ Kosta Kostov

Disco Shed

16:00 - 17:30Mick Swagger
17:30 - 19:00Alex From Wigan
19:00 - 20:30Nelly B Page
20:30 - 22:00Trol23
22:00 - 00:00Del Gazeebo

Hidden Disco

19:00 - 21:00Daryl Stay
21:00 - 23:00Sepia
23:00 - 00:00Gary Mac
01:00 - 02:00Nick Gabriel

Fri​day 9th September

1473379200

Main Stage

11:00 - 11:15Llarna & Towalla
11:30 - 11:55Alice Jemima
12:25 - 12:55Reggie n Bollie
13:25 - 14:10Kitty Daisy & Lewis
14:40 - 15:25The Cuban Brothers
15:55 - 16:40Aurora
17:10 - 18:10Years & Years
18:10 - 19:10David Rodigan
19:10 - 20:10Damian "Jr. Gong" Marley
20:40 - 21:25Skepta
22:10 - 23:30Major Lazer

Big Top

12:00 - 12:45Xylaroo
13:15 - 14:00Oh Wonder
14:30 - 15:00Petite Meller
15:30 - 16:15Mo
17:00 - 20:00Eskimo Dance: Wily, Section Boyz, Chip, Newham Generals, P Money, Elf Kid, AJ Tracey, Jammz, Fekky, Logan Sama & Maximum
20:00 - 21:00Nocturne
21:30 - 22:15Loyle Carner
22:45 - 23:45Odesza
00:15 - 01:45Animal Collective
02:15 - 03:00Katy B
03:30 - 04:00The Caulfield Beats

Spaceport

12:00 - 13:00Morning Gloryville & Rob da Bank
13:00 - 14:15Norman Jay MBE
14:15 - 15:30The Heatwave
15:30 - 17:00Kenton Slash Demon
17:00 - 18:30Benji B
18:30 - 20:00Roy Davis Jr
20:00 - 21:00Mount Kimbie
21:00 - 22:30Destructo
22:30 - 00:00Carl Cox
00:00 - 01:00Diplo
01:00 - 03:00Barley Legal

Bollywood Tent

11:00 - 11:30Rajasthan Heritage Brass Band
11:30 - 12:30Dr DJ
12:30 - 13:45Lucy Cait
13:45 - 15:00DJ Spin-E
15:00 - 16:15Jerome Hill
16:15 - 17:30Altern-8
17:30 - 19:30Slipmatt b2b Daniel Bunter
19:30 - 20:30Venum Sound
20:30 - 21:30Pote
21:30 - 22:45DJ Zinc
22:45 - 00:15David Rodigan
00:15 - 01:30Randall
01:30 - 03:00Artwork

Temple Island

12:00 - 13:30Tom Headfunk
13:30 - 14:45Burt Cope
14:45 - 16:00Talk&Smoke
16:00 - 17:15Hodgson
17:15 - 18:30Icarus
18:30 - 19:45Mant
19:45 - 21:00Ashworth
21:00 - 22:30Moxie
22:30 - 00:00Romare
00:00 - 01:30Bodhi
01:30 - 03:00Axel Boman

Invaders of the Future

11:00 - 11:25James Ellis
11:55 - 12:25Pete Kosanovich
12:55 - 13:35New Desert Blues
14:05 - 14:45K.Flay
15:15 - 15:55Spring King
16:25 - 17:05The Sherlocks
17:35 - 18:20Clean Cut Kid
18:50 - 19:30Creeper
20:00 - 20:40The Japanese House
21:10 - 21:50Fatherson
22:20 - 23:05Jaws
23:35 - 00:35Royce Wood Jr
01:05 - 01:45Haelos
02:15 - 03:00Subgiant

JagerHaus

12:00 - 14:00Simon Singleton
14:00 - 16:00Paolo Di Liberto
16:00 - 18:30Dirty Freud
18:30 - 19:00808ink
19:00 - 19:30Paolo Di Liberto
19:30 - 20:00Trim
20:00 - 21:00Paolo Di Liberto
21:00 - 22:00Virus Syndicate
22:00 - 22:30Paolo Di Liberto
22:30 - 23:10Stylo G x Jacob Plant
23:10 - 00:00Paolo Di Liberto
00:00 - 02:00Fred v Grafix
02:00 - 03:00Data 3

