Loading...

Hide this

Some stages are hidden. Click here to show them.

Controls
1234

Style:

Print Advisory: 1 - Have at it!

Keep this site running - Donate

Glastonbury 2013 Clashfinder Thursday 27th June

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Spirit Of '71 Stage / Glade

Sweet Talk

20:00 - 20:30

Will White

20:30 - 21:00

Six By Seven

21:00 - 22:00

Will White

22:00 - 22:40

TBA

22:40 - 00:00

Will White (Propellerheads)

00:00 - 00:30

Wow!

Bizarre Ride 2 The Pharcyde

20:00 - 21:00

Hackman

21:00 - 22:00

Zebra Katz

22:00 - 22:30

The 2 Bears

22:30 - 23:30

T.Williams

23:30 - 00:30

Eats Everything

00:30 - 01:30

TBA

01:30 - 03:00

The Blues

Visionquest Thirteen Ft Shaun Reeves, Ryan Crosson, Lee Curtis & Seth Troxler

20:00 - 03:00

Hell Stage (Shangri-La)

Asakusa Jinta ( Japan )

20:00 - 21:00

Slamboree ( Global Local )

21:00 - 22:00

Fanfare En Petard

22:00 - 23:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

NYC Downlow (Block 9)

Dollop DJs

20:00 - 22:00

Digs & Whoosh

22:00 - 00:00

Ben Dorling

00:00 - 01:30

Ali Tillett

01:30 - 03:00

Croissant Neuf

Horse And Louis

21:00 - 21:15

Dive In

21:30 - 22:15

Regime

22:30 - 23:30

Ten Pound Suit Band

23:45 - 01:00

William's Green

William's Green Launch Party

14:00 - 03:00

Pilton Palais

Brave

14:00 - 15:50

Beasts Of The Southern Wild

16:00 - 17:50

The Hobbit: An Unexpected Journey

18:00 - 20:50

Robot & Frank

21:00 - 22:50

Good Vibrations

23:00 - 00:50

The House I Live In

01:00 - 02:50

Arcadia

DJ

21:00 - 21:45

Arcadia Landing Show Rehearsal

21:45 - 22:10

DJ

22:10 - 23:00

Lords Of Lightning & Fire Tornado (No Audio)

23:00 - 23:06

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Glastonbury 2013 Clashfinder Friday 28th June

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Pyramid Stage

Jupiter & Okwess International

11:00 - 12:00

Haim

12:30 - 13:30

Jake Bugg

14:00 - 15:00

Rita Ora

15:30 - 16:30

Professor Green

17:00 - 18:00

The Vaccines

18:30 - 19:30

Dizzee Rascal

20:15 - 21:30

Arctic Monkeys

22:15 - 23:45

Other Stage

TBA

11:00 - 11:55

The Hives

12:25 - 13:20

Amanda Palmer

13:50 - 14:45

Enter Shikari

15:15 - 16:05

The Lumineers

16:35 - 17:35

Tame Impala

18:05 - 19:00

Alt-J

19:30 - 20:30

Foals

21:00 - 22:00

Portishead

22:30 - 23:45

West Holts Stage

Classica Orchestra Afrobeat

11:30 - 12:30

Zun Zun Egui

13:00 - 14:00

Goat

14:30 - 15:30

Alice Russell

16:00 - 17:00

Toro Y Moi

17:30 - 18:30

Tom Tom Club

19:00 - 20:00

Seasick Steve

20:30 - 21:30

Chic Featuring Nile Rodgers

22:15 - 23:45

The Park Stage

Rachel Zeffira

11:00 - 11:45

Teleman

12:15 - 13:00

Half Moon Run

13:30 - 14:30

King Krule

15:00 - 16:00

Solange

16:30 - 17:30

Palma Violets

18:00 - 19:00

Dinosaur Jr.

