Thursday 11th July

1562803200

Main Stage

12:50 - 13:20WSTR
13:50 - 14:20Imperial Leisure
14:50 - 15:20La Butcherettes
15:50 - 16:30Puppy
17:00 - 17:40Yonaka
18:15 - 19:00Turnstile
19:50 - 20:40Flogging Molly
21:50 - 23:00Frank Turner & The Sleeping Souls
23:15 - 03:00Silent Disco

Neu Stage

12:20 - 12:50Floorboards
13:20 - 13:50Phoxjaw
14:20 - 14:50Wallflower
15:20 - 15:50Novacub
16:30 - 17:00Life
17:45 - 18:15Palm Reader
19:05 - 19:45Blood Youth
20:45 - 21:30Holding Absence

The Axiom

12:00 - 12:40Jamie Lenman (Acoustic)
13:10 - 13:40False Advertising
14:10 - 14:40Frauds
15:10 - 15:40Orchards
16:10 - 16:40Loathe
17:15 - 17:45Conjurer
19:05 - 19:45Show Me The Body
20:45 - 21:45Jamie Lenman

The Cave

12:40 - 13:10Soeur
13:40 - 14:10Haggard Cat
14:40 - 15:10Nervus
15:40 - 16:10Petrol Girls
16:40 - 17:15Milk Teeth
18:00 - 18:45DE STAAT
19:50 - 20:40Comeback Kid
21:50 - 23:00While She Sleeps
23:15 - 03:00Silent Disco

Forest Sessions

13:15 - 13:45Rhianna Keane
14:10 - 14:40Yonaka
15:05 - 15:35Holding Absence
15:55 - 16:25Brightr
16:45 - 17:15Non Canon
17:35 - 18:05Holiday Oscar
18:25 - 18:55Johnny Lloyd
19:20 - 20:05Press To Meco
20:30 - 21:00Sulli
21:15 - 21:45Iota
22:00 - 22:30Ellie Gowers
22:45 - 23:15Krooked Tongue
23:30 - 00:00Clara McHugh
00:20 - 01:00All The Brave Hunters

Camp Turner

23:30 - 01:30Open Mic with Special Guests
01:40 - 02:30Giant Fucking Moth

Under The Bridge

23:10 - 23:30Andy Oliviri
23:30 - 23:50The Sad Song Co
23:50 - 00:10Chloe Glover
00:10 - 00:30itoldyouiwouldeatyou
00:30 - 00:50Sarah Carey
00:50 - 01:10George Gadd

Camp Reuben

11:30 - 12:00Luke Rainsford
23:30 - 00:00 Holiday Oscar
00:00 - 01:30Imperial Leisure

Camp Frabbit

23:10 - 23:35One Million Motors
23:35 - 00:00Wilted Flower
00:00 - 00:25Luke Rainsford
00:25 - 00:50Cameron Sinclair Harris
00:50 - 01:15Chloe Hawes
01:15 - 01:40Jordan Grant

Friday 12th July

1562889600

Main Stage

12:00 - 12:30The Wood Burning Savages
13:00 - 13:30Brutus
14:00 - 14:30Dream State
15:00 - 15:30The Dangerous Summer
16:00 - 16:35Hands Like Houses
17:05 - 17:45Pulled Apart By Horses
18:25 - 19:15The Wildhearts
19:55 - 20:45As It Is
21:50 - 23:00You Me At Six
23:15 - 03:00Silent Disco

Neu Stage

12:30 - 13:00Slowcrush
13:30 - 14:00Lice
14:30 - 15:00itoldyouiwouldeatyou
15:30 - 16:00Indigo Lo
16:35 - 17:05Modern Error
17:50 - 18:20allusinlove
19:20 - 19:50Heavy Lungs
21:00 - 21:40Indoor Pets

The Axiom

12:00 - 12:30Deux Furieuses
12:55 - 13:25Brand New Friend
13:50 - 14:20Oxygen Thief
14:45 - 15:15Sean McGowan
15:45 - 16:35Crazy Arm
17:05 - 17:40Jim Lockey & the Solemn Sun
18:20 - 19:05Get Cape, Wear Cape, Fly
20:00 - 20:55Skinny Lister
22:10 - 23:00Mongol Horde

The Cave

12:25 - 12:55Pengshui
13:20 - 13:50Groundculture
14:15 - 14:45Raketkanon
15:15 - 15:55Gouge Away
16:25 - 17:05Angel Du$t
17:40 - 18:20Drug Church
19:05 - 19:55Rolo Tomassi
21:00 - 22:00Cancer Bats
23:15 - 03:00Silent Disco ft. Thrill Collins LIVE!

