Loading...

Hide this

Print Advisory: 4 - Patience, grasshopper

Keep this site running - Donate
Controls
1234

Style:

Sziget Clashfinder Tuesday 9th August

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Mainstage

Prince

19:00 - 22:00

Europe Stage

Roots & Routes Summer Camping

12:00 - 13:00

Great Imitation (UK)

13:00 - 14:00

The Gentlemen's Agreement (IT)

14:00 - 15:00

LSD ON CIA (DK)

15:00 - 16:00

Emmecosta (SW)

16:00 - 17:00

Cafe Jazz (DE)

17:00 - 18:00

Shaking Godspeed (NL)

18:00 - 19:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Sziget Clashfinder Wednesday 10th August

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Mainstage

The Maccabees

15:00 - 16:00

Flogging Molly

16:30 - 17:30

Rise Against

18:00 - 19:15

Interpol

19:45 - 21:00

Pulp

21:30 - 23:00

A38/WAN2

Terry Poison

17:00 - 18:00

Soerii & Poolek

18:40 - 19:40

The Bloody Beetroots Death Crew 77

20:10 - 21:20

Suicidal Tendencies

21:50 - 23:00

Hurts

23:30 - 00:50

Dorian Concept

01:00 - 02:30

Metal stage

Omen

16:00 - 17:00

Road

17:30 - 18:30

Within Temptation

19:00 - 20:00

Motorhead

20:30 - 21:30

Europe Stage

The Mono Jacks (rum)

15:50 - 17:00

The Broken Beats (dk)

17:30 - 18:30

Mitch & Mitch (pl)

19:00 - 20:10

Ana Moura (ger)

20:40 - 21:50

World Music Stage

LaBrassBanda

17:00 - 17:45

Les Hurlements d’Léo

18:15 - 19:15

Ojos de Brujo

19:45 - 21:00

AfroCubism

21:30 - 23:00

Party Arena

Empire of the Sun (live)

19:30 - 20:30

Marc Houle (Live

23:00 - 01:00

Hawtin, Marc Houle (live) & Ambivalent

00:00 - 00:00

Straub

00:00 - 00:00

Meduza

Diziek

15:00 - 16:00

Aafro

16:00 - 17:00

BA10

17:00 - 18:00

DJ Madd & MC Blend

18:00 - 19:30

Matt-U & MC Blend

19:30 - 21:00

Mentalien & MC Blend

21:00 - 22:30

Feelipa

22:30 - 00:00

Scratcha DVA

00:00 - 02:00

Ren & MC Blend

02:00 - 03:20

Statik

03:20 - 04:40

VJ Centrum

04:40 - 06:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

MR2

FreshFabrik

16:00 - 17:00

Balkan Fanatik

17:00 - 18:00

Magashegyi Underground

18:00 - 19:45

Brains

19:45 - 21:30

Quimby

21:30 - 23:30

Open Civil

tbn

15:30 - 16:30

Mádiakontroll

17:00 - 18:00

Szomszédnéni Produkciós Iroda, Ürmös Zsolt

18:30 - 19:00

tbn

19:30 - 20:00

The Hated Tomorrow

20:00 - 21:00

Jurij

21:30 - 22:30

Supernem

23:00 - 00:15

Grand Mexican Warlock

00:45 - 02:00

Reggae Stage

Rudeneck Sound

15:00 - 16:30

VibeKillaZ

17:00 - 18:00

Tánc Show

18:30 - 18:30

Zagastic

19:00 - 20:00

Tánc Show

20:30 - 20:30

Airtist

21:00 - 22:30

Jafa Mafia feat. Gregory Rash (Riddim Colony)

23:00 - 00:30

Cökxpon Ambient Sátorkert

Chin0

13:00 - 18:00

Aphics

18:00 - 23:00

Fly Jam

23:00 - 00:50

Savage

00:50 - 02:00

DJ Latam

02:00 - 05:00

DJ Czellux

05:00 - 07:00

Roma Tent

Poros feat. Magyarpalatkai Banda

19:00 - 19:45

Vano Bamberger & Band

20:15 - 21:00

Tekameli

21:30 - 22:30

Besh o droM

23:00 - 00:30

Goulash Exotica DJ

00:30 - 02:00

Blues Pub

Slivovitz World Music Stage Jazz

16:30 - 17:30

Vali Racila

18:00 - 19:00

Joint Ventura V4, Lukasz Gorczyca, Jakub Štepanik

19:30 - 21:00

Gary Moore session: Póka Egon, Alapi, Tonócky, Viktor, Büdi Szilárd, Kiru

21:30 - 23:00

Blues Mix Party Oláh Andor, Gál Csaba Boogie+ mix&dorp

23:30 - 00:30

Open Civil Air Theatre

PAN.OPTIKUM: TRANSITion

22:00 - 23:30

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Sziget Clashfinder Thursday 11th August