19:30 - 20:30

Django Django

21:00 - 22:00

The Horrors

22:45 - 00:15

John Peel Stage

Francois And The Atlas Mountains

11:00 - 11:40

Swim Deep

12:00 - 12:40

Dog Is Dead

13:00 - 13:40

Kodaline

14:00 - 14:40

Peace

15:00 - 15:40

Local Natives

16:00 - 16:40

Miles Kane

17:00 - 17:50

Frightened Rabbit

18:15 - 19:15

Bastille

19:40 - 20:40

The Courteeners

21:10 - 22:10

Crystal Castles

22:45 - 23:45

Acoustic Tent

The Riptide Movement

12:00 - 12:40

Rainy Boy Sleep

12:55 - 13:25

Lucy Ward

13:40 - 14:10

Joel Rafael

14:30 - 15:10

Jake Bugg

15:30 - 16:10

Martin Stephenson & The Daintees

16:25 - 17:10

Martha Wainwright

17:25 - 18:10

Bill Wyman’s Rhythm Kings

18:30 - 19:30

Glen Hansard

20:00 - 21:00

Sinéad O’Connor

21:30 - 23:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Avalon Stage

Hobo Jones & The Junkyard Dogs

13:00 - 13:55

Gordie Mackeeman And His Rhythm Boys

14:15 - 15:10

Crowns

15:40 - 16:35

Molotov Jukebox

17:05 - 18:05

Oysterband

18:35 - 19:35

Lucy Rose

20:05 - 21:05

Stornoway

21:35 - 22:45

Shooglenifty

23:15 - 00:25

Left Field

Debates

13:30 - 14:30

The Radical Round Up With Billy Bragg

15:00 - 16:30

The Comedy Spot: Phill Jupitus

17:00 - 17:30

The Milk

18:00 - 19:00

Emmanuel Jal

19:30 - 20:30

Billy Bragg & Band

21:00 - 22:00

Spirit Of '71 Stage / Glade

Don Letts

11:50 - 12:50

Gringo Ska

12:50 - 13:35

Don Letts

13:35 - 13:55

Saritah

13:55 - 14:55

Don Letts

14:55 - 15:15

Acollective

15:15 - 16:15

Don Letts

16:15 - 16:35

Slim Chance

16:35 - 17:35

Robyn Hitchcock And The Venus 3

17:55 - 19:05

Stanton Warriors

19:20 - 20:20

Yousef

20:20 - 21:50

Elite Force

21:50 - 22:50

Simian Mobile Disco (Live)

22:50 - 00:20

Sonic

Davos

11:30 - 12:00

The Other Tribe

12:00 - 13:00

Forget Me Not

13:00 - 13:30

Mount Kimbie

13:30 - 14:30

Forget Me Not

14:30 - 15:00

Gold Panda

15:00 - 16:00

Steve Aoki

16:00 - 17:15

Julio Bashmore

17:15 - 18:30

Sbtrkt DJ Set

18:30 - 19:45

Dog Blood

19:45 - 21:00

Disclosure

21:00 - 22:00

Maceo Plex

22:00 - 23:30

Hot Natured

23:30 - 00:30

Wow!

Hospitality Boat Party Hosted By Mc Wrec Presents Metrik, Fred V & Grafix, Nu:Logic And Danny Byrd

12:00 - 16:00

Monki

16:00 - 17:00

Melé And Slick Don

17:00 - 18:00

Space Dimension Controller

18:00 - 19:00

Bondax

19:00 - 20:00

Justin Martin

20:00 - 21:00

George Fitzgerald

21:00 - 22:30

Scuba

22:30 - 00:00

Rustie

00:00 - 01:00

Carl Craig

01:00 - 03:00

Gully

Generals Hi-Fi

11:30 - 12:30

Fimber Bravo

13:00 - 13:45

Laid Blak

14:15 - 15:15

Katchafire

15:45 - 16:45

Black Roots

17:15 - 18:15

Dub Pistols

18:45 - 19:45

Rebelution

20:15 - 21:30

Mo DJ

21:30 - 22:30

Jupiter & Okwess International

23:00 - 00:30

The Blues

DJ Badly

13:00 - 14:00

Mista Savona

15:30 - 17:00

Mungo Hifi

17:00 - 18:30

Jstar

18:30 - 20:00

The Heatwave

20:00 - 22:00

Bobby Friction

22:00 - 00:00

Paris DJs Presents - Djouls, Grant Phabao And Professor Oz

00:00 - 03:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Hell Stage (Shangri-La)

Up Close With - DJ Craig Charles (BBC 6 )

