Friday 24th May

1558656000

East Stage

15:05 - 15:35Petite Noir
16:00 - 16:30Little Simz
16:55 - 17:40Danny Brown
18:05 - 18:50Little Dragon
19:20 - 20:20Hot Chip
21:15 - 22:55The Chemical Brothers

North Stage

14:30 - 15:00Jadu Heart
15:30 - 16:00Ibibio Sound Machine
16:30 - 17:05Steve Mason
17:35 - 18:20Kate Tempest
18:50 - 19:35Roisin Murphy
20:05 - 21:05Primal Scream

West Stage

14:40 - 15:25Elder Island
15:50 - 16:50Lane 8
17:20 - 18:10David August
18:40 - 19:30Spiritualized
20:00 - 21:00Jon Hopkins LIVE

X Stage

14:00 - 15:30Ge-ology
15:30 - 16:30DMX Krew
16:30 - 18:00Maurice Fulton
18:00 - 19:30Josey Rebelle
19:30 - 21:00Peggy Gou presents Gou Talk
21:00 - 22:30Optimo

JägerHaus

14:30 - 15:00Zapatilla
15:30 - 16:00Dirty Freud (live)
16:00 - 17:002Fox (DJ set)
17:00 - 18:00Zdot Sound System
18:00 - 18:40Nick Williams (DJ)
18:40 - 19:20Gabe Gurnsey (live)
20:00 - 20:45Gold Panda

Firestone Stage

15:00 - 15:30Alice D
16:00 - 16:25Louis VI
17:05 - 17:30Kudu Blue
18:20 - 18:50Kelvyn Colt

Saturday 25th May

1558742400

East Stage

14:05 - 14:35Demob Happy
15:05 - 15:35Viagra Boys
16:05 - 16:45Amyl and the Sniffers
17:15 - 17:55Parquet Courts
18:20 - 19:10Johnny Marr
19:40 - 20:40The Raconteurs
21:30 - 22:55The Strokes

North Stage

14:00 - 14:30The Nude Party
15:00 - 15:30Dream Wife
16:00 - 16:45Fat White Family
17:10 - 18:00Anna Calvi
18:35 - 19:35Courtney Barnett
20:15 - 21:15Interpol

West Stage

14:30 - 15:00Angie McMahon
15:30 - 16:15Temples
16:45 - 17:30Bakar
18:10 - 19:10Jarvis Cocker
20:05 - 21:05Connan Mockasin

X Stage

14:30 - 15:00Egyptian Blue
15:30 - 16:00Feet
16:30 - 17:15Willie J. Healey
17:45 - 18:30Our Girl
19:00 - 19:45Yak
20:15 - 21:00BC Camplight

JägerHaus

13:30 - 14:00Billy No Mates
14:30 - 15:00Pregoblin
15:30 - 16:00Sinead O'Brien
16:30 - 17:00Miya Folick
17:00 - 18:00Flamingods (DJ Set)
18:00 - 18:40Psychedelic Porn Crumpets
18:40 - 19:25Anchorsong (live)
19:25 - 20:10Gruff Rhys
20:10 - 21:10Fat White Family (DJ set)

Firestone Stage

14:30 - 15:00Vista Kicks
15:40 - 16:00Himalayas
16:45 - 17:10Valeras
18:00 - 18:30Balcony

Sunday 26th May

1558828800

East Stage

13:30 - 14:00QBRCK
14:30 - 15:00Mild Orange
15:30 - 16:15Baloji
16:30 - 17:30Toro Y Moi
18:00 - 18:45HONNE
19:30 - 20:30Metronomy
21:10 - 22:25Christine & The Queens

North Stage

13:45 - 14:20Cuco
14:45 - 15:30Yves Tumor (full band)
16:00 - 16:45Ezra Collective
17:15 - 18:00Kurt Vile & The Violators
18:40 - 19:35Kamasi Washington
20:05 - 21:05James Blake

West Stage

14:00 - 14:30Kojaque
14:35 - 15:05Rina Sawayama
15:35 - 16:20Bob Moses
16:30 - 17:15Princess Nokia
18:00 - 18:50Beach House
19:30 - 20:30Maribou State