Caravanserai

12:00 - 15:00DANCE OFF
15:00 - 16:00Cirque Bijou Circus Cafe
16:00 - 17:00Daytoner
17:00 - 18:00Cirque Bijou Circus Cafe
17:30 - 18:30Mr B The Gentleman Rhymer
19:00 - 20:00Immigrant Swing
20:00 - 21:00Rumpsteppers
21:00 - 22:00Tokyo SexWail
22:00 - 22:30Cirqueserai with DJ Tofu
22:30 - 23:30Madame Electrifie
23:30 - 00:30Cirqueserai and Balkanoes
00:30 - 00:50DJ Kosta Kostov
00:50 - 01:40The Balkanoes
01:40 - 02:00DJ Penny Metal
02:00 - 03:00Seas of Mirth
03:00 - 04:00WBBL

Carnival Stage

11:00 - 11:30Carnival Wake Up & Work Out
11:30 - 12:00The Happy Skifflers
12:10 - 12:40Shademakers Tank Show
12:50 - 13:20Tug of War
13:20 - 13:50Batala Portsmouth
13:50 - 14:20Siren Song - Cirque Bijou
14:20 - 15:20Jungle Rave
15:20 - 15:50Future Proof - Sandown Bay Academy
15:55 - 16:25New Carnival Company Viva Sambda
16:25 - 16:55Dance Vibez
16:55 - 17:25Ryde Extreme Circus Skills
17:35 - 18:05Mariachi El Pinche Gringo
18:15 - 18:45Selva
19:00 - 19:45Carnival Collective
20:00 - 20:45Barulho Carnival
21:00 - 21:45Vula Viel
21:30 - 22:30Night Parade
22:00 - 22:30Ryde Extreme Fire Show
22:30 - 00:00Night Parade Party with DJ Scott
00:00 - 02:00Love Carnival Soundsystem presents Tropical Tunes

Blind Tiger

12:00 - 13:00Greg's Greats
13:00 - 14:00Not Saffron
14:00 - 15:00Vote Pedro
15:00 - 16:00Dominic Logue
16:00 - 17:00Jim Thorn
17:00 - 18:00Ned Scott (The Egg)
18:00 - 19:00Company B
19:00 - 20:00Mark Chettle
20:00 - 21:30Sally Layne
21:30 - 22:15The Colborn Blues
22:15 - 23:00Black Kat Boppers
23:00 - 00:00Alice Tolchard
00:00 - 01:00Sophie Faith
01:00 - 01:20DJ GG
01:20 - 02:00The Men That Will Not Be Blamed for Nothing
02:00 - 03:00Nick Allen

Amphitheatre

12:00 - 12:15The Future of Currency
12:30 - 12:55The Future of Jobs
13:00 - 13:25The Future of Consumerism
13:30 - 13:55How is art taking down the oil industry?
14:00 - 14:25The Future of Circular Economy
14:30 - 15:00Exploring the Wild Colours of Creativity
15:00 - 16:00Roundhouse Poetry Collective with Island Poetry Winner: Kestrell
16:10 - 17:10Parrot in the Tank presents Morbid Abnormal Me
17:20 - 18:20Gospeloke
18:20 - 19:00Sounds Familiar
19:00 - 20:15Feeling Gloomy's Bowie Tribute
20:15 - 21:30Thomas Urv
21:30 - 22:45Nick Gabriel
22:45 - 00:00Stevie Wonderland
00:00 - 01:30Deaf by Disco
01:30 - 03:00Bugged Out's Little Bugger

Disco Shed

14:00 - 15:30Trol23
15:30 - 17:00Harvey K-Tel
17:00 - 18:30Johnny Cash
18:30 - 20:30Peepshow Paddy
20:30 - 21:30Mr B the Gentleman Rhymer
21:30 - 23:00Alex From Wigan
23:00 - 00:30DJ BarryDark
00:30 - 02:00Count Skylarkin