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Mainstage

Ben L'Oncle Soul

15:00 - 16:00

La Roux

16:30 - 17:30

Good Charlotte

18:00 - 19:15

Kasabian

19:45 - 21:00

The Chemical Brothers

21:30 - 23:00

A38/WAN2

Xiu Xiu

17:00 - 18:10

Colorstar

18:40 - 19:40

Crystal Castles

20:10 - 21:20

De Jeugd Van Tegenwoordig

21:50 - 23:00

Bomb The Bass

23:30 - 00:50

Hudson Mohawke

01:00 - 02:30

Metal Stage

3 Feet Smaller

16:00 - 17:00

Lord

17:30 - 18:30

Helloween

19:00 - 20:00

Judas Priest

20:30 - 21:30

Europe Stage

Francis International Airport (aus)

15:50 - 17:00

Elvis Jackson (slo)

17:30 - 18:30

Ismo Alanko & Teho (fin)

19:00 - 20:10

Söhne Mannheims (ger)

20:40 - 21:50

World Music Stage

Shtetl Superstars

17:00 - 17:45

Lajkó Félix and band feat. Palya Bea

18:15 - 19:15

Rotfront

19:45 - 21:00

Gotan Project

21:30 - 23:00

Party Arena

Goose (live)

19:30 - 21:00

2manydjs

00:00 - 00:00

Andro

00:00 - 00:00

Gesaffelstein

00:00 - 00:00

Sikztah

00:00 - 00:00

Stereokillaz

00:00 - 00:00

Meduza

Elektróger – Factory Festival: Bordee, Gratt, BOS Visual: Rezer

15:00 - 17:00

Metha

17:00 - 19:00

Subculture Revolution - Savage & MC Fantom

19:00 - 20:00

Dubphase: Gumilap, Kebab, Confused, Display

20:00 - 22:00

DST

22:00 - 23:00

720bass Night (Vent, RackNRuin, Torqux & Twist, Ollywood)

23:00 - 03:00

Allnightbreakz: Vida G – marka – Vida L

03:00 - 04:40

Kiego Izzok

04:40 - 06:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

MR2

Pluto

16:00 - 17:00

EZ Basic

17:00 - 18:00

Intim Torna Illegál

18:00 - 19:45

Irie Maffia

19:45 - 21:30

Kiscsillag

21:30 - 23:30

Open Civil

tbn

15:30 - 16:30

Sheket

17:00 - 18:00

Litkai Gergely, Hajdú Balázs

18:30 - 19:00

tbn

19:30 - 20:00

Varga János Projekt Vendég: Jamie Winchester

20:00 - 21:00

The Twist

21:30 - 22:30

Malacka és a Tahó

23:00 - 00:15

Frenk

00:45 - 02:00

Reggae Stage

Rudeneck Sound

15:00 - 17:00

Gravefruit Sound

17:00 - 18:30

Tánc Show

18:30 - 19:00

Re-g

19:00 - 20:30

Tánc Show

20:30 - 21:00

PASO Sound System

21:00 - 23:00

Love Alliance (Bosi & Biggie)

23:00 - 00:30

Cökxpon Ambient Sátorkert

Air Dip

09:00 - 13:00

Hanglemezbarát

13:00 - 17:00

Irie-I &Dj Ration

17:00 - 18:00

Dhammapada Dub Collective

18:00 - 20:00

Luma Beamerz

20:00 - 23:00

Sickpicnic

23:00 - 00:00

Egy Kiss Erzsi Zene

00:00 - 01:00

N.O.I. and The Fucss Intermedial Co.

01:00 - 02:00

Acsel.Lent & Tareth

02:00 - 05:00

Peacedefender

05:00 - 06:00

Roma Tent

Az Athe Sam winner

19:00 - 19:45

Shutka Roma Tent Rap

20:15 - 21:00

Kal

21:30 - 22:30

Amsterdam Klezmer Band

23:00 - 00:00

DJ Scratchy

00:30 - 02:00

Blues Pub

Full Playback

16:30 - 17:30

Fekete Jeno és barátai

18:00 - 19:00

Mississippi Big Beat

19:30 - 21:00

Rockability Best of

21:30 - 23:00

Blues Mix Party Oláh Andor, Gál Csaba Boogie+ mix&dorp

23:30 - 00:30

Open Civil Air Theatre

PAN.OPTIKUM: TRANSITion

22:00 - 23:30

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Sziget Clashfinder Friday 12th August