13:00 - 17:00

Wara

17:00 - 18:00

Gypsy Hill

18:00 - 19:00

Electro Blues - DJ Monetrik

19:00 - 20:00

Dutty Moonshine

20:00 - 21:00

DJ Cal Jader

21:00 - 22:00

Christeene

22:00 - 22:30

Ankle Pants

22:30 - 22:45

Goat

23:00 - 00:00

DJ Yoda And Transiberian March Band

00:00 - 01:00

Radio One Essential Mix - Rudimental

01:00 - 02:00

Radio One Essential Mix - B Traits And Zane Lowe

02:00 - 03:00

Radio One Essential Mix - Special Guest

03:00 - 04:00

NYC Downlow (Block 9)

Trouble Vision

22:00 - 00:00

James Hillard

00:00 - 01:30

Maurice Fulton

01:30 - 03:00

Luke Howard

03:00 - 04:30

Croissant Neuf

Wells Vicars Choral

12:45 - 13:30

Moya Brennen + Family

14:00 - 15:00

Steve Knightley + Friends

15:30 - 17:00

The Staves

17:30 - 18:30

Kernow Vibration

19:00 - 20:00

Kitten & The Hip

23:30 - 00:30

Smerins Anti Social Club

01:00 - 02:30

William's Green

Laurence Fox

10:45 - 11:10

The Rainband

11:30 - 12:10

Parlour Flames

12:30 - 13:10

Pinkunoizu

13:30 - 14:10

The 1975

14:30 - 15:10

Savages

15:30 - 16:10

Tribes

16:30 - 17:10

The Black Angels

17:30 - 18:10

65daysofstatic

18:30 - 19:10

Ms Mr

19:30 - 20:10

Fenech-Soler

20:30 - 21:10

Bobby Tank (DJ)

21:10 - 21:30

Mount Kimbie

21:30 - 22:30

Guilty Pleasures

23:30 - 03:00

Pilton Palais

Croods

11:00 - 12:50

Ice Age 4: Continental Drift

13:00 - 14:50

15:00 - 17:20

Iron Man 3

17:30 - 20:20

Django Unchained

20:30 - 23:20

Bad Day At The Office

23:30 - 23:50

Sightseers

00:00 - 01:50

The Chemical Brothers: Don'T Think

02:00 - 03:50

Arcadia

Fire Tornado

22:10 - 22:17

Lords Of Lightning

22:17 - 22:23

Fire Tornado

00:10 - 00:18

Lords Of Lightning

00:18 - 00:25

Arcadia Landing Show

00:25 - 00:50

Andy C + Mc 2shy

00:50 - 02:00

Calyx & Teebee + Mc Carasel

02:00 - 03:00

Lords Of Lightning & Fire Tornado (No Audio)

03:00 - 03:06

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Glastonbury 2013 Clashfinder Saturday 29th June