Hidden Disco

10:00 - 11:00Gong Bath
11:00 - 12:00Dance & Shamaniac Shaking Meditation
17:00 - 19:00Discofunk Crew
19:00 - 21:00Bowie Tribute
21:00 - 22:30Bobby Lost
22:30 - 00:00Handsome Dave Rocker
00:00 - 01:30Rev Milo Speedwagon
01:30 - 03:00Thomas Urv

Sat​urday 10th September

1473465600

Main Stage

11:15 - 11:45Mr Motivator
12:05 - 12:25Chuckle Brothers
12:55 - 13:40This Is The Kit
14:10 - 14:55WSTRN
15:25 - 16:10Lady Leshurr
16:40 - 17:25Craig David's TS5
17:55 - 18:40Wolf Alice
19:10 - 20:00Ride
20:45 - 23:45The Cure

Big Top

12:30 - 13:15Ardyn
13:40 - 14:10Billie Marten
14:35 - 15:20Beaty Heart
15:45 - 16:30L.A. Salami
16:55 - 17:40The Twilight Sad
18:05 - 18:35Anne-Marie
19:00 - 19:45Izzy Bizu
20:15 - 21:15Tourist
21:45 - 22:30Benjamin Damage
23:00 - 00:30Richie Hawtin
01:00 - 02:30Leftfield
03:00 - 04:00Crystal Fighters

Spaceport

13:00 - 14:30Cirque Du Soul
14:30 - 16:00Dub Pistols Sound System
16:00 - 17:30Jaguar Skills
17:30 - 19:00DJ Yoda
19:00 - 20:30Oneman B2B My Nu Leng
20:30 - 22:00Mele & Monki's NRG Flash
22:00 - 23:30James Zabiela
23:30 - 01:00Skream
01:00 - 03:00Klose One

Bollywood Tent

11:00 - 11:30Rajasthan Heritage Brass Band
11:30 - 12:30Dr DJ
12:30 - 13:45Kaf-Tan
13:45 - 15:00Flying White Dots
15:00 - 16:30Tasty Lopez & Karistocat
16:30 - 18:00Jamz Supernova
18:00 - 19:00Kurupt FM: DJ Target
19:00 - 21:00Kurupt FM: Sir Spyro b2b MYSTRY
21:00 - 21:45Kurupt FM: Novelist
21:45 - 23:00Kurupt FM: Toddla T
23:00 - 00:00Kurupt FM
00:00 - 01:15Kurupt FM: Goldie & MC Codebreaker
01:15 - 03:00Evian Christ

Temple Island

13:00 - 14:00Samuel Blondell
14:15 - 15:15Uncle Junior
15:15 - 16:35K2Rah
16:35 - 17:50Clara Amfo
17:50 - 18:30Kiko Bun
18:30 - 19:30Annie Nightingale
19:30 - 20:45Ed Solo
20:45 - 22:00Rod Da Bank + SGT Pokes
22:00 - 23:00Goldie
23:00 - 00:30Amy Becker
00:30 - 01:30Iglooghost
01:30 - 03:00Oneman b2b My Nu Leng

Invaders of the Future

11:00 - 11:20Young Volcanoes
11:50 - 12:20Graceland
12:50 - 13:35Pinegrove
14:05 - 14:50Milk Teeth
15:20 - 16:00Pretty Vicious
16:30 - 17:10Fickle Friends
17:40 - 18:20Black Honey
18:50 - 19:35Vant
20:05 - 20:50Hinds
21:20 - 23:05PC Music All Stars
23:05 - 23:50Danny L Harle
00:20 - 01:00Coco
01:15 - 02:00Too Many T's
02:15 - 03:00BITR8

JagerHaus

12:00 - 15:30Haus DJs
15:30 - 18:30M.A.X
18:30 - 19:00Bad Sounds
19:00 - 19:30Simon Singleton
19:30 - 20:00Postaal
20:00 - 21:00Simon Singleton
21:00 - 21:40Boxed In
22:30 - 23:15Maribou State
23:15 - 00:00Simon Singleton
00:00 - 02:00Greg Wilson
02:00 - 03:00Deja Bruh