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Mainstage

Batucada Sound Machine

15:00 - 16:00

British Sea Power

16:30 - 17:30

Skunk Anansie

18:00 - 19:15

Dizzee Rascal

19:45 - 21:00

The Prodigy

21:30 - 23:00

A38/WAN2

DeWolff

17:00 - 18:10

Zagar

18:40 - 19:40

Peter Bjorn and John

20:10 - 21:20

Turbostaat

21:50 - 23:00

Cadic Travel Agency ft. Ben Sharpa

23:30 - 00:50

Kode9

01:00 - 02:30

Metal stage

Subscribe

16:00 - 17:00

Depresszió

17:30 - 18:30

The Haunted

19:00 - 20:00

Deftones

20:30 - 21:30

Europe Stage

Gravity Co. (bg)

15:50 - 17:00

Killo Killo Banda (rs)

17:30 - 18:30

Verdena (it)

19:00 - 20:10

Európa Kiadó (hu)

20:40 - 21:50

World Music Stage

Magnifico

17:00 - 17:45

Muzsikás feat. Tóth Ildikó Fecske and Farkas Zoltán Batyu

18:15 - 19:15

Sly & Robbie feat. Jr. Reid

19:45 - 21:00

Oi Va Voi

21:30 - 23:00

Party Arena

Trentemøller (live)

19:30 - 00:00

& Carlo Lio

00:00 - 00:00

Lumen vs. SanFranciscoBeat

00:00 - 00:00

Varela

00:00 - 00:00

X

00:00 - 00:00

Meduza

Catch22: Markov, VidaL, Implant, Blask, Longman, Focus

15:00 - 19:00

Swain

19:00 - 21:00

Crimson, Chrom

21:00 - 23:00

Reality Engine - Part 1

23:00 - 00:00

Vakant Night (Tolga Fidan (live), DeWalta (live), Nico Purman, Dario Zenker)

00:00 - 03:00

Isu, Dork

03:00 - 04:40

Kiego Izzok

04:40 - 06:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

MR2

Szabó Balázs Bandája

16:00 - 17:00

Turbo

17:00 - 18:00

Ladánybene 27

18:00 - 19:45

Budapest Bár

19:45 - 21:30

30Y

21:30 - 23:30

Open Civil

Hangadók

15:30 - 16:30

Szubjektív Panasz

17:00 - 18:00

Kohalmi Zoltán, Felméri Péter

18:30 - 19:00

tbn

19:30 - 20:00

Anima Sound System

20:00 - 21:00

Copy Con

21:30 - 22:30

Bin-Jip

23:00 - 00:15

Punnany Massif

00:45 - 02:00

Reggae Stage

Rudeneck Sound

15:00 - 16:30

Kingston Cruiser

17:00 - 18:00

Tánc Show

18:30 - 18:30

JR Brown and the Budapest Riddim Band

19:00 - 20:00

Tánc Show

20:30 - 20:30

Irie Maffia Soundsystem

21:00 - 22:30

Irie Maffia DJ set

23:00 - 00:30

Cökxpon Ambient Sátorkert

Solomon

09:00 - 13:00

Doppler

13:00 - 17:00

Rare

17:00 - 18:00

CZT

18:00 - 20:00

Vj Eye-Infection

20:00 - 23:00

Living Totem

23:00 - 00:00

Burkus König

00:00 - 01:00

Sonar

01:00 - 02:00

Charly and Gallus

02:00 - 05:00

Psyla

05:00 - 07:00

Roma Tent

Kanizsa Csillagai

19:00 - 19:45

Transkapela

20:15 - 21:00

Söndörgo feat. Baltazar Montanaro

21:30 - 22:30

Giani Lincan

23:00 - 00:00

DJ Tagada

00:30 - 03:00

Blues Pub

Kéknyúl Hammond Band és Magyar Bori

16:30 - 17:30

Blue sPot

18:00 - 19:00

Szakcsi BluesCats

19:30 - 21:00

Ef Zambo Happy Dead Band

21:30 - 23:00

Blues Mix Party Oláh Andor, Gál Csaba Boogie+ mix&dorp

23:30 - 00:30

Open Civil Air Theatre

PAN.OPTIKUM: TRANSITion

22:00 - 23:30

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Sziget Clashfinder Saturday 13th August

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Mainstage

Overflow

15:00 - 16:00

Hadouken!