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Pyramid Stage

Rokia Traoré

11:00 - 12:00

Billy Bragg

12:30 - 13:30

Laura Mvula

14:00 - 14:45

Ben Howard

15:30 - 16:30

Elvis Costello

17:15 - 18:30

Primal Scream

19:00 - 20:00

The Rolling Stones

21:30 - 23:45

Other Stage

The Staves

11:30 - 12:10

The 1975

12:30 - 13:10

Dry The River

13:40 - 14:30

Azealia Banks

15:00 - 16:00

Noah And The Whale

16:30 - 17:30

Alabama Shakes

18:00 - 19:00

Two Door Cinema Club

19:30 - 20:30

Example

21:00 - 22:00

Chase & Status

22:30 - 23:45

West Holts Stage

Troker

12:00 - 12:45

Fatoumata Diawara

13:15 - 14:15

The Bombay Royale

14:45 - 15:45

Badbadnotgood

16:15 - 17:15

The Orb Feat. Kakatsitsi

17:45 - 18:45

Maverick Sabre

19:15 - 20:15

Major Lazer

20:45 - 21:45

Public Enemy

22:15 - 23:45

The Park Stage

Nick Mulvey

11:00 - 11:45

Josephine

12:15 - 13:00

Melody's Echo Chamber

13:30 - 14:15

Ed Harcourt

14:45 - 15:45

Haim

16:15 - 17:00

Devendra Banhart

17:30 - 18:30

Rodriguez

19:00 - 20:15

Calexico

20:45 - 22:00

Fuck Buttons

23:00 - 00:15

John Peel Stage

The Rpms

11:00 - 11:30

Prata Vetra

11:55 - 12:40

Jagwar Ma

13:00 - 13:40

Ms Mr

14:00 - 14:40

Toy

15:00 - 15:40

The Strypes

16:00 - 16:40

Daughter

17:00 - 17:50

Johnny Marr

18:20 - 19:20

Savages

19:50 - 20:40

Everything Everything

21:10 - 22:10

Hurts

22:45 - 23:45

Acoustic Tent

Bridie Jackson & The Arbour

11:50 - 12:30

Hudson Taylor

12:40 - 13:10

Blues Boy Dan

13:25 - 13:55

Steve Forbert

14:10 - 14:40

Zac Brown Band

15:00 - 15:50

Deacon Blue’S Ricky Ross

16:10 - 17:00

Kt Tunstall

17:20 - 18:10

The Proclaimers

18:30 - 19:30

Steve Winwood

20:00 - 21:20

The Bootleg Beatles

21:50 - 23:30

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Avalon Stage

Josh Doyle

11:30 - 12:25

Ben Caplan

12:55 - 13:50

Mad Dog Mcrea

14:20 - 15:20

Headmix

15:50 - 16:45

Penguin Cafe

17:15 - 18:15

The Urban Voodoo Machine

18:45 - 19:45

Newton Faulkner

20:15 - 21:15

Beverley Knight

21:45 - 22:45

Vintage Trouble

23:15 - 00:25

Left Field

Debates

13:30 - 14:30

The Radical Round Up With Billy Bragg

15:00 - 16:30

The Comedy Spot: Steve Gribbin

17:00 - 17:30

Dizraeli & The Small Gods

18:00 - 19:00

Wayne Kramer

19:30 - 20:30

The Beat

21:00 - 22:00

Spirit Of '71 Stage / Glade

Beatbox Collective

12:00 - 12:40

Chris Tofu

12:40 - 13:40

Slamboree

13:40 - 14:25

Chris Tofu

14:25 - 14:50

Kitten & The Hip

14:50 - 15:30

Chris Tofu

15:30 - 15:50

Gypsy Hill

15:50 - 16:50

Don Johnston

16:50 - 17:20

Electric Swing Circus

17:20 - 18:20

Don Johnston

18:20 - 19:10

The Correspondents

19:10 - 20:20

Kahn

20:20 - 21:40

Mixhell

21:40 - 22:40

Boys Noize (DJ Set)

22:40 - 00:20

Sonic

Charlie Sloth

12:15 - 12:45

Angel

12:45 - 13:45

Charlie Sloth

13:45 - 14:15

Hypnotic Brass Ensemble

14:15 - 15:15

Charlie Sloth

15:15 - 15:45

Iggy Azalea

15:45 - 16:30

Wiley DJ Set

16:30 - 17:30

Alunageorge

17:30 - 18:30

Mistajam

18:30 - 19:00

Rudimental

19:00 - 20:00

Mistajam

20:00 - 20:30

Nas

20:30 - 21:45

Mistajam

21:45 - 23:00

Family Stone Featuring Original Members Of Sly & The Family Stone, Jerry Martini, Cynthia Robinson & Greg Errico

23:00 - 00:30

Wow!

Futureboogie Boat Party Featuring Christophe + Lukas, Outboxx, Futureboogie DJ's, Pbr Streetgang, Crazy P, Waifs & Strays And Maxxi Soundsystem

12:00 - 19:30

Dusky

19:30 - 20:30

Huxley

20:30 - 21:30

Bicep

21:30 - 23:00

Kerri Chandler

23:00 - 01:00

Maya Jane Coles

01:00 - 03:00

Gully

Onlyjoe

12:00 - 13:00

Channel One

13:00 - 14:30

Resonators

14:30 - 15:30

Rootikal

15:30 - 17:00

Prince Fatty

17:00 - 18:00

The Nextmen

18:00 - 19:30

Iration Steppas

19:30 - 21:00

Stylo G

21:00 - 22:00

TBA

22:00 - 23:00

David Rodigan's Ram Jam

23:00 - 00:30

The Blues

Dub From Atlantis

12:30 - 14:30

Barry Ashworth

14:30 - 16:30

Chris Goldfinger

16:30 - 18:30

Jus Now

18:30 - 20:00

Mungos Hifi

20:00 - 22:00

Don Letts

22:00 - 00:00

Robbo Ranx B2b Seani B

00:00 - 02:00

Target

02:00 - 03:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Hell Stage (Shangri-La)