Caravanserai

12:00 - 14:00DANCE OFF
14:00 - 15:00DANCE OFF with New York Brass Band
15:00 - 16:00Cirque Bijou Circus Cafe
16:00 - 17:00The Balkanoes
17:00 - 18:00Cirque Bijou Circus Cafe
18:00 - 19:00The Ska Vengers
19:00 - 20:00Penny Metal and Kosta Kostov Love IN
20:00 - 21:00Translyvania
21:00 - 22:00DJ High Daniels
22:10 - 22:40Rumpsteppers
22:40 - 23:10Cirqueserai + DJ Chris Tofu1
23:10 - 00:10Cut Capers
00:10 - 00:40DJ Penny Metal
00:20 - 00:40Samuel Wulf
00:40 - 01:40Translyvania
01:40 - 02:00DJ Penny Metal
02:00 - 03:00Budzillus
03:00 - 04:00DJ Tofu's Vintage Remix Journey with Lee Bruck and friends

Carnival Stage

11:00 - 11:30Carnival Wake Up & Workout
11:30 - 12:00Future Proof - Sandown Bay Academy
12:00 - 12:30New Carnival Company Viva Sambda
12:30 - 13:00Tug of War
13:00 - 13:30The Happy Skifflers
13:30 - 14:00Double Hitch
14:00 - 14:20Siren Song - Cirque Bijou
14:30 - 15:00Shademakers Tank Show
15:00 - 15:45Ryde Extreme Circus Skills
15:30 - 16:30Carnival Day Parade
15:45 - 16:45Reggae Aerobics
16:45 - 17:30Barulho Carnival
17:30 - 18:00Kinetika Bloco
18:00 - 19:00Selva
19:00 - 19:30DJ Scott Carnival Mixup
19:30 - 20:30Jungle Rave
20:30 - 21:00Batala Portsmouth
21:00 - 21:30Lily's Dance
21:30 - 22:15Carnival Collective
22:30 - 23:00Ryde Extreme Fire Show
23:00 - 00:00Coco P Party
00:00 - 02:00Saturday Soca Sessions ft. Jus Now & Dub Boy

Blind Tiger

12:00 - 13:00DJ GG's Silly Noises
13:00 - 14:00Jules and Lisa
14:00 - 15:00Ms Chameleon
15:00 - 16:00Dominic Logue
16:00 - 17:00Tom Barker
17:00 - 18:00Noble Jacks
18:00 - 19:00Marlee
19:00 - 20:00Company B
20:00 - 21:00Vetnor Darlings
21:00 - 22:00Little Lemon
22:00 - 22:20Gregg's Greats
22:20 - 23:00Ella and the Blisters
23:30 - 00:00Sally Layne
00:30 - 01:30Will Ham
01:30 - 02:00Dr Sid
02:00 - 03:00Nick Allen & Friends

Amphitheatre

12:00 - 12:25The Future of Sustainability
12:30 - 12:55The Future of Biodiversity
13:00 - 13:25The Future of the UK and the EU
13:30 - 13:55The Future of Cities
14:00 - 14:25The Future of Charity
14:30 - 15:00Anxiety In Your 20's: How it's Affecting More Women Than Ever
15:15 - 16:15Shitfaced Shakespeare
16:30 - 18:00Nando's Music Exchange: Reeps One
18:15 - 19:00Shelf Comedy Duo - Looking into the Future
19:15 - 20:00Brigitte Aphrodite & Quiet Boy
21:10 - 22:10Sounds Familiar
22:20 - 23:50Hard Cock Life
00:00 - 03:00Sally Layne

Disco Shed

14:00 - 15:30Mick Swagger vs Alex From Wigan
15:30 - 17:00Count Skylarkin
17:00 - 18:30DJ Binge
18:30 - 20:00Nelly B Page
20:00 - 21:30DJ Prawn
21:30 - 23:00DJ Ramsay
23:00 - 00:30Harvey K-Tel
00:30 - 02:00DJ Fu