X Stage

13:00 - 14:30Paquita Gordon
14:30 - 16:00Galcher Lustwerk
16:00 - 17:30Moxie presents On Loop
17:30 - 19:00Octo Octa
19:00 - 20:30Andrew Weatherall
20:30 - 22:00Call Super

JägerHaus

13:00 - 13:458bit Society (DJ set)
13:45 - 14:15Deep Deep Water
14:45 - 15:15Madison McFerrin
15:45 - 16:15Retiree
16:45 - 17:20Cola Boyy
17:20 - 18:20Sian Anderson (DJ set)
18:20 - 19:00Self Esteem
19:00 - 19:30Tsha (DJ set)
20:00 - 20:45Romare (live)

Firestone Stage

13:20 - 13:45Contour
14:20 - 14:45John Nicholas
15:35 - 16:00Lou Doillon
16:45 - 17:10Kaiit
18:15 - 18:40Lava La Rue

Friday 31st May

1559260800

East Stage

14:20 - 14:40Tillie
14:50 - 15:20SCARLXRD
15:50 - 16:20Alice Glass
16:55 - 17:30IDLES
18:05 - 18:50Nothing But Thieves
19:30 - 20:15Run The Jewels
21:00 - 23:00Bring Me The Horizon

North Stage

14:20 - 14:50Lotus Eater
15:20 - 15:50Employed to Serve
16:30 - 17:00Yonaka
17:30 - 18:05Sleeping With Sirens
18:50 - 19:30While She Sleeps
20:00 - 20:55Architects

JägerHaus

14:00 - 14:30DIY DJs
14:30 - 15:00Talk Show
15:30 - 16:00Heavy Lungs
16:30 - 17:00Squid
17:30 - 18:00Girli
18:30 - 19:00Lady Bird
19:30 - 20:00Crows
20:30 - 21:10HEALTH

Firestone Stage

14:55 - 15:15Pengshui
15:55 - 16:15Black Futures
17:00 - 17:20Vukovi
18:20 - 18:50Happy Alone

Saturday 1st June

1559347200

East Stage

14:45 - 15:15Gretta Ray
15:45 - 16:25Tamino
17:00 - 17:45Jade Bird
18:15 - 19:00The Vaccines
19:30 - 20:30Dizzee Rascal
21:15 - 22:55Mumford & Sons

North Stage

14:00 - 14:30Dizzy
15:00 - 15:30Marika Hackman
16:00 - 16:40The Staves
17:10 - 18:00Villagers
18:30 - 19:30Dermot Kennedy
20:10 - 21:10Leon Bridges

JägerHaus

13:00 - 13:30Scarlett Lapidus (DJ set)
13:30 - 14:00VC Pines
14:30 - 15:00The New Coast
15:30 - 16:00Rina Mushonga
16:00 - 17:00The Vaccines (DJ set)
17:00 - 17:30Zuzu
17:30 - 18:00Cross the Tracks DJs
18:00 - 18:30Rosie Lowe
19:00 - 19:30Cassia
20:20 - 21:05Hollie Cook

Firestone Stage

15:35 - 16:05HYYTS
16:45 - 17:10Delilah Montagu
18:00 - 18:25Alan Power

Sunday 2nd June

1559433600

East Stage

14:15 - 14:50Charlie Cunningham
15:30 - 16:10KOKOKO!
16:40 - 17:25Phosphorescent
17:55 - 18:45The Tallest Man On Earth
19:15 - 20:15John Grant
20:55 - 22:25Bon Iver

North Stage

13:55 - 14:25Mathilda Homer
14:55 - 15:30Snail Mail
16:00 - 16:40Julien Baker
17:10 - 17:55RY X
18:30 - 19:20Ezra Furman
19:50 - 20:50Mac DeMarco

JägerHaus

13:00 - 14:00Drowned in Sound DJs
14:00 - 14:30Los Bitchos
15:00 - 15:30Gently Tender
16:30 - 17:30Steve Davis & Kavus Torabi (DJ set)
17:30 - 18:00Westerman
18:40 - 19:20Gwenno
20:00 - 20:45Bill Ryder-Jones

Firestone Stage

13:35 - 14:00Eloise
14:30 - 14:55The Collier
15:30 - 15:55Plested
16:40 - 17:10Nathan Ball
18:00 - 18:30Babeheaven