16:30 - 17:30

Kate Nash

18:00 - 19:15

Kaiser Chiefs

19:45 - 21:00

30 Seconds To Mars

21:30 - 23:00

A38/WAN2

Hindi Zahra

17:00 - 18:10

Kowalsky meg a Vega

18:40 - 19:40

Watchaclan

20:10 - 21:20

Buraka Som Systema (live)

21:50 - 23:00

Digital Mystikz (MC Sgt Pokes, Coki, Mala, Loefah)

23:30 - 00:50

Gaslamp Killer

01:00 - 02:30

Metal stage

The Sorrow

16:00 - 17:00

Superbutt

17:30 - 18:30

Ektomorf

19:00 - 20:00

Lostprophets

20:30 - 21:30

Europe Stage

Mars Red Sky

15:50 - 17:00

Puding Pani Elvisovej (svk)

17:30 - 18:30

La Shica (es)

19:00 - 20:10

TriggerFinger (be)

20:40 - 21:50

World Music Stage

Ska Cubano

17:00 - 17:45

Debout Sur Le Zinc

18:15 - 19:15

Csik Zenekar

19:45 - 21:00

Goran Bregovic and Wedding And Funeral Band

21:30 - 23:00

Party Arena

Zombie Nation (live)

19:30 - 23:00

& Beyond

00:00 - 00:00

& Shane 54

00:00 - 00:00

Jarell

00:00 - 00:00

Observer & Daniel Heatcliff

00:00 - 00:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Meduza

Vektor, Nixon, Slitz

15:00 - 17:00

Dublic

17:00 - 19:00

Dj Kool Kasko, Dj Zomblaze, N-K-S, Bankos & Bobakrome

19:00 - 20:00

Akkezdet Phiai

20:00 - 22:00

Pupilla (live)

22:00 - 23:00

Reality Engine - Part 2

23:00 - 00:00

Chi Recodings Label Night: Fine Cut Bodies, Amb, Mango

00:00 - 04:00

Marvin, Grasshop

04:00 - 04:40

Eclips3

04:40 - 06:00

MR2

Anna and the Barbies

16:00 - 17:00

The Carbonfools

17:00 - 18:00

Erik Sumo Band

18:00 - 19:45

Hiperkarma

19:45 - 21:30

Heaven Street Seven

21:30 - 23:30

Open Civil

Pool n Roll Se Roll Dance

15:30 - 16:30

Marge

17:00 - 18:00

Kovács András Péter, Pataki Balázs

18:30 - 19:00

tbn

19:30 - 20:00

Velorózsák

20:00 - 21:00

Óriás

21:30 - 22:30

PAN.OPTIKUM: TRANSITion

22:00 - 23:30

A Kutya Vacsorája

23:00 - 00:15

Nemjuci

00:45 - 02:00

Reggae Stage

Rudeneck Sound

15:00 - 16:30

Afro D Zaqm

17:00 - 18:00

Tánc Show

18:30 - 18:30

Ocho Macho

19:00 - 20:00

Tánc Show

20:30 - 20:30

JR Brown

21:00 - 22:30

Dj Izil

23:00 - 00:00

Cökxpon Ambient Sátorkert

Dj H.A.R.

09:00 - 13:00

DJ Rabbit

13:00 - 17:00

Peter Bernath

17:00 - 18:00

I-One

18:00 - 20:00

Sapi & Vj Eye-Infection

20:00 - 23:00

Nameless City

23:00 - 00:00

Óperentzia

00:00 - 01:00

Fókatelep

01:00 - 02:00

Moosz

02:00 - 04:00

Roma Tent

Bihari Cigányzenekar

19:00 - 19:45

Vojasa

20:15 - 21:00

Dhoad Gypsies of Rajasthan

21:30 - 22:30

Esma Redzepova

23:00 - 00:00

GypsySoundSystem

00:30 - 02:00

DJ Robert Soko

02:30 - 04:00

Blues Pub

Jambalaja

16:30 - 17:30

Psyhomutans

18:00 - 19:00

Charlie Fabert Blues Band

19:30 - 21:00

Royal Express

21:30 - 23:00

Blues Mix Party Oláh Andor, Gál Csaba Boogie+ mix&dorp

23:30 - 00:30

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Sziget Clashfinder Sunday 14th August

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

Mainstage

Mariachi El Bronx

15:00 - 16:00

Gogol Bordello

16:30 - 17:30

The National

18:00 - 19:15

Manic Street Preachers

19:45 - 21:00

White Lies

21:30 - 23:00

A38/WAN2

Baskerville

17:00 - 18:00

Kerekes Band

18:40 - 19:40

Marina & The Diamonds

20:10 - 21:20

Selah Sue

21:50 - 23:00

Kees von Hondt

23:30 - 02:30

Metal stage

Nevergreen

16:00 - 17:00

Dalriada

17:30 - 18:30

Sonata Arctica

19:00 - 20:00

Tankscapda

20:30 - 22:00

Europe Stage

For a Minor Reflection (isl)