Up Close With - Norman Jay Mbe - Goodtimes All Day

13:00 - 17:00

Double Drop

17:00 - 18:00

Electro Swing - DJ Jon Bongly

18:00 - 19:00

Electro Swing - Formidable Vegetable Soundsystem ( Australia )

19:00 - 22:00

Prince Fatty And Friends

22:00 - 23:00

Beatbox Collective

23:00 - 00:00

DJ Chris Tofu / Hell Performers / Twilight Players

01:00 - 01:30

Hypnotic Brass Ensemble

01:30 - 02:30

Sam And The Womp

02:30 - 03:30

DJ A Skillz

03:30 - 04:30

NYC Downlow (Block 9)

Wil Automagic

22:00 - 23:00

Jo Nathan

23:00 - 00:00

Underground Paris & Brawther

00:00 - 02:00

Kerri Chandler

02:00 - 04:00

Croissant Neuf

Bob Malone

13:00 - 14:00

Stealing Sheap

14:30 - 15:30

Biggles

16:00 - 17:00

Goodnight Lenin

17:30 - 18:30

Sam Green & The Midnight Heist 19.00

19:00 - 20:00

The Destroyers

23:30 - 00:30

Sheelanagig

01:00 - 02:30

William's Green

Scott And Charlene's Wedding

10:30 - 11:10

The Others

11:30 - 12:10

Drenge

12:30 - 13:10

Treetop Flyers

13:30 - 14:10

Swim Deep

14:30 - 15:10

Half Moon Run

15:30 - 16:10

Revere

16:30 - 17:10

Martha And Rufus Wainwright

17:30 - 18:00

Josh Record

18:15 - 18:55

Lewis Watson

19:15 - 19:55

Willy Mason

20:15 - 20:55

The Sheepdogs

21:15 - 22:00

New Untouchables Mod Club

23:30 - 01:30

Motown Party

01:30 - 03:00

Pilton Palais

Monsters Inc 3d

11:00 - 12:50

Life Of Pi

13:00 - 15:20

Moonrise Kingdom

15:30 - 17:20

Star Trek Into Darkness 3d

17:30 - 19:50

Cloud Atlas

20:00 - 23:20

God Bless America

23:30 - 01:20

Otway: The Movie

01:30 - 03:20

Arcadia

Fire Tornado

22:10 - 22:17

Lords Of Lightning

22:17 - 22:23

Fire Tornado

00:10 - 00:18

Lords Of Lightning

00:18 - 00:25

Arcadia Landing Show

00:25 - 00:50

Fat Boy Slim DJ Set

00:50 - 02:00

TBA

02:00 - 03:00

Lords Of Lightning & Fire Tornado (No Audio)

03:00 - 03:06

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Glastonbury 2013 Clashfinder Sunday 30th June