Hidden Disco

10:00 - 11:00Gong Bath
11:00 - 12:00Dance & Shamaniac Shaking Meditation
17:00 - 19:00Noah Priddle & Neil Beaver
19:00 - 21:00Martin White Label
21:00 - 22:30Discofunk Crew
22:30 - 00:00Nat Kat
00:00 - 01:30Jim 8 Track
01:30 - 03:00Monkey Love Stunt Team

Sun​day 11th September

1473552000

Main Stage

11:00 - 11:30Lauren Hibberd
11:55 - 12:25The Showhawk Duo
12:55 - 13:55Caravan Palace
14:25 - 15:20Ghostpoet
15:40 - 16:35Krept & Konan
16:50 - 17:50Kano
18:20 - 19:20Bastille
19:50 - 20:45Sean Paul
21:05 - 22:15Wiz Khalifa
22:15 - 22:30Fireworks

Big Top

11:30 - 12:00Iiris
13:40 - 14:25Slamboree
15:05 - 15:45Jeremy Loops
16:15 - 17:00Frances
17:30 - 18:15Honne
18:45 - 19:45Mura Masa
20:15 - 21:15Jagwar Ma
21:45 - 22:45The Human League
23:15 - 00:00Nu:Tone b2b S.P.Y + WREC
00:00 - 01:00Maduk + Dynamite
01:00 - 02:00Danny Byrd b2b Brookes Brothers + Dynamite
02:00 - 03:00Camo & Krooked + Dynamite

Spaceport

11:00 - 13:00Timo Garcia
13:00 - 14:15Sink The Pink
14:15 - 14:45Sink The Pink: Livin' Joy ft. Luzahnn
14:45 - 15:45Sink The Pink
15:45 - 16:15Sink The Pink: Candi Staton
16:15 - 17:30Purple Rave: Heidi, Rob Da Bank & Tayo
17:30 - 18:45Greg Wilson
18:45 - 20:00Mumbai Science
20:00 - 21:15Riton
21:15 - 22:30Eats Everything
22:30 - 00:30Fatboy Slim
00:30 - 02:00Mella Dee

Bollywood Tent

11:00 - 11:30Rajasthan Heritage Brass Band
11:30 - 12:30Dr DJ
12:30 - 13:30Yo Gangsta (Goldie Yoga Session)
13:30 - 14:45Ghettosperic
14:45 - 16:00Kemback
16:00 - 17:15Jay-L
17:15 - 18:30Luv*Jam
18:30 - 19:45Applescal
19:45 - 21:00Joe Smooth
21:00 - 22:15Honey Soundsystem
22:15 - 23:30The Black Madonna
23:30 - 00:45Heidi
00:45 - 02:00Bicep

Temple Island

12:30 - 13:30Tasty Lopez
13:30 - 14:30Hadda
14:30 - 15:30Just Eden
15:30 - 16:30Idiot Savant
16:30 - 18:00Junk: Not Your Thing
18:00 - 19:30MJ Cole
19:30 - 21:00Gotsome
21:00 - 00:00Juicebox: Maribou State, Joe Hertz, Fono, Juicebox DJs
00:00 - 02:00Shadow Child

Invaders of the Future

11:00 - 11:15The Reaper
11:45 - 12:30Born Ina Barn
13:00 - 13:45Stompy's Playground
14:15 - 15:00SWMRS
15:30 - 16:15Louis Berry
16:45 - 17:30Sunflower Bean
18:00 - 18:45Will Varley
19:15 - 20:00JP Cooper
20:45 - 21:45Eliza and the Bear
21:45 - 22:30Eska
23:00 - 23:45Pup
00:15 - 01:00The Wytches
01:30 - 02:00Nimmo