15:50 - 17:00

Skyline (cz)

17:30 - 18:30

Wallace Vanborn (be)

19:00 - 20:10

Go Back To The Zoo (nl)

20:40 - 21:50

World Music Stage

Socalled

17:00 - 17:45

Choc Quib Town

18:15 - 19:15

Cheikh Lô

19:45 - 21:00

Cowboy Junkies

21:30 - 23:00

Party Arena

Kid Cudi (live)

19:30 - 00:00

& Belocca

00:00 - 00:00

& Hawky

00:00 - 00:00

Angello

00:00 - 00:00

James & Ryan Marciano

00:00 - 00:00

vs. Dandy

00:00 - 00:00

Meduza

Mustbeat: Clarivo, Sabda, Soulrise

15:00 - 18:00

Feel The Funk Baby!: Nynfus Corporation AKA Vida G & Kid Panel, Rookie T, Hanzee

18:00 - 20:00

NVC: Subotage, Sinko

20:00 - 23:00

Les Siestes Électroniques ajánlásával: Mllle. Caro, Alexkid

23:00 - 02:00

Naga, Beta

02:00 - 04:40

ExLex

04:40 - 06:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

MR2

Swetter

16:00 - 17:00

Belmondo

17:00 - 18:00

Isten Háta Mögött

18:00 - 19:45

Vad Fruttik

19:45 - 21:30

PASO

21:30 - 23:30

Open Civil

No SeatbeltZ!

15:30 - 16:30

Rakéta

17:00 - 18:00

Szoke András, Badár Sándor

18:30 - 19:00

tbn

19:30 - 20:00

Bohemian Betyars

20:00 - 21:00

Sadant

21:30 - 22:30

Tudósok

23:00 - 00:15

Müller Péter and friends

00:45 - 02:00

Reggae Stage

Rudeneck Sound

15:00 - 16:30

The Three Teadies

17:00 - 18:00

Tánc Show

18:30 - 18:30

Riddim Colony

19:00 - 20:00

Tánc Show

20:30 - 20:30

Ghetto Bazaar Sound System Feat. MC Blend

21:00 - 22:30

Ghetto Bazaar Dj set

23:00 - 00:00

Cökxpon Ambient Sátorkert

Dj Milendee

09:00 - 13:00

Dj Lejön

13:00 - 17:00

Iacchus

17:00 - 20:00

Vj Loopé

20:00 - 23:00

Amygdala Projects

23:00 - 00:00

Volkova Sisters

00:00 - 01:00

The Global Optimistic & Vjs Akasha

01:00 - 02:00

DJ Garpo

02:00 - 03:00

Roma Tent

Técsoi Banda

19:00 - 19:45

Parno Graszt

20:15 - 21:00

Traktorkestar

21:30 - 22:30

Kumpanya Istanbul

23:00 - 00:30

BerlinskiBeat

01:00 - 02:00

Blues Pub

Pély Barna és a Funk Survivors

16:30 - 17:30

Blues B.R.Others

18:00 - 19:00

The Bluesberry band és Muck Ferenc

19:30 - 21:00

Gyo cc and Band

21:30 - 23:00

Blues Mix Party Oláh Andor, Gál Csaba Boogie+ mix&dorp

23:30 - 00:30

Open Civil Air Theatre

PAN.OPTIKUM: TRANSITion

22:00 - 23:30

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

05:00

06:00

07:00

It's worth printing the clashfinder as late as possible. The current advice for printing is:

Don't even think about it Patience, grasshopper Not now. Soon, I promise Print if you have to Have at it!

OK, so this site has grown massively in popularity over the years, which is good. Very good, in fact. But it means that my hosting fees have jumped up significantly, which is slightly less good. I'd like to keep the site ad-free for as long as possible so, if you've used a clashfinder recently and would like to help keep the site running, please use the paypal buttons below.

Please only donate what you feel is affordable and appropriate for the clashfinders you've used recently. :)


20p 50p 1 2 A Pint (3.50) Other Amount

Follow us on Twitter: @clashfinder

Your short UID: 02xpqf.js

Nothing yet. Click on the acts you'd like to see then click 'Update'.

To print the clashfinder properly, you need to set the page to Landscape, print background colours and maximise the print area.

Clashfinder General

Processing time: 0.241 sec

Licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0 License. Download it, print it, give it to all your friends. Just don't go selling it, m-kay?.