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Pyramid Stage

Bassekou Kouyate

11:30 - 12:15

First Aid Kit

12:45 - 13:30

Rufus Wainwright

14:00 - 15:00

Kenny Rogers

15:45 - 17:00

Vampire Weekend

18:00 - 19:00

Nick Cave & The Bad Seeds

19:45 - 21:00

Mumford & Sons

21:45 - 23:15

Other Stage

Zulu Winter

11:00 - 11:40

The Heavy

12:10 - 13:00

Stornoway

13:30 - 14:10

I Am Kloot

14:50 - 15:40

Public Image Limited

16:10 - 17:00

Of Monsters And Men

17:30 - 18:20

Editors

18:50 - 19:50

Smashing Pumpkins

20:20 - 21:35

The XX

22:05 - 23:15

West Holts Stage

Riot Jazz

11:30 - 12:15

Matthew E White

12:35 - 13:35

Dub Colossus

14:05 - 14:55

The Congos

15:25 - 16:15

Ondatropica

16:45 - 17:45

Sérgio Mendes

18:15 - 19:15

Lianne La Havas

19:45 - 20:45

Bobby Womack

21:30 - 23:15

The Park Stage

Rozi Plain

11:00 - 11:40

The Pictish Trail

12:00 - 12:45

Stealing Sheep

13:15 - 14:00

Tim Burgess

14:30 - 15:30

Laura Mvula

16:00 - 16:45

Michael Kiwanuka

17:30 - 18:30

Steve Mason

19:00 - 20:00

Cat Power

20:30 - 21:45

John Peel Stage

The Dancers

11:20 - 12:00

The Bots

12:20 - 13:00

Suuns

13:20 - 14:00

Deap Vally

14:20 - 15:00

Villagers

15:20 - 16:10

Tom Odell

16:30 - 17:20

Jessie Ware

17:45 - 18:45

James Blake

19:15 - 20:15

Tyler, The Creator & Earl Sweatshirt

20:45 - 21:45

Phoenix

22:15 - 23:15

Acoustic Tent

Port Isla

12:00 - 12:40

Trevor Moss & Hannah-Lou

13:00 - 13:40

Matt Corby

14:00 - 14:45

The Gypsy Queens

15:00 - 15:45

London Community Gospel Choir

16:15 - 17:15

Gretchen Peters

17:35 - 18:30

Jack Savoretti

18:50 - 19:40

Seth Lakeman

20:00 - 20:50

Gabrielle Aplin

21:10 - 22:10

Lucinda Williams

22:30 - 23:30

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Avalon Stage

Bridie Jackson & The Arbour

11:30 - 12:10

The Demon Barbers Xl

12:35 - 13:25

The Destroyers

13:55 - 14:55

Sir Bruce Forsyth

15:25 - 16:25

Jj Grey & Mofro

16:55 - 17:55

The Staves

18:20 - 19:20

Evan Dando

19:45 - 20:45

Gary Clark Jr.

21:15 - 22:25

Xavier Rudd

22:55 - 23:55

Left Field

Debates

13:30 - 14:30

The Radical Round Up With Billy Bragg

15:00 - 16:30

The Comedy Spot: Chris Coltrane

17:00 - 17:30

Geoff Berner

18:00 - 19:00

Kate Nash

19:30 - 20:30

Amazing Grace Live! Featuring Sam Duckworth, Jehst, Sweet Billy Pilgrim + Special Guests

21:00 - 22:00

Spirit Of '71 Stage / Glade

Breakfast With Howard

11:25 - 12:10

DJ Rubbish

12:10 - 12:20

Cassetteboy

12:20 - 13:10

Don Letts

13:10 - 13:40

Saz

13:40 - 14:40

Monkey Pilot (Whirl-Y-Gig)

14:40 - 15:00

Space Ritual

15:00 - 16:00

Monkey Pilot (Whirl-Y-Gig)

16:00 - 16:20

Terakaft

16:20 - 17:20

Monkey Pilot (Whirl-Y-Gig)

17:20 - 18:20

Kaya Project

18:20 - 19:20

James Monro

19:20 - 20:35

Tristan

20:35 - 21:50

System 7

21:50 - 22:50

Eat Static

22:50 - 23:50

Sonic

Bobby Tank

12:15 - 13:15

Dr Meaker

13:15 - 14:15

Totally Enormous Extinct Dinosaurs (DJ Set)

14:15 - 15:45

Redlight DJ Set

15:45 - 17:00

Zane Lowe

17:00 - 18:30

Flux Pavilion

18:30 - 20:00

Netsky Live

20:00 - 21:15

Skream And Benga Ft Sgt Pokes And Youngman

21:15 - 22:45

Sub Focus Live

22:45 - 00:00

Wow!

Skreamizm Boat Party Presents Route94, Artwork, Eats Everything & Skream B2b Disclosure