Forest Sessions

10:30 - 11:00No Violet
11:15 - 11:45Elliot Falla & The Blue Valentines
12:00 - 12:30B-Sydes
12:45 - 13:30Gaz Brookfield
13:45 - 14:15Gemma Bradley
14:30 - 15:00Elisha Green
15:20 - 15:55Chas Palmer Williams
16:20 - 17:05Cavetown
17:20 - 17:50Dan Shepherd
18:10 - 18:40Watercolours
19:05 - 19:50Grace Petrie
20:05 - 20:35Chrissie Huntley
21:00 - 21:50Mull Historical Society
22:05 - 22:35Moon Looks On
22:50 - 23:25Balderdasch
23:40 - 00:15Susan
00:35 - 01:15Caleb Harris

Camp Turner

23:30 - 00:00Chloe Hawes
00:00 - 00:30Chloe Glover
00:30 - 01:00We Bless This Mess
01:00 - 01:30Burn The Ladder
01:30 - 02:00George Gadd

Under The Bridge

23:10 - 23:30Mike Barham
23:30 - 23:50B-Sydes
23:50 - 00:10Sean McGowan
00:20 - 00:50Crazy Arm
00:50 - 01:10Jake Martin
01:10 - 01:40Oxygen Thief

Camp Reuben

10:00 - 10:30Wilted Flower
10:30 - 11:00Chloe Glover
11:00 - 11:30Chloe Leigh
11:30 - 12:00False Advertising

Camp Frabbit

23:10 - 23:35Sarah Carey
23:35 - 00:00Weatherstate (Green Day Covers Set)
00:00 - 00:25Wallflower (Weezer Covers Set)
00:25 - 00:50Yr Friends (Johnny Foreigner)
00:50 - 01:15Sunshine Frisbee Laserbeam!
01:15 - 01:40Chas Palmer Williams

Saturday 13th July

1562976000

Main Stage

12:00 - 12:30Slingshot Dakota
13:00 - 13:30Cleopatrick
14:00 - 14:30Vukovi
15:00 - 15:30Muncie Girls
16:00 - 16:35Soeur
17:05 - 17:45A
18:20 - 19:05The Skints
19:50 - 20:50Every Time I Die
21:50 - 23:00Deaf Havana
23:15 - 03:00Silent Disco

Neu Stage

12:30 - 13:00All Ears Avow
13:30 - 14:00False Heads
14:30 - 15:00Sunshine Frisbee Laserbeam
15:30 - 16:00Cold Years
16:35 - 17:05Delaire, The Liar
17:45 - 18:15MØL
19:10 - 19:45The Bottom Line
20:55 - 21:40The Armed

The Axiom

12:25 - 12:55Wych Elm
13:20 - 13:50The Drew Thompson Foundation
14:15 - 14:45Spielbergs
15:15 - 15:45Free Throw
16:15 - 16:45JOHN
17:20 - 17:55Märtha
18:25 - 19:05Dune Rats
19:55 - 20:40Wicca Phase Springs Eternal
21:50 - 23:00Therapy?

The Cave

12:00 - 12:30Rival Bones
12:55 - 13:25Dangerface
13:50 - 14:20Normandie
14:45 - 15:15Lotus Eater
15:45 - 16:15Higher Power
16:45 - 17:20Single Mothers
17:50 - 18:25Can't Swim
19:05 - 19:50The St Pierre Snake Invasion
20:50 - 21:45Frank Iero and the Future Violents
23:15 - 03:00Silent Disco

Forest Sessions

10:30 - 11:00Billy The Kid
11:15 - 11:45Peppy
12:00 - 12:30Morten Lava
12:45 - 13:15Hunger Moon
13:35 - 14:05A.A Williams
14:25 - 14:55Rob Lynch
15:20 - 15:50The Skints
16:15 - 16:45Ducking Punches
17:10 - 17:40Deaf Havana
18:05 - 18:50Therapy? (Andy)
19:10 - 19:55Terrorvision (Tony)
20:15 - 21:00The Xcerts (Murray)
21:15 - 21:45Killing Boy
22:00 - 22:30Our Family Dog
22:45 - 23:15Aoife Carton
23:30 - 00:00Anna Lisa
00:20 - 01:00All Faces

Camp Turner

00:30 - 00:50Lucy Bernardez
00:50 - 01:10Phil Rees
01:10 - 01:30Jordan Grant

Under The Bridge

23:10 - 23:30MEREX
23:30 - 23:50Billy The Kid
23:50 - 00:10El Morgan
00:10 - 00:30Chloe Hawes
00:30 - 01:00We Bless This Mess

Camp Frabbit

23:10 - 23:35Tom Aylott
23:35 - 00:00 We Bless This Mess
00:00 - 00:25 Oxygen Thief
00:25 - 00:50Brightr
01:15 - 01:40 George Gadd (Frabbit Cover Set)