JagerHaus

12:00 - 15:00Jagerhaus Sunday Sessions
15:00 - 18:30Top Rankin' Sound System
18:30 - 19:00Raye
19:00 - 19:30Pepper
19:30 - 20:00Aldous R.H
20:00 - 21:00Pepper
21:00 - 21:40Elderbrook
21:40 - 22:30Pepper
22:30 - 23:10Theme Park
23:10 - 00:00Pepper
00:00 - 02:00The Sultan presents Jagerhaus Closing Party

Caravanserai

12:00 - 15:00DANCE OFF
15:00 - 16:00Ben & Amy from the church - Anonymous Alcoholics
16:00 - 16:40Cirque Bijou Circus Cafe
16:40 - 17:20Thrill Collins
17:20 - 17:40DJ Kosta Kostov
17:40 - 18:30Owen Penrice
18:30 - 19:20Thrill Collins
19:20 - 20:10DJ Penny Plays Polka
20:10 - 21:00Cirqueserai
21:00 - 21:50DJ High Daniels
21:50 - 22:50Dejavoodoo
22:50 - 23:20Cirqueserai
23:20 - 00:20Oh My God! It's The Church
00:40 - 01:40The Ska Vengers
01:40 - 02:00DJ Tofu - Farewell DADA
02:00 - 03:00New York Brass Band

Carnival Stage

11:00 - 11:30Carnival Wake Up & Work Out
11:30 - 12:00Siren Song - Cirque Bijou
12:10 - 12:40Reggae Aerobics
12:40 - 13:25Ryde Extreme Circus Skills
13:40 - 14:25Barulho Carnival
14:35 - 15:20Lily's Dance
15:30 - 16:00Shademakers Tank Show
16:00 - 17:00Reggae Aerobics
17:00 - 17:30Batala Portsmouth
17:30 - 18:00Kinetika Bloco
18:15 - 19:00Ziriguidum Samba Band
19:10 - 19:40Mariachi El Pinche Gringo
19:40 - 20:40Jungle Rave
20:50 - 21:30Carnival Collective
21:30 - 22:30Don't Flop
21:30 - 22:30Night Parade
22:30 - 23:00Night Parade Party with AAA Bad Boy
23:00 - 01:00Rampage with Area 51

Blind Tiger

12:00 - 13:00Dr Sid's Swing Dancing
13:00 - 14:00Tony Tune's Rocking Piano
14:00 - 15:00Vote Pedro
15:00 - 16:30Very Special Guest
16:30 - 17:30Dominic Logue
17:30 - 18:30The Beau Bow Belles
18:30 - 19:30Jim Thorn & Jon Thorne
19:30 - 20:30The Improbables
20:30 - 21:30Sally Layne
21:30 - 22:15The Tom Seals Band
22:15 - 23:30Shellac Collective Rockin 78's
23:30 - 01:00Ned Scott (The Egg)

Amphitheatre

12:00 - 12:25The Future of Cannabis
12:30 - 12:55Exploring the Wild Colours of Creativity
13:00 - 13:25The Future of Sex
13:30 - 13:55Future of How We Change Behaviour
14:00 - 14:25The Future of Compassion
14:30 - 15:00The Future of Spirituality
16:10 - 17:10London Contemporary Voices Choir
17:20 - 17:40Candi Staton Autobiography
19:00 - 20:10Rev Milo Speedwagon Spiritual Sermon
20:10 - 21:20A Man Called Adam
21:20 - 22:30futureking_oftheworld
22:30 - 23:40Bobby O'Donnell
23:40 - 01:00Mojo Filter

Disco Shed

14:00 - 16:00Nell vs K-Tel
16:00 - 17:30DJ BarryDark
17:30 - 19:00Trol23
19:00 - 21:00Del Gazeebo
21:00 - 22:30Johnny Cash
22:30 - 00:00DJ Binge
00:00 - 02:00Peepshow Paddy

Hidden Disco

10:00 - 11:00Gong Bath
11:00 - 12:00Dance & Shamaniac Shaking Meditation
17:00 - 19:00Headfunk
19:00 - 21:00Chris Vaux
21:00 - 22:30Ian Void
22:30 - 00:00Steve Proprt
00:00 - 01:30Handsome Dave Rocker
01:30 - 02:00Pete Callard