11:30 - 15:30

Dismantle

15:30 - 16:30

Rockwell

16:30 - 17:30

Loadstar

17:30 - 18:30

Koan Sound

18:30 - 19:30

Friction W/ Scrufizzer, P-Money And Linguistics

19:30 - 20:30

B.Traits

20:30 - 21:30

Jackmaster

21:30 - 22:30

Joy Orbison

22:30 - 23:30

Pangaea

23:30 - 00:30

Ben Ufo

00:30 - 01:30

Pearson Sound

01:30 - 02:30

Gully

DJ Flora & Skylion

11:45 - 12:45

Dub Mafia Ft Buggsy

12:45 - 13:45

Saritah

14:15 - 15:15

Blue King Brown

15:45 - 16:45

Babyhead

17:15 - 18:15

Natty

18:45 - 19:45

Hollie Cook

20:15 - 21:15

Dreadzone

21:45 - 22:45

The Congos

23:15 - 00:00

The Blues

Nick Manasseh & Earl 16

12:30 - 14:00

Jam Jah Sound

14:00 - 16:00

Smith And Mighty

16:00 - 18:00

Bristol Hi Fi

18:00 - 20:00

Vibes And Pressure

20:00 - 22:00

Reggae Roast

22:00 - 23:30

Mungo Hifi

23:30 - 02:30

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

Hell Stage (Shangri-La)

F.A.M Lovebullets I-D Closing Party

11:00 - 20:00

Solution Soundsytem And Special Guests

20:00 - 22:30

F.A.M Lovebullets I-D Closing Party

22:30 - 03:30

Etta Bond And Raf Riley

03:30 - 04:00

NYC Downlow (Block 9)

Nita Aviance

22:00 - 23:00

Tristan Da Cunha

23:00 - 00:00

Greg Belson

00:00 - 01:30

Robert Owens

01:30 - 03:00

Ninebob

03:00 - 04:00

Croissant Neuf

Raven

13:00 - 14:00

Zervas & Pepper

14:30 - 15:30

Billy Rowan

16:00 - 17:00

Red Hillbillies

19:00 - 20:00

Zen Hussies

23:00 - 00:30

Laid Blak

01:00 - 02:30

William's Green

Carrie Tree

10:30 - 11:10

Ulrich Schnauss

11:15 - 11:55

Ben Caplan

12:00 - 12:55

The View

13:00 - 13:40

Palma Violets

14:00 - 14:40

Barbarossa

15:00 - 15:40

The Vaccines

16:00 - 16:40

New Build

17:00 - 17:40

Everything Everything

18:00 - 18:40

Public Service Broadcasting

19:00 - 19:40

Department S

20:00 - 20:40

The Beat

21:00 - 21:40

Cover To Cover

23:30 - 01:00

Georgia Lewis

01:00 - 01:45

Sink The Pink

01:45 - 02:30

Pilton Palais

TBA

11:00 - 12:50

Frankenweenie

13:00 - 14:50

Oblivion

15:00 - 17:20

Trance

17:30 - 19:20

Svengali - Advance Preview

19:30 - 21:20

Last Shop Standing

21:30 - 22:50

The Rolling Stones: Charlie Is My Darling

23:00 - 00:00

Muscle Shoals

00:15 - 02:05

Shut Up & Play The Hits

02:15 - 04:00

Arcadia

Fire Tornado

21:45 - 21:52

Lords Of Lightning

21:52 - 21:57

Fire Tornado

23:40 - 23:48

Lords Of Lightning

23:48 - 23:55

Arcadia Landing Show

23:55 - 00:20

Plump DJ's

00:20 - 01:25

Ratpack 25th Anniversary DJ Lipmaster Mark & Mc Evenson Allen Featuring Baby D & Angie Brown

01:25 - 02:30

Lords Of Lightning & Fire Tornado (No Audio)

02:30 - 02:36

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

It's worth printing the clashfinder as late as possible. The current advice for printing is:

Don't even think about it Patience, grasshopper Not now. Soon, I promise Print if you have to Have at it!

Last update: 195 days ago.

OK, so this site has grown massively in popularity over the years, which is good. Very good, in fact. But it means that my hosting fees have jumped up significantly, which is slightly less good. I'd like to keep the site ad-free for as long as possible so, if you've used a clashfinder recently and would like to help keep the site running, please use the paypal buttons below.

Please only donate what you feel is affordable and appropriate for the clashfinders you've used recently. :)


20p 50p 1 2 A Pint (3.50) Other Amount

Follow us on Twitter: @clashfinder

Your short UID: 030d91.hk

To print the clashfinder properly, you need to set the page to Landscape, print background colours and maximise the print area.

Clashfinder General

Processing time: 0.153 sec

Licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0 License. Download it, print it, give it to all your friends. Just don't go selling it, m-kay?.