Fri​day 25th May

1527206400

East Stage

15:05 - 15:35Lo Moon
16:00 - 16:30Knox Fortune
16:55 - 17:40Young Fathers
18:05 - 18:50Glass Animals
19:20 - 20:20Yeah Yeah Yeahs
21:10 - 22:55LCD Soundsystem

North Stage

14:30 - 15:00Cloves
15:30 - 16:00Oscar & The Wolf
16:30 - 17:05Hookworms
17:35 - 18:20Chromeo
18:50 - 19:35Nick Murphy
20:05 - 21:05Phoenix

West Stage

14:40 - 15:35Confidence Man
16:05 - 16:45Superorganism
17:15 - 17:55Hercules and Love Affair
18:25 - 19:10George Fitzgerald - Live
19:25 - 21:10Dixon
21:40 - 22:55Richie Hawtin CLOSE

X Stage

14:00 - 15:30Fort Romeu
15:30 - 17:00Eclair Fifi
17:00 - 19:00Gerd Janson
19:00 - 21:00Roman Flugel
21:00 - 22:45DJ Tennis

JagerHaus

14:00 - 15:30Haus DJs
15:30 - 16:00Bakar
16:30 - 17:00Nik Void (Factory Floor)
17:00 - 18:00Special Guest (DJ set)
18:00 - 19:00Vessels
19:50 - 21:20Hot Chip (DJ Set)

Firestone

15:35 - 16:00Mavi Phoenix
16:30 - 16:55Mellah
17:40 - 18:05Yonaka
18:50 - 19:20Two Feet

Despacio

14:00 - 20:00Despacio

Sat​urday 26th May

1527292800

East Stage

14:05 - 14:35ELAM
15:05 - 15:35K A R Y Y N
16:05 - 16:45Abra
17:15 - 18:00Stefflon Don
18:25 - 19:10Popcaan
19:40 - 20:30Sampha
21:25 - 22:55The XX

North Stage

14:00 - 14:30Jesse James Solomon
15:00 - 15:30Kojey Radical
16:00 - 16:45Rex Orange County
17:10 - 18:00Rhye
18:35 - 19:35Soulwax
20:15 - 21:15Lorde

West Stage

13:20 - 14:20Zapatilla
14:25 - 14:55Her
15:20 - 16:05Sevdaliza
16:30 - 17:30Badbadnotgood
18:40 - 19:40Lykke Li
20:05 - 21:25Justice

X Stage

12:00 - 14:00Beatrice Dillon
14:00 - 15:00DJ Python
15:00 - 16:30DJ Richard
16:30 - 18:00Call Super
18:00 - 19:30Shanti Celeste
19:30 - 21:00Hunee
21:00 - 23:00Omar-S

JagerHaus

14:00 - 14:30Harvey Causon
15:00 - 15:30Bearcubs
15:30 - 16:30Tiffany Calver (DJ set)
17:00 - 17:30Jelani Blackman
18:00 - 18:30Poté (live)
19:15 - 20:15Emerald (DJ set)
20:20 - 21:20Lil Silva (DJ set)

Firestone

14:50 - 15:20Jynx
16:00 - 16:30Laura Misch
17:30 - 18:00Blossom Calderone
19:10 - 19:40Anais

Despacio

14:00 - 20:00Despacio

Sun​day 27th May

1527379200

East Stage

13:00 - 13:50Kelly Lee Owens
14:10 - 14:40Parcels
15:05 - 15:55Khruangbin
16:25 - 17:10Mashrou' Leila
17:35 - 18:40Tom Misch
19:30 - 20:30Father John Misty
21:05 - 22:30Bjork

North Stage

13:45 - 14:10Allie X
14:30 - 15:30Agoria
16:00 - 16:40Alexis Taylor
17:20 - 18:00Django Django
18:30 - 19:30Friendly Fires
20:15 - 21:15Beck

West Stage

13:30 - 14:00Bones Garage
14:20 - 14:50Octavian
15:20 - 16:05Yellow Days
16:35 - 17:20Sylvan Esso
17:50 - 18:40Kelela
19:25 - 20:25Flying Lotus 3D

X Stage

12:00 - 14:00Debonair
14:00 - 15:30Byron The Aquarius
15:30 - 17:30ItaloJohnson
17:30 - 18:30Mr G Live
18:30 - 19:30Yaeji
19:30 - 21:20The Black Madonna

JagerHaus

13:00 - 13:30Mina Rose
14:00 - 14:30Joel Culpepper
15:00 - 15:30Benin City
16:00 - 16:30Aadae
18:00 - 18:30Reeps One
18:45 - 19:45Jarreau Vandal v Full Crate (DJ set)

Firestone

14:40 - 15:05Sarah Meth
15:55 - 16:25Naked Elephant
17:10 - 17:35Kelsey Lu
18:40 - 19:20Mattiel

Despacio

14:00 - 22:00Despacio

Fri​day 1st June

1527811200

East Stage

14:20 - 14:50When Young
15:20 - 16:00The Magic Gang
16:40 - 17:20The Amazons
18:00 - 19:00The Neighbourhood
19:40 - 20:40Blossoms
21:30 - 22:55Catfish & The Bottlemen

North Stage

14:10 - 14:40RedFaces
14:50 - 15:20Rosborough
16:00 - 16:40Neon Waltz
17:25 - 18:00Spring King
18:30 - 19:20Frank Carter & the Rattlesnakes
20:20 - 21:20The Hunna

JagerHaus

14:00 - 14:30DIY DJs
14:30 - 15:00Sports Team
15:30 - 16:00Sweaty Palms
16:30 - 17:00Lady Bird
17:30 - 18:00LIFE
18:30 - 19:00Yowl
19:00 - 20:00Superfood
20:40 - 21:20The Big Moon

Firestone

14:50 - 15:20Fire Fences
16:00 - 16:30Sea Girls
17:20 - 17:50Girli
19:00 - 19:30Stereo Honey

Sat​urday 2nd June

1527897600

East Stage

14:00 - 14:30Rostam
15:20 - 16:00Amber Run
16:10 - 16:55Spoon
17:30 - 18:15Cat Power
18:55 - 19:55Future Islands
21:15 - 22:55The National

North Stage

13:20 - 14:00The Districts
14:30 - 15:15This Is The Kit
15:45 - 16:45Public Service Broadcasting
17:00 - 17:45Broken Social Scene
18:15 - 19:00Warpaint
19:55 - 21:05The War on Drugs

JagerHaus

12:30 - 13:00Cavetown
13:30 - 14:00Cosmo Sheldrake
14:30 - 15:00Night Flight
15:30 - 16:00Club Kuru
16:15 - 17:00Warpaint (DJ set)
17:45 - 18:15Sorry
19:00 - 19:40Gengahr
20:30 - 21:15Pumarosa

Firestone

16:00 - 16:30To Kill A King
17:15 - 17:45All We Are
18:30 - 19:00Flyte
00:00 - 00:00Warhaus

Sun​day 3rd June

1527984000

East Stage

13:25 - 13:55Richard Strange
14:25 - 14:55Bo Ningen
15:25 - 16:10Shame
16:35 - 17:25The Black Lips
17:55 - 18:45Courtney Barnett
19:15 - 20:15Patti Smith and her band
20:55 - 22:25Nick Cave & the Bad Seeds

North Stage

12:55 - 13:25Jade Bird
13:55 - 14:25YAK
14:45 - 15:25The Magic Gang
15:55 - 16:35Nadine Shah
17:05 - 17:50Baxter Dury
18:20 - 19:10The Psychedelic Furs
19:50 - 20:50St. Vincent

JagerHaus

13:00 - 13:30Malena Zavala
14:00 - 14:30LUCIA
15:00 - 15:30The Shacks
15:30 - 16:00Simone Marie (DJ set)
16:30 - 17:00Black Foxxes
17:30 - 18:00Lost Under Heaven
18:15 - 19:15Shame (DJ set)
20:00 - 20:50Marika Hackman

Firestone

16:10 - 16:35Saint Leonard's Horses
17:25 - 17:55Matt Maltese
18:45 - 19:15Brix & the